jaki krem pod oczy???? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny czy możecie mi polecić jakiś krem pod oczy. mam 22 lata i
    zauważyłam ostatnio drobne zmarszczki mimiczne i nie mam pojęcia jaki krem
    wypróbować. Słyszałam,ze Żel pod oczy z peptydami z avonu jest dobry- co Wy
    na to?
    • Na Twoim miejscu, będąc w Twoim wieku kupiłabym sobie jakiś delikatny żel pod
      oczy, ale są i tacy, co twierdzą, że mogłabyć stosować już normalny krem pod
      oczy.
    • najlepszy zel pod oczy, jakim sie poslugiwalam w zyciu, jest australijskiej
      firmy Jurlique i niestety 100 ml kosztuje $100, ale warte kazdego centa, no i
      to opakowanie starcza na 3 lata (zel sie nie psuje w tym czasie)
      bardzo dobry zel ma tez Jo Malone, oraz nawilzajacy krem pod oczy, ale jej krem
      jest dla mnie za silny, aby uzywac go czesciej niz raz na dwa tygodnie
      Dr. Hauschka ma swietny krem do powiek, ktory stosowalam takze pod oczy, bardzo
      lekki i swietnie powstrzymuje powstawanie zmarszczek
      dobre kremy pod oczy ma tez Kiehl's, ale dla mnie sa za ciezkie, wiec co prawda
      przetestowalam je, ale nie uzywam
      22 lata to wcale nie za wczesnie na krem pod oczy, bo te zmarszczki pojawiaja
      sie wczesnie i potem nie ma jak sie ich pozbyc
      aha, i jeszcze mozesz probowac domowe sposoby: plasterki ogorka lub napar z
      herbaty, traktowane jako 20-minutowy oklad na zamkniete oczy

zanim kupisz preparat, przetestuj probke - nie warto walic pieniedzy na cos co
      nie da zadnych wynikow albo jeszcze spowoduje jakas szkode (latwo o reakcje
      alergiczna), a z drugiej strony nie warto pozbawiac sie jakiegos wartosciowego
      produktu tylko dlatego ze nieco wiecej kosztuje
      --
      reszty nie trzeba

MAKE STYLE NOT WAR

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.