Dodaj do ulubionych

LASER W lublinie pilnie;-)

06.06.05, 14:51

--
PROSZE PILNIE O INFORMNACJE GDZIE W LUBLINIE MOZNA PZREPROWADZIC TAKI ZABIEG
(PEŁNA DEPILAJCJA BIKINI I NOG)
Obserwuj wątek
      • Gość: tralala Re: LASER W lublinie pilnie;-) IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 06.06.05, 20:33
        ja robilam w erisie, i jest tam najtaniej i dobrze, ale teraz w czerwcu chyba
        nie bedzie zabiegu bo laser gdzies wedruje tak jak i u innych i z jakis
        przyczyn nie bylo na poczatku czerwca :(.
        jest jeszcze laser w galerii olimp w gabinecie odnowy biologicznej Prima tel
        747 87 19 przynajmniej kompetentna informacja i mila. mozesz zadzwonic.

na chodzki dzwonilam ale tam jakas kobieta odbiera telefon i WOGOLE nie umie
        udzielic zadnej informacji, tak sie zmeczylam ta rozmowa jakbym rowy kopala,
        tragedia, posadzili kogos do telefonu kto sie wyslowic nie umie.
              • Gość: tralala Re: LASER W lublinie pilnie;-) IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 06.06.05, 21:53
                to zalezy ile kosztuje, z moich poszukiwan wyglada na to ze eris jest
                najtanszy, i po drugim zabiegu masz juz 20% znizki, co w przypadku cen
                depilacji laserowej, jest duza kwota. dla porowania www.prima.lublin.pl/
                kliknijcie na cennik. obsluga mila i rzeczowa przynajmniej przez telefon.

co do recepcjonistek, owszem nie oczekuje ze bedzie wszystko wiedziec, ale
                poziom wypowiedzi i wyslowienia sie pozostawial wiele do zyczenia. jesli ktos
                kogos zatrudnia na jakies stanowisko, np. recepcjjonistki to powinien wziac pod
                uwage sposob formulowania zdan oraz umiejetnosc przekazania informacji bo brak
                owych umiejetnosci odstrasza klientow.
                • Gość: maxi Re: LASER W lublinie pilnie;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 23:04
                  Ja płaciłam 400zł na Chodźki za bikini+uda. Wracajac do recepcjonistki: osoba
                  która kiedyś tam pracowała miala normalny poziom wypowiedzi i była miła. W tym
                  miejscu przyjmuje kilkudziesieciu lekarzy w różnych godzinach i dniach. Wydaje
                  mi się, ze nie mozna skreslać jakiegoś gabinetu dlatego ze recepcjonistka
                  niemiła i niefachowa. Pani dermatolog, która tam robi depilację na pewno nie ma
                  wpływu kto został zatrudniony. Nikogo nie bronię ale nie lubię generalizowania
                  i takiego chcrakterystycznego dla naszego kraju skreślania innych po piewrwszym
                  wrażeniu. Oczywiście jeeli w erisie jest tak przyjemnie to po co szukac gdzie
                  indziej, ale powiem Ci, ze ja np. mam mało przyjmne doświadczebnie właśnie z
                  recepcjonistka z tamtego gabinetu. Gdy kupowałm kosmetyki była wogóle
                  niezorientowana, opryskliwa. Powiedział, ze kosmetyku po który przyszłam nie ma
                  i nie umiała zapropnowac nic w zamian a tu nagle okazłąo sie ze ten właśnie
                  kosemtyk stał na półce a ona taka niezorientowana...Nie mogłam nawet przeczytać
                  ulotki, bo pudełko zakejone a informacji na temat kosmetyku ona nie znała. Nie
                  mogła mie umówić do dermatolog "bo nie" i trzeba dzwonić. Mimo to, nie skreślam
                  tego moiejsca- po prostu pecha miałam wtedy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka