Krzywe nogi!!

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl

To mój kompleks niestety:( Żadnej kokieterii, faktycznie są krzywe, ale
    zaczęłam juz mieć jakieś schizy na ich punkcie, wydaje mi się że to nogi
    najbrzydsze na świecie i każde inne widziane na ulicy wydaja mi się sto razy
    piękniejsze i w ogóle idealne!! sama już nie wiem, czy to możliwe żeby akurat
    moje odnóża były tak paskudne, jak ja to widzę... Nie wiem, jak je
    zakceptować, jak w ogóle włożyć spódniczkę... Oczywiście żadna mini, ale
    chciałabym móc chociaż długość trzy czwarte nosić...
  • IP: 82.177.65.*

Gość: janek 21.06.05, 18:58 Odpowiedz
    jak masz krzywe nogi to powinno Cie to bolec podczas chodzenia takze sobie
    oodpowiedz czy Cie boli jesli tak to masz krzywe ;).........
  • IP: *.rajskanet.pl

Gość: Kornelia 21.06.05, 19:09 Odpowiedz
    większośc kobiet ma krzywe nogi i chyba wsztscy faceci. Nie przejmuj sie tym az
    tak bardzo. Jak chcesz nosic spódnice ale się krepujesz to noś takie do pół
    łydki albo długie i po problemie - chocbyś miała najbardziej wykrzywione nogi
    na świecie w takich spódnicach będziesz wyglądać dobrze. Trzymaj się i głowa do
    góry :-)

Gość: kora 21.06.05, 19:15 Odpowiedz
    A mi się właśnie wydaje, że wszyscy mają proste nogi, albo takie w miarę, tylko
    ja buuu - nie do pokazywania... No i nawet kiecek do pół łydki głupio mi nosic,
    jak trochę nogi wystaje, to już strasznie skrępowana się czuję...
  • IP: *.devs.futuro.pl / *.devs.futuro.pl

Gość: Tygryska 21.06.05, 19:34 Odpowiedz
    Ty chyba masz cos nie tak z narządem wzroku. (Pewnie sama masz krzywe i myślisz
    że większość takie ma.)

> większośc kobiet ma krzywe nogi

Poza tym u kobiety nogi są baaardzo wazne, jesli sa zgrabne oczywiscie. Jesli
    nie, to sie je zakrywa i tyle.
  • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: bridget 21.06.05, 19:42 Odpowiedz
    wiesz co zrodła kompleksow czesto sa wytworem naszej wyobrazni. rzeczywistosc czesto jest bardzo inna. A myslisz anoreksja skad sie wziela? wlasnie z kompleksow. jak ogladasz swoje nogi w lustrze co widzisz? krzywe nogi? a pomysl gdyby ktos podsunal Ci zdjecie na ktorych bylyby Twoje nogi (Ty bys oczywiscie nie wiedziala o tym) to co bys pomyslala? ale ta laska ma fajne nogi. Moge tak zakladac bo wiele z naszych zrodel kompleksow sa problemem dla nas. Przeszkadza to tylko nam nie innym. Popytaj znajomych co sadza o Twoich nogach. Napewno bede pochlebne opinie i to nie tylko z czystej grzecznosci. albo wiesz co mam pomysl: Zrob zdjecie swoich nog, wiem glupio to brzmi, albo niech ktos Ci je zrobi i potem zapytaj sie kogokoliwiek znajomych, rodziny czy te nogi na zdjeciu sa ok. Oni nie wiedzac ze sa Twoje beda 100% obiektywni. i nie porownuj sie do innych kobit bo o bezsensu, w koncu dlugi czas funkcjonuje powiedzenie " Cudze chwalicie swego nie znacie" w tym wypadku nie doceniacie.
    Wiecej wiary w siebie!
  • IP: *.devs.futuro.pl / *.devs.futuro.pl

Gość: Tygryska 21.06.05, 20:26 Odpowiedz
    ale jest tez prawda obiektywna.
  • 21.06.05, 20:44 Odpowiedz
    myslac tak jak ty 95% kobiet chodzilaby ubrana jak arabka - wszystko dokladnie
    zakryte, bo jesli cos nie jest ideale (czytaj: nie jest takie jakie nam wmawiaja
    media) to nalezy to zakryc. Wystarczy popatrzec na to forum ile jest
    niezadowolonych dziewczyn z wlasnej figury, wlosow, odciskow na piecie, pryszczy
    na brodzie itd. Tylko to wszystko nie jest powodem zeby sie schowac przed
    swiatem i pograzyc w smutku.

Kompleksy sa wytworem kobiecej wyobrazni.
  • 21.06.05, 20:48 Odpowiedz
    kora, nie wpedzaj sie sama w kompleksy, nie porownoj sie z modelkami, popatrz na
    ulicy, ze nikt nie ma idealnych nog, takich jakie sie oglada w tv po przerobkach
    w photoshopie. Nos spodniczki, dobierz odpowiedni fason, nos tylko gladkie
    matowe rajstopy, albo wogole i ciesz sie ze masz zdrowe i silne nogi!
  • 21.06.05, 22:10 Odpowiedz
    mi mój facet sam powiedział "nie masz grubych nóg tylko odrobinkę krzywe" tak
    mnie pocieszył!! wcześniej myślałam, że moje nogi są krzywe normalnie, i to tak
    kobieco, że tworzą z biodrami ładną klepsydrę. Fakt faktem, kolana mi sie nie
    stykają, co więcej mogłyby być blizej siebie o jakieś 5 centymetrów (mam tam
    taką fałdkę tłuszczu, jak ścisnę nogi maksymalnie blisko sibie to kolanka nawet
    ładnie wyglądają :( szkoda ze nie mam tak normalnie). No ale teraz to nie dość,
    że w to że nie mam grubych nóg nie uwierzyłam (37 cm obwodu przy 157 wzrostu!!!)
    to mi dowalil że są krzywe. a uwielbiam chodzić w spodniczkach lekko za kolanko.
    tragedia :/
  • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: krzywa 21.06.05, 22:48 Odpowiedz
    ja tez mam krzywe nogi. i rozumiem Cie doskonale. czasami jest mi bardzo smutno,
    ze inne dziewczyny maja proste nogi. bo przeciez dlaczego akurat ja mam miec
    krzywe. ale innym razem, gdy spotkam ludzi bardziej pokrzywdzonych przez los
    (czytaj i mysl chorych uposledzonych...) dziekuje za moje krzywe nogi. nie
    chodze w spodnicach ze wzgledow oczywistych. w sumie najgorzej jest w lato na
    plazy, ale gdy jest taki ukrop juz nic nikogo nei powtrzymuje by wskoczyc do
    morza czy na basen. nie wiem czy kiedykolwiek polubie moje krrzywe nogi, ale coz
    taka juz jestem, moze przez to mniej pewna siebie. i w sumie wlasnie latem boje
    sie, ze kiedys jakas grupka wyrostkow zacznie komentowac i glupio sie smiac -
    'ale ma krzywe nogi'. jednak to swadczy o ich prostactwie i niskiej kult.
    osobostej. wiec pozdrawiam Ciebie krzywonoga koro:) ponadto to niestety jedynie
    jeden z trzech moich wilekich kompleksow:) jednak mopjemu kochanemu chlopakowi
    nie przeszkadzaja moje krzywe nogi ijuz sie przelamalam- moge chodzic przy nim w
    krotkich spodernkach, chocioaz troche czasu to wymagalo.
    kiedys krzywe nogi beda w modzie;)
  • 21.06.05, 22:56 Odpowiedz
    zastanów się co jest w Twoim wyglądzie ładnego i to podkreślaj!:) a nogami się
    nie przejmuj tak bardzo, każdy coś tam ma nieładnego i to normalne, zakładaj
    dłuższe spódnice, żeby czuć się pewniej i nie popadaj w paranoję:)
    pzdr.

Gość: kora 21.06.05, 23:11 Odpowiedz
    No tak - jedni, żeby zakrywać, inni że nie... Fakt, że kompleksy są w dużej
    mierze wytworem wyobraźni, ale przecież obiektywna rzeczywistość też istnieje -
    nie jesteśmy idealni. na pewno w głowie tkwi to, że ja strasznie
    przewrazliwiona na tym punkcie jestem... Kurcze, chciałabym po pierwsze
    potrafic jakoś bardziej luzacko do tego podejść, a po drugie - wiedzieć jak TO
    zatuszować... No tak - też mam wrażenie, że wszyscy pękaliby ze śmiechu widząc
    moje nieładne nogi... I ubieram się tak, że nikt nie widzi, ale chciałabym
    czasem móc wyjść w spódniczce!!
  • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: spinca 22.06.05, 12:24 Odpowiedz
    A ja swoje krzywe nogi polubiłam.po dośc dlugim czasie ale zawsze. Teraz nawet jak usłyszałam koment od dopiero co poznanego faceta-'ty masz krzywe nogi prawda? (a byłam w spodniach!!!)to nawet mnie jakoś mocno nie zdołowało. Ja się cieszę, że je po prostu mam a poza tym zawsze są jakieś pozytywy..moje są ładnie umięśnione i szczuple..a do tego mam piekne stopy:-).Dziewczyny szukajcie swoich plusów!!
  • IP: 85.128.68.*

Gość: gokia 22.06.05, 12:57 Odpowiedz
    > Teraz nawet jak usłyszałam koment od dopiero co poznanego faceta-'ty masz
    krzywe > nogi prawda?

A swoją drogą - to milutki ten facet ;)
  • 22.06.05, 18:17 Odpowiedz
    Dziewczyny! Wylansujmy krzywe nogi! =) Tez jestem wlascicielka nog nie
    prostych, kostki jeszcze sie stykaja, ale pomiedzy lydkami mozna przetoczyc
    pilke lekarska;) Nie jest to jednak dla mnie jakas tragedia, moze czasem mi zal
    ze nie moge ubrac slicznych spodniczek.. Za to mam ladne wlosy, a co! :)
    Buziaki :*
  • 22.06.05, 21:53 Odpowiedz
    to jest kwestia Twojego podejścia- jak źle się z tym czujesz, jest dla Ciebie
    krępujące wyjście w spódnicy, to jej nie wkładaj, bo będziesz się tylko
    stresować, czy aby ktoś się nie przygląda, jak to wygląda itp. nic na siłę. a
    jak chcesz, to włóż, gwarantuję, że nikt nie będzie Cię wytykał palcami;)
    popatrz ile chodzi po ulicy kobiet, które różne niedoskonałości pokazują-
    przecież się nie zabiją z tego powodu:) może załóż jakąś spódnicę za kolana np?
    i nie wmawiaj sobie, że nawet taka będzie źle wyglądać, jak dobierzesz fason,
    to będzie dobrze:)
    pzdr.

Gość: kora 22.06.05, 21:58 Odpowiedz
    Spinca - ja też bym chciała swoje polubić!!! Jak tego dokonałaś?? Hebrida, była
    juz taka co wylansowała - Kate Moss... Nie przyglądałam się fotkom, no ale mi
    się wydaje ze nie mogą być takie krzywe jak moje:/ Moich nie dałoby się
    wylansować chyba! A moje włosy też niczego sobie:))

Gość: kora 22.06.05, 22:00 Odpowiedz
    A i jeszcze pytanko -dziewczyny nie lubiące swoich nóg... czy wy macie odwagę
    nosić spódniczki?? bo ja się chyba nie przekonam...:(
  • 22.06.05, 23:24 Odpowiedz
    ja noszę. takie przed kolanko nawet. bardzo je lubię.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.