Dodaj do ulubionych

Buatic na zmarszczki - czy działa?

10.04.19, 10:40
Cześć wszystkim forumowiczom. od jakiś 2-3 miesięcy staram się pozbyć zmarszczek, ale nie wiem czy może coś źle robie a może po prostu czegoś jeszcze brakuje. Poza tym, że oczywiście myje twarz to nakładam różnego rodzaju olejkii na twarz, ćwiczę twarz i ją masuję zaraz właśnie po nałożeniu olejku lawendowego, ale to nadal nie jest to. Od razu mówię: zabiegom mówię nie, bo po prostu boje się takich rzeczy i nie jestem w stanie zagospodarować tyle czasu by jezdzić, czekać, zrobić, wracać. zaczełam więc szukać jeszcze większej ilości kosmetyków na zmarszczki i znalazłam serum buatic. Czy ktoś się kiedyś z tą nazwą spotkał? a może ktoś używał i może powiedzieć czy dobrze "prostuje" te zmarszczki?
Edytor zaawansowany
  • b-b1 12.04.19, 16:35
    Jedyny specyfik, który jest w stanie lekko spłycić zmarszczki to retinol-nie ma żadnych więcej cudownych środków/kremów.
    Minął już czas na kurację-bo najlepiej stosować go zimą-poczytaj, popytaj, będziesz w przyszłym sezonie zimowym przygotowana. Ekstrakty z korzeni i olejki (takie jak w kremie buatic)będą genialne do odbudowy skóry po retinolu, samoistnie zmarszczek nie wyprostują.
    P.S Zabiegi "prostujące zmarszczki" zajmują około kilka minut(wyjęcie strzykawki, napełnienie, aplikacja) i warto poświęcić czas na dojazd/powrót, bo kwas, czy botoks podajemy tylko raz/dwa razy w roku.
  • borowik7 13.04.19, 02:42
    Też boję się igieł i strzykawek... Ale najbardziej boję się, że to będzie widać i wszyscy będą mówić, że jestem "ostrzyknięta" :/ Co do różnych kremów to stosowałam kilka i mam mieszane uczucia... To chyba zależy dużo od rodzaju skóry itd. Ponoć teraz popularne są produkty z kolagenem co w sumie nie dziwne od tabletek po inne takie. Zamówiłam sobie właśnie Dopppelherz i zobaczymy. Trzymajcie kciuki bo jestem już zmęczona ciągłym testowaniem...
  • grzebionka 16.04.19, 14:32
    Ja używam tego koalgenu z firmy DoppelHerz i muszę powiedzieć że działa super :) dostałam go przypadkiem, bo akurat znalazłam u mamy w kosmetyczce i jej zabrałam ;) ja widzę dużą różnicę na zmarszczkach mimicznych ale używam tylko niecałe 3 tygodnie
  • akzseinga90 17.04.19, 11:43
    Ja mam własnie ten krem o którym piszesz i się bardzo ok. Pojawiają się komentarze, ze krem nie dźwignie takich rzeczy, ale u mnie najwidoczniej stał się cud ;)Wiadomo, jak zmarszczki są bardzo głębokie to pozostaje tylko zabieg, ale tak to w sumie serum od buatic powinno podziałać. Do tego rób ćwiczenia i masaże twarzy i wszystko to co robisz obecnie :) Powinno wszystko razem ładnie podziałać :)
  • eddi 24.04.19, 16:01
    A po jakim czasie zauważyłaś takie większe zmiany? W sumie jestem nastawiona by kupić ten krem, ale wole się jeszcze upewnić :)
  • kasha77 24.04.19, 21:26
    ja bym tu zadała najważniejsze pytanie - ile masz lat? bo jakoś widzę, że nie padło w żadnym poście a jest tu kluczowe...

--
    overthelinesblog.wordpress.com
  • eddi 26.04.19, 16:17
    mam 29 lat, więc ta pierwsza młodość jest już za mną :(
  • kasha77 26.04.19, 22:31
    ja mam 42 (zmarszczki jak narazie w fazie początkowej)..i wiem jedno - przeciwstarzeniowo działają - retinol, kwasy, witamina C i kremy z filtrem. Cała reszta to już tylko dodatki lub marketing.

--
  • b-b1 27.04.19, 07:39
    kasha77 napisała:

> ja mam 42 (zmarszczki jak narazie w fazie początkowej)..i wiem jedno - przeciws
    > tarzeniowo działają - retinol, kwasy, witamina C i kremy z filtrem. Cała reszta
    > to już tylko dodatki lub marketing.
    >
    Nic dodać nic ująć ;)
    Ja mam trochę więcej lat, więc już o medycynę estetyczną zahaczam wspomagając działanie retinolu. Samodzielne kwasy też już odpuściłam-bo ich efekt przeciwstarzeniowy jest dużo mniejszy-chyba, że występują w mieszance z retinolem.
  • akzseinga90 30.04.19, 14:53
    Kurde, od razu każcie jej sobie najlepiej botoks wstrzyknąć... Witamina C, kremy z filtrem OKI, zgadzam się, bo to wazne by skóra była zabezpieczona przed działaniem słońca i wysuszania, witamina C jest ok, ale w dużej części na przebarwienia.. działa na zmarszczki, ale serio od razu kwasy i retinol. I takie gadanie, ze marketing... a ja to niby cud boży? ;/// widze u siebie zmiany i to bardzo fajne po tym kremie, ale oczywiście każdy wie lepiej.
  • kasha77 01.05.19, 13:22
    nie rozumiem oburzenia na stosowanie kwasów i retinolu??

--
  • izabela.rogo 17.05.19, 11:13
    Jak dla mnie całkiem, fajny krem. Mam i korzystam do tej pory. Myślę, ze po jakimś czasie zmarszczki faktycznie się wypełniają, ale myślę, ze przynajmniej z 2-3 tygodnie na takie efekty trzeba czekać.
  • kosmetologonline 17.05.19, 15:57
    Znaczenie ma wszystko co robisz, jak śpisz, jak jesz, co jesz, jaki masz tryb życia, jak chronisz się przed promieniowaniem, jakie kosmetyki stosujesz.
    W/w mają duże znaczenie, kosmetyki jeszcze większe. Najważniejsze to wysokie kremy z filtrem o każdej porze roku, spf 50+, dobrych firm, bo nie każda firma ma dobre kremy z filtrem, do tego kremy z peptydami, ceramidami, retinol, kwasy, antyoksydanty, emolienty.
    Jeśli mądrze rozpoczniesz, i będziesz po kolei wprowadzać co rusz mocniejsze kosmetyki, to będzie bardzo ładnie to wszystko przebiegać i nic czego się boisz się nie wydarzy. Takie działania wygładza zmarszczki, opóźnia proces starzenia się skóry.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.