Dodaj do ulubionych

Masażery do twarzy

27.05.19, 18:49
Witam Panie,

Mam 26 lat i zastanawiam się nad zakupem rollera do twarzy, chciałam zapytać co o tym sądzicie i czy taki masażer działa ? Znalazłam na instgramie reklamę cravvi.pl i oni maja duży wybór i tak naprawdę nie wiem co jest do czego, jakieś jadeitowe , kwarcowe, opal. Czy możecie mi pomóc ?
Edytor zaawansowany
  • olakruk901 27.05.19, 19:01
    Witam,

obecnie posiadam roller jadeitowy i sprawuje się dobrze. Zwróć uwagę aby roller miał sylikonowe zabezpieczeni, żeby nie wydawał dziwnych dźwięków. Jak spojrzałam na stronę www.cravvi.pl to zauważyłam, ze z tym zabezpieczeniem sylikonowym posiadają wszystkie zestawy z kamieniem Guasha. Dopytaj się ich czy pojedyńcze mają też takie ten sylikon.
    Co do koloru musiałabyś doczytać, który do czego służy bo mają chyba różne kamienie.

Pozdrawiam,

Olka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.