Pytanie o french Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam.
    Mam pytanie poniewaz jestem nowa wtym temacie,cztery dni temu zrobilam sobie
    żele na tipsie,zawsze chcialam miec french,ale manicurzystka powiedziala-"że
    niema problemu moze mi zrobic,ma bialy zel....tylko,ze niby brzydko to
    wyglada ja paznokec odrasta,w momencie kiedy rosnie ten bialy pasek przesuwa
    sie do gory i czesc przezroczysta zaczyna wystawac za opuczek...tworzy sie
    brzydka przerwa"niewiem co otym myslec,moze w przypadku akryli tak niejest??
    Teraz poprosu mam french namalowany na paznokciach...POMOZCIE jak
    zrozumialyscie oco mi chodzi.Dzieki
    • i tak musisz wypelniac i tak, wiec w sumie nie ma znaczenia, zanim czubeczek
      zacznei brzydko wystawac to juz dawno dawno temu musialabys zrobic wypelnienie,
      robilam rozne akryle, najlepiiej z mojego doswiadczenia jest doklejany
      czubeczek tipsa bialy i na to przezroczysty akryl, jest to tez bardziej trwale,
      jak mialam tylko akryl na czubku , praiwe zawsze mialam coz zlamane.
      • Gość: Anka IP: *.chello.pl 20.02.05, 21:46
        zaznaczam,ze sie nieznam(zeby niebylo,jak jakas super glupote walne;)
        Wiem tyle ze tipsy dopelnia sie na dole przy skorkach.A to ten bialy pasek tez
        sie dorabia,zeby byl rowny z opuszkiem???
        • Gość: Ola IP: *.echostar.pl 20.02.05, 23:37
          Mam zrobiony french żelem. nie widać nic jak odrasta, bo mi kosmetyczka maluje
          więcej białego (mam nadzieję,że rozumiesz) tak ze kiedy odrasta to jeszcze nie
          widac paznokcia i starcza aż do uzupełnienia. Przy uzupełnianiu spiłowuje stary
          żel, prawie wszystko i nakłada go od początku. Także malując białe
          końcówki.Jestem bardzo zadowolona.
    • Jakaś do kitu manicurzystka. Jeśli zawsze Ci się marzyło, to trzeba było
      nacisnąć, aby tak zrobiła. tak, to ona miała mniej pracy, a Ty wyszłaś niezbyt
      zadowolona... trzeba próbować! Ja jak nakładałam kiedyś akryl, to powiedziałm,
      aby zrobiła mi takie dłuższe paznokcie, bo sobie chciałam zobaczyć, jak będę
      się w nich czuła i w ogóle jak to jest mieć takie długie. Pochodziłam dwa
      tygodnie i poszłam na spiłowanie, bo nie było mi wygodnie... ale dzięki temu
      wiem już i mnie do tego nie ciągnie, a Ty będziesz cąły czas myśleć o
      frenchu ....

Moim zdaniem, śmiało możesz zrobić, jak chcesz. Zanim biała część przesunie się
      do przodu będziesz już po 2-3 dopełnieniach, więc wtedy niech Ci poprawi tą
      białą część i już.
      --
      Naila

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.