Dodaj do ulubionych

Dramat z paznokciami

18.05.19, 14:10
Zawsze miałam słabe paznokcie. Po wielu latach udało mi się je doprowadzić do tego, ze były twarde i piękne. Jedna wizyta u złej kosmetyczki i wszystko szlag trafił. Nie dość, że się rozdwajają, to jeszcze łamią i pękają.
Używałam już wszystkiego od manicure japońskiego, odżywki eveline, preparat Solgara na włosy i paznokcie, witaminy dla kobiet, nawet siarkę i efektów żadnych, a wręcz są coraz gorsze.
Czy ktoś może mi coś poradzić, bo moja kosmetyczka rozkłada ręce; podobno mam uszkodzoną macierz.
Edytor zaawansowany
  • harshka 20.05.19, 10:32
    będe obserwowała wątek, bo na prawdę mam podobny problem z moimi paznokciami.
  • tamagoczi26 29.05.19, 15:01
    Oleje!! Wcieraj w płytkę np. olej ze słodkich migdałów. Poza tym skoro stan taki tragiczny to ja bym się pokazała u dermatologa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.