• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Brzydkie skórki u paznokci u rąk- co zrobić? Dodaj do ulubionych

• 01.08.06, 08:27
    Nie mogę sobie poradzić ze skórkami przy paznokciach. Są widoczne, poszarpane
    i paskudne. Używam radełka do usuwania, kremu zmiękczającego, oliwki
    nawilżającej, kremu do rąk ale efekt utrzymuje sie tylko do kilku godzin.
    Powiedzcie jak radzicie sobie z tym problemem, przecież nie można codziennie
    robić manicure!
    Zaawansowany formularz
    • 01.08.06, 10:06
      Ja już od dobrych paru lat używam kremu do skórek z avonu. Bardzo dobrze radzi
      sobie z poszarpanymi skórkami.
      --
      Moja strona domowa

Faberlic Poland
    • 01.08.06, 10:11
      samruje skórki olejkiem rycynowym - bardzo pomaga
      • 01.08.06, 10:24
        jeśli próbowałaś preparató zmiekczających do skórek oraz tradycyjnych cążek to
        moze siegnij po specjalne preparaty usuwające zrogowaciały naskórek - ja używam
        Aleksandro. Preparaty te rozpuszczają martwy naskórek i wystarczy później
        tylko usunąć skórki drewnianym patyczkiem.
        • 01.08.06, 10:29
          Przede wszystkim: wyrzuć radełko!!
          • 01.08.06, 19:53
            Przestraszyłaś mnie z tym radełkiem. To ono winne??
            • 01.08.06, 21:24
              A ja radzę - idź do manicurzystki. Zrobi ci usuwanie skórek fachowo i idealnie.
              Potem trzeba kilka razy powtórzyc w odstępach tygodniowych i skórki rosną coraz
              wolniej.
              • 02.08.06, 08:04
                Ogólnie jestem przeciwna wycinaniu skórek a tym bardziej radełkiem:)Możesz sobie
                w łatwy sposób zniszczyć płytkę paznokci, ale jak już musisz to proponuje tak:
                1. za pomocą kremu do skórek zmiękcz je
                2. następnie odsuń to co się da patyczkiem
                3. to co zostanie wytnij delikatnie cążkami
                Potem wciaraj kremy, zmiekczaj preparatami do skorek, moze to byc nawet zwykla
                oliwka.
                Istnieja preparaty, ktore delikatnie zmiekczaja skorki bez koniecznosci ich
                wycinania.Polecam rimmel-olejek do skórek.Naprawde jak systematycznie używa się
                kremów do rąk, oliwek do skórek czy kremów zmiękczających do skórek to skórki są
                ładne :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.