Dodaj do ulubionych

wysypalo mnie po effaclarze k

25.09.06, 23:21
czy to normalne, ctzn cze on wyciaga na wierzch wszystkie nieczystosci? czy
tez jest to dzialanie nieporzadane i powinna go odstawic? dodam, ze uzywam go
dopiero od niecalego tygodnia...
Edytor zaawansowany
  • lola211 26.09.06, 09:01
    Tez tak mialam, ustapilo po jakims czasie.
  • o.lunia 26.09.06, 09:11
    a mozecie mi powiedziec, jaki sklad ma effeclar?
  • marghot 26.09.06, 09:12
    zastanawiam się nad którymś z tych preparatów, ale nie wiem na kóry się
    zdecydować
    --
    Grafomani rozmawiają o sztuce, artyści - o kobietach, jedzeniu i pieniądzach
    A. Rubinstein
  • o.lunia 26.09.06, 09:15
    wg mnie moze byc to przejsciowa reakcja na kwasy- jednych piecze, szczypie,
    innych "wysypuje";) ja bym nie przerywala kuracji, ewentualnie stosowala
    rzadziej jesli do tego wystepuje jakies podraznienie, a jesli nie-
    przeczekalabym
  • eiza.rrasay 26.09.06, 09:44
    justa, ale... sklad mi nic nie mowi - nie znam sie na tym :/ jaki moze byc
    wniosek z tego skladu?
  • justa_79 26.09.06, 10:31
    to było do o.lunia, która pytała o skład. Tobie dziewczyny już odpowiedziały,
    że wysyp po kwasach jest dosyć częsty i charakterystyczny.
    --
    Oriflame za 1 zł
    Salonik kosmetyczny
    Forum Nu Skin
  • goncia11 05.10.06, 21:01
    A czy któraś z was stosowała ten krem ACNE DERM i czy daje jakieś efekty,np.
    zmniejszenie porów, przebarwień itp?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.