• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

obcinanie nożyczkami włosów łonowych..masakra! Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 14:51
    ostatnio doznalam szoku i postanowilam sie zapytac was czy znacie taki
    przypadek i co o tym myslicie?
    otóż moja koleznaka a akademika obcina sobie nozyczkami do paznokci włosy na
    łonie...mówie naprawde powaznie i nie kłamie.powiedziala ze niema sily do
    wosku i poprostu sobie je przycina ale przeciez to nienormalne raczej bo
    włosy odrastaja grubsze i wieksze..ale ludzie mają pomysly..normalnie szczęka
    opada!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: carolinasc IP: *.chello.pl 28.02.06, 14:53
      • Gość: Nessie IP: *.acn.waw.pl 28.02.06, 14:55
        No właśnie, też problem... Tobie obcina czy co? :)

A przesąd, że włosy obcinane odrastają grubsze, to osobna historia...
        • Gość: mirka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 14:58
          KOBIETY NIE ZALAMUJCIE MNIE PROSZE!!
          jak mozna obcinać nożyczkami włosy łonowe?
          przeciez je sie goli albo usuwa woskiem!
          • 28.02.06, 14:59
            No i co z tego, że obcina. Przecież chyba to nie jest twoja partnerka, więc jak
            jej facetowi to odpwiada to tobie nic do tego.
            • Gość: adriana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:02
              mi nic do tego ale czy to was nie szokuje wcale?nie wierze!
              przeciez nikt chyba czego normalny takiego nie robi...
              jak mozna przystyrzygiwac włsoy na cąłym łonie nożyczkami ?
              • Gość: o matko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 17:19
                ale macie problem... :/ Jeżeli ktoś sobie GOLI włosy na pipce, to nikomu to nie
                przeszkadza jakoś. A powiedzcie mi, czym się różni golenie od obcinania? Jest to
                dokładnie to samo- obcina się włos na jakiejś jego wysokości... Może ona sobie
                przycina włosy, bo nie pozbywa się ich całkowicie i nie chce, żeby te pozostałe
                były długie? I co to za chamstwo, żeby ludziom do majtek zaglądać:/
              • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 21:12
                zupelnie nie rozumiem co Cie tak bulwersuje???? przeciez ona obcina wlosy na
                ŁONIE jak sama piszesz, czyli na wzgórku, niekoniecznie w okolicach tzw.bikini.
                ja tez tak robie,bo wyglada to o wiele bardziej estetycznie niz taki sterczacy
                busz z wlosow.
    • 28.02.06, 14:58
      nawet te łonowe.
      • Gość: adriana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:00
        ale ona obcina je na całym łonie a co innego jakby przystrzygła tylko no nie?
        tweirdzi ze sie nie da inaczej tego uporzadkować bo wosku sie boi tam stosowac
        bo to delikatna skóra a co dopiero golarki...
        • 28.02.06, 15:03
          ????? Troche nie rozumiem. Myślałam, że tylko długość skraca. :D
          • Gość: carolinascotties IP: 87.207.54.* 28.02.06, 15:05
            -znam dziewczyny, które za nic nie ogolą włosów pod pachami i myślę, że to o
            wiele bardziej przykre dla otoczenia niż to, co któraś ma w majtkach...nie
            rozumiem, czemu to Was tak oburza :))
          • Gość: adriana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:06
            no tak czekoladko ..z tego co mi mówila to obcina włosy na całym łonie ale nie
            tak zeby ich nie było tylko skraca ich długość zeby bylo ich mniej i bardziej
            rzadko :):)..ale dla mnie to szok ze robi to na całej powierzchni łona..
            • Gość: pomidorekk IP: *.acn.waw.pl 28.02.06, 15:11
              nie macie wiekszych zmartwień niz ekscytowanie się kto jak obcina włosy łonowe?
              Drogie Panie, troszkę więcej umiaru w zakładaniu dziwnych wątków proszę.
              • Gość: Kinga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:14
                Popieram pomidorkka,faktycznie jest się czym ekscytować,jej sprawa
                przecież,nikomu tym krzywdy nie robi
                • Gość: hehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 20:10
                  no, chyba, że włosom ;)
              • Gość: Gola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:15
                hahah,poważna sprawa ;)
    • Gość: sigma IP: *.aster.pl 28.02.06, 15:14
      jeju, a w gabinetach od fruzur intymnych, jak niby "robią" te fryzury?chyba też
      nożyczkami nie?
      • Gość: adriana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:21
        dziewczyny ale przeciez te włosy odrastaja wtedy jak busz..a nie robi krzywdy
        nikomu ale ja chce wiedziec czy was to nie szokuje ..
        wydaje mi sie ze same czasem tak robicie skoro was to nie szokuje a jeszcze
        naskakujecie na mnie o to ze napisalam cos co wg mnie jest bardzo ciekawe i
        szokujące..a w salonach fryzur intymnych nie robią już fryzur bo teraz modne
        jest golenie włosów jak widac wszędzie i malo która kobieta ma włsoy wogóle tam
        naturalne bo albo robi paseczek albo goli całkiem..chyba przyznacie mi racje!
        • Gość: Nessie IP: *.acn.waw.pl 28.02.06, 15:26
          Włosy nie odrastają mocniejsze po obcinaniu czy goleniu.

Adriana, a gdyby twoja koleżanka miała trymer i nim skracała włosy, to by było
          nieszokujące? :) Może nie chce golić, bo jej wrastają? Każda metoda skracania
          włosów jest dobra, mnie bardziej szokują osoby, które wyrywają sobie po jednym
          włosku pęsetą, bo to mrówcza praca :)
        • Gość: vi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:29
          Moja droga, w salonach fryzur intymnych jest całe mnóstwo różnych wzorów, nie
          tylko golutkie czy z pozostawionym paseczkiem łona są trendy. Możesz tam sobie
          zażyczyć każdy kształt, kolor i szablon. Poza tym chcąc mieć inną niż paseczke
          fryzurkę, wcale nie trzeba zdawać się na nożyczki, tylko na wosk, którym
          pokrywany jest wybrany szablon.
          Jeśli chodzi o Twoją koleżankę, to moim skromnym zdaniem to dość dziwne i chyba
          mało przyjemne w manualnym odbiorze :) ale to nie nasz problem.
          I jeszcze raz apeluję, nie uogólniaj i nie wyciągaj chorych wniosków, bo to że
          ktoś nie padł twarzą na klawiaturze po przeczytaniu Twojego postu, nie znaczy że
          sam korzysta z tych nieszczęsnych nożyczek. Trochę tolerancji dla opinii innych.
        • Gość: ta co obcina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:31
          ja sama tak robie i jestem zadowolona,bo wole to niż tak jak nessie napisała
          wyrywać pęsetą....to jest dopiero parodia!!!!!i co szokuje cie to adriano ,ze
          twa kolezanka nie jest z tym sama?he,he
    • Gość: arietta IP: 195.94.193.* 28.02.06, 15:39
      Ja doznaję większego szoku jak sobie wyobrażę osobę z kudłatym krzakiem na
      łonie... Okropnie nieestetyczne. Są osoby które golą, są takie które
      przystrzygają. Tylko dziwi mnie czemu akurat nożyczkami do paznokci?? O wiele
      wygodniej normalnymi:)
      • Gość: ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:40
        arietto a jakie to są normalne kochana?chyba nie chodzi ci o duże :)buhaha
        • Gość: arietta IP: 195.94.193.* 28.02.06, 15:42
          Normalne czyli takie z ostrzem 4-5cm. Bo moje do paznokci mają góra 1,5cm - to
          by była strasznie żmudna robota:)
          • Gość: adriana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:50
            a ty arietto sama pewno przycinasz nożyczkami:):)
            • Gość: arietta IP: 195.94.193.* 28.02.06, 15:56
              Przecież własnie o tym piszę:) Posiadanie kudłatego krzaczora ani wygolenie na
              łyso jak u dziecka zdecydowanie mi nie odpowiada:)
              • Gość: ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 15:58
                to jak wygladają twe włosy łonowe ?napewno okropnioe skoro przycinasz
                nozyczkami bo odrastają wieksze i masz krzaczora czy chcesz czy nie:)jak ty
                wogóle to robisz tymi nozyczkami ?przecież sie stępią:)
                • Gość: arietta IP: 195.94.193.* 28.02.06, 16:04
                  Jejciu, czy my rozmawiamy o włosach czy o drutach? Co ma się stępić? Dla mnie
                  każde włosy w tym miejscu dłuższe niż cm to krzaki nie do przyjęcia. I mnie
                  osobiście szokuje że ktoś może coś takiego hodować.
                  • Gość: ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 16:09
                    wiec lepiej obcinac?przeciez to sie goli na paseczek albo całosc a nie przycina
                    jak trawnik nozyczkami...dziewczyno zastanów sie co robisz z tymi włosami bo
                    potem bedziesz musiala przycinac codziennie jak ci zaczną odrastać.
                    • Gość: o matko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 17:38
                      Do założycielki topiku występującej też pod innymi nickami: nie wiem co cię tak
                      szokuje. Podcinanie niczym nie różni się od golenia! I w jednym i w drugim
                      przypadku tniesz włos- co za różnica czy nożyczkami, czy żyletką?!
                      • Gość: ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 17:41
                        nastepna co ucina nozyczkami..
                • 02.03.06, 21:42
                  Gość portalu: ada napisał(a):

> to jak wygladają twe włosy łonowe ?napewno okropnioe skoro przycinasz
                  > nozyczkami bo odrastają wieksze i masz krzaczora czy chcesz czy nie:)jak ty
                  > wogóle to robisz tymi nozyczkami ?przecież sie stępią:)

1. nozyczki sie od tego nie tepia.
                  2. to ze odrastaja wieksze to jakis idiotyczny zabobon i dziwi mnie ze ktos w
                  XXI wieku jeszcze wyznaje takie teorie
                  3. Ja tez wole krotko sciete niz lono w stylu "cipka niemowlaczka" albo "tutaj
                  rosnie krzaczek"
                  • 02.03.06, 21:46
                    Naprawde z tym odrastaniem grubszych to palnelas. Ale niewazne.

PS. A adriano/ado, jak ty obie golisz boki i zostawiasz po srodku paseczek (ja
                    tez czasem tak robie) to ten paseczek ma klaki o dlugosci 5, 6 cm?
                    To jest faktycznie nieapetyczne. Na pewno ci sie rozlaza na boki i paseczek
                    traci linie. Fe!

Ja sobie wygalam paseczek, a po srodku przycinam do pol cm.
                    • Gość: arietta IP: 195.94.193.* 06.03.06, 12:40
                      Tytułem sprostowania: arietta to absolutnie nie adriana, ada czy jakaś inna:)
                      Pozdrawiam:)
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 16:09
      Gość portalu: adriana napisał(a):
      >przeciez to nienormalne raczej bo
      > włosy odrastaja grubsze i wieksze..ale ludzie mają pomysly..normalnie szczęka
      > opada!

Szczeka to niestety opada, jak sie czyta, ze niektore kobiety jeszcze wierza w
      bajki,ze golenie czy w tym przypadku obcinanie (a moze tylko
      przycinanie/skracanie,co niczym dziwnym juz nie jest) powoduje odrost
      mocniejszych lub dluzszych wlosow. To dopiero bzdura i masakra. Ile razy mozna
      ludziom tlumaczyc,ze to złudzenie-wloski sa skracane/ucinane pod pewnym kątem,co
      powoduje,ze odrastajace wloski maja "ostre" koncowki (a nie jak np. po wosku,
      kiedy odrastaja na nowo od cebulek)i moze dlatego sprawiaja wrazenie
      mocniejszych itd. To jednak totalna bzdura i jak widze trudny do wytepienia
      przesąd. Nic nie odrosnie dluzsze i mocniejsze niz było.
    • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 16:10
      hahaha, ale mnie rozbawilaś :DDDDD
    • Gość: kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 16:11
      arietto a jesli przycinasz bo sama tak robie to napisz po jakim czasie musisz
      to powtarzac bo ja przycinam co tydzien tam włoski..a ty?pliss napisz..
    • 28.02.06, 16:32
      kobiety jestescie obrzydliwe ..brzydze sie was ...po tym co przeczytalem teraz
      musze psrawdzic czy czasem moja laska nie obcinala nozyczkami bo ma takie ostre
      w dotyku..
    • 28.02.06, 17:02
      A Ty nie obcinasz tego co zostaje? Depilujesz wzystko na łyso? Czy zostawiasz
      to co zostaje niewydepilowane w formie kompletnie "naturalnej"? :-)
      Przecież jak się depiluje nadmiar (niezaleznie od tego, czy woskiem, czy czym),
      to reszty chyba nie zostawiasz normalnej długości???? Przecież to normalne że
      się przycina, to co zostaje, nie? A że takimi czy innymi nożyczkami? Kwestia
      wygody, nie uważasz?
      Na głowie jak przycinasz to tez Ci odrastają grubsze i większe? No zastanów
      się...
      • Gość: anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 17:12
        novanka napisała:

> A Ty nie obcinasz tego co zostaje? Depilujesz wzystko na łyso? Czy zostawiasz
        > to co zostaje niewydepilowane w formie kompletnie "naturalnej"? :-)
        > Przecież jak się depiluje nadmiar (niezaleznie od tego, czy woskiem, czy czym),
        >
        > to reszty chyba nie zostawiasz normalnej długości???? Przecież to normalne że
        > się przycina, to co zostaje, nie?

Otoz to. Wloski łonowe za zwykle dosc dlugie, nawet krecone i przeciez jak sie
        zostawia trojkacik czy pasek to raczej sie je przycina. Przynajmniej ja tak
        robie i jestem w szoku,ze...ktos z tego powodu jest w szoku. Przeciez irokeza
        hodowac nie bede ;)
    • 28.02.06, 17:08
      A ja natomiast jestem w szoku jak Ciebie czytam ;) Ale masz rzeczywiście czym
      się podniecać. Niech sobie tam przyjaciółka kosą podstrzyga ,co Cię to obchodzi?
      Oj , baby , baby ;)
      pozdr.
      --
      neti13@gazeta.pl
    • Gość: boszzzzzzzzzzzzzzz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 17:22
      • 28.02.06, 17:34
        A mnie dziwi golenie - jak można się tak katować odrastającą szczotą skoro
        można depilatorem przejechać i mieć z głowy.. na długo.
        Jak się przytnie przed kąpielą to potem są mięciutkie w dotyku - ale to
        najpierw trzeba pomyśleć co i po co się robi.
    • Gość: ola IP: *.toya.net.pl 28.02.06, 18:26
      Hmm i co w tym dziwnego?
      ja golę boki bikini a resztę przystrzygam nożyczkami. Nie lubie być całkiem
      ogolona- spróbowałam i czułam sie "pedofilsko" i piekło, sczypało i paprało
      siępaskudnie.
      Zapewniam Cię że po ocbinaniu busz nie rośnie. Podgalam co 2 dni a obcinam co
      jakies 2 tyg w tym czasie odrastają na wkurzająca mnie długość.
      • 28.02.06, 18:33
        ola ja robie tak samo jak ty.boki gole a tu cała powierzchnie przycinam:)
    • Gość: ava IP: *.acn.waw.pl 28.02.06, 18:45
      Po pierwsze nie twój interes, tylko jej i partnera. Po drugie jeśli mowa o
      szoku to ja jestem w szoku że ktoś tego nie robi. Ja depiluję się po bokach a
      srodek przytrzygam bo długie włosy wygladają według mnie niechlujnie. Nie
      smiałabym jednak mówić komus jak ma wyglądać jego owłosienie łonowe bo to
      idiotyczne i niesmaczne
    • 28.02.06, 18:57
      jak ma długie to co ma zrobić??? ale masz problem??
      może nie chce ich usuwać woskiem w całości?

--
      WŁOSY,MAKIJAŻ,STYLIZACJA
      })i({ })i({ })i({
    • Gość: j0anna IP: 87.207.96.* 28.02.06, 20:45
      Dziewczyny.. Czy mozemio ktoras z Was powiedziec o co chodzi? Po czytam i.. nie
      rozumiem :-)
      Mam watpliwosc czy bulwersujacy jest sam proceder skracania/usuwania wlosow
      lonowych czy tez uzywanie do tego nozyczek do paznokci? :-)
      • Gość: anula36 IP: *.crowley.pl 28.02.06, 21:29
        ja tam tez przycinam pasek nozyczkami do paznokci i jeszcze nikt sie nei
        zbulwersowal z tego powodu. Czuje sie poszkodowana!!!!
    • Gość: adriana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 21:13
      chodzi o to ze szokujace jest skracanie nozyczkami anie o to jakimi....
    • Gość: maly_swir IP: 87.207.11.* 28.02.06, 22:26
      Wiesz Ty chyba masz jakiś problem ze sobą.Co w tym szokującego i co cie
      obchodzi co ona robi ze swoimi włosami?Przycinanie nożyczkami to chyba
      normalne.Co ma to robić depilatorem?Nie widze w tym nic szokującego.Weź sobie
      persen i uspokój sie dziewczyno bo panikarek tu nie potrzeba.amen
      • Gość: adriana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 22:28
        ale ona nie przycina paska tylko cały trójkąt łona ..rozumiecie to?ona nigdy
        nie golila tylko od zawsze przycina ...
        • Gość: maly_swir IP: 87.207.11.* 28.02.06, 22:29
          Widze persen nie pomaga to może deprim?
    • Gość: do ciebie idiotko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 22:39
      sama pewno tak robisz jak moja kolezanka wiec sie nie dziwie :(zal mi ciebie ze
      ci te włochy potem odrastają tak sztywno..fuj
      • 28.02.06, 22:40

Uwielbiam takie watki. Co sie uchacham to moje ;-DDD
        --
        Kevin
        • 28.02.06, 22:48
        • 28.02.06, 22:49
          ja tez az mi sie wloski przyciete nozyczkami do paznokci skrecaja ze smiechu:)
      • Gość: do ciebie idiotko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 12:15
        Przepraszam, że się uniosła:( Zmieniłam ostatnio środki psychotropowe i źle
        korespondują z promocyjnymi parówkami z Biedronki:/ Nie dość, że bez przerwy mam
        ochotę na draże kokosowe, to jeszcze słyszę dzień i noc szczęk metalowych nożyczek:(
    • Gość: nożycowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 23:15
      Mnie bardziej szokuje golenie/depilacja woskiem całego owłosiena łonowego,
      uleganie tej pseudomodzie, ta kolejna forma okaleczania swojego ciała.

"(...) włosy są tam nie bez powodu - jak liść wokół kwiatu, jak trawnik wokół
      domu. Trzeba je lubić, żeby lubić pochwę. Nie da się wybierać różnych części
      wedle życzenia."
      E.Elsner "Monologi waginy"
    • Gość: jagoda IP: *.dyn.optonline.net 01.03.06, 02:50
      szczerze mowiac glupsze od obcinania wlosow lonowych nozyczkami do paznokci
      jest umieszczanie informacji o tym na forum
      • Gość: ferdydurke IP: 62.87.210.* 01.03.06, 08:15
        a dla mnie to szok!
        świat pełen głodujących dzieci, wojen i innych okropności a tu stado bab ma
        problem kto co robi z włosami łonowymi...
        zgłoście kaczorkowi propozycję ustawy która ureguluje tę kwestię - najlepiej
        powołać Policję Łonową i każdą kobietkę, która ma tam włosy za długie albo
        przycięte nożyczkami - na stos!
        • Gość: arietta IP: 195.94.193.* 01.03.06, 08:37
          Widać że wiele z wypowiadających się w tym wątku dziewcząt jest przekonana że
          owłosienie to taki angielski trawnik - regularnie przycinany rośnie mocniejszy
          i gęściejszy:)
    • Gość: kra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 08:44
      popieram tezę, że to prowokacja jakiegoś śliniącego się zboka, któremu
      dostarczyłyście wiele wrażeń

a ja też co się uchachałam... :)
    • Gość: ta co obcina 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 09:31
      mój M. nie narzeka
      • 01.03.06, 09:53
        nie szokuje mnie podcinanie włosów łonowych nozyczkami.mnie szokuje że tak cie
        to szokuje:)
        --
        "jak ja nienawidzę mojej generacji,moja generacja chora od przemocy speedy i
        tłuste oczy.jak ja nienawidzę mojej generacji zwykła nienawiść dymi im z
        dyni,młodzi policjanci młodzi kibice-kretyni kontra kretyni"
    • Gość: adriana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 12:20
      Bo w Dolinie Muminków Włóczykij ani Migotka, ani Mama Muminka, ani nawet Migotka
      czy sam Muminek, nic sobie nie przycinali... :(
    • 01.03.06, 13:31
      zaraz ktoś założy wątek że w akademiku podpatrzył jak
      jego koleżanka sobie trymerem z nosa włosy usuwała.....
      buhahahah, ale będzie ubaw:D

--
      WŁOSY,MAKIJAŻ,STYLIZACJA
      })i({ })i({ })i({
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.