• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

myslalam ze mam biale zeby, a wybrano mi kolor Dodaj do ulubionych

• 01.02.06, 03:27
    B1 na korony :-((( Dodam ze wybielalam przedtem - czyzbym za malo
    wybielila???
    Zaawansowany formularz
    • 01.02.06, 03:45
      Co to znaczy "wybrano Ci?" Chyba uzgodnilas ten kolor, a nie bylo tak, ze ktos
      za Ciebie zdecydowal? Kolor koron nie moze byc za jasny, bo bedzie wygladal
      nienaturalnie. Moze chcialas miec zbyt biale korony?
      • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 03:53
        Dokładnie. Czasem wydaje sie nam, ze zeby powinny myc sniezno biale, jak te z
        reklam, ale prawda jest taka ze nie wygladaja one naturalnie a w przypadku koron
        chodzi o zachowanie naturalnosci w wygladzie zebow.
        • 01.02.06, 07:08
          chodzi mi o to ze moj naturalny kolor okreslono jako B1 - czyli niezbyt biale
          mimo ze sa po wybieleniu. I zastanawiam sie czy nie powinnam byla bardziej
          wybielic.
          • 01.02.06, 08:18
            Hmmm mogłoby to wyglądać cokolwiek nienaturalnie, poza tym jak mawia moja
            koleżanka dentystka, nie da się wybielić zębów u osoby, u której naturalny
            kościec jest niezbyt biały.

A przypomina mi sie wogóle jakiś historyczny odcinek "Przyjaciół" w którym Ross
            tak wybielił zęby że świeciły w ultrafiolecie :p
            • Gość: k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.06, 09:29
              czasem w ultrafiolecie na dyskotece ale plomby mam coś koło B więc znowu nie
              takie białe te moje ząbki
              • 01.02.06, 10:56
                podobno sa kolory A1-A4, B1-B4, C1-C4 D1-D4
                czyli B1 sa calkiem biale
                • 01.02.06, 11:54
                  B do D to są różne odcienie bieli: żółtawa, szarawa, więc nie jest to żadna
                  skala! (B1 jest równie jasne jak C1 tylko ma inny odcień).
                  • 03.02.06, 11:17
                    no niebardzo bo specjalisci mowia ze ludzie sie rodza z zebami koloru A2
                    • 03.02.06, 11:45
                      Większość ludzi ma coś w przedziale A2 - A3, ale trzeba pamiętać że z wiekiem
                      zęby ciemnieją i "większość" NIE RÓWNA SIĘ "wszyscy".
                      A ile dzieci rodzi się już z zębami???
                    • Gość: blackmolly IP: 212.33.86.* 05.02.06, 22:35
                      A od kiedy to ludzie rodzą się z zębami??!
    • Gość: rubbi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.02.06, 13:24
      Wczoraj byłam na doborze koloru koron u protetyka. Na poczatku mialam kolor
      zebów A4 ! po wybielaniu w domu osiągnęłam A1 ! ale to od trójki w tył. Na
      przodzie bedą mi robic B1 poprzez A1 i A2 przy szyjce. Zeby wygladalo jak
      prawdziwy ząb. Powiedzieli , że skala B to najjasniejsza skala. Więc nie wiem
      czym ty sie przejmujesz?
      • 04.02.06, 02:28
        Co Wy ludzie tu wypisujecie - A jest przed B, czyli musi byc jasniejsze!
        • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.06, 02:33
          niekoniecznie A musi być jaśniejsze od B. To jest po prostu inny odcień bieli.
          Kolory z grupy A charakteryzują się bardziej żółtym, ciepłym odcieniem.
          Natomiast grupa B to odcień "chłodny", bardziej kredowy.
          • 05.02.06, 02:46
            powiem wa ze wybielanie naprawde to strata czasu.
            Ja mialam wybielone do bardzo bialych. Potem nie pilam kawy, herbaty(tylko
            zielona), nie pilam sokow z cytrusowych owocow, nie palilam. A zeby?

Wrocily prawie do identycznego koloru (mojego przed wybielaniem)
            po 2 miesiacach!
      • Gość: Magda IP: *.chello.pl 05.02.06, 03:14
        Rubbi - a jak w domu wybielilas zeby tak znacznie?
        • Gość: kasia IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 05.02.06, 09:31
          W wakacje wybielalam sobie jedynke, bo jest martwa od urazu i denstysta wybral
          mi odcien A1. Generalnie mam jasną kość zębów, ale w tym czasie wybielałam je
          sobie zelem COLGATE SIMLY WHITE. Nawet na zdjęciach widzialam wieeelka roznice,
          zeby lsniły jak perełki. Teraz troszke "przyzółkły", dlatego zastanawiam się nad
          ponownym zakupem żelu (nalezy go uzywac 1x na pół roku)
          Pozdrawiam!:)
          • 05.02.06, 12:59
            kolor jest uwarunkowany genetycznie i szybko wraca do Twojego naturalnego.
            Kolezanka wybiela co 6 tygodni! wygladaja z koloru i konsystencji jak kreda!
            • 05.02.06, 21:13
              no wlasnie - i po co psuc nature? zeby maja dzialac a nie swiecic
        • Gość: rubbi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.02.06, 00:34
          wybielałam żelem opelanscence 15 i 20. U stomatologa pobrano mi wycisk zębów i
          zrobiono nakladki plastikowe. W domku nakładałam żel na nakładkę i wkładałam na
          zeby na noc, przez dwa tygodnie. koszt jednego łuku zębowego to ok. 300 zł.
          • 06.02.06, 09:28
            moje po wybielaniu byly takie biale, ze az sie przestraszylam
            ale po krotkim czasie wrocily do normy
    • Gość: o matko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 11:41
      a po co wam to wybielanie,. skoro i tak macie korony a za kilka lat w ogóle nic
      wam z zębów nie zostanie?:/ Sztuczną szczękę możecie sobie zrobić nawet różową,
      jak się uprzecie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.