worki pod oczami:) HELP!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak sie tego pozbyc? Wygladam jak stara baba, z tymi poduszkami pod oczami,
    pod oczodolami, z boku? Jakis krem, masaz? Pomozcie, prosze!
    • Gość: z IP: *.cm-upc.chello.se 22.04.03, 19:53
      Ja tez mam worki pod oczami i przede wszystkim duze worki na kosciach
      policzkowych. Zadne kremy na to nie pomagaja, probowalam rozmaite. Nie wiem cz
      moze jakis specjalny masaz na twarz czy tylko chirurgia plastyczna pomoze.
    • Gość: X IP: *.devs.ac-net.pl 22.04.03, 22:41
      worki pod oczami sa wg medycyny Wschodu wynikiem zlego funkcjonowania NEREK.
      Radze zglosic sie do lekarza medycyny chinskiej, byc moze potrzebne sa ziola,
      zmiana odzywiania i akupunktura.
      Krag nerek cierpi od: nadmiaru soli, chemikaliow, cukru i slodyczy, narkotykow,
      owocow(chodzi chyba o nadmiar), alkoholu, zbyt duzych ilosci plynow, stresu.
    • Gość: justy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.04.03, 22:42
      zawsze tak było? jeśli dopiero od niedawna, to idź do lekarza- to może być
      objaw np.problemów z nerkami
      jeśli tak było zawsze, to mogą nieco pomóc chłodne okłady rano, stosowanie
      lekkich żeli pod oczy zamiast cięższych kremów oraz delikatny masaż-drenaż
      podczas nekładania owego żelu
      ale na spektakularne efekty nie liczyłabym
    • Ja też mam, może nie bardzo duże, ale jednak widoczne. O nerkach nie myślałam,
      ale faktycznie coś w tym może być.
      Mój sposób to zimne okłady z samego rana (bo nie mogę patrzeć w lustro:)
      Wieczorem wkładam do zamrażalnika dwie małe łyżeczki, rano takie zmrożone
      przykładam na 1 -2 minuty. Efekty są widoczne, choć mogły by być większe :(
    • Gość: ada IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.04.03, 09:51
      Ja mam też worki i powiem Ci, że na to cholerstwo chyba nie ma rady. Na
      kościach policzkowych też, małe ale są. Od 10lat albo i dłużej stosuję kremy
      na obrzęki z najwyższej półki, efekt chyba jest, bo jak chciałam stosować
      tańsze np. kupiłam AA najnowszy to wory były większe, więc spowrotem wróciłam
      do droższych. Ładnie wyrównują skórę maseczki w płatkach np. Pulana,
      AA,Shiseido, ale na krótko, jednak warto coś robić, żeby chociaż zatrzymać
      powiększanie obrzęków. Nerki mam zdrowe, badania robiłam wielokrotnie. W
      książce Michała Tombaka wyczytałam też, że nadmiar serów żółtych powoduje
      obrzęk pod oczami tzw. twardy, natomiast miękkie obrzęki są od zatrzymywania
      się wody, i paradoksalnie przy mniejszej ilości wypitej wody obrzęki są
      większe bo organizm robi zapas, poza tym zły przepływ chłonki
    • Gość: Mirka IP: *.acn.waw.pl 23.04.03, 11:08
      ja tez mam worki i sińce pod oczami, całe zycie . Każdy lekarz oczywiście pyta
      mnie, czy nie mam chorych nerek, a ja mam je zdrowe. Taka juz chyba uroda. Ale
      nie jest prawdą ze żadne kremy nie pomogą. ja tez tak kiedyś myślałam, ale na
      wyprzedazy w jesieni w salonie Clarinsa kupilam taki balsam pod oczy - BAUME
      CONTOUR des YEUX (anti rides toutes peaux). smarowałam więc te moje worki rano
      i wieczorem, bardzo regularnie i naprawde opuchlizna zmalała i nie ma juz tak
      widocznych sińców. Skóra jest bardziej napięta. dalej oczywiscie go stosuje,
      teraz mam też próbkę CLINICQE - All About Eyes, jest też niezły, trochę
      gęściejszy od clarinsa. Wiem,ze na pewno można trochę pomóc tylko trzeba
      regularnie coś stosować.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.