Cellulit - jak go pokonać? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 1. Przyczyną cellulitu jest zanieczyszczenie organizmu człowieka toksynami,
    które nasiliło się wraz z rozwojem cywilizacji.

2. Wniosek: aby pozbyć się pomarańczowej skórki, należy oczyścić organizm.

3. Najskuteczniejszą metodą oczyszczania organizmu jest natura: głodówka,
    kiedy to organizm reguluje funkcje organizmu. Występowała corocznie na
    przednówku, gdy jeszcze na szczęście nie mieliśmy pod dostatkiem jedzenia.

Głodówka to metoda zarzucona na konferencji lekarzy w Amsterdamie w 1927
    przez medycynę, ze względu na rozwijajace się interesy przemysłu
    farmaceutycznego, który do dziś zarabia na chorym człowieku.

Lekarze nie polecają głodówek, gdyż nie są one częścią studiów medycznych -
    po prostu nie wiedzą, co to jest. Są przekonani że organizm ludzki potrzebuje
    codziennie jedzenia, aby prawidłowo funkcjonować (albo 3 razy dziennie, a
    najlepiej 5 razy, jak to ostatnio jest przez "specjalistów" rekomendowane).
    Poza tym o wiele więcej lekarz zarabia współpracując z koncernami
    farmaceutycznymi, niż lecząc ludzi naturalnymi metodami.

Więcej o naturze głodówek: wegetarianski.home.pl/glodowka/moc.php

Dla zainteresowanych głodówka pod kontrolą lekarską, np.: www.glodowka.info.pl

pzdr
    • Gość: maja IP: *.access.telenet.be 02.05.06, 20:37
      co za bzdura z tą otyłością , jestem szczupłą osobą i zawsze miałam problem z
      cellulitem. Mam teraz 30 lat a zauważyłam początki cellulitu już pod koniec
      szkoły podstawowej. I nie pomaga zadne utrzymywanie wagi w normie.
      • nie czytalas doklanie

tam jest napisane o zmianach w organizmie w czasie dojrzewania czy
        ciazy...dlatego dostalas

jednam skoro celulit to tluszcz i tkanka laczna to wyjatkowo dobitnie widac ze
        zalezy mocno od tycia...

te najgorsze stadia znacznie czesciej wystepuja u otylych niz chudych...wyobraz
        sobie jakbys wygladaja majac 30 kilo wiecej i wtedy sie dowiesz jakie tycie ma
        znaczenie

--
        Frajerom mówie zdecydowane NIE
      • Nie chodzi tak naprawde o otylosc tylko o bezwzgledna mase tkanki tluszczowej.
        Oczywiscie otyle osoby maja wiecej tluszczu, wiec sklonnosc do cellulitu jest
        wieksza.U kobiet szczuplych, ktore maja mala mase miesniowa tendencja do
        cellulitu jest taka sama jak u otylych osob. Cellulit to przede wszystkim efekt
        zaburzonej rownowagi masy miesniowej do masy tluszczowej. Im wiecej miesni tym
        lepiej nie tylko dla figury ale glownie dla zdrowia. Ne cellulit i nie tylko
        najlepszym lekarstwem jest ruch i jeszcze raz ruch. Wiekszosc problemow
        zdrowotnych wspolczesnego czlowieka to brak ruchu. Kosemtyki, maseze itd.
        nabijaja kase firmom i gabinetom kosmetycznym, niestety nie przynosza zadnego
        efektu. Kto nie uprawia regularnie sportu i przy tym ma siadzaca prace nie ch
        nie liczy na fekeft drogich zabiegow i kosmetykow. Najskutezcniejsze metody sa
        za darmo !!!! zapweniam Was. Do tego potrzeba tylko odrobine silnej woli i
        systematycznosci. Kto kocha sport nie ma z cellulitem problemu. Wystarczy
        popatrzec na figury wysportowanych kobiet!
        • Kocham sport i jestem wysportowaną kobietą (zawodową sportsmenką) i mam
          cellulit:/ zaznaczam ze nie mam nadawgi.
        • Popieram propagowanie ruchu.

Ale niestety nie jest prawdą, że celulit jest wynikiem braku ruchu. U mnie ruch
          nie ma praktycznie żadnego wpływu na celulit. Wpływ mają tabletki hormonalne
          (negatywny) oraz tabletki na celulit (pozytywny! :) od ponad miesiąca stosuję
          cellasene, zaskoczyła mnie tak zauważalna poprawa, bez dodatkowego ruchu ani
          zmiany diety).

Kamelia1, powiem Ci że w okresach gdy bardzo dużo trenowałam i brałam Diane35
          miałam okropny celulit. A w okresach, gdy nie brałam antykoncepcji hormonalnej i
          w ogóle się nie ruszałam, miała gładziutką skórę! To przekonało mnie, że ruch,
          choć zdrowy i wart propagowania, na cellulit praktycznie nie ma wpływu, są
          znacznie istotniejsze czynniki.
      • ja tez mam 30 lat i problem z celulitem od ładnych paru lat... cwicze, jezdze
        na rowerze, w koncu zaczelam sie masowac specjalna rekawica. Zobaczymy jaki
        bedzie efekt.
      • Testujemy właśnie w gabinecie bardzo ciekawe szwajcarskie urządzenie
        wykorzystujące łączoną terapię falą dźwiękową (ESWT) oraz impulsy
        niskoenergetyczne RSWT.
        Efekty 3 tygodniowej sesji (łącznie 6-7 zabiegów) są zdumiewające-
        pomarańczowa skórka znika praktycznie całkowicie.
        macie pytania- piszcie.
        mhr@mhr.com.pl
        --
        Bądź zawsze piękna!
        Będąc fachowcem wiem jak Ci w tym pomóc :-)
        www.mhr.com.pl
        • Na forum we-dwoje ekspertka odpowiedziała już na pytanie Internautki dotyczące
          tego jak walczyć z cellulitem, więc podsyłam:

"Cellulit to częsta przypadłość u osób szczupłych - niestety. Powstawanie
          cellulitu to proces długotrwały i równie długotrwałe jest jego redukowanie.
          Przede wszystkim należy z diety wyeliminować slodycze, napoje gazowane i fast
          foody - czyli wszystko co jest źródłem prostego cukru i "złego" tłuszczu,
          obowiązkowo nalezy wypijać ok. 2 litry wody dziennie oraz podczas prysznica
          zastosować masaż ostrą gąbką (dobrze jest najpierw zafundować miejscom
          dotkniętym cellulitem zimny prysznic aby pobudzić ukrwienie a potem je dobrze
          rozmasować w stronę węzłów chłonnych w pachwinach).
          Balsamy i środki doustne antycellulitowe powinnym być stosowane jako dodatek do
          kuracji antycellulitowej ponieważ stosowane same w sobie nie przyniosą
          spektakularnych efektów.
          Aktywność fizyczna jest również bardzo pożądana, aerobik lub basen będą
          najkorzystniejsze."
    • Gość: karola IP: 217.153.187.* 03.05.06, 10:49
      zawsze byłam szczupłą osobą a także bardzo wysportowaną mimo to mam cellulit i
      nie wieżę by cos go pokonało
      • Gość: maja8. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 21:20
        boze a ja myslalam ze tylko ja mam taki problem!!!! mam 18 lat a cellulit jak
        stara baba!!! doslownie i takze jestem szczupla osoba. a poczatki tego
        cholernego cellulitu zauwazylam pod koniec gimnazjum. to jest straszne!!! nic
        nie pomaga, a w lecie nie mozna spodnicy zalozyc. caly czas tylko wstyd... :(
    • ja sie pozbylam niejako przypadkiem, po prostu z roznych powodow musialam
      zmienic tryb zycia
      - zero kawy, papierosow, alkoholu
      - zero miesa, jedzenie tylko 100% naturalne (warzywa "od chlopa"), zadnych
      chrupek, czekolady itp.
      - codziennie ruch na swiezym powietrzu (nie mowie o jakis specjalnych
      cwiczeniach, po prostu hmmm praca fizyczna, ale nawet niespecjalnie intensywna)
      efekt = skora idealna, jedrna, bez celulitu... nie mam pojecia ktory z tych
      czynnikow byl najwazniejszy, a moze polaczenie wszystkich?

--
      - Z pracy rąk się utrzymuj chamie jeden!
      - A czy ja dupą piszę?
      • Mnie z kolei cellulit przechodzi, jak jem bialko w tym mieso, a
        nasila sie, jak jem zboze i make. Ale dowiedzialam sie niedawno, ze
        mam nietolerancje glutenu i jestem teraz na diecie bezglutenowej:
        uda wygladaja super.
        --
        'People worry about kids playing with guns, and teenagers watching
        violent videos (...). Nobody worries about kids listening to
        thousands - literally thousands - of songs about broken hearts and
        rejection and pain and misery and loss'
    • Ja korzystam z dobrodziejstw Morza Martwego, miałam kiedyś dostęp do tych
      kosmetków, najpierw kapiel z woli z Morza Martwego - ma mnóstwo minerałów,
      potem peeling Mineral Care SPA, potem błotko z Morza Martwego - ale działa,
      mowię wam - celulit aż piszczy - błoto można kupić na Allegro, potem prysznic i
      jakaś dobra oliwka lub balsam i ciało jak u nastolatki.
      Aha i jeszce bardzo ważna sprawa - mało soli - bo ona zatzymuje wodę w
      ogranizmie, ale wody nalezy pić duuużo bo oczyszcza organizm - ja piję
      wodę "JAN-a" może nie jest rewelacyjna w smaku ale dobrze przeczyszcza
      organizm. Polecam, mi pomogło.
      • > kosmetków, najpierw kapiel z woli z Morza Martwego
        A gdyby Morze Martwe nie miało woli?;) Albo złą wolę?

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.

> Aha i jeszce bardzo ważna sprawa - mało soli - bo ona zatzymuje wodę
        Zatrzymuje.
    • hmm..... to ja należe do 20%kobiet , które nie mają Cellulitu a nie należe do
      bardzo szczópłych kobiet. Nie mam cellulitu tylko dlatego , że moja mama tego
      nigdy nie miała (o ile to ma jakies znaczenie) pozdrawiam :)
      • A ja dzisiaj sobie spacerowalam z ukochanym brzegiem Tamizy i co widze????
        biegnie sobie kobietka -szczuplutka,w pieknym sportowym wdzianku i z takim
        okropnym celulitem ze az nie moglam uwierzyc!!! grudy na szczuplych
        wysportowanych udach!!!!Why???
        proszzzzze mi nie mowic ze sport na celulit dziala, bo nie dziala, sama biegam
        i g... jak byl tak jest. Dieta? tez bzdura, znam kobiety co jedza co popadnie i
        nie maja celulitu. ja po prostu nie wiem jak to wytlumaczyc, wspolczesna
        medycyna nie daje rady, cellulit to 'obcy', poddaje sie, poleglam,wywieszam
        biala flage, zostalam pokonana przez celulit.

Dobranoc

ps.jak macie jakies nowe cudowne pomysly to dajcie znac na gazetowego
        • a po prostu nie wiem jak to wytlumaczyc, wspolczesna
          > medycyna nie daje rady, cellulit to 'obcy', poddaje sie, poleglam,wywieszam
          > biala flage, zostalam pokonana przez celulit.
          No a te reklamowane kosmetyki? też nic? Smarujecie się codziennie :)?
      • a nie należe do
        > bardzo szczópłych kobiet.
        Nie należysz, bo takich kobiet nie ma.
    • Dwa razy w tygodniu dwie godziny intensywnych ćwiczeń na ujeżdżalni.Jazda konna
      likwiduje wszystko.Nie ma sladu po cellulicie.
      • Uprawiam, sport - konie (kiedyś sprtowo skoki, jazdy po kilka godzin dziennie),
        rower, basen, aerobik, jestem szczupła, raczej zdrowo się odzywoam i MAM
        cellulits.

Koniec, kropka
        --
        Konia i niewiasty ze wszelkimi cnotami trudno dostać.
    • Polecamprodukty do walki z celulitem ale bez kofeiny.I odpowiednio je
      stosować.Takie produkty znajdziesz www.atw.warszawa.pl
      • Moim zdaniem trzeba probowac po kolei wszystkiego i patrzec, co daje najlepsze efekty, wtedy sie tego trzymac. Jesli dieta, to zadna tam odchudzajaca ale po prostu lekkostrawna, czyli wlasciwie zero soli, slodyczy, alkoholu, kawy, tluszczy (a ze przy okazji stracicie kilogramy to tym lepiej ;-)). Lato wlasciwie w pelni wiec wskoczcie na rower po opracowaniu ciekawych tras wycieczkowych. Rower jest najlepszy, glownie na uda. Drogie kremy mozecie sobie darowac, wystarczy po kapieli nasmarowac i wymasowac cialo oliwka (albo niech ukochany masuje).

A jak moje rady dadza jakis efekt, poslijcie mi kartke na gazetowego ;-)
    • Cellulit to zgrudkowany tluszcz, jesli macie jakis fragment luzniejszej skory
      na udach, ktory mozecie zlapac w palce (ja mam od wewnetrznej trony ud), to
      mozecie te grudki wyczuc w palcach, to po prostu okropne, blee. Ale wlasnie
      dlatego uwazam, ze najlepiej te grudki rozbijac, a to jest mozliwe dzieki
      masazowi przyrzadami z wypustkami, do tego szczypanie i ugniatanie skory
      palcami. Oczywiscie ruch, dieta i kosmetyki tez robia swoje, ale mam wrazenie,
      ze powierzchownie, tzn. tylko ujedrniaja skore, ktora dzieki temu wyglada na
      gladsza, ale jak scisnac - cellulit jest.

A odnosnie postu autorki - najlepiej z tokyn oczyszcza podobno lewatywa, bo
      wszytskie resztki pokarmow odkladaja sie w jelicie, zalegaja tam, rozkladaja
      sie i wytwrzaja topksyny. Czytalam to w pewnej ksiazce, w ktorej autor rowniez
      poleca glodowki (chociaz tu przegina, bo wychodzi, ze tych glodowek to jest ok.
      100 dni w roku!), a alternatywa lewatywy sa jakies jednodniowe diety
      jednoskladnikowe (np. duze ilosci kefiru - podobno tez dobrze uczyszcza, ale
      juz nie ta sama skutecznosc, co tradycyjna lewatywa).

Ja moge powiedziec, ze smaruje sie kremami antycellulitowymi i widze poprawe.
      Przede wsyztskim skora jest w swietnej kondycji, nawilzona, napieta, jedrna,
      ale grudki cellulitowe tez sa nieco mniejsze. Staram sie masowac uda palcami
      (rozczapirzam je i dosc mocno masuje - efekt masazera z wypustkami). Ostatni
      miesiac stosowalam AA Oceanic zielona emulcje o cytrusowym zapachy ok. 10 zl, a
      teraz balsam Hean.
      • Wystarczą 3-4 dni diety detoksykującej. Została mi polecona przez lekarza przy
        okazji zatrucia pokarmowego - oprócz toksyn pozbyłam się pomarańczowej skórki
        raz na zawsze ;-) To dieta na bazie ryżu. Przez te trzy dni każdy posiłek
        stanowi porcja ryżu ugotowanego na sypko w niesolonej wodzie i podanego na
        surowo bez jakiegokolwiek tłuszczu, czy sosu i niczym niedoprawionego. Między
        kolejnymi kokilkami ryżu popijamy wodę mineralną i/lub napary bądź lekkie
        herbatki (bez dosładzania). To działa! Owszem, jeśli chodzi nie tylko o pozbycie
        się nieestetycznego kalafiora, ale i zbędnych centymetrów trzeba koniecznie
        zażywać mnóstwo ruchu. Najlepsze sporty na nogi to np. jazda konna (jak
        wspomniała Venus), kulturystyka, fitness, aerobic, trekking. Dla osób z wyraźną
        nadwagą polecam ćwiczenia aerobowe na rowerku, stepperze i bieżni :-)
      • Otóż to!Ja też za głodówkami nie jestem. Owszem jedno - dwu dniowe oczyszczanie
        organizmu poprzez dietę warzywną, tudzież wodą mineralną. W aptece jest także
        odpowiedni zestaw ziół - detox ( czy jakoś tak). Ja walczę poprzez ugniatanie,
        masowanie i używanie kremów. Obecnie cellu Sculpt. A do tego ostatnio stosuję
        domowy peeling. Pierwsze efekty zauważyłam po 5 tygodniach, skóra się napieła i
        wygładziła. :)
    • To tak, jakby zwalczać to, że małżowiny uszne nie są płaskimi plackami.

Jeść, pić, tańczyć, kochać się, zamiast ciągle własny tyłek w dwóch lusterkach
      oglądać - rada ma.

pozdrawiam
    • Hej,

brak systematyczności przeszkadza mi w dojściu do super stanu.
      Wiem jednak, że działają następujące sposoby (stosowane razem):
      Sport
      dużo wody
      mało węglowodanów
      dużo warzyw i białka
      masaże
      roll-on garniera

pozdrawiam
      • Przez dwa miesiace byłam u rodziny w Hiszpanii. Przed wyjazdem założyłam ,że nie
        jem pieczywa,pije mniej kawy, z alkoholi czerwone wino. Objadałam się sałatkami,
        owocami morza i piłam czerwone wino. Nie uprawiałam sportu , ale codziennie dużo
        chodziłam, a to brzegiem morza a to zwiedzając. Już po miesiącu po cellulicie
        nie było śladu.Ten efekt utrzymał się gdzieś od lipca do lutego. W lutym zima
        mnie przycisnęła i miałam różne zachcianki- słodycze, frytki, czasem drink.
        Wystarczyły niecałe dwa miesiące i znów widzę ,że czas się za siebie wziąć.
        Sport nie pomaga niestety, bo kiedyś codziennie biegałam i zero efektu. Za to od
        tygodnia-nie jem chleba, nie piję kawy, nacieram się nią w kąpieli za to, a jak
        gdzieś się wybieram czy po zakupy czy coś załatwić - zawsze idę nie jadę. Po
        tygodniu już nawet widać efdekty. Nasza skórka pomrańczowa to efekt trybu
        życia.- diety i siedzenia. Intensywne ćwiczenia nie działają, trzeba zmienić
        nawyki. mam nadzieję,że mi się uda , bo w tym roku nie mam szans na takie
        wakacje jak w zeszłym . Pozdrawiam wszystkie walczące.
    • > 1. Przyczyną cellulitu jest zanieczyszczenie organizmu człowieka toksynami,
      > które nasiliło się wraz z rozwojem cywilizacji.

dżizus co za bzdury. to dlaczego mężczyzni nie mają cellulitu?
      cellulit to podobno efekt gromadzenia przez organizm tłuszczu na wypadek ciąży.
      aha, postacie z obrazów rubensa mają megacellulit. czyli z tym rozwojem
      cywilizacji to też bzdura ;-)
      cellulit jest naturalny, co nie znaczy, że ładny ;-)
    • Mam od kiedy siegam pamiecia. Masowalam, wcieralam, uprawialam sporty i nic...
      Przeczytalam ze to ...naturalny sposob ulozenia tkanki tluszczowej na damskich
      biodrach i ma go 8 na 10 kobiet. Przez wieki sie o nim nie mowilo, bo ud sie
      nie pokazywalo.
      Moja 4letnia coreczka tez ma juz cellulit. Nie jestem otyla.
      Spojrzcie na obraz:
      art-quarter.com/beck/joe/pablo/1/2/index.html
    • Ja tam polecam Inneov Cellulit - nr 1 w walce z cellulitem. To środek doustny,
      tzw. nutrikosmetyk, cena wychodzi średnio 5,60 pln za dzień kuracji, więc
      bardzo rozsądnie :) To był hit i go spróbowałam - cellulitu brak już od wielu
      miesięcy. Trzeba oczywiście ćwiczyć i dieta, ale to samo wcześniej nie dawało
      efektu, a teraz normalnie jestem laska nebeska :)
    • Kochaniutkie! ja znalazłam super kosmetyki w walce z celulitem i teraz z dumą
      moge wyjść w bikini!!! warto było szukać! pozdrawiam bez cellulitowo:)
      • ja nigdy nie mialam cellulitu. Ale wlasnie po ciazy niestety i mnie "odwiedzil".
        Polecam Inneov Cellulite
        • No ja właśnie jestem w drugiej połowie kuracji. Czyli piję inneov drugi miesiac
          (musiałabym dokładnie saszetki policzyć) i rzeczywiście - efekty sa już
          porażające - smukleję, jestem coraz gładsza i czuję się super. POLECAM
      • A zdradzisz nam jakie to specyfiki, gdzie można je zakupić i za ile? Ja
        ostatnio stosowałam preparaty borowinowe TOŁPA - rewelacyjny jest peeling i
        tonik do ciała - bardzo wgładzają i ujędrniają skórę. Do kompletu jest jeszcze
        maska dla cierpliwych - trzeba się owijać w folię, ale na pewno wychodzi taniej
        niz zabiegi u kosmetyczki. Natomiast nie zauważam zmniejszenia cellulitu :(
        Pozdrawiam
        • Cellulit można pokonać, ale do tego trzeba systematyczności, a najczęściej jest
          tak, że jakieś 2 miesiące przed wakacjami pojawiają się nagminnie pytania, jak
          zwalczyć cellulit...potem jest zimowy luz...i potem wiosna i znowu od nowa:) Co
          do metod, to nie będę ich opisywać bo zaraz usłyszę, że są ważniejsze sprawy w
          życiu, niż tracenie czasu na głupoty...niestety czas trzeba poświęcić, ale jeden
          lubi banany, inny pomarańcze...ktoś ma gdzieś cellulit, nie tylko na udach:) i
          nie zamierza tracić czasu, a ktoś czy raczej któraś woli go nie mieć i tyle:) Ja
          jestem próżna i wolę usłyszeć, że jak to możliwe, że w wieku 34 lat nie mam tego
          dziadostwa, niż że prawie każda kobieta go ma:) Pozdrawiam walczące :)
    • mam pytanko:
      slyszal kto może o serum wyszczuplająco-ujędrniającym Ives Rocher???
      bo slyszalam rewelacyjne komentarze o super pozytywnym wplywie na celulitis i
      rozstepy.
      torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=4013
      a na stronie www.yr.hangalee.com/ jest 40% promocja i zastanawiam sie nad tym
      • Ja pamiętam, że jakieś 5 lat temu kupiłam żel antycellulitowy Ives Rocher i
        kosztował 75zł z przeceny. Nie wygladał tak jak ten, ale wiadomo po takim czasie
        opakowania się zmieniały ze 3 razy chciaż tamten był o konsystencji żelu i
        pachniał mandarynkami:) On to chyba naprawdę działał, ale ponieważ byłam wtedy
        baaardzo młoda - miałam jakieś 14 lat (już wtedy męczyłam się z cellulitem, ehh)
        nie chciało mi się smarować regularnie, ciągle o nim zapominałam więc o efektach
        mogłam tylko pomarzyć. pamiętam jednak, że po użyciu baaardzo rozgrzewał skórę
        robiła się czerwona po niczym tak nie miałam. Było to niezwykle przyjemne
        uczucie i ciekawy widok, bo miałam wrażenie, że DZIAŁA i rzeczywiście potem
        skóra była całkiem inna, ładny kolor, super napięta. Żałuję bardzo, ze nie byłam
        bardziej systematyczna to mogłabym zdać lepsze relacje
        • wow!
          chyba w koncu COS DZIALA!
          koniecznie wypróbuje, zreszta kumpela też mi gorąco polecała,
          dzieki agusia za info o tej promocji!
          zamowie dla siebie i siostry :D
        • moja koleżanka stosowała masło shea polecane jej przez dermatologa przy trądziku
          i bardzo jej pomogło ale na cellulit :D
          , później zachęcona jej wynikiem sama spróbowałam i jestem zachwycona
          www.shea.pl/?p=productsMore&iProduct=27
          gorąco polecam dla tych co wciąż szukają
    • Witam
      prosze przyjsc do mnie na bezpłatne konsultacje myslę że bede mogła pomóc

prosze pisac na mail kubiak.sylwia@wp.pl
      (wtedy umówimy sie na konkretny termin)
    • Miałam spore problemy z cellulitem. Najpierw stosowałam same smarowidła z drogerii i masaż ostrą gąbką.
      Nie pomagało. W końcu postanowiłam znaleźć coś porządnego, co skutecznie i szybko zlikwiduje pomarańczową skórkę. Znajoma poleciła mi antycellulitowy krem Naturalna Sylwetka francuskiej firmy Plante System. Po poprzednich doświadczeniach byłam nieufna, ale spróbowałam. Już po dwóch tygodniach wiedziałam, że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto. Krem pomaga nawet na ZAAWANSOWANY cellulit - skutecznie drenuje skórę, spala tłuszcz, ujędrnia skórę, wygładza, naprawdę skórę teraz jędrną i bez brzydkich grudek. Ten krem zawiera też CLA, co powoduje, że zapobiega tworzeniu się cellulitu w przyszłości.
      Krem nie jest tani, ale skórę to ja mam tylko jedną! ) Można go korzystniej kupić na www.aptekawinternecie niż w aptekach tradycyjnych. No i w końcu udalo mi się skuteczniej pozbyć pomarańczowej skórki.
    • Od wielu lat mam cellulit,do tego rozstępy i pękające naczynka :(
      kupiłam masażer żeby pozbyc się cellulitu do tego smaruję nogi
      koncentratem antycellulitowym z serii eveline. Ale ostatnio
      przeczytałam ze nie powinnam używac masażera bo przez niego coraz
      więcej naczynek mi popęka , takze sama nie wiem co robic :(
      --
      KASIA z córeczkami JULIĄ (24.08.02 r) i OLIWIĄ (20.01.06 r)
      OLIWIA MA
      • To jest dosc powazny problem, bo wiekszasc kremow antycelulitowych
        zawiera kofeine, olejki aromatyczne i cala mase rzeczy
        rozgrzewajacych, poprawiajacych krazenie i...masakrujacych naczynia
        kapilarne. Przy pekajacych naczynkach nie mozna stosowac.
      • Ja też zmagam się z połączeniem cellulit + pękające naczynka. Wypróbowałam już masę kremów, w tym takich, których rozgrzewające działanie bardzo pogorszyło stan mojej skóry. Ostatnio jednak natrafiłam na krem antycellulitowy do skóry naczynkowej firmy FlosLek(po długich poszukiwaniach straciłam wiarę, że coś takiego w ogóle istnieje): choć jego zapach ani kolor niespecjalnie zachęcają do podjęcia kuracji, to w składzie znajdują się wszelkie substancje, których wpływ na stan naczyń krwionośnych został potwierdzony przez dermatologów. Stosuję go dopiero przez tydzień(zalecany okres stosowania to 6-8 tygodni), więc nie mogę nikomu obiecać, że naprawdę działa. Jednak sądzę, że warto go wypróbować jeśli naczynka dają o sobie znać, tym bardziej, że wspomniany wyżej zapach nie utrzymuje się na skórze :)
    • czy tak samo zwalcza sie rozstepy i cellulit??
    • ja od minionego tygodnia równiez postanowiłam z nim walczyc i pije
      Inneov.Na gazecie czytałam o nim same pozytywne opinie wiec mam
      nadzieje ze zwalczy moja pomaranczowa skórke bo kremy sobie srednio
      radza.
    • a wiecie co mi pomogło na cellulit? zapisanie sie na basen, a do tego regularne
      picie Inneov cellulite - takich saszetek o smaku truskawkowym. teraz są też
      tabletki i nowy smak - brzoskwiniowy bodajże. naprawdę fajna sprawa :)
    • HORMONY!! to właśnie zaburzenia równowagi hormonalnej są powodem
      cellulitu u szczuplych i wysportowanych kobiet.
      --
      oczekuj najlepszego, ale bądź przygotowany na najgorsze
    • W sumie to dobrze uslyszec ze nie jestem jedyna ktora ostro walczy i
      nic ale z drugiej strony to sprawia ze trace wiare. Teraz jestem na
      etapie herbatek na cellulit- tzn dzis zmienilam na tabletki. Impreza
      strasznie droga ale mam wrazenie ze cos sie zmienia. To straszne mam
      dopiero 28 lat, trzy razy w tygodniu ostro cwicze po 1,5h. Poza tym
      mam sporo ruchu, w miare dbam o diete (w miare bo czasami cos mnie
      porwie jak dzisiaj orzeszki w paprykowej panierce) i poprostu nie
      moge sie mimo wszystko tego cholerstwa pozbyc!!!! To jakis koszmar.
      Ale dzis sobie uswiadomilam ze pierwszy raz zauwazylam cellulit
      kilka miesiecy po tym jak zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne.
      Kto wie czy to to, ale zrezygnowac z nich tez byloby ciezko :)
    • A jeszcze o Inneov to jestem juz po dwoch opakowaniach tych
      herbatek - i powiem tak po pierwszym zero roznicy po drugim jakby
      cos drgnelo, ale poza tym uzywama tez kremu. Teraz kupilam sobie
      tabletki bo niedlugo urlop i nie dam rady zawsze pamietac o robieniu
      tej herbatki.

A co myslicie o poradzie dermatologa? Ja sie boje ze mnie wysmieje,
      ale z drugiej strony po przeczytaniu tego artykulu to juz nie wiem
      jaki mam cellulit i czy w ogole dobrze z nim walcze.
    • j.w.
    • ja mam 18 lat jestem szczupla i niestety ale zauwazylam na swoich
      udach nierownosci!! czyli celullit zastanawiam sie czy zaczac
      stosowac jakies kosmetymi a jesli tak to ktore sa skuteczne???
      mozecie cos polecic??
    • Czy zabiegi takimi urządzeniami jak "żelazko antycellulitowe"
      albo "pompa termiczna" są skuteczne w walce z cellulitem?
    • A ja sobie poradziła z cellulitem spokojnie będe mogła sie pokazac na plaży w tym roku, zaczęłam od zdrowego odzywiania i sportu co prawda samo nie dawało zbytniego efektu ale kupiłam sobie jescze cellasene i po pewnym czasi widze efekty, jest naprawdę genialnie nareszcie.
    • Witam :) miałam problem z cellulitem i stosowała różne preparaty ( z
      dietami-w ogóle z odżywianiem u mnie różnie) Jakiś rok temu
      koleżanka po wizycie u kosmetyczki (masaż ciała- peeling przed
      wiosną) poleciła mi peeling i krem na cellulit Ram RVB Muszę
      powiedzieć że byłam średnio przekonana, ale zamówiłam sobie po 1
      szt. i od tego czasu kupuję je właściwie cały czas robiąc sobie
      przerwy na serię Platinum z tej samej firmy. To jest marka
      profesjonalna do zabiegów w gabinetach kosmetycznych Ram jest
      rozgrzewający, po Platnium jest chłodny efekt - zależy kto co lubi (
      i jaka jest pora roku ;)) Dla mnie jest ważne że po tych kosmetykach
      widzę efekt w ogóle (inne nic nie działały na moją skórę), skóra się
      wygładza Nie łączę tego niestety z ćwiczeniami bo najzwyczajniej nie
      mam czasu...Pewnie byłoby jeszcze lepiej
    • a co jeśli problem pojawia się tylko w ciąży?? zmiany hormonalne,
      zatrzymanie wody w organiźmie, dodatkowe kilogramy to uroki ciąży :)
      jestem właśnie w 8 miesiącu, czuję się świetnie i już się doczekać
      nie możemy jak nasza córeczka będzie z nami. problemów z rozstępami
      nie mam, ale już się zastanawiam jek pozbyć się cellulitu po ciąży.
      jakie kremy mogę stosować? i czy wogóle można? przed ciążą siłownia
      była 3 razy w tygodniu i dawała świetne rezultaty, stosowałam serum
      eveline spa-trochę szczypało, ale było warto. ale czy karmiąc
      piersią mogę pozwolić sobie na takie preparaty? czekam na opinie :)
      pozdrawiam :)
    • Witam! Dziewczyny i kobietki nie zdajecie sobie sprawy ze same kremy na
      cellulit nie pomoga, poniewaz krem to tylko dbanie o skore z zewnatrz. Nawilza
      ja, uelastycznia, natomiast trzeba tez zadbac o organizm od srodka wspomoc
      jemu walke z cellulitem od wewnatrz. Na allegro widzialam nowo powstale ziola
      w walce z cellulitem, w koncu ktos wymyslil cos madrego a nie same kremy.
      Wedlug mnie krem, picie takich ziol i cwiczenia to najodpowiedniejsza
      receptura na walke z cellulitem. Musze sobie to kupic :) slyszalam ze bardzo
      duzo daja.
      • a ja sobie dziś zafundowałam nową serię od Eris na cellulit - nazywa się
        Pharmaceris cellu free. Pani w aptece mocno zachwalała. kupiłam więc krem-żel do
        smarowania, peeling do mycia ciała i tabletki. w sumie to chyba najlepszy
        pomysł, żeby z cellulitem walczyć kompleksowo. dzisiaj pierwszy raz wypróbuję :)
    • Dziś przeszłam samą siebie w walce z cellulitem. Zamówiłam sobie zminiaturyzowaną wersję maszyny do endermologii :) Mam zamiar włączyć ją do mojego ogólnego planu walki z cellulitem, na który, w obecnej chwili, składają się: picie inneov'u cellulit, masaż nóg z użyciem oliwki, wcieranie balsamu antycellulitowego, ograniczenie kawy z sześciu do trzech espresso dziennie, rezygnacja z typowej kolacji na rzecz wielkiej michy sałat przeróżnych pomieszanych z olejami, orzechami, owocami, kurczakiem, rybą itd., ograniczenie piwa do picia wyłącznie w łykendy. Poza tym, niejako poza planem, dużo jeżdżę na rowerze (od bardzo dawna), chodzę na spacery, staram się nie popełniać grzechów żywieniowych (jeden dzień w tygodniu jem, co chcę). W obecnej chwili zmiany in plus to zmiejszona wrażliwość na ból spowodowany cellulitem (wcześniej nie było mowy o mocniejszym nacisku, bo bolało jak diabli), nogi (zwłaszcza uda) są jakieś takie bardziej ubite. Nie mogę już złapać na udzie fałdu skóry. To plusy. Minus to pogorszenie stanu naczynek :( Winię za ten stan balsam antycellulitowy z kofeiną (niewskazana przy tendencji do pajączków) oraz mój dość niedelikatny masaż nóg. Gdy (o ile w ogóle) pozbędę się cellulitu, chyba nie obejdzie się bez skleroterapii. Póki co czekam z niecierpliwością na moją nową maszynkę i jestem pełna optymizmu. Nogi, moim zdaniem, a i mąż to potwierdza, już wyglądają lepiej (poza naczynkami, rzecz jasna), więc mam świetną motywację, by walczyć dalej. Życzę wszystkim powodzenia w starciu z "pomarańczowym potworem" ;)
      • witam,jestem na tym forum pierwszy raz.Weszlam tu,bo tez mam problem
        z cellulitem.Slyszalam i czytalam,ze na cellulit i ogolnie na
        zmiejszenie tkanki tluszczowej rewelacyjnie dzialaja fale
        radiowe.Zabieg wykonywany w gabinetach kosm,tylko pytanie gdzie
        mozna go wykonac.Szukam dokladnie FR apollo.jesli slyszalybyscie o
        takim gabinecie z tym sprzetem bede wdzieczna za info.pzdr.
    • dodam coś o czym mało na tym forum albo wcale, na forum wizaż jest
      spory watek o masażerach, bo kremy to nie wszystko wg mnie
      wizaz.pl/forum/showthread.php?t=173649
      --
      mój suwaczek
przejdź do: 1-100 101-127
(101-127)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.