Rossmann. Jakie zarobki, praca? Wie ktoś? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny interesują mnie zarobki w Rossmanie. Jakie są, wie ktoś? MOże
    zncie chociaż przedział kwotowy wypłaty w Rosmanie...?

A może któraś z Was pracowała w tej sieci sklepów i może coś więcej
    powiedzieć o pracy w tych sklepach. BYłabym wdzięczna ogromnie!

Bardzo mi zalezy na tej informacji.
    Z góry dziękuję. :))

--
    "Dokąd idziesz Polsko? A w PiS'du sobie idę"
    • 7zlotych na reke za godzine.
      --
      "Mówię tylko do tych którzy chcą mnie słuchać Ci,którzy nie chcą nie obchodzą
      mnie. Po co mam czas tracić na mówienie do ściany Ściana i tak zawsze swoje wie ."
    • Czy Rossmann jest otwarty w niedzielę?

--
    • popytaj na forum praca

• zarobki: 7-8 zł za godzinę BRUTTO
        wszystkie godziny płacone (a nie odbieranie dni wolnych za nadgodziny na
        przykład)

godziny otwarcia sa różne-jedne sklepy są czynne np.od 9.30-21.00 i w niedz.od
        10.00-20.00 (np.mój w galerii handlowej),a inne np od 9.00-19.00 sb 9.00-16
        ndz.zamkniete.

Polecam składać aplikacje do placówek gdzie jest mały ruch-tam sie człowiek
        mniej narobi....
        • A gdzie są takie małe placówki? Pytam poważnie, bo słabo się orientuję...
          Interesuję mnie teren sląska...

Czy oni pracują na II zmiany? Albo mają jakiś system zmianowy pracy, czy
          codziennie od... do... i nic innego nie wchodzi w grę?

Godziny otwarcia mnie przerażają-co tu dużo mówić 12 h bite na nogach. W moim
          przypadku muszę policzyć ok.1 godziny dojazd pociągiem do pracy w jedną stronę-
          razem 2.
          Chyba sobie podaruję u nich robotę...

Dziękuję za pomoc. :))

--
          • Zajrzyj po prostu na ich strone
            www.rossmann.com.pl/
            Na czerwonym pasku masz dzialy "Lokale",a wiec adresy i "Praca",a tam konkretne
            oferty w konkretnych miastach, nawet formularz zgloszeniowy.
            • dzięki właśnie tam byłam. ;)

A co z ich sytemem zmianowym pracy? Mają jakiś czy zawsze robią po 12
              codziennie?
              --
              • Nie mam pojecia, tu juz nie pomoge :) Ale zmiany powinny byc-jesli ktos pracuje
                12 h to nie codziennie. Kolezanka pracowala w sklepie z ciuchami w centrum
                handlowym. Otwarte 12 h i pracowala przez caly tydzien (tzn. rowniez weekend),
                ale chyba co drugi dzien.
                • oczywiście że sie pracuje na zmiany!!!!!!-jak we wszystkich sieciówkach

zmiany są rózne 5-9 godzin, zawsze sie mozna z kierownikiem dogadac w sprawie
                  grafiku i tego jak sie może i chce pracować (w granicach rozsądku)
                  .Jak dziewczyny chciały miec więcej godzin to nawet 12 brały (podkreślam BO
                  CHIAŁY). U mnie sa tez osoby uczące sie i też sobie grafik do swoich potrzeb
                  dopasowują.
                  A i sa też czasem nocki kiedy jest dostwa towaru (chyba sie przeciętnie ma 2 w
                  miesiącu,tzn.jedna os.ma 2 nocki,bo ogólnie to dostaw jest 2-3 razy w tyg.),

>>>A gdzie są takie małe placówki? Pytam poważnie, bo słabo się orientuję...
                  >>>Interesuję mnie teren sląska...

nie mam pojęcia,bo jestem z innego regionu,ale po prostu sie zorientuj gdzie w
                  twojej okolicy są rossmanny i sie przejdź i sama oceń,czy jest tam czy duży czy
                  mały ruch,ile jest kas itp.

--
                  ...
                  • evitka21 dzięki, widzę, że jesteś zorientowana w temacie! ;))

Jesteś kierownikiem w rossmannie, czy tylko pracownicom?

Jeśli faktycznie możnaby się dogadać w sprawie grafiku to byłoby super, bo ja
                    mam niestety 2 godz. dojazdu [w obie strony] i nie mogłabym non stop tyrać po
                    12h...

Co jeszcze warto wiedzieć nim się zdecyduję tam pracować? MOżesz mi jeszcze coś
                    podpowiedzieć? ;))

>>>nie mam pojęcia,bo jestem z innego regionu,ale po prostu sie zorientuj gdzie
                    w twojej okolicy są rossmanny i sie przejdź i sama oceń,czy jest tam czy duży
                    mały ruch,ile jest kas itp.

U mnie nie ma rossmana, ale jest obok w innym mieście.
                    Sklep jest średniej wielkości [nie duży nie mały], kasa jest jedna na kosmetyki
                    kolorowe [Astor, MF, Loreal] i chyba 2 kasy są na artukuły ogólne, z czego 1
                    kasa jest zawsze czynna, a druga jak jest duży ruch. Tak było jak tam
                    zaglądałam często, teraz mam niej okazji do odwiedzania tego sklepu w tym
                    mieście, nie wiem-może się coś tam zmieniło...

Dziękuję wszystkim za informację.;))
                    -- "Dokąd idziesz Polsko? A w PiS'du sobie idę"

• -- jestem pracownikiem.
                      Nie wiem co was na 12 h zmiany wzięło,przeciętnie są 5-8 h.

Co moge napisać? praca jak praca,troche sie kasuje,trochę układa towaru,kazdy
                      ma swój dział i robi zamówienia. Atmosfera wiadomo zalezy od zespołu- u mnie
                      jest fajnie.
                      Wszystko jest proste i do nauczenia i nia ma sie czego bać.
                      Warto spróbować,zawsze mozna w międzyczasie szuakc czegos innego jak ci nie
                      bedzie odpowiadać.
                      Z tego co mówisz to ten R. koło ciebie jest raczej mały,więc to chyba dobrze.

Jak masz jakies konkretne pytania to napisz na maila gazetowego.

pozdrawiam
                      ...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.