Dodaj do ulubionych

zmarszczki od effaklaru?

IP: *.acn.waw.pl 12.11.02, 13:18
Zauwazyłam ze odkąd zaczęłam stosować Differin, a potem Effaklar zrobiły mi
się pod oczami straszne zmarszczki, czy to mozliwe??? Aplikujac obydwa kremy
zawsze omijam okolice oczu:(
Edytor zaawansowany
  • 12.11.02, 13:53
    Eee tam .Stara pewnie jesteś i tyle,to Ci się zmarszczki robią.Nie ma co zwalać
    na kremy.I tak już nic nie pomoże chyba,że lifting u mojego szwagra Pawła w
    Elmedzie.
    Buhahaha!
  • Gość: Marghot IP: a2fw.a* / 62.148.83.* 12.11.02, 13:59
    Może po prostu effaclar zbyt wysyszył Twoją skórę. Mnie zdarza się to, kiedy
    użyję zbyt mocnego kremu :(
  • Gość: Trishna IP: *.acn.waw.pl 12.11.02, 15:48
    Wysuszył bardzo, ale nie wiedziałam ze smarujac czoło i policzki moge przy
    okazji podsuszyc skórę pod oczami :(
  • Gość: Marghot IP: a2fw.a* / 62.148.83.* 12.11.02, 16:07
    Zawsze można "smarnąć" okolice oczu - w moim przypadku wystarczyła odrobina :(
  • Gość: Aida IP: *.p.lodz.pl 12.11.02, 23:31
    tez mi sie to przytrafilo :(
    co zrobic zeby sie pozbyc pazurkow ?
  • 13.11.02, 11:27
    ufff, widzę, że nie tylko ja załapałam "łapki" po effaclarze, ale szczerze
    mówiąc - zadne to pocieszenie. Ja mam dopiero 22 lata!!!! i co?? już mam kremy
    na zmarszczki używac??

    Przyznam, że effaclar zadziałał u mnie perfekcyjnie!! W tydzień wysuszył mi
    wszystkie koszmary z czoła, od czasu do czasu wychodzi maleńki pikuś, ale...
    posmaruję effaclarkiem i na drugi dzień po umyciu pyszczka już go nie ma :)
    hmmm, coś za coś?? zmarszczki zamiast syfków?? - tego nie było w umowie

    Pozdrawiam,
    KIKA

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.