krem z filtrami na noc????? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy można stosować krem z filtrem na noc?????
    Proszę o radę bo chcę zakupić LPR Hydraphase XL tj. z filtrem i zastanawiam
    się czy będe go mogła nakładać również na noc, czy może lepiej na noc kupić
    jakiś inny krem????

• oczywiście, że będziesz mogł go nakładac na noc ale po co,
      kremy z filtrami słuzą do ochrony skóry w ciągu dnia a przynajmniej wtedy gdy
      na nasza skórę działają promienie słoneczne, na noc lepiej kup sobie coś
      regenerującego, a hydraphase stosuj na dzień.
      • Gość: greatkania IP: *.uks.pl.uks.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.05, 09:27
        ok dzięki
        w takim razie jaki krem an noc, możesz doradzić???
        • Napisz dokładnie jaką masz cerę i jakie są jej potrzeby, pory, zmarszczki,
          wypryski, utrata jędrności? Bo jeśli szukasz tylko zwykłego nawilżacza to może
          po prostu kup Hydraphase w wersji rich, świetnie się na noc nadaje.
          • Gość: greatkania IP: *.uks.pl.uks.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.05, 10:30
            ma 25 lat (prawie 26), mam cerę mieszaną ale strasznie wrażliwą, i przesuszoną,
            więc wszystkie środki matujące odpadają -wogóle ich nie stosuję. Przede
            wszystkim staram się twarz nawilżyć.Ale co mogę jescze zrobić?
            Jakaś peopozycja kremu odżywczego??
            • Jestem odrobinę starsza od Ciebie :) ja też staram się głownie nawilżać cerę,
              bo mi to w zasadzie wystarcza - choc ze względu na to bardzo niezdrowy tryb
              zycia jaki prowadzę - malo śpię, dużo pracuję, dieta tez nie taka jak trzeba -
              raz na jakiś czas podkarmiam cerę jakimś mocniej działającym specyfikiem,
              najczęściej serum o działaniu regenerującym, czasem retinol, kiedys kwasy
              stosowowałam dość często, ale teraz mam zbyt wrażliwą cerę. Uważam że i tak
              najlepszym czynnkiem przeciwzmarszczkowym jest dobry krem na dzień ze stablinym
              filtrem. Na noc - w celu lekkiej odnowy skóry możesz sięgnąć po jakieś
              delikatne kwasy bądź retinol (jak zniknął krem St Yves nie ma godnego zastępcy,
              eventualne Ystheal Avene). Bardzo lubię kremy w wit C - polecam Ci świetny
              Iwostin na noc z wit C i E, mozesz też sięgnąć po Active C La Roche lub
              Hydracid C SVR; oprócz tego bardzo przyjemny krem na noc z linii Preventii
              Dermiki, może nowa seria dla osób po 25 roku zycia Elixine Iwostinu jest tam
              dość obiecujący krem na noc, serum z witaminą C Erisa z linii Pharamaceris.

Chwilowo nic mi więcej nie przychodzi do głowy ale jeszcze pomyślę (na razie
              udaję że pracuję i mam pustkę w głowie!).

Pozdrawiam serdecznie!
    • Filtry w kremie na noc to tylko niepotrzebne obciążenie dla skóry. Paputerek ma
      rację, lepiej kupić coś bardziej regenerującego specjalnie na noc :)
      • Gość: greatkania IP: *.uks.pl.uks.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.05, 09:29
        a dodam że mam 25 lat, już niedługo 26 chlip, chlip :((((
      • Świetny na noc jest krem Yves Rocher Minuit - krem-balsam. Wspaniale działa
        odżywczo i nawilżająco na cerę, nie podrażnia jej i przepieknie pachnie! To mój
        ulubiony krem na noc... odkąd uratował mnie od totalnego przesuszenia
        posłonecznego.. POLECAM!
        --
        Naila
    • Teoretycznie odradza sie bo filtry obciazaja skore dodatkowo.

Ale np. ja ostatnio kupilam Future Perfect Estee Lauder i mimo ze to jest krem z
      filtrem 15 zalecaja go w ulotce stosowac rano i wieczorem. Stosowalam i nie
      widzialam jakichs "spustoszen" z powodu takiego "nieortodoksyjnego" stosowania.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.