Dodaj do ulubionych

suszarka z jonizacja???

19.06.07, 00:21
Czesc dziewczyny:) Bardzo prosze o opinie kobietki,ktore posiadaja taka
suszarke? Czy sa jakies widoczne efekty? Jesli tak,to jakie.Czy warto sobie
tym glowe zawracac,czy kupic jakas zwykla i bedzie to samo ?
Byc moze juz bylo o tym na forun,ale jakos kiepsko mi idzie to szukanie.
Za podpowiedzi z gory dziekuje:)
Pozdrawiam.
--
"Trzeba marzyć tak,jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak,jakby się
miało umrzeć jutro".
James Dean
Edytor zaawansowany
  • 19.06.07, 06:23
    ja widzę zdecydowaną poprawę. nie są już porowate, są miękkie, nie mam siana na
    głowie. o to mi chodziło. używam Babyliss pro.
    --
    |\/| /\ C- |) /\ ►magdzie.ok◄
    Dla dziewczyn po 20-tce !
  • 19.06.07, 10:24
    Ja też widzę poprawę. Ja mam Rowentę. Włosy są gładsze, nie puszą się, suszone
    od nasady lepiej się trzymają.
  • 19.06.07, 20:47
    Dzieki za Wasze wypowiedzi,przekonaly mnie do tych jonow ;) Ciekawa jestem jak sie ma MOC suszarki do sily "nadmuchu".Np. ROWENTA Lissima ma tylko 1000W. Czy to nie jest za malo? Ogladalam na necie inne suszarki i np. Babyliss pro ma do 2000W. I tu pytanie do dziewczyn ,posiadaczek Rowenty.Czy oprocz wygladzenia wlosow , ta suszarka suszy w miare ok ? Czasem przydaje sie cos,co szybko wysuszy dlugie wlosy.

pozdrawiam:)

--
    "Trzeba marzyć tak,jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak,jakby się miało umrzeć jutro".
    James Dean
  • 19.06.07, 23:24
    ja mam rowente i wydaje mi sie ze moc jest ok, dosc szybko suszy a mam dlugie
    wlosy, pzdr
  • 19.06.07, 23:28
    ja mam philipsa jetset control 1900w. ma turbo suszenie (ktore jest super jak
    sie strasznie spieszy).no i jonizacja duzo naprawde daje
    --
    mój suwaczek

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.