• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Paski wybielajace zeby - potrzebne opinie !!!! Dodaj do ulubionych

• IP: *.dip.t-dialin.net 04.04.03, 14:14
    prosze, niech ktoras z Was, ktora uzywala tych paskow, wpisze opinie na nizej
    wymienione forum, bo kolezanki sa zainteresowane, ciekawe a nie mamy nikogo
    kto juz to probowal:

www.space.pl/cgi-bin/net/forumdisplay.cgi?action=topics&forum=Uroda+i+zdrowie&number=104
    Edytor zaawansowany
    • Gość: emil IP: *.goclaw.sdi.tpnet.pl 06.04.03, 09:46
      moj kolega bral udzial w testowaniu tych paskow. W trakcie poszedl do
      dentysty, ktory mu zabronil ich uzywania, bo trwale niszcza szkliwo. Nie wiem
      na ile to prawda, ale mialabym duze watpliwosci czy ich uzyc - moze
      rzeczywiscie lepiej chrupac marchewki i pomidorki. No i cena tez nie zacheca...
      • Gość: Justa IP: *.acn.pl 06.04.03, 17:58
        Witaj,

Nie warto.. To nie dziala prawie wogole. Podczas stosowania na jakis czas zabki
        lekko bieleja, ale gdy tylko przestaniesz w przeciagu 2tyg. wrocisz do dawnego
        koloru. Probowalam takze wybielania u dentysty, ale tez nie dzialalo.
        Za to uzywanie dobrej wybielajacej pasty dziala wolniej, ale za to jakies
        efekty po dluzszym czasie sa.
        • Gość: PUSIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.03, 18:45
          Żaden normalny i odpowiedzialny dentysta nie poleci tego produktu.To zawsze
          działa z uszkodzeniem jednoczesnym szkliwa , a tego nie da się później
          odwrócić.Szczerze odradzam.
          • Gość: raszefka IP: OSET:* / 192.168.0.* 09.04.03, 22:46
            Gość portalu: PUSIA napisał(a):

> Żaden normalny i odpowiedzialny dentysta nie poleci tego produktu.To zawsze
            > działa z uszkodzeniem jednoczesnym szkliwa , a tego nie da się później
            > odwrócić.Szczerze odradzam.
            ?????????????????????????????????????
    • 07.04.03, 11:22
      Kupiłam paski Whitestrips, przyklejałam je przez dwa dni - sobota, niedziela,
      jednak nadwrażliwość zębów była tak silna, że musiałam zrobić przerwę.
      Zęby bolały mnie tak mocno, że nie mogłam prawie nic jeść ani pić :-(
      Producent zaleca aby w takich przypadkach odczekać dwa dni i potem kontynuować
      kurację przyklejając paski nie dwa razy lecz raz dziennie. Zastanawiam się, czy
      w dalszym ciągu stosować te paski, chociaż pokusa jest silna, po dwóch dniach
      ząbki troszkę zmieniły odcień....
      • Gość: aga IP: *.buk.sdi.tpnet.pl 07.04.03, 11:48
        uzywalam 9 dni i reszte paskow zostawilam sobie na pozniej, nadwrazliwosc
        dokucza , mi wtedy gdy zakladalam odrazu po dwa paski (tzn. raz pol godziny i
        odrazu drugie pol godziny), ale efekt jest naprawde super,mi polecil je
        dentysta,zeby mam cale , nic sie z nimi nie stalo...minęlo chyba 2 tyg...
        • Gość: Inga IP: *.acn.waw.pl 07.04.03, 14:49
          Są super, niesamowite efekty, zęby bialutkie.
          • Gość: Kimmy IP: *.dip.t-dialin.net 07.04.03, 18:11
            Tak na prawde pierwsze slysze o paskach , ja uzywam specjalnego gelu
            wybielajacego smaruje go pod taka oslone na zeby 3godziny dziennie, powtarza
            sie to 3 dni zeby sa biale problem jest w tym ze musze co 6miesiecy to
            powtarzac.Zeby sie od tego nie psuja.
            Najlepsze jest jednak farbowanie u dentystytrwa ok2 godziny i wystarcza na
            kilka lat...niestety okropnie drogie
        • 09.04.03, 09:43
          Gość portalu: aga napisał(a):

> uzywalam 9 dni i reszte paskow zostawilam sobie na pozniej, nadwrazliwosc
          > dokucza , mi wtedy gdy zakladalam odrazu po dwa paski (tzn. raz pol godziny i
          > odrazu drugie pol godziny), ale efekt jest naprawde super,mi polecil je
          > dentysta,zeby mam cale , nic sie z nimi nie stalo...minęlo chyba 2 tyg...

Faktycznie kiedy paski przyklejam tylko raz dziennie nadwrażliwość jest dużo
          mniejsza, a ząbki białe :-)))
    • 10.04.03, 14:42
      U mnie juz po 3 dniach widać różnicę. I nienarzekam na nadwrażliwość zębów a
      efekt jest naprawde widoczny. Jestem z nich bardzo zadowolona
    • Gość: Ania IP: 217.8.188.* 18.04.03, 10:39
      Jakiś czas temu używałam.
      Efekt jest minimalny, ledwo widoczny i niestety szybko wraca do poprzedniego
      stanu. Bez pomocy dentysty chyba się nie obejdzie.
      Raczej nie polecam
    • 18.04.03, 11:21
      Polecam wybielanie u dentysty. Ceny spadły o ponad 50% WIĘC WARTO!
      Trzy lata temu robiłam sobie wybielanie "nocne nakładkowe" - kosztowało 1000
      zł, teraz to samo kosztuje 500 zł, a w niektórych gabinetach 350! Porównajcie
      ceny - paski kosztują prawie 200 zł!
      Nakładki natomiast ma się już na zawsze. Po jakimś czasie (2 lata) wystarczy
      powtórzyć samodzielnie wybielanie, kupując jedynie żel (jedna strzykawka = 1
      noc = 30-50 zł). Polecam! jestem bardzo zadowolona.
      Efekt oczywiście nieco "szarzeje" z czasem, ale różnica jest ogromna.
      Polecam dentystę również z tego powodu, że trzeba wymienić plomby, na bardziej
      białe.
      Wybielanie nakładkowe nie narusza szkliwa. To pasty "wybielające" mogą to
      zrobić, trąc po prostu.
      Natomiast nadwrażliwość jest faktem. Łatwo sobie z tym poradzić - wystarczy
      kupić w aptece żel fluorowy (kosztuje około złotówki!) i nałożyć na zęby na 30
      minut - wszystko przechodzi jak ręką odjął!
      Wybielanie nakładkowe ma też to do siebie, że ten żel wyjątkowo dobrze działa
      na dziąsła. Żel dociera wszędzie, więc przestrzenie międzyzębowe też są
      czyszczone.
      Na paski nie wydałabym pieniędzy - wolałabym dołożyć i póść do dentysty.
      • 18.04.03, 14:43
        annika_vik napisała:

> Polecam wybielanie u dentysty. Ceny spadły o ponad 50% WIĘC WARTO!
        > Trzy lata temu robiłam sobie wybielanie "nocne nakładkowe" - kosztowało 1000
        > zł, teraz to samo kosztuje 500 zł, a w niektórych gabinetach 350! Porównajcie
        > ceny - paski kosztują prawie 200 zł!
        > Nakładki natomiast ma się już na zawsze. Po jakimś czasie (2 lata) wystarczy
        > powtórzyć samodzielnie wybielanie, kupując jedynie żel (jedna strzykawka = 1
        > noc = 30-50 zł). Polecam! jestem bardzo zadowolona.
        > Efekt oczywiście nieco "szarzeje" z czasem, ale różnica jest ogromna.
        > Polecam dentystę również z tego powodu, że trzeba wymienić plomby, na
        bardziej
        > białe.
        > Wybielanie nakładkowe nie narusza szkliwa. To pasty "wybielające" mogą to
        > zrobić, trąc po prostu.
        > Natomiast nadwrażliwość jest faktem. Łatwo sobie z tym poradzić - wystarczy
        > kupić w aptece żel fluorowy (kosztuje około złotówki!) i nałożyć na zęby na
        30
        > minut - wszystko przechodzi jak ręką odjął!
        > Wybielanie nakładkowe ma też to do siebie, że ten żel wyjątkowo dobrze działa
        > na dziąsła. Żel dociera wszędzie, więc przestrzenie międzyzębowe też są
        > czyszczone.
        > Na paski nie wydałabym pieniędzy - wolałabym dołożyć i póść do dentysty.

Jak się nazywa ten żel i ile kosztuje? Po wybielaniu paskami mam problem z
        nadwrażliwością zębów, pasta Elmex jest niezła, ale chcialabym spróbować czegoś
        innego, proszę podaj dokladną nazwę tego żelu.
        Pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.