• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

zmarszczki od effaklaru? Dodaj do ulubionych

• IP: *.acn.waw.pl 12.11.02, 13:18
    Zauwazyłam ze odkąd zaczęłam stosować Differin, a potem Effaklar zrobiły mi
    się pod oczami straszne zmarszczki, czy to mozliwe??? Aplikujac obydwa kremy
    zawsze omijam okolice oczu:(
    Zaawansowany formularz
    • 12.11.02, 13:53
      Eee tam .Stara pewnie jesteś i tyle,to Ci się zmarszczki robią.Nie ma co zwalać
      na kremy.I tak już nic nie pomoże chyba,że lifting u mojego szwagra Pawła w
      Elmedzie.
      Buhahaha!
      • Gość: Marghot IP: a2fw.a* / 62.148.83.* 12.11.02, 13:59
        Może po prostu effaclar zbyt wysyszył Twoją skórę. Mnie zdarza się to, kiedy
        użyję zbyt mocnego kremu :(
        • Gość: Trishna IP: *.acn.waw.pl 12.11.02, 15:48
          Wysuszył bardzo, ale nie wiedziałam ze smarujac czoło i policzki moge przy
          okazji podsuszyc skórę pod oczami :(
          • Gość: Marghot IP: a2fw.a* / 62.148.83.* 12.11.02, 16:07
            Zawsze można "smarnąć" okolice oczu - w moim przypadku wystarczyła odrobina :(
            • Gość: Aida IP: *.p.lodz.pl 12.11.02, 23:31
              tez mi sie to przytrafilo :(
              co zrobic zeby sie pozbyc pazurkow ?
              • 13.11.02, 11:27
                ufff, widzę, że nie tylko ja załapałam "łapki" po effaclarze, ale szczerze
                mówiąc - zadne to pocieszenie. Ja mam dopiero 22 lata!!!! i co?? już mam kremy
                na zmarszczki używac??

Przyznam, że effaclar zadziałał u mnie perfekcyjnie!! W tydzień wysuszył mi
                wszystkie koszmary z czoła, od czasu do czasu wychodzi maleńki pikuś, ale...
                posmaruję effaclarkiem i na drugi dzień po umyciu pyszczka już go nie ma :)
                hmmm, coś za coś?? zmarszczki zamiast syfków?? - tego nie było w umowie

Pozdrawiam,
                KIKA
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.