• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

"otylosc" brzuszna Dodaj do ulubionych

• 20.11.06, 01:56
    witam. mam pewiem problem. otoz urósl mi niezly brzuszek(no dobra, sam nie
    urosl, polubilam jedzenie i slodycze, jakos bardziej ostatnio;). jak sie go
    pozbyc? bo poza tym jestem akurat. znaczy szczupla. tylko ten brzuch.
    normalnie ciąza w 5 miesiącu. jak szrzucic ten brzuszek? jakas dieta?
    cwiczenia? preparaty? poradzcie cos...
    Edytor zaawansowany
    • 20.11.06, 11:39
      dieta i ćwiczenia. Wyrzucasz wszystko co powoduje wzdęcia i nadyma dodatkowo brzuch. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha ( Tamilla ma bardzo dobre ) , masaż, dodatkowo można wcierać preparaty ujędrniające

--
      "Bóg zsyłając na ludzi nieszczęście, powinien najpierw zanurzyć ich w szaleństwie i łasce niepamięci."
      • 20.11.06, 13:55
        Dieta- na kazdej stronie internetowej odzywianiu znajdziesz zasady zdrowego
        odzywiania-tzw. piramida zdrowia + jedz mniej o jakies 500kcla dzinnie niz
        potrzebujesz.Jedz lekkie kolacje=surowka-wazywka+jakies chude misko albo ryba.
        Do tego sport-biegaj albo na rowerek pare razy w tygodniu po min.45 mn, cwizc
        brzuch.I za jakies 2 msc powinnas zobaczyc duza roznice.Takei moje rady,
        zadnych diet cud, zadnych proszkow-odchudzaj sie racjonalnie.
        Powodzenia
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.