• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Biała lista fryzjerów :-) Dodaj do ulubionych

• 26.07.03, 22:55
    Skoro jest i czarna to może by się przydała biała - lista super fryzjerów?
    Głosujcie na salony i samych fryzjerów.
    Pzodrowionka

Monika
    Zaawansowany formularz
    • Gość: marchefka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.07.03, 11:48
      Moj glos oddaje na Ewe Zygmuntowicz z nowootwartego salonu niedaleko ronda ONZ
      w Wawie. Jest tak swietna, ze od 5 lat nie bylam u innej fryzjerki!
      • Gość: monia76 IP: *.u.mcnet.pl 28.07.03, 12:56
        Gość portalu: marchefka napisał(a):

> Moj glos oddaje na Ewe Zygmuntowicz z nowootwartego salonu niedaleko ronda
        ONZ
        > w Wawie. Jest tak swietna, ze od 5 lat nie bylam u innej fryzjerki!

marchefko, powiedz ktory to salon! lokalizacja bardzo mi odpowiada, wiec
        chetnie wybralabym sie do tej fryzjerki. co robilas sobie u niej? jakie ceny?
        • Gość: marchefka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 23:30
          Generalnie do tej pory tylko sie u niej strzyglam, bo nie mialam kasy na
          farbowanie :)
          teraz mi sie finansowo poprawilo, wiec za tydzien ide do niej na strzyzenie,
          czesanie wieczorowe i refleksy. Jeszcze nie wiem, ile to bedzie kosztowac, dam
          znac po powrocie...
          Ceny za strzyzenie: wlosy krotkie - 55 zl, poldlugie 75, uczesanie wieczorowe
          100 zl, slubne 200 zl.
          tel. do salonu 697 91 55. Fryzjerka to Ewa Zygmuntowicz.
          Acha, moja znajoma byla u niej na koloryzacji i byla b. zadowolona.
          pozdrawiam
          • 01.08.03, 09:41
            Wybacz i nie traktuj tego jako atak na swoją osobę ale te ceny są tak wysokie,
            że gdyby fryzjer był kiepski i tyle żądał to powinien być karany...:)
            Ślubne uczesanie za 200 zł. miałam i ja dokładnie za 220 próba i tyleż samo
            miało kosztować uczesanie w dniu ślubu lecz już się tam nie pojawiłam - i nie
            będę się rozpisywać dlaczego bo to przecież "biała lista fryzjerów".
            Ostatecznie do ślubu uczesała mnie fryzjerka w skromnym zakładzie w Babicach
            Starych (mieszkam w Warszawie i miałam 3 próby u renomowanych "czesaczy") ZA 30
            ZŁOTYCH !!!!!!
            Mam włosy trudne a to co mi wyczarowano z nich za nędzne 30 złotych baaardzo
            się podobało moim bliskim i nie tylko (dodam, że panie wiedziały że to fryzura
            do ślubu - co u większości fryzjerów znaczie podnosi cenę - ale nie tam:)))))
            Uprzedzam, że adresu nie znam ale tam chyba jest tylko jeden fryzjer w takim
            ryneczku.
            Podsumowując: większość warszawskich fryzjerów powinna się wstydzić żądając
            bajońskich kwot za swoje braki w umiejetnościach...
            Pozdrawiam
            • Gość: marchefka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.03, 11:33
              Nie traktuje tego jako ataku :)
              Tutaj placi sie 200 zl i za probe, i za wlasciwe czesanie. Wiem, ze nie jest to
              malo, ale ja jestem gotowa zaplacic. Poza tym zapewniem cie, ze w wawie jest
              duuuzo miejsc, gdzie placi sie za to samo znacznie wiecej...
              A zaklad fryzjerski, o ktorym piszesz, jest mi znany. Wczoraj byla tam moja
              mama. Rzeczywiscie, zaplacila tanio, ale jak tylko przyszla do domu, wzielam
              nozyczki i sama jej wyrownywalam zęby na wlosach... A fryzura byla banalnie
              prosta, bo mama ma latwe wlosy i zawsze strzyze sie na pazia...
              Mozliwe, ze to kwestia humoru fryzjerki czy tez tego, na ile sie spieszy...
              A tamten salon naprawde znam, bo sama mieszkam 3 km dalej... I ja go akurat nie
              polecam.
              Pozdrawiam
              marchefka
              • 01.08.03, 14:23
                Marchefko,
                rozumiem, jest to możliwe, byłam tam tylko na czesaniu, z którego byłam
                zadowolona. A że miałam wiele nieprzyjemnych przeżyć z przedślubnymi próbami
                fryzur to tamtejszy współczynnik jakości i ceny wychwalam teraz wszędzie.

Pozdrawiam
                a.
                • Gość: SYL IP: *.chello.pl 15.04.05, 09:51
                  Która miejsca sprawdzałaś w związku z fryzurą ślubną? Ja właśnie zaczynam
                  poszukiwania....
              • 08.02.05, 23:06
                czemu sama niestrzyzesz mamy jak pozniej mosisz poprawiac zeby a ta fryzjerka
                najwyrazniej niepotrafi strzyc bo ja sama jestem fryzjerka i strz na pazia jest
                proste i tak wogole juz niemodne wiec doradz jej zmiane!!!!!!!!
              • Gość: warszawianka 57 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 17:29
                marchefko, czy Ty akurat nie myjesz głów w tym salonie przy ON?, bo tak gorąco
                zachwalasz.CEny kosmiczne uczesznie marne.
              • 15.01.09, 11:42
                Ja za balejaż płacę 400,- :))
                --
                "Tęsknię za deszczem w Santo Domingo"
              • 05.03.11, 18:22
                Nie bądzicie banalni i nie piszcie sami o swoich salonach.
                Doskonale to widać i wiem że każdy salon pisze na siebie aby zwabić klientóww
            • Gość: zuzanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.06, 22:57
              Maciej Wróblewski, fajny fryzjer ale troche drogi.
            • 22.02.06, 14:35
              wawa grochow ul osowska rog dubienskiej
              ceny za strzyzenie od 13 zł POLECAM
              • Gość: lilana IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 22.02.06, 19:52
                a co myslicie o adrianie fryzjeze ktory pracowal avangardzie.
                slyszala ze jest wolnym strzelcem nie podlega pod salon jak sie z nim umowic na
                ciecie bo podobno jes spoko i dobry w tym co robi.pomocy!!!!!!
              • 04.12.11, 10:34
                Nie wiem co można na damskiej głowie zrobić za 13 zł,ale prawdopodobnie nic.Ja chodzę na Międzyborską 60/62(Studio Urody Alexander).Płacę za strzyżenie z modelowaniem 60 zł.Coprawda włosy mam długie,Ale za 13 zł??????????????????? to chyba jakaś pomyłka.Na Międzyborskiej strzyże Pan Darek.Rozmawiałam z nim i robi sesje do CKM-u.Jest dobry w tym co robi.Możesz strzyc się dalej za 13 zł,ale ja napewno tam nie trafię.Pozdrawiam
            • 05.10.06, 22:02
              mój głos oddaje na WISAGE W RZESZOWIE
            • 18.05.07, 13:00
              witam serdecznie,
              mam półdługie naturalnie kręcone włosy i nie każdy fryzjer mi dogodził. Od 3
              lat chodzę do jednej fryzjerki w Krakowie-salon fryzjerski MONA na Piaskach,
              prosić z Panią Moniką.Ścina tak rewelacyjnie ze moje kręciołki pieknie sie
              ukladaja az przez 3 miesiace, dodatkowo jest tania- tylko 17zł, strzyżenie z
              modelowaniem:) polecam gorąco
          • Gość: monia76 IP: *.u.mcnet.pl 01.08.03, 09:54

> Generalnie do tej pory tylko sie u niej strzyglam, bo nie mialam kasy na
            > farbowanie :)
            > teraz mi sie finansowo poprawilo, wiec za tydzien ide do niej na strzyzenie,
            > czesanie wieczorowe i refleksy. Jeszcze nie wiem, ile to bedzie kosztowac,
            dam
            > znac po powrocie...
            > Ceny za strzyzenie: wlosy krotkie - 55 zl, poldlugie 75, uczesanie wieczorowe
            > 100 zl, slubne 200 zl.
            > tel. do salonu 697 91 55. Fryzjerka to Ewa Zygmuntowicz.
            > Acha, moja znajoma byla u niej na koloryzacji i byla b. zadowolona.
            > pozdrawiam

dzieki. a moze adres tez pamietasz? przy rondzie onz jest kilka salonow. czy to
            stylissimo?
            • Gość: marchefka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.03, 11:29
              Tak, dokladnie :))))))))))
              • Gość: Jagna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.04, 22:04
                Polecam mistrza Eryka Prusa w Świętochłowicach drugi zakład ma w Chorzowie ale
                tam jest tylko jeden dzień w tygodniu dobiera fryzurę jak nikt inny ma tylko
                jedną wadę jest niestety drogi
                • Gość: fryca IP: *.cpe.mountaincable.net 25.11.04, 04:44
                  Eryk Prus jest najlepszy!! Jego syn podobno tez jest bardzo dobry... moze nawet
                  lepszy, ale nie mialam okazji skorzystac. Podobno duzo czesze w Tv min. do
                  Idola. Ja jednak z Eryka jestem bardzo zadowolona!!!
                  • Gość: monika czech IP: *.dip.t-dialin.net 24.03.06, 10:04
                • Gość: gwiazdeczka IP: *.centronet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 08:55
                  Hey ;-)
                  A moglabys napisac dokladny adres tego Eryka gdzie urzeduje w Swietochlowicach
                  i Chorzowie;-)I ile to jest te drogo???JA bardzo chetnie zainwestuje bo szukam
                  nowej fryzury dla siebie i wole zaplacic niz potem rok plakac bo chce krotka
                  fryzurke???
                  • Gość: Elzbieta IP: *.w82-123.abo.wanadoo.fr 08.02.05, 10:18
                    Eryk Prus Swietochlowice ul.Bytomska 7 lub Chorzow ul.Armii Krajowej 53 Ja
                    osobiscie obcinalam sie u Daniela i bylam bardzo zadowolona
                    Obciecie z farbowaniem (krotkie wlosy) kosztuje okolo 170zl Samo obciecie
                    zalezne jest od techniki strzyzenia od 70zl
                    • Gość: nestle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 17:58
                      Za dobre strzyzenie. Nie oszukujmy sie, dobre strzyzenie trwa godzine! Wiec
                      dlaczego chciec, zeby ktos to robil za darmo? Ja mam proste, dosc krotkie
                      (chyba tzw. poldlugie) wlosy, latwe do ciecia, same sie ukladaja, mam taki tam
                      balagan, ale z myciem i czesaniem 1 h 15 min to minimum, jakie trzeba spedzic u
                      fryzjera!
                      • 23.07.06, 19:03
                        Też uważam że 70 zł za dobre strzyżenie nie jest wcale za drogo :)Nie strzygę
                        się co miesiąc ale co trzy i na miesiąc to nawet nie wypada 25 zł :)
                      • 02.11.12, 08:52
                        zgadzam sie !ja chodze do p.Asi z ulicy nowej tez bierze 70zl za strzyzenie,a trwa ponad godzine,wlosy dopieszczone pod kazdym wzgledem.
                    • 28.04.05, 14:15
                      Potwierdzam, znam ten chorzowski salon. Fryzjerki tam pracujące też niczego
                      sobie :-)) Nawet, jak kiedyś nie udała im się koloryzacja (na mojej głowie,
                      oczywiście) to i tak efekt był ciekawy :-)) Nawet nie żądałam zwrotu kasy.
                      --
                      Ich habe Pläne, große Pläne / Ich baue dir ein Haus / Jeder Stein ist eine Träne / Und du ziehst nie wieder aus
                      • Gość: Anielka IP: *.elsat.net.pl 10.11.05, 19:46
                        Ja byłam u P. Grażyny i jej nie było, więc przyjeła mnie P. Karolina (zakład w
                        Chorzowie) i coś wam powiem... ta młodziutka P. Karolina bardo dobrze mnie
                        obcieła i zafarbowała włosy, byłam bardzo zadowolona. Bardzo polacam tą młodą
                        ale doświadczoną fryzjerke. Pozdrowienia.
                        • 10.02.07, 23:33
                          Ma kobieta fach w reku. Oprocz tego fantastycznie spedza sie z nia czas
                          • 20.06.07, 19:21
                            Oczywiście Jaga Hupało!
                    • 16.02.07, 20:12
                      ja polecam salon na ul. Łuckiej sa tam super fryzjerzy :)
                    • 19.07.08, 01:13
                      Bardzo odradzam pana Eryka!!!
                      Wyglada jak ten starszy Pan z "Powrotu do przeszlosci"
                      Nie zapytal co bym chciala
                      Od razu stwierdzil ze kolor by mi sie przydal bo naturalne sa passe
                      i wciskac mi farby.
                      Glownie to chwalil sie tym ze syn w tv wystepuje
                      Fryzura byla.. przyzwoita. Ale wymaga teraz poswiecenia zbyt duzo
                      czasu na zrobienie rano. A i tak w ciagu dnia sie wszystko rozwala:/
                      A mam taka prace ze musze caly czas nienagannie wygladac..
                      Ja mam swoja fryzjerke we wroclawiu, jest genialna, ale jest daleko.
                      Dlatego szukam czegos w katowicach.
                      Pana Eryka odradzam. Wygladam jak ciotka (a jak sie rozwali
                      misternie ulozona rano fryzura to jak ciotka w podeszlym wieku)
                • 29.08.06, 17:43
                  Ja polecam Pana Michała z Instytutu Urody na ulicy Wspólnej 27a w Warszawie.
                  Jest świetny w tym co robi i bardzo miły.
          • Gość: monia76 IP: *.u.mcnet.pl 01.08.03, 10:03

> Generalnie do tej pory tylko sie u niej strzyglam, bo nie mialam kasy na
            > farbowanie :)
            > teraz mi sie finansowo poprawilo, wiec za tydzien ide do niej na strzyzenie,
            > czesanie wieczorowe i refleksy. Jeszcze nie wiem, ile to bedzie kosztowac,
            dam
            > znac po powrocie...
            > Ceny za strzyzenie: wlosy krotkie - 55 zl, poldlugie 75, uczesanie wieczorowe
            > 100 zl, slubne 200 zl.
            > tel. do salonu 697 91 55. Fryzjerka to Ewa Zygmuntowicz.
            > Acha, moja znajoma byla u niej na koloryzacji i byla b. zadowolona.
            > pozdrawiam

i jeszcze jedno: jak dlugo strzyzesz sie u pani ewy?
            • Gość: marchefka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.03, 11:36
              jesli pytasz o to, od jakiego czasu, to trwa to okolo 4-5 lat. A jesli
              interesuje cie, ile trwa strzyzenie, to nie mam pojecia, ale pewnie ze 40
              minut... Nie wiem dokladnie, bo nigdy z zegarkiem w reku nie sprawdzalam. Ale
              teraz mam w planach strzyzenie wlosow poldlugich, refleksy albo cos w tym stylu
              i czesanie i mam na to zarezerwowane 1,5 godz.
              pozdrawiam
              marchefka
              • Gość: monia76 IP: *.u.mcnet.pl 01.08.03, 11:52

> jesli pytasz o to, od jakiego czasu, to trwa to okolo 4-5 lat. A jesli
                > interesuje cie, ile trwa strzyzenie, to nie mam pojecia, ale pewnie ze 40
                > minut... Nie wiem dokladnie, bo nigdy z zegarkiem w reku nie sprawdzalam. Ale
                > teraz mam w planach strzyzenie wlosow poldlugich, refleksy albo cos w tym
                stylu
                >
                > i czesanie i mam na to zarezerwowane 1,5 godz.
                > pozdrawiam
                > marchefka

o to pierwsze raczej mi chodzilo ;-) a gdzie wczesniej pracowala p. ewa bo
                stylissimo jest otwarte od jakis 2 miesiecy chyba.
                • Gość: marchefka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.08.03, 16:23
                  Ja ja opoznalam, kiedy pracowala w Franku Provoscie. Potem przeniosla sie do
                  salonu na Conrada, a teraz pracuje w Stylissimo.
                  Jej wczesniejszej przeszlosci nie znam, wiec nie wiem :)
                  marchefka
                • Gość: Magy IP: *.devs.futuro.pl 28.04.05, 15:24
                  Ja biegam do Ewy (Atelier Stylissimo ul.Twarda 30)co miesiąc i jestem szalenie
                  zadowolona. Obcina mi rewelacyjnie wloski, wymyśla nowe fryzury, bylam też u
                  Niej na farbowaniu, a moja przyjaciólka czasala się u Niej do ślubu i wyglądala
                  rewelacyjnie.
                  Chodzę tam już ponad rok i nie mam zamiaru zmieniać fryzjera.
                  • 10.11.07, 12:12
                    Do tej pory moja fryzurę powierzałam fryzjerom ze Studia Jacka
                    Olejniczaka w Łodzi (głownie Jacek i Krystian) i gorąco polecam ten
                    salon! Niesamowita atmosfera, każda klientka traktowana jest
                    indywidualnie i mistrzowie cięcia. Natomiast w Warszawie jakos nigdy
                    nie trfaiłam na swietnego fryzjera. przeczytałam ten wątek i
                    postanowiłam zaryzykowac Atelier stylissimo...dobierała mi kolor i
                    ścinała mnie Kasia. To co zrobiła na mojej głowie to....istne cudo.
                    Dawno nie byłam tak zadowolona ze swojego wyglądu :) Dlatego polecam
                    ten salon. Jedyny minus to cena, no ale w ogólnym
                    rozrachunku...warto :)
          • Gość: BEATA IP: *.nowy-sacz.sdi.tpnet.pl 08.02.05, 15:30
            Ja zagłosuje na salon fryzjerski w Nowym Sączu przy ul. I Brygady w pawilonie
            sklepowym. Zainteresowani wiedzą o co chodzi.
            • 22.02.05, 19:51
              A czy mogłabys podać jakie tam są ceny??? Przechodzę tam codziennie, ale jakoś
              nie mam odwagi tam wejść.
            • 24.03.06, 13:19
              salon Wizard
              • 12.06.08, 17:43
                Miałam ostatnio przyjemność zajrzeć do słynnej Pani Dżanety i jej
                salonu...Przeżyłam szok...całe szczęście,że właścicielka mnie nie obcinała tylko
                druga bardzo miła zresztą Pani, która wykazała się profesjonalizmem i świetną
                fryzurkę mi zrobiła.Byłam jednak niemile zaskoczona jak właścicielka salonu może
                poniewierać swoich pracowników...dziewczynę,która jej pomaga traktuje jak
                niewolnika...ciągle tylko słyszałam: przynieś, podaj, idź...koszmar jak można
                tak traktować ludzi...a dla klientów ma stale przyklejony uśmiech na
                ustach...Spędziłam tam 2 godziny i miałam serdecznie dośc sluchania jej rozkazów
                i krzyków na swoją pracownicę...Nie polecam...
          • Gość: Poborca IP: *.sandomierz.pilicka.pl 08.02.05, 20:35
            Ciekawe dlaczego w deklaracji do Urzedu Skarbowego nie ma odbicia tych cen?
            Oj kontrola tam sie przyda....
            • Gość: Olga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 11:33
              Pewnie większość z Was jest z W-wy lub okolic, ja chciałam polecić
              salon "Elegancja" w Tychach i pracującą tam wspaniałą fryzjerkę P. Olę. Dopóki
              nie odkryłam tego salonu tułałam się od jednej fryzjerki do następnej i
              naprawdę niewiele razy byłam zadowolona. Zwykle jestem nastawiona na jakąś
              zmienę, więc lubię pytać, co dana fryzjerka mogłaby mi polecić, jaką fryzurę,
              może zmienę koloru i dopiero P. Ola wykazała się naprawdę profesjonalnym
              podejściem i pomysłowością. Właściwie mnie przecież nie znając dobrała mi i
              kolor i fryzurę, które współgrają z moją osobowością i czuję się rewelacyjnie.
              Jeśli chodzi o ceny... no cóż, nie powiem, że to tania przyjemność, ale
              niestety doszłam do wniosku, że za jakość trzeba zapłacić. A do Poborcy - w
              salonie znajduje się kasa fiskalna i dostałam za wszystko rachunek w
              rzeczywistej wysokości.
              Pozdrawiam
              Olga
              • Gość: Agatka IP: *.orzesze.tmtsystem.pl / 213.199.219.* 26.04.05, 19:59
                czesc, w którym miejscu jest ten fryzjer w Tychach?? szukam dobrego fryzjera,
                który zafarbowałby mi włosy, a chce troche poszaleć z kolorem. Sama jestem
                fryzjerką, więc jestem dość wybredna. Nie mam jednak takiego talentu, żeby sama
                sobie zrobić balejaż - to nierealne... :)
          • Gość: me IP: *.gdynia.mm.pl 08.03.05, 19:07
            Ja zdecydowanie polecam panią Elę Michalak z Gdyni!
          • Gość: Wołomin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.05, 14:01
            Jeżeli będzie któraś w Wołominie polecam ten salon jeśli chodzi o farbowanie
            włosów. Wychodzą piękne. Chodziłam po wielu salonach ale ten uważam za
            najlepszy. Czesanie również szefowa p.Małgosia zawsze czesze mnie tak jak
            lubie. Idealny Idealny salon przynajmniej dla mnie.
            • Gość: madzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.05, 10:05
              Dziekuje pani Małgosiu. Wczoraj odwiedziłam salon Krzyśka, no i wyszłam
              zaskoczona. Z szatynki niespodziewanie stałam się blondynką. To był pomysł pani
              Gosi, jakież było moje zaskoczenie gdy spojrzałam w lustro!!! Nadal jestem
              zaskakiwana swoim odbiciem, lecz już teraz bardzo pozytywnie. Okazało się
              nawet, że mojemu Mężowi, który ma niechęć do blondynek bardzo się spodobał moj
              nowy wizezunek. Jeśli któraś z Was chciałaby zmian w wyglądzie i to pozytywnych
              polecam!!!
              • 24.08.09, 20:09
                wyzyskiwacze zachłanni wykorzystują praktykantów !!
            • Gość: gusia22-wolo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.05, 14:20
              Gdzie znajduje się ten salon Krzyś w Wołominie?
            • 24.08.09, 20:06
              slaon jest moze i dobry ale prowadzacy salon ( wykorzystują. zachłanni na
              piniadze. nie szanuje praktykantow to jest szczegulnie widac . brak nauczania z
              ich strony . Bez czelni nerwowi wyzyskiwacze!!!!!!
          • 20.09.10, 10:29
            ja proponuje Paną Milenę z zielonki, młoda zawsze uśmiechnięta, i super potrafi doradzic kolor i fryzurę ja jestem bardzo zadowolona:)
        • Gość: marchefka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.08.03, 10:33
          Zajrzyj na strone www.stylissimo.pl
          tam jest cennik
          • 18.09.03, 08:55
            Dołączam sie do pochwał dla p. Ewy Zygmuntowicz. Byłam tam wczoraj po tym jak
            przypadkowy fryzjer moje proste włosy do połowy szyi wystrzępił niezgodnie z
            moim zyczeniem. Pani Ewa nadał im ładny kształt - wraz z modelowaniem
            kosztowało to tylko 55zł.
            Czy kupowałyście jakieś kosmetyki w tym salonie? Miałam nałożony jakis wosk i
            jestem pod wrażeniem. Warto? Jakie ceny?
          • Gość: SYL IP: *.chello.pl 15.04.05, 09:57
            Jakoś nie mogę znaleźć na stronie tego cennika...
        • Gość: maja IP: 62.233.167.* 28.10.03, 15:14
          spróbujcie Daniela z effectu na Waliców biegam za nim od czterech lat po całej
          Warszawie nie ma lepszego a przy tym fajna muza w salonie i ciepły
          klimat.6204458
          • 11.02.05, 00:03
            Hej Maja a gdzie on wcześniej pracował? Może na Marszałkowskiej w Instytucie
            Bigune? Bo ja tam dawno, temu trafiłam w ręce własnie Daniela i byłam
            zachwycona. A później zniknął .czy to taki chłopczyk o ciemnych włosach, raczej
            drobny-wybacz tyle zapamiętałam!A ile kosztuje u niego strzyżenie i np. farbowanie?
        • Gość: KATOWICE IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 14.04.05, 20:53
          JA GLOSUJE NA EWELINE, FRYZJERKE W SALONIE l'OREAL NA WELNOWCU. I MOWIE TO Z
          PELNA ODPOWIEDZIALNOSCIA!!! :)
          • Gość: elka IP: *.toya.net.pl 10.05.05, 08:36
            W Katowicach Salon www.berndowicz-kubli.pl
            • 08.08.06, 10:49
              Popieram w 100% - Beredowicz&Kublin na 3 Maja w Katowicach. Jeden minus -
              wysokie ceny.
              • 09.05.10, 22:18
                we Wrocku też Berendowicz na Kazimierza Wlk, świetna ekipa, miło i zawsze
                wychodzę zadowolona, często też słyszę pytanie, kto mnie tak świetnie strzyże...
          • 06.08.09, 13:16
            a ja polecam Daniela i Wojtka ze studia DJ STYLE na osiedlu paderewskiego.
            Spróbujcie koniecznie ul.Graniczna 61c :) tel7245027
      • Gość: KotKa Chełm IP: *.chelm.mm.pl 25.11.04, 09:48
        Najlepszy zakład fryzjerski w Chełmie: Galeria fryzur na Siedleckiej. Wszystkie
        fryzjerki pracujące w tym zakładzie ścinają odlotowo =)
        • Gość: Ksiezniczka IP: 80.51.237.* 08.03.05, 11:32
          Najlepsza fryzjerka - Dorota Piątkowska salon Magic
          ul. Warszawska w Siedlcach :)
          najświetniejsze pomysły ma sama właścicielka ... miło i fachowo :) polecam
        • Gość: Kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.05, 12:35
          Co do tego czy wszystkie fryzjerki z "Galerii fryzur" obcinaja odlotowo to się
          nie zgodzę bo jedynie pani Marzena jego właścicielka i Karolina obcinają bdb,a
          pozostałe są do kitu,a jeżeli chodzi o Chełm to jest jeszcze jedna fryzjerka
          która bdb obcina p.Renata w salonie przy ul.Młodowskiej(obok przystanku)i jest
          tam jeszcze w miarę tanio;)polecam.
        • Gość: aisa IP: 212.160.172.* 08.03.05, 13:11
          Ja natomiast w chełmie polece salon fryzjerski Kosmyk w Albercie, jestem pod
          ich skrzydłami juz z 6 lat. Pani Asia i Kinga sa ekstra.
          Oddaje sie w ich rece bez zmruzenia oka i zawsze jestem zadowolona i na czasie
          z fryzurka i kolorkiem.
          • Gość: Maleństwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 13:05
            ja natomiast w Chełmie polecam p.Ewę, niestety nie wiem gdzie teraz ma
            salon...ale jest przemiłą kobietą która potrafi "wyczuc" włosy i nie mogę sobie
            przypomnieć czy kiedykolwiek zaproponowała Mi jakąś złą fryzurę.po
            przeprowadzcce przestałam do niej jeździc ale polecam
      • 12.01.05, 10:56
        Gość portalu:no a kto strzygl wlosy u mistrza ksawerego ten napewno wie o co
        chodzi,przeniusl sie do salonu ELITE a i ta jest milo.

• Gość: Lu IP: *.chello.pl 27.02.05, 15:32
          wiesz moze jakie sa tam ceny za strzyzenie?? i układanie
      • Gość: aneta IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.01.05, 13:46
        polecam Zuzę z salonu Jean Louis David w Galerii Mokotów w Warszawie. jest
        naprawdę świetna. ma fantastyczne cięcie i potrafi dobrac fryzurę do osoby.
        jest rewelacyja. polecam
        • Gość: oszpecona IP: *.tele2.pl 07.02.05, 15:13
          Błagam omjajcie szerokim łukiem salon fryzjerski na Kowalczyaka.Kobieta nie ma
          zielonego pojęcia o strzyżeniu. Nie ważne jak będziecie chciały się ostrzyc,
          ona Wasm i tak skróci do maksimum włosy, nie uczesze tylko wysuszy suszarką.
          Wyglądam jak obgryziona miotła. Z szyderczym uśmiechem na twarzy
          stwierdziała,... że za 2 , 3 miesiące będę dobrze wyglądać...
        • 22.05.05, 14:31
          ktos pisał o salonie Jean Louis David. Pewnie w kazdym miescie inaczej ale w
          Poznaniu, bo tam bylam, bylo fatalnie!! Po pierwsze fryzjer bez nozyczek! po
          drugie, kiedy poprosilam o wyrownanie wlosow, bo jedna strone pani obciela
          krocej od drugiej, kobieta powiedziala ze szefostwo kazaloby zaplacic mi dwa
          razy za strzyzenie!! nie moglam sie nadziwic! ale w pozaniu polecam salon kolo
          ulicy słowiańskiej, strzyze tam taka pani Marzena, niestety nie pamietam nazwy
          salonu.
          • Gość: aga IP: *.kp.pl 12.10.05, 14:49
            Salon nazywa się Kalamis. Marzena ma także drugi salon na Piekarach. Chodzę do
            niej od 5 lat i jest super!!
      • Gość: Piotr IP: *.crowley.pl 04.02.05, 08:00
        Mój głos oddaje na Agnieszkę Ejmocką z nowo otwartego salonu Atelier Stilissimo
        przy rondzie ONZ w Warszawie, bardzo profesjonalna fryzjerka która nie tylko
        wykonuje swietne fryzury ale także dorzadza co do jej wyboru. Polecam z czystym
        sumieniem nie tylko dla panów , również dla pań.!!!!!!!!!!!!!!!
        • 28.09.05, 16:37
          Do Piotra: a skąd wiesz że swietnie wykonuje fryzyry paniom i na jakiej ulicy
          jest ten salon?
      • Gość: kasienka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 15:55
        W Czestochowie najlepszy fryzjer - Marcin - jest w salonie Beaty Dysiewicz!
        Super stylista!
        • Gość: aNIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 16:31
          posłuchałam opinii tu zawartej i poszłam do podobno najlepszego fryzjera w Cz-
          wie - Marcina.. ze wszystkich moich wypraw do fryzjera , a lubię
          eksperymentować, ta była delikatnie mówiąc najmniej udana.. facet nie ma
          pomysłu na osobę a myślę, że powinien jako stylista. Nie dość że pomysły ma
          raczej kiepskie to i wykonanie liche jak na cenę, którą trzeba zapłacić ( z
          krótkich na wygryzione+ trochę koloru gdzieniegdzie - 15- zł/) odradzam
          serdecznie wizytę u tego "ylisty"
        • 06.04.09, 10:27
          POMOCY, POTRZEBUJĘ KONTAKT DO MARCINA Z SALONU DYCIEWICZ. Dziś
          dzwoniłam tam i co sie okazało, że Marcin nie Pracuje już tam... :(
          Strzegł mnie z 5lat, jak jeszcze mieli salon w alejach...:( Nie mam
          do niego kontaktu żadnego, w salonie mi nie dadzą, z jasnych
          powodów.Prosze o pomoc. Chocby jak ma Marcin na nazwisko...
          Proszę o jakakolwiek pomoc. Może ktos wie jaki jest do niego nr
          komorki, gdzie teraz pracuje. Musze go znaleźć!!! joanfoks@gmail.com

• 03.11.09, 12:20
          ja polecam łukasza stokowskiego z merliniego 4 , cuda robi na głowie
          www.fryzjerzywarszawianka.pl naprawde warto
      • Gość: Ania IP: *.ghost.pl 04.02.05, 18:49
        Kuba - super fryzjer siadasz i nie musisz nic powiedziec a i tak wychodzisz
        zachwycona! Przedtem w Novotelu nad Malta, teraz w nowootwartym salonie na
        ul.Pilsudskiego 100
        • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 16:37
          Aniu czy mogłabyś podać numer telefonu do Kuby? bo zniknął z Novotelu i nie
          wiem jak teraz do niego trafić, a masz rację, że jest super fryzjerem
          • Gość: gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 17:41
            Dzieko za polecenie mi na forum zakładu na ul.Kanałowej.Ja byłam u
            Patrycji.Naprawde świetny talent mają do włosów!Nie myślałam że z moich marnych
            włosków można wyczarować"coś" na mojej głowie.Ceny tez są rewelacyjne bo za
            baliage,strzyżenie i modelowanie zapłaciłam tylko 95 złotych.
            • Gość: Gosia IP: 217.98.121.* 22.02.05, 10:36
              Kochane
              Nie jestem w stanie przeczytac wszystkie watki, podajcie nazwe i/lub telefon na
              Kanalowa i tak samo do Kuby.
              • Gość: gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 15:42
                Na Kanałowa to 866-13-80

pozdrowienia
                • Gość: Zocha IP: *.toya.net.pl 29.05.05, 20:32
                  Bez konkurencyjny salon w Poznaniu to Krysia i Adam Piaseccy.:)
                  • Gość: dagi IP: *.adsl.inetia.pl 05.06.05, 11:47
                    Szczerze polecam salon KAMELEON przy ul. Wrocławskiej 25a. Super wnętrze,
                    bardzo miła obsługa ( godna polecenia Agnieszka vel Agata!. Niedrogo i
                    przyjemnie, a jaki masaż głowy!!!Poezja! Zawsze doradzą odpowiednią fryzurkę,
                    łądny kolor- jest modnie i przede wszystkim funkcjonalnie- nie musze potem
                    godzinę włosów układać.
                    • 08.02.09, 18:58
                      Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie przeniosła się Pani Natalia z salonu
                      Kameleon (Poznań, ul. Wrocławska)? Widziałam, że salon został zastąpiony innym.
                      Będę wdzięczna za namiary.
                  • 15.02.06, 19:30
                    faktycznie, najlepszy na swiecie:-) i to nie zart. pani Krysia jest absolutna
                    czarodziejką i ma niesamowity talent w rękach. polecam, od lat chodzę tylko do
                    niej.
            • Gość: ANIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 15:38
              Polecam salon fryzjerski na Os.Orła Białego,a zwłaszca panią Beatę-szczególnie
              dla dziewczat,które chca mieć nowoczesne, nie trudne w układaniu i ładne
              fryzurki!Ja juz byłam po raz kolejny i stale jestem zadowolona!Ceny dośc
              przystępne: strzyżenie i modelowanie: 38 zł! a dla gości w poczekalni chwila
              relaksu w solarium:)
              • Gość: A IP: *.icpnet.pl 28.04.05, 18:46
                a gdzie dokładniej można znaleźć panią Beatę?
                • 28.04.05, 19:41
                  Serdecznie mogę polecic super fryzjerki oraz specjalistkę od tipsów i paznokci
                  w nowym salonie otwartym na woli na ul.Zawiszy 16 a lok B naprawde warto
                  zajrzeć- wszyscy wychodzący są zadowoleni z usług ,aż byłam zdziwiona ale po
                  ostrzyżeniu i wymodelowaniu włosów sama sie przekonałam na własnej skórze
                  (raczej włosach )co mozna uzyskać z mojej fryzurki W salonie mozna zrobic
                  sobie paznokcie na bajer polecam acha zapomniała bym numeru tel 888.13.14
                  Acha pracujące fryzjerki to Agnieszka i Ela a od pazurków jest Karolina
                • Gość: fryzjer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 20:36
                  GALERIA DA VINCI UL'PILSUDSKIEGO 100.P'BEATA
          • Gość: Adrianna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 08:47
            Witam- Podaje nowy adres Pana Kuby z NOVOTELU- Poznań - ul. Piłsudskiego 100
            Pozdrawiam
            • Gość: Pogodna IP: 150.254.72.* 14.10.05, 13:31
              Jestem studentka i nie wiem jaki to nowy lokal ale czytajac posty wyniki mi ,ze
              pan Kuba pracuje w tym samym budynku co Pani Beata.Czy to rzeczysicie tak
              jest?
              Przyznaje,ze Pan Kuba mnie zainteresowal,zwłaszca po ostatniej opinii
              Pani ,która u Niego była. A moje włoski to tez cieżki orzech do zgryzienia i
              ułożenia:)))) A ceny, można wiedziec ile kosztuje samo obciecie włsów.WIecie
              państwo portfel studentki nie jest gruby a jeśc trzeba.

Pozdrawiam Aga
              • Gość: OLA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 11:09
                TAK W TYM SAMYM BUDYNKU GALERIA DA VINCI PIŁSUDSKIEGO 100 CIECIE 30ZYLI
                • 07.05.07, 00:56
                  Kocham Cezara z Poznania, ma salon bardzo bliski Castoramy (wstyd przyznac ale
                  nie pamietam nazwy ulicy). Jest absolutnie superowy, ceny w normie fajny salon,
                  chodze do niego juz od 3 lat i nie zamierzam go zmieniac.Ma swietna reke,
                  potrafi zaproponowac klientkom cos ciekawego itd. Jest tez bardzo przyjazny i
                  zawsze mnie sie stara gdzies wcisnac jak przylece do Polski.
                  Bardzo mi sie podobalo jak odeslal z kwitkiem Kulczykowa jak chciala wymusic na
                  nim zeby ja gdzies wcisnal. Powiedzial ,ze ma wolny termin taki i taki i
                  niestety nie jest w stanie przelozyc wizyt innych pan tylko dla pani kulczyk.
                  Ha ha ha.
                  Zciął mi moje dlugie wlosy , mialam szereg roznych fryzur , jak kameleon. Jest
                  bardzo dobry. Moja mama jej kolezanki, a takze moje i moj narzeczony do niego
                  chodza.POLECAM
                  • 02.07.07, 01:03
                    Byłam ostatnio w "Mieście Kobiet" na jeżycach,salon taki sobie-nic
                    nadzwyczajnego,niby to na stary styl zrobione ale śmierdzi tandetą z
                    daleka,dostałam się w ręce wielkiej(jak twierdziła o swoim"talencie")
                    p.Karoliny.
                    Głowę umyła mi w sposób dający wiele do życzenia-żadnego masażu,tak na "odwal
                    się".Scięcie ok(żadna rewelacja),jednak farba-tragedia.Owszem,zaraz
                    po wyjściu było ok,ale następnego dnia porażka:(
                    Zapłaciłam 190(!)zł-a propo-ceny mają porażające).odradzam!!!
                    • 09.07.07, 00:03
                      O matko,tez tam byłam u tej laski,porażka totalna,agentka zrobiła mi na głowie
                      jakiś kask a'la V.Beckham.Nie bylam mile obsłużona,szkoda ze Cayennem nie
                      podjechałam jak jej jakaś tam Edytka,to pewnie by mnie lepiej potraktowano...Jak
                      to jest salon ekskluzywny to ja jestem Borys Jelcyn.A ceny-zgadzam się z
                      agatorkiem-porażka,na jakiś dziwnych kosmetykach pracują:/A mogłam się koleżanki
                      posłuchać i nie iść tam.Żałuję że awantury tam nie zrobiłam:/
                      • 16.06.10, 22:57
                        Ja sie nie zgadzam z tą wypowiedzią ,chodzę już od 2 lat do MIASTA
                        KOBIET i nigdy nie spotkalam się z takim traktowaniem. WIĘC BARDZO
                        POLECAM TEN SALON NA UL.MICKIEWICZA 24 naprawdę jest O.K.!!!!
                        • 04.10.11, 13:38
                          Bardzo lubię ten salon.Chodzę do Pani Karoliny od ponad 2 lat na farbę ,obcinanie i układanie
                          i jestem bardzo zadowolona:-)POLECAM TEN SALON za miłą i profesjonalną obsługę oraz
                          za atmosferę jaka tam jest.Tak trzymajcie a klientów nigdy WAM nie zabraknie.

• 29.08.07, 00:19
                    czy możesz podać bliższe namiary na ten salon (adres, nazwę lub nr
                    tel?), jakis czas temu najpierw na Koziej a potem na 3Maja pracował
                    własnie Cezar, u którego zawsze mozna bylo liczyc na fantastyczne
                    fryzurki, jezeli jest to ten sam fryzjer to naprawde godny
                    polecenia!!! tak wiec bede wdzieczna za pomoc w dotarciu do niego
                    • 18.11.07, 23:44
                      olimpia312 napisała:

> czy możesz podać bliższe namiary na ten salon (adres, nazwę lub nr
                      > tel?), jakis czas temu najpierw na Koziej a potem na 3Maja pracował
                      > własnie Cezar, u którego zawsze mozna bylo liczyc na fantastyczne
                      > fryzurki, jezeli jest to ten sam fryzjer to naprawde godny
                      > polecenia!!! tak wiec bede wdzieczna za pomoc w dotarciu do niego

JA TEZ BLAGAM O NAMIARY!!!
                      Jesli to ten pan to bylam bym dozgonnie wdzieczna.
                      Przepadl mi gdzies i szukam go od ponad roku.
                      Dzieki,
                  • 17.05.08, 08:22
                    czy mogłabyś dać adres Cezara pozdrawiam
                    • 17.06.08, 08:52
                      Hair Design Studio
                      ul. Słowiańska 55a
                      tel:8262144 i 8262120

JEST BOSKI!!!!
                    • 17.06.08, 08:54
                      Hair Design Studio
                      ul. Słowiańska 55a
                      tel:8262114 i 8262120

JEST BOSKI!!!!
                      • 18.06.08, 21:42
                        umówiłam się dzisiaj na strzyżenie i farbowanie do Cezara najbliższy wolny
                        termin mieli dopiero na 15 lipca!!! idę tam pierwszy raz zdecydowałam się po
                        przeczytaniu twoich postów od dłuższego czasu szukam dobrego fryzjera w
                        poznaniu ale nie trafiłam jeszcze nigdy tak, żebym była w pełni
                        zadowolona...mam nadzieję że nie będę żałować wizyty w salonie Hair Design.
                        proszę napisz jaki jest przybliżony koszt cięcia i farbowania - włosy półdługie
            • Gość: KUBA BEATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 11:25
              PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ KLIENTÓW SALONU GALERIA DA VINCI UL.PIŁSUDSKIEGO 100
              TELEFON DO NAS TO (061)8729080,(061)8750520.MAMY SUPER FRYZJERÓW I CHCEMY NA
              BARDZO DOBRYCH WARUNKACH ZATRUDNIĆ NOWYCH
              • 10.04.07, 17:12
                Gorąco polecam WIZYTĘ W SALONIE FRYZUR ILONA NA PIOTRKOWSKIEJ 81 W BRAMIE,LEWA
                OFICYNA!
                Pozerski Salon Jacka VIS A VIS możecie sobie darować.ILONA pracuje sama,używa
                farb i
                kosmetyków włoskiej firmy CAPILLUM.Można kupić profesjonalne kosmetyki!
                Nowoczesne ale mądrze dobrane,stosowne do wieku i typu urody fryzury.Przystępne
                ceny.Chcesz zaszaleć-ILONKA CI pomoże ;-)Jeśli chcesz mieć swoją wersję-
                ILONKA CI ją ulepszy ale nie popsuje pseudostylistyką.Domowa atmosfera i pyszna
                zielona herbata.PROFESJONALIZM I SZACUNEK DLA POTRZEB KLIENTEK.
                POLECAM!!!ANITA
                • 14.04.07, 20:48
                  Ja osobiście polecam salon fryzjersk "ILONA". osobiście uważam że jest to
                  najlepszy salon urody , napewno w Łodzi jak nie w Polsce. Kto ma ochotę
                  wygloądać naprawdę zajebście nowocześnie , prosze nie wahać się odwiedzić salon
                  na ul. Piotrkowskiej 81 w bramie (lewa oficyna),...... SERDECZNIE POLECAM!!!!!!
                • 02.08.07, 22:52
                  W całej rozciągłości zgadzam się z entuzjastycznymi opiniami o STUDIU FRYZUR
                  ILONA przy ul. Piotrkowskiej 81 w Łodzi. U pani Ilony czeszę się już chyba z
                  dziesięć lat i potwierdzam: zawsze nowocześnie, stylowo, z pomysłem. Po prostu
                  super. Nigdy się nie zawiodłam. Gorąco wszystkim polecam!!! Joanna
                • 19.10.07, 21:56
                  Studio Jacka jest parę klas wyżej.Chłopak jest naprawdę pasjonatem
                  swojego zawodu.Nie ma roku żeby nie jechał do Capillum na szkolenia
                  do Mediolanu.Co do niego nie pójdę ,wychodzę z niesamowitą i
                  niepowtarzalną fryzurą.Nasi Fryzjerzy bez szkoleń czeszą tak,ale
                  trzy lata pózniej.Jak mi sprzeda jakąś odżywkę ,to nie po to aby
                  mnie naciągnąć ,tylko naprawdę pomóc.W dodatku nie jest żadnym
                  pozerem.Atmosfera w zakładzie jest bardzo miła,ceny normalne.
                  • 14.03.08, 20:29
                    ja tesh jestem zachwycona salonem jacka;) zrobił mi super kolor;D a
                    odżywka capillum z jojoby jest najlepsza na świecie
                • 19.10.07, 22:03
                  ii JESZCZE JEDNO! BYŁAM KILKAKROTNIE ŚWIADKIEM SYTUACJI,GDY DO JACKA
                  PRZYCHODZIŁY DZIEWCZYNY OD INNYCH FRYZJERÓW PO NIEUDANYCH ZABIEGACH
                  Z CHAS LEM -RATUJ ZA WSZELKIE PIENIĄDZE--JEŚLI STWIERDZIŁ NP.ŻE
                  WŁOSY SĄ TAK LICHE ŻE NASTĘPNY ZABIEG IM ZASZKODZI NIGDY NIKOGO NIE
                  NAMAWIAŁ I NIE NACĄGAŁ.MÓWIŁ-PRZYJDŻ ZA MIESIĄC-NAJPIERW ZREGENERUJ
                  WŁOSY-POTEM COŚ PORADZINY.NIE ZARABIA JAK INNI ZA WSZELKĄ CENE.TO
                  DZIŚ ŻADKA CECHA....
                  • 23.10.07, 19:04
                    Niewiem kim jesteś k1510 ale nie identyfikuj się z zakładem STUDIO FRYZUR ILONA i nie pisz słów których nigdy nie wypowiedziałam na temat pana JACKA.
                    • 25.10.07, 01:29
                      a kto ty jesteś alniro?ja Ci nigdy nic nie sugerowałam,co więcej
                      uważam że to fajnie że jest wiele zakładow,każdy ma prawo zachwycać
                      się swoim.ja uważam ,Jacek jest super i koniec.
                      • 14.03.08, 22:19
                        Ja uważam że studio fryzur ILONA jest rewelacyjne. Ilonka zawsze idealnie doradzi, wymyśli coś ciekawego co spowoduje że każdy wychodzi zachwycony z salonu.W dodatku przemiła atmosfera, zawsze pełno śmiechu. Salon jest bardzo ciepły i świetnie urządzony. Naprawdę serdecznie polecam bo uwierzcie mi- nikt się nie zawiedzie :)
            • 07.05.08, 22:16
              Miałam super fryzjera - Tomka - pracował na Polance w Poznaniu w salonie TRENDY,
              niestety zniknął i jestem zrozpaczona :((((!!! czy ktoś wie co się z nim stało????

• 19.03.09, 14:58
              Witam!osobiście polecam Sandrę z salonu Angelo Rivieri znajdującego
              się na Polance.Jest to jedyny fryzjer który sprawił ze po wyjsciu z
              salonu byłam naprawde zadowolona z własnego wyglądu!Sandra zrobiła
              mi super kolor, moje włosy świetnie sie układają bez kilkugodzinnego
              układania(jak bywało wcześniej:p).Naprawde gorąco polecam!!!Wierzcie
              mi będziecie naprwde miło zaskoczeni obsługą:)
            • 29.09.09, 14:57
              Witajcie,
              czy ktoś z Was kojarzy w Poznaniu fryzjera pod nazwą Krzywa Grzywa??
              Słyszałam reklamę w radio, ale nie pamiętam dokładnie miejsca. Coś
              mi się wydaje że na Ratajczaka ale pewnie mylę się. Może ktoś z Was
              już coś wie o tym miejscu. pozdrawiam
              • 03.01.11, 15:06
                Ja NIESTETY kojarzę salon "Krzywa Grzywa" i zdecydowanie odradzam. Na ogół nie wypowiadam się na forum, ale tym razem zrobię wyjątek - może dzięki temu chociaż jednej osobie uratuję fryzurę!
                Ceny owszem są przystępne, umówić się można z dnia na dzień ale na tym kończą się zalety tego salonu. Ja nie jestem zadowolona z ich usług i nie jest to tylko moja własna opinia ale również moich znajomych:(
              • 21.05.11, 17:42
                witam. Krzywa Grzywa mieści się na Wyspiańskiego w City Parku. Polecam, fachowa i miła obsługa :-)
                • 05.06.11, 22:27
                  polecam salon bistor na św wojciecha i pana łukasza. trafiłam tam z polecenia na makijaż permanentny, a okazało się, że jest jeszcze salon fryzjerski i butik z ciuszkami młodych projektantów :)
                  • 23.07.12, 14:19
                    W poznaniu polecam salon galeria image galeriaimage.pl/
                    tam chodzę do Krissa na farbę i ścięcie. zawsze wychodzę zadowolona. Potrafi bardzo fajnie ścinać !
                  • 15.03.13, 19:53
                    Przestrzegam wszystkie dziewczyny przed wizytą w tym salonie, szczególnie przed fryzjerem Łukaszem. Na wizytę pojechałam pełna optymizmu, wcześniej korespondowałam z Łukaszem przez 2 tyg (!) ponieważ nie mieszkam w PL, szczegółowo opisałam na czym mi zależy (chciałam zrobić ombre na włosach), zapytałam czy usługa będzie możliwa itp. Zostałam poinformowana, że oczywiście tak, że orientacyjny koszt to 270-300 zł. Zgodziłam się i bardzo tego żałuję!!! Nie mam ani pół ombre na włosach, tylko jakieś okropne grube pasemka ( od 4-6 sztuk) w odległości ok 2 cm od głowy, co wygląda jak jakiś okropny odrost, włosy są fatalnie obcięte, i za to skasowali mnie 350 zł!!!! Dziewczyny, przestrzegam Was!!!! W tym stanie musiałam wrócić do Anglii i chce mi się płakać jak patrze na siebie w lustrze:(( Inny fryzjer powiedział, że to co mam na głowie jest wynikiem totalnej niekompetencji i niewiedzy fryzjera!!!
            • 16.12.09, 15:17
              Jak mam polecać jakiegoś fryzjera, to tylko pana Grzegorza z La Lumiere w
              Poznaniu - znakomity jest i naprawdę potrafi czynić cuda, a przy tym przystojny
              i miły:)
            • 09.01.10, 21:17
              Ja polecam pana Grzesia z La Lumiere na Przemysłowej. To świetny fryzjer, z
              niesamowitym wyczuciem. La Lumiere to galeria urody, mają tam: zabiegi
              upiększające, masaże, kosmetykę, fryzjerstwo, endermologię, kolczykowanie i całą
              masę innych. Polecam zajrzeć na stronę, bardzo profesjonalne miejsce, zwłaszcza
              jeśli to mają być przygotowania ślubne. Na pewno nie schrzanią wam makijażu i
              fryzury. A na pewno zrelaksują przed tym stresującym dniem.
            • 08.02.10, 22:47
              ja polecam zajzyjcie do salonu magia. tydzień temu widzialam ich
              reklamę na ontv i poszłam sprubować.
              Jestem pod wielkim wrazeniem kultury i experdzkiego podejścia.
              Mam wreście wymażony kolor p. Kasia fryzjerka uwaznie słuchała co
              chcialam i mam super zwykle bylotak że fryzjer kłucił się zemną o co
              mi chodzi!! szok polecam ten salon też ze względu na docenienie
              studentów. obecnie studiuję i dostala miłą niespodziankę rabat 20%
              myślę, że wart bo można wybrać zamiast tego parafinę na dłonie :)
              ale ja wolałam pieniązki:((
              pozdrawiam poznaniakow
            • 18.03.10, 16:00
              witam serdecznie,
              po przeczytaniu paru postów postawiłam na wizytę u pana Kuby (salon da vinci,
              piłsudskiego 100, poznań). niestety rezultat jest k o s z m a r n y!!!, straszliwie
              postrzępione włosy, znacznie skrócone, w ogóle się nie układają, następne kilka
              miesięcy spędzę w spiętych włosach, aż nie odrosną i pójdę je ściąć gdzie
              indziej. w moim przypadku pan Kuba to t r a g e d i a !!!!
              pozdrowienia i życzę jak najczęściej udanych fryzur!
            • 16.05.10, 21:11
              Uwaga!!! SALON MAGIA na ul. Żydowskiej w Poznaniu, odradzam szczerze. Kompletny
              brak profesjonalizmu i zdolności,fryzjerka nie potrafi zrobić balejażu,
              kompletna porażka, skasowała prawie dwie stówki a z całego balejażu wyszło jej
              tylko pofarbowanie włosów, pasemek ani śladu. Dla mnie to oszustwo. Jeśli w tym
              salonie tak wygląda traktowanie klientów to nie wróżę nic dobrego, prędzej czy
              później ludzie się poznają.
            • 19.10.11, 08:41
              Ja polecam salon urody Mona Lisa. Robiłam sobie u nich fryzurkę ślubną i byłam bardzo zadowolona. Cena też nie była taka straszna a przynajmniej wiedziałam, że moje włosy są w dobrych rękach.

www.monalisa-poznan.pl/oferta/studio-fryzur
        • 08.03.05, 14:36
          Gość portalu: Ania napisał(a):

> Kuba - super fryzjer siadasz i nie musisz nic powiedziec a i tak wychodzisz
          > zachwycona! Przedtem w Novotelu nad Malta, teraz w nowootwartym salonie na
          > ul.Pilsudskiego 100

Chciałabym się zapisać telefonicznie prosze o pomoc!!!!!!
        • 05.05.05, 08:23
          Najlepsi w Poznaniu są Krysia i Adam Piasecki + Maciej Piasecki który prowadzi
          osobny salon. Adres ich jest chyba kazdemu poznanikowi znany.
          Piotr z Łodzi :)
          • Gość: olivka IP: 217.153.25.* 14.09.05, 08:52
            A czy znasz kogoś dobrego w Łodzi?
            • Gość: kasia IP: 195.205.149.* 15.09.05, 11:33
              W Warszawie na ul.Zeromskiego Studio Eve- polecam Panią Kasię "małą czarną"
              jako ze pracuje jeszcze kilka innych Kaś jednak ta jest najlepsza chodze tam od
              5 lat.
              • Gość: nina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 23:37
                to prawda, "mała czarna"Kasia z Żeromskiego po mężu ma nazwisko Sobczak, jest
                jej zdjęcie na www.studioeve.pl i tez uwazam ze jest genialnym fryzjerem
              • 19.01.07, 20:40
                Chodzę tam od lat i zawsze jastem zadowolona z efektów ,strzyże mnie pan
                Piotr ,robi to sprawnie i bez zarzutu widać że jest fachowcem,poza tym fajna
                tam atmosfera i pracownicy też bardzo sympatyczni . POLECAM!!!
                • 03.11.07, 22:39
                  czy ich salon ma może jakąś strone internetową.Orientujesz sie może jakie są ceny za strzyżenie z modelowaniem??
            • 12.09.06, 13:21
              wlasnie-jakis dobry,modnie strzyzacy fryzjer w lodzi!!!!i nie za bardzo
              drogi...;)
              pozdro:))
              • 15.04.07, 16:59
                Krystian
                piotrkowska 51... 6337383
                nic dodać nic ująć
                ciecie, farba doradzanie.. perfekt
                minus... nie zawsze miły..
                powód .. ciągle go coś boli :)
          • Gość: marushka IP: *.catv.net.pl 18.12.05, 09:25
            Pan Maciej - stylista modelek i pokazów - posadził mnie z farbą na 1.5h <sic!!!
            > ponieważ miał jeszcze 2 klientki oprócz mnie. Na moje prośby i pytania
            p.Maciek odpowiedział, że kolor jest kolor nie ważne ile się w nim siedzi.
            Dodam tylko że wyszłam z odcieniem oliwkowej zieleni na długich włoskach -
            chciałam z rudych zrobić blond.
            Ech.....
          • 18.12.05, 18:41
            Zgadzam się. Tylko tam mam 100% pewności, że wyjdę zadowolona z salonu...
            Chodzę tam od 7 lat.
        • Gość: słońce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 22:48
          za Waszymi radami poszłam do pana Kuby...rzeczywiście rewelacyjny fryzjer i
          również gorąco polecam:) fryzurka ładnie się układa i włoski są nareszcie takie
          jak chciałam!pozdrawiam:)
          • 28.09.05, 16:44
            a gdzie mieści się ten salon
          • 04.07.06, 17:03
            szukam z okazji ślubu :) Jeśli któraś z was jest z tych okolic to może mogłaby
            mi pomóc.
        • Gość: annasza IP: 82.160.122.* 22.08.05, 22:08
          Polecam p.Waldka z salonu Le Grand znajdującego się ul. na rogu Szkolnej i
          Koziej. Salon jest dośc drogi ale godny polecenia - tylko tu zawsze byłam
          zadowolona w przeciwieństwie do wielu salonów w Poznaniu.
          Salon godny polecenia zwłaszacza dla fryzur ślubnych!
          • 18.03.09, 22:07
            Ja jestem wyjątkowo rozczarowana Le Grand ul. Kozia Poznań Salon wymuskany, na
            wysoki połysk ale reszta zostawia wiele do życzenia!
            1. Cena końcowa za usługę była 2 razy wyższa niż ta ustalona na początku!
            2. Farba miała być rewelacyjna za kosmiczne pieniądze!!! a okazała się gorsza
            niż ta z kiosku na rogu, zlazła po miesiącu i jestem ruda jak wiewióra, ochyda!
            3. Nikt mnie nie pytał czy chcę usługę modelowania (potrzebowałam dobrego
            strzyżenia a nie wygłaskiwania loczków!), wytarmosił mnie szczotką i dowalił
            dodatkową kwotę do rachunku!
            4. Przy płatności kartą doliczony został napiwek, jak w wietnamskiej knajpie,
            nikt się mnie o to nie zapytał!!! nie chodziło o parę złotych tylko o zasadę!!!
            5. A rachunek za zmianę koloru i lekkie wyrównanie z tyłu (fryzjer stwierdził,
            że nie da rady zrobić żadnej fryzury bo muszą włosy odrosnąć) dostałam do
            zapłaty 450 zł!!!! a po 3 tygodniach wyglądałam jak wypłowiały, rudy,
            rozczochrany mop!!!
            ODRADZAM!!! chyba że ktoś jest masochistą i lubi być wydrenowany z kasy!!! jak
            masz za dużo pieniędzy to wpłać na jakiś dom dziecka!
            • 10.07.09, 12:35
              w pełni się zgadzam... wyposażenie i ceny nie idą w parze z
              jakośćią, ja wyszłam stamtąd w gorszym "stanie" niż wcześniej,
              zapłaciłam podobną sumę za strzyżenie, które praktycznie nic nie
              zmieniło, i farbę, która pozostawiła wiele do życzenia, oczywiście
              kolor zszedł również bardzo szybko.

ODRADZAM!!!!
        • Gość: nina100 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.05, 11:18
          W Poznaniu Lovely Look, pani Małgosia!! super!! polecam. Salon znajduje się w
          M1, przyjmują bez zapisów, na prawdę warto skorzystać, no i jest niedrogo!!
        • Gość: Beata IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 15:25
          Właśnie wybieram się do fryzjera i nie tylko ty polecasz Kubę, więc chyba
          spróbuję. Jeśli mogłabyś mi podać numer telefonu i nazwę tego salonu to byłabym
          wdzięczna.
          Ostatnio mam pecha do fryzjerów.
          • Gość: OLA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.06, 11:05
            PAN KUBUŚ GALERIA DA VINCI FENOMENALNY ZAJEBISTY MASAŻ KOLORKI I CIĘCIE
            GALERIA DA VINCI PIŁSUDSKIEGO 100 POZNAŃ
        • Gość: Luba IP: 212.160.241.* 06.03.06, 13:03
          polecam Kube. U pani Beaty z tego salonu nie bylam nigdy, ale Kuba jest
          naprawde dobrym fryzjerem. i nie ma zwariowanych cen.
          • 18.02.09, 22:25
            Polecam p.Anię z Galeri Da Vinci. Piłsudskiego 100. Włoski naprawde
            robi super poleciła mi ją moja koleżanka i na prawdę jestem
            zadowolona, rewelacja
        • 08.11.06, 14:59
          Pan Kuba ścina rewelacyjnie! Jest na pewno fachowcem, gorąco polecam.
        • 11.08.08, 18:18
          Piotr Sierpiński. Obecnie w LE GRAND na koziej(stary rynek), wcześniej w K+M na
          strzeleckiej. Jeśli masz swój pomysł-powiedz, jeśli nie to zdecydowanie radze
          oddać się w jego ręce. Niesamowicie kreatywny pod względem wizażu, no i
          wspaniały człowiek.
        • 15.07.09, 21:32
          Witam
          Bardzo polecam fryzjerke Ize z salonu glamshine na ul. Sczanieckiej
          w Poznaniu. Potrafi zdziałć cuda z włosami ;-) i dobrze doradzic,
          pracuje na kosmetykach matrix. Ceny sa bardzo przyzwoite jak na taki
          salon.
          Pozdrawiam
          • 16.12.09, 16:36
            W ostatnich dniach byłam u pani Ingi w DIAMANTE na Grobli. Ceny są przyzwoite a
            salon jak z żurnala. Ja byłam zachwycona cięciem i koloryzacją. Pozdrawiam
      • Gość: CeLkA IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.05, 01:43
        Polecam Paulinę Lemanowicz,jest tak kreatywna i utalentowana,że od 7 lat nie
        korzystam z usług nikogo innego.Jej fryzury sa szokujące i wystrzałowe!!
        Bydgoszcc,ul.Długa,tel.525851441
        • Gość: tigrunia IP: *.man.bydgoszcz.pl 08.02.05, 12:55
          A jakie ceny są u niej? Możesz podać dokładnie ulicę??
        • Gość: sakana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 17:39
          ja chodze do Eweliny. niedrogo i naprawde dobrze. ul. Curie-Skłodowskiej miedzy
          Viki i apteką.
        • Gość: bydgoszcz IP: 82.146.225.* 22.02.05, 21:59
          A znacie jakies fajne salony w Fordonie? Ja polecam salony Styl -
          www.marzenabudka.com
        • 09.03.05, 14:26
          Ja od lat tylko Wiesia na ul. Dworcowej odwiedzam :))) Zawsze doradzi, nie
          wyszłam jeszcze od niego niezadowolona.
          • 19.01.06, 12:08
            Mogłabyś podać dokładny adres i nr telefonu??
        • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 23:46
          Polecam salon SAVANA II na Gdańskiej 75,tel.321-41-19. Najlepsza jest
          Gosia,włascicielka. Rewlacja, z brunetki zrobiła ze mnie blondynke,włosy mam
          niezniszczone a efekt jest świetny!
          • Gość: Kinia 11 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.05, 11:26
            Ja polecam salon Lovely Look w Auchan, robią świetny balayage za nieduże
            pieniądze (55 albo 89zł w zależności od tego czy na całej głowie czy tylko na
            koronie). Maja rewelacyjne kosmetyki do włosów!! polecam gorąco.
      • Gość: Pawel (DJ) IP: *.Zabrze.Net.pl 08.02.05, 06:48
        Najlepszy fryzjer?? Oczywiście Marta Ł. z Zabrza :)
        • 22.02.05, 11:21
          polecam dwie fryzjerki,obie maja na imie Sylwia
          jedna przyjezdza do domu i kasuje "jak za waciki" tel. 694338204 - zwariowane i
          wystrzalowe fryzury,
          druga pracuje w salonie fryzjerskim na Dworcowej, na samym poczatku przy
          Gdanskiej. moze to za duzo powiedziane "salonie", ale naprawde polecam!
          • 02.04.09, 16:04
            ej! Mam pytanko odnośnie tej osoby która przyjeżdza do domu. W
            jakis kwotach bierze ona za obciecie i wymodelowanie, oraz czy robi
            dobrze balejage.
            Ogolnie jestem brunetka i chcialabym zmiany z wlosami, np. na
            grzywke. A i czy doczepia wlosy ??
            Pozdrawiam serdecznie.
      • Gość: OGL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 08:34
        Andrzej, Mateusz - dziękuję że jesteście! Oczywiście polecam!
        • 05.11.10, 18:24
          Mateusz jest najlepszy. Po prostu mistrz!!!
          --
          Zdania są jak d*py. Podzielone;)
      • Gość: justynaa_b1@gazeta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 18:45
        Zdecydowanie sie zgadzam!!!Doskonała obsługa, najlepsze kosmetyki!!!W koncu
        jest fryzjer w którego ręce mózna sie oddać BEZ WACHANIA!!!BRAWO!!!:)
        • 03.10.07, 20:29
          SUPER!! Gorąco polecam Salon fryzjerski VENUS w Pawłowicach!!Nie
          myliłaś się Justynko - pełen profesjonalizm!!!Do tego nowoczesne
          urządzenia -INFRAZON..itp. oraz kosmetyki najlepszych firm:) Długo
          szukałam kogoś kto pomoże mi okiełznać moje włosy i udało się.
          Wróciłam dziś do domu zupełnie odmieniona:)!!Rewelacja!! A do tego
          bardzo przystępne ceny!!!!!!Żałuję tylko, że mąż tak długo musiał
          mnie namawiać - on jest klientem pana Tomka od prawie pół
          roku.Pawłowice Śląskie są niedaleko Jastrzębia Zdroju(ja sama jestem
          z Jastrzębia).Podaję numer tel. 032 4725 112!!!! POLECAM!!!:):):)
      • Gość: eyes IP: *.77.classcom.pl 08.02.05, 23:07
        pani Grażyna Surowiec ze studium Berendowicz-Kublin tel. 2933285
        bardzo gorąco polecam
      • Gość: Wiola Mazur IP: *.ir.com.pl 22.02.05, 15:33
        Agnieszka Dorobisz z ulicy Jaworzyńskiej w LEGNICY-EXTRA FRYZJERKA
      • Gość: Synthia!!!!!!!!!!! IP: 194.63.135.* 08.03.05, 17:51
        Czy sa wogóle jacyś fajni fryzjerzy w Łodzi?? Żeby byli fajni,robili orginalne
        fryzury i wogóle.Piszcie Piszcie Piszcie!!!!!!!!!!
        • Gość: Asia IP: 194.42.116.* 15.04.05, 09:44
          Sławek - Studio Dream - Liściasta 56 GORACO POLCAM!!
          • Gość: gaga12 IP: *.pzpn.info 15.04.05, 18:51
            Polecam salon Jacek&Ilona na Piotrkowskiej, brama obok Empiku (nie pamietam
            numeru) tylko zapisujcie sie do p. Jacka, super fryzjer, doradza, dobiera
            fryzure do rodzaju wlosow, i nie jest drogo. Strzyzenie 40 zl, strzyzenie +
            pasemka 120 zl. tel. (42)6340450, w poniedzialki nie pracuje!
            • Gość: Ewa IP: *.toya.net.pl 26.04.05, 23:46
              Piotr Alexander na Wschodniej przy Rewolucji i Sławek Hirek na Piotrkowskiej
              też nie gorzej :)strzyże.Może nie tanio ale warto :)
              • Gość: wioletka26 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 22:18
                Pani Monika z salonu Celestynka przy Pomorskiej. złote rece i nożyczki ...
                • Gość: Wika IP: *.toya.net.pl 04.05.05, 07:19
                  Pani Agnieszka z salonu Piotr Aleksander jest super. Robi mi pasemka i mnie
                  strzyże od 3 lat.Ja jestem bardzo zadowolona. Tel 633-26-87
                  • 26.09.06, 11:40
                    Agnieszka czesała mnie juz kilka razy, robi niesamowite balejaże i super scina.
                    Naprawde warto! Pozostałych niestety nie znam.Pzodrowionka
                • Gość: łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 07:05
                  a ja chodze do Basi z tego samego salonu
                • 30.10.06, 13:46
                  Aktualizacja!!!

Pani Monika ma już swój zakład- Wschodnia 16. A tak na marginesie-nie znam
                  lepszej fryzjerki w Łodzi!!! Ma dziewczyna rękę i zawsze wie jak dobrać fryzurę.
                  • 08.11.06, 23:55
                    mam nadzieje, raz mi juz spartoliła koka. zobaczymy jak jej teraz pójdzie. aha
                    poza tym kokiem byłam jednak zadowolona.
                    --
                    wyraz zniecierpliwienia fleurette:)
                  • 12.02.08, 22:40
                    popieram! ja od prawie roku chodzę do Pani Moniki do salonu na
                    Wschodniej i musze powiedziec że jest pierwsza fryzejrka, która
                    obcieła mnie tak, że wreszcie moge ulozyc sobie wlosy! Gorąco
                    polecam!!
              • Gość: madzia IP: *.centertel.pl 12.04.06, 02:41
                to najgorszy fryzjer u jakiego byłam. Beznadziejna hamska obsługa z jego strony.
                Jest nastawiony na ilość nie na jakość. Bez mojej zgody zrobił mi grzywke i
                wyglądam okropnie. Własnie rycze i niemoge spać. To ma być fryzjer to raczej
                kompletna żenada sporo zapłaciłam i co i teraz będę ryczeć przez ponad pół roku
                arz mi odrosnie zresztą całe ścięcie jest do bani krzywo krzywo i jeszcze raz
                krzywo. nie polecam słowo. dlaczego on mi to zrobił przeciez mu wyraznie mówiłam
                że nie te scięcie. beznadziejny facet. nie polecam nie polecam n ie polecam nie
                polecam...................................................
              • 18.10.07, 14:22
                gorąco polecam salon Jacka Szymańskiego na Piotrkowskiej 81./po
                prawej stronie/swietny fryzjer z polotem i pasją.Super kosmetyki do
                pielęgnacji włosów firmy Capillum.Ładny salon,miła atmosfera i
                przyzwoite ceny.
                • 19.10.07, 15:26
                  A ja wam powiem że najlepszym fryzjerem jest Lidka Buczek z salonu
                  B&S na Młynarskiej.Zresztą trudno się dziwić,ciągle jeżdzi po
                  pokazach,czesze dla telewizji,a w jej salonie zawsze jest jakiś
                  znany aktor itp.Do tego super !super! luzna atmosfera ,pełno
                  odjechanych ludzi,normalne ceny i super kawa.- I też można kupić
                  Capillum!
                  • 10.04.08, 12:24
                    Co do Lidki Buczek, ona jest ARTYSTKĄ a nie fryzjerką. Jak idę do
                    fryzjera to oczekuję, że zetnie mnie wg mojego pomysłu. Nie odmawiam
                    jej mistrzowskiej ręki i umiejętności, ale ona jest zbyt niezależna,
                    żeby od niej oczekiwać zrealizowania mojego "smętnego i zwykłego"
                    pomysłu. Ona jest dobra dla tych co nie chcą sami decydować a lubią
                    nosić na sobie czyjeś odważne pomysły.
                    • 17.05.08, 20:03
                      Ogłaszam wszem i wobec, że damą łódzkiego fryzjerstwa jest Lidia
                      Buczek...!!! 1. Niekonwencjonalne pomysły 2. Świetna atmosfera 3.
                      Najlepsza kawa w Łodzi :P Chyba wystarczy, żeby przejść się na
                      Młynarską...? Pomimo gwaru (to bardzo oblegana fryzjerka) w tym
                      salonie się odpoczywa!!! I taka mała dygresja: to jedyna osoba,
                      która może dodtykać moich włosów... co robi wprost znakomicie...
                      Wpadnijcie na Młynarską w Łodzi i sprawdźcie czy piszę prawdę...
                      Serdecznie pozdrawiam! ^^
              • 29.03.10, 18:11
                Niestety Pan Piotr chyba stracił juz zapał do swojego zawodu. Nie
                przykłada się do swojej pracy tak jak dawniej i wydaje mnie się, ze
                nie tak jak POWINIEN! Błędy popełniane przez zawodowca z takim
                stażem pracy. A jakiekolwiek "przepraszam" nigdy nie padło z ust
                Pana Piotra. Jedyne co mogę powiedzieć to to, zeby Panie ktore siedzą
                na fotelu u tegoż "fachowca" dokładniej sprawdzały, analizowaly i
                pytały co wyrabia się z jej włosami.
                Ja osobiście odradzam. I stwierdzam, że w Łodzi jest dużo wiecej
                lepszych i NIEDOCENIONYCH fachowców. Fachowców którzy potrafią
                poświęcić swój czas i całkowicie nam pomoc i doradzić. Którzy
                calkowicie oddadzą sie pracy, a nie bedą zerkać co chwilę na zegarek
                - bo chętnie by już sie poszło do domu.
                Krótko- odradzam!
            • 15.04.07, 17:03
              polecam Krystiana z piotrkowskiej 51. 6337383
              bardzo młody ale ponad 10 lat w zawodzie. szybko zaczął
              rewelka.
              naprawde godny polecenia
              jeszcze Kamil jego brat. młodsza krew ale nieźle przędzie :)
            • 30.06.09, 22:55
              NIE POLECAM!!! SALONU GABRIEL NA ŻWIRKI 6
              chciałam ciemno rude włosy. Pani Ola, która chyba o fryzjerstwie nie
              ma pojęcia rozjaśniła mi włosy i ufarbowała na bardzo, bardzo jasną
              marchew!! Za taki luksus zniszczonych włosów kazała zapłacić....230
              zł!!! Po przyjściu do domu długo płakałam i ...przefarbowałam włosy
              zwykłą farbą-sama.
              Polecam natomiast salon jarek
              • 08.04.12, 20:37
                Polecam fryzjerkę damsko męską z dojazdem do domu ,tanio i wygodnie ;Fryzury okolicznościowe ,strzyżenie ,farbowanie ,trwała ,beleyage ;516 294 957
            • 22.07.12, 17:43
              Nie polecam farba wyplukuje sie po 2 tygodniach, a fryzury szkoda gadac.
        • Gość: solariss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.05, 14:01
          oOstrzegam przed Studiem "S" w Centrum carrefour Wileńska w Warszawie (w
          galerii przy samym Carrefourze). Fryzjerka przefarbowała mi włosy na BARDZO
          CIMENY BRĄZ, gdy prosiłam ją wyraźnie o ciemny blond (a wchodząc do salonu
          miałam bardzo jasny blond, chciałam więc tylko wyrównania do ciemniejszych
          odrostów. Co prawda całe szczęście jest mi w tych niemal czarnych włosach
          nienajgorzej (szczęście w nieszczęściu), ale jak to zbaczyłam, przeżyłam szok i
          nogi się pode mną ugięły. Teraz muszę zupełnie inaczej się malować, zmienić
          kolorystykę ubrań, żeby jakoś to wyglądało do mojej jasnej karnacji. Jak
          wychodziłam, cały salon się na mnie patrzył, tak radykalna była to zmiana
          koloru (której nie chciałam...) Generalnie: fatalna baba, nie mająca pojęcia o
          fryzjerstwie i jakaś daltonistka. Już nigdy więcej tam nie pójdę.
        • 08.02.06, 20:53
          Pan Marcin z Goldwell Piotrkowska chyba 222-rewelacyjny.
          • 19.10.07, 22:18
            HA HA HA HA ! PAN MARCIN SUPER FRYZJER? PRZECIEŻ TO JEST PIERWSZY
            POZER I NIEUDACZNIK W NASZYM MIEŚCIE .ZNAM GO PARĘ LAT ,JESZCZE
            KIEDY PRACOWAL U OLEJNICZAKA ,NIE DAWALAM MU SIE NAWET UCZESAC,BO
            WYRYWAL MI POLOWE WLOSOW ,CHCĄC CZESAĆ TAK POZERSKO JAK JACEK,KTÓRY
            NOTA BENE BYŁ SUPER ,PÓKI GO NIE ZJADŁY NARKOTYKI.Z SALONU
            SOKOŁOWSIEJ PAN MARCIN UCIEKAŁ CHYŁKIEM PO DEFRAUDACJACH I
            NADUŻYCIACH FINANSOWYCH.NIGDY NIE WYGRAŁ W ŻADNEJ POWAŻANEJ IMPREZIE
            FRYZJERSKIEJ,BRZK MU DOSIADCZENIA,A PRAEDE WSZYSKIM
            TALENTU.DZIEWCZYNY KTO WAM TAKICH BZDUR NAOPOWIADAŁ.JAK MI
            ODPIEPRZYŁ KPLORYZACJĘ TO BAŁAM SIĘ WYJŚĆ NA ULICĘ!
            • 04.06.11, 19:42
              Ciekawa jestem który zawistny kolega lub koleżanka tak Marcinowi obsmarowuje d... ???????????
              Ja znam Marcina od samego początku i jest świetny!!!!!!!!!! znam masę ludzi zadowolonych z jego pracy .
              Pozdrawiam Sylwia
        • 08.02.06, 20:54
          Pan Marcin z Goldwell Piotrkowska 222-rewelacyjny!
        • 10.02.07, 20:09
          najlepszy fryzjer na swiecie to marcin urbanski z lodzi.oddalabym wszystko za
          jego ciecia i koloryzacje.inni bardziej znani fryzjerzy(cz....)niech sie
          chowaja!!!!!!!!!jak robi mi fryzurke(zawsze inna)ogladam tylko efekt koncowy i
          zawsze jestem szczesliwa.marcin poprawia mi humor do nastepnej
          wizyty.profesjonalista w 1000%
          • 20.01.08, 16:13
            Kiedyś chodziłam do Darka Falborskiego wspólpracował z Jola Bulzacka na Brtysławskiej , ale teraz nie wiem czy ma gdzies swoj salon ,moze ktos ma do polecenia jakiegoś dobrego fryzjera z łodzi ?
            Po wizycie u Darka włosy jeszcze bardzo długo trzymały linie i super się układły.Pozdrawiam.
      • Gość: Magdalena IP: 217.75.54.* 17.03.05, 19:23
        Witam.
        Z czystym sumieniem polecam wszystkim salon fryzjerski''Justyna''w Pustyni kolo
        Debicy.Pracuja tam dwie mlode kobiety jednakze posiadaja one ogromny
        talent.Bardzo mila obsluga,profesjonalizm,doradztwo w tym zakresie.Do tego
        uslugi uwazam ze sa naprawde niedrogie!!!Panuje bardzo mila atmosfera i
        czlowiek niemusi siedziec jak struty gdyz panie bardzo chetnie prowadza
        rozmowy:)Naprawde goraco polecam!!!
      • Gość: Nata IP: 83.168.75.* 19.03.05, 22:46
        Polecam salon Godweela w Szczecinie - najwspanialszy mistrz fryzjerski -
        Patryk - podpowie , doradzi a przede wszystkim stworzy taka fryzure w której
        poczujesz sie wyjątkowa a przytym nie jest drogi.
        Dla zainteresowanych tel :091 484 47 74.
        gorąco polecam - od 6 lat tylko On zajmuje sie moimi włosami i jestem bardzo
        bardzo zadowolona.
      • Gość: Rav4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 07:59
        A ja polecam Pana Zbyszka z GD Studio na ulicy Widok za Rotundą PKO, swietny
        facet, przez 1,5h dopieszczw włosy, cena 55pln za półdługie. POLECAM!!!
        • Gość: gosc IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.04.05, 09:08
          Ja polecam salon 4you na targówku na ul. Barkocińskiej 6. Pracuja tam 4
          dziewczyny kazda robi super i jest tanio Balejage 2 kolory , maska, strzyzenie
          i modelowanie na srednie włosy ok. 130 zł tel. 678-60-93
          • Gość: Basia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.05, 11:22
            Na targówku w M1 jest salon Lovely Look, polecam gorąco, za komplet balayage na
            całości biora 119zł a za balayage na koronie łacznie z myciem, strzyżeniem i
            modelowaniem w promocji do końca listopada 69zł!!!!! są też inne salony ale w
            Wawie tylko jeden, szczegóły na www.lovelylook.com.
          • Gość: Ally IP: 82.177.10.* 05.10.05, 00:16
            Ja polecam PABLA i FRANCESCO z Victorii;)) są boscy i pracuja na
            profesjonalnych farbach Kenu ;]
        • Gość: milly IP: 80.72.38.* 29.11.05, 13:41
          potwierdzam mistrzostwo Pana Zbyszka. Po przeniesieniu się z Trójmiasta do W-wy
          przez rok jeździłam z mężem do Trójmiasta do fryzjera. Do tej pory nie udało mi
          się znaleźć w W-wie dobrego fryzjera.
      • Gość: erwi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 10:00
        Zdecydowanie najlepszy fryzjer na jakiego w końcu trafiłam po latach
        poszukiwań!!! Pokazujesz mu fotografię z fryzurą i on już wie o co chodzi.
        Zabiera się profesjonalnie i pewnie do pracy. Zna nowinki, potrafi doradzić, a
        do tego ma świetne poczucie humoru, no i jest przystojny :) Ma dwa salony -
        jeden na Wilczej, a drugi na Jana Pawła II.
        Zdecydowanie super fryzjer! UWAGA! TRZEBA ZAPISYWAĆ SIĘ TYLKO DO NIEGO, A NIE
        DO JEGO PRACOWNIKÓW!
        • Gość: Magda IP: *.toya.net.pl 07.05.05, 20:42
          Bardzo dobrym fryzjer jest na ul Kraszewskiego 20 . Salon Krzystof my do niego
          jeżdzimy z Łodzi.Zna nowinki i jest na fali. Co najmniej dwa razy do roku jest
          w Paryżu :)na szkoleniach Wielkiego Fryzjerstwa Francji :)
          Piotr i Magda :)z Łodzi
          • 20.05.05, 23:29

dobry Boże, chodzi o Krasińskiego, tak?
          • Gość: Alicja IP: 62.29.141.* 30.05.05, 15:59
            A czy możesz podać namiary na tę postać? Chętnie bym do niego zajrzała.
            Dziękuję
            A
          • Gość: ewa IP: 148.81.53.* 19.01.06, 13:33
            Tez uwazam, ze Krzysztof Chodorski jest godny polecenia - mam tzw. trudne wlosy,
            troche sie kreca, troche siwieja, czaszka miejscami plaska, nos duzy. Krzysztof
            mnie tak uczesze i ostrzyze, ze jestem piekna i prawie za kazdym razem inna.
            Chodze do niego (z przerwami) 9 lat. Kazda moja proba u innego fryzjera konczy
            sie kleska. Jedynie ceny sa wysokie
            • 17.06.07, 20:11
              Kochani,
              Ile kosztuje strzyżenie u Krzysztofa Chodorskiego?
          • Gość: Choco IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.06, 11:42
            Ja tez miałam okazje byc przez niego obcinana. Cudowny fryzjer!
      • Gość: Marta IP: *.rwe.com 26.04.05, 15:10
        A ja polecam Club Frisour na Nowym świecie. Jest tu ktoś kto go odwiedza?
      • Gość: alina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.05, 16:45
        ja oddaję głos na moją fryzjerkę,Anabelle,do której chodzę od 3 lat,teraz się
        przeniosła i pracuje na Wilczej 11.Zmieniła mi kolor,przy niej odwazyłam się na
        nowe strzyżenia i zawsze jest super.622 53 53
      • Gość: martulka IP: *.crowley.pl 07.12.05, 22:33
        głosuję na Kasię i Darka Miłek z nowo otwartego salonu Milekdesign na Pl.
        Dąbrowskiego 7.Prawdziwi profesjonaliści. Od 10 lat nie byłam u innych
        fryzjerów!!!!Na prawdę super. Polecam.
      • Gość: docia IP: *.autoguard.pl / *.autoguard.pl 24.01.06, 14:30
        Salon "MIRA" w Alejach Ujazdowskich w Warszawie jest OK. chodzę tam od 15 lat.
        Pozdrawiam Panią Mirę Lekki i Załogę. Nie jest tanio, ale pełna kultura.
      • 15.02.06, 19:36
        Czy wiecie może gdzie w Warszawie można przedłużyc włosy metodą "na zimno"(za
        pomocą malutkich, metalowych "obrączek").Chodzi mi o doczepienie naturalnych
        włosów, nie syntetycznych.Może wiecie gdzie ładnie to robią???
      • Gość: monika czech IP: *.dip.t-dialin.net 24.03.06, 10:09
        najlepszym fryzierem jest eryk prus chodze sie obcinac do niego od najmlodszych
        lat a mam juz 32 lata JEST SUPER jego syn daniel jest tez w tym bardzo dobry
        POLECAM
        • 10.06.06, 12:58
          nie wiem, gdzie Daniel Prus ma salon fryzjerski.. możesz napisac adres? z góry dzięki
      • 27.04.07, 11:06
        przykro mi to pisac ale w dazdym forum widze te wypowiedz. to podpucha. nie
        dajmy sie nabrac na taka tania reklame.
      • 02.11.07, 14:59
        Zdecydowanie podzielam zdanie.Nie zdarzyło mi się kiedykolwiek być
        nizadowoloną po wizycie u Pani Ewy. Gorąco polecam
      • 11.03.08, 21:29
        Witaj piękna!!!! gdzie jest tani fryzjer w warszawie? odpisz
      • 11.03.08, 21:29
        hej gdzie jest tani? potrzebuje zrobic sobie balejarz
      • 18.03.08, 10:28
        Leszek - fryzjer ze Studia Urody przy Ul. Grochowskiej 100, Warszawa. Jest
        profesjonalistą, zrobi fajną fryzurkę, a klientkę traktuję jak księżniczkę:)
        • 18.03.08, 20:24
          Czy ktoś może wie gdzie przeniosła się p. Kasia, która pracowała u
          Szymańskiego w Warszawie na Wilczej?
    • Gość: pixi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.03, 12:58
      Pani Ewa Iwanicka (nieustająco), salon Jacques Dessange przy Jana Pawła. Tylko
      te ceny...:(
      • 28.07.03, 13:45
        Ja polecam dwa salony w Warszawie 100 % sprawdzone i 100 % zadowolenia :)
        1) "ORIS" ul. Dembowskiego 5 tel.644 09 21 www.oris.waw.pl PANI IWONKA!!!
        2) "Studio Fryzur Wena" ul. Wiktorska 7/11 646 97 75 PANI BEATKA!!!
        Obie Panie mają gust i wyczucie estetyki, wyobraźnie i słuchają klienta i łączą
        to ze swoimi pomysłami... i atmosfera jest super! I co ważne ceny są OK!
        Polecam!
        Graza
        • Gość: Corni IP: *.met.pl 04.08.03, 23:59
          Czy mogłabyś podać ceny za cięcie plus modelowanie oraz upinanie włosów w tym
          salonie na Dębowskiego? Stronkę maja fajną ale niestety bez cennika:(
          • Gość: lidka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.03, 15:47
            Jak wygląda pani Iwonka? Drobna, chuda, bardzo milutka, pracowała tam już
            wcześniej, odeszła i wrócila, czy to jakas inna? Bo jesli to tamta, to biegne
            do niej w te pędy:))Dzieki za odp.
            • Gość: fruuu IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 11.11.03, 01:30
              no, naprawde polecam Maćka Wróblewskiego (tego od Miss Polonia w TVN ;-
              ).obcinał mi kiedys włosy na jednym ze szkoleń-to była moja najlepsza fryzura.
              wolałabym go nie chwalić-on, zdaje się, wie, że jest dobry. jeszcze mu odbije
              od pochwał ;-), ale naprawde super mnie obciął. ma chyba salon na Brackiej,
              trzeba się umawiać telefonicznie, a ja nie mam aktualnego numeru. gdyby któras
              z was miała, to...naprawde dobry był.
              • Gość: irami IP: *.chello.pl 04.02.05, 22:21
                Maciek nie ma już salonu na Brackiej - przeniósł się na ul. Bema
                • 12.01.08, 23:36
                  Ja chyba byłam we wszystkich salonach fryzjerskich w Legnicy. W
                  Auchan przed zrobieniem włosów powiedzieli ze zapłacę 160 zł, a jak
                  podeszłam do kasy do miałam zapłacić 240 zł-nigdy już wiecej tam nie
                  pójdę. W Carrefour mają fajne promocje za baleyage, ścięcie i
                  modelowanie zapłaciłam 89 zł - cena mi odpowiada i jakość super.
                  Polecam
              • Gość: zupa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 20:27
                MAciek Wróblewski - bylam u niego tydzien temu i wyszlam bardzo zadowolona, po
                prostu czulam sie sliczna ;) Polecam goraco, zreszta obserwowalam bacznie co
                wyczynial na wlasoach innych klientek i naprawde ma facet oko i ciecie :)
                dlatego zmienilam fryzura. Ceny wysokie ale jak dla mnie - warto, chocby raz na
                jakis czas
                • Gość: agaa IP: *.chilan.net 08.02.05, 15:14
                  gdzie ten Maciej Urzęduje
                • Gość: dimanes IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.02.05, 17:59
                  a moglaby ktoras z was udostepnic telefon do tego macka :P
                  • Gość: kajetan IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 07.09.05, 13:34
                    a ja znam świetny salon na Prostej w warszawie...pracują na super kosmetykach
                    JOICO...polecam
              • 11.02.05, 00:12
                Strzygłam się u niego jakieś dwa lata temu. Fryzurka po wyjściu z salonu
                super-przeglądałm się w każdej wystawie.Ale Maciek nie wział jednej, DROBNEJ
                rzeczy pod uwagę.A mianowicie, ze moje wląsy się kręcą, są kręcone no jak zwał
                tak zwał. W każdym razie po paru dniach wyglądałm jak zaginiony czonek zespołu
                Europe, z grzywką z którą kompletnie nie wiedziałam co mam zrobić, bo no cóż
                mistrzem fryzjerskim nie jestem, i nie miałąm czasu by codziennie stać i
                prostować na suszarkę włosy.Więc ja do tego pana nie pójdę-mowy nie ma. Poza tym
                mam wrażenie, że nie słucha co się do niego mówi, bo wyszłam z niespodzianką na
                głowie a nie z tym co chciałam. Albo po prostu pan nie umie strzyć kręconych:)?
                • Gość: mirulla IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.05, 11:26
                  jesteś chyba nawiedzona,jeśli masz złe włosy to nikt ci nie pomoże na długi
                  okres czasu chyba że fryzura bez włosów. A Maciek Wróblewski jest bardzo dobrym
                  stylistą, pod warunkiem że ma doczynienia z normalnymi klijentami którzy wiedzą
                  co jest super
                  • 21.02.05, 23:07
                    Mirulla, a cóż to znaczy złe włosy? Według ciebie kliJent z kręconymi włosami
                    to kliJent nienormalny? Chyba ktoś ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie. No
                    chyba, że tylko ty jesteś kliJentką, która wie co jest super.
                  • Gość: migotka IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.05, 20:32
                    dziewczyno, uspokuj sie bo jak facet nie umie doradzic klientowi co mozna zrobic
                    na wlosach zeby zawsze dobrze wygladalo to nie jest dobrym fryzjerem. Wyglada na
                    to ze jest troche ograniczony (jesli chodzi o fryzjerstwo). Mi na tym zalezy
                    zeby umyc wlosy i miec gotowa fryzure a nie siedziec 2 godziny przed lustrem i
                    starac sie cos zrobic zeby wygladalo. Ja polecam salon na osiedlu Niepodległosci
                    "goldwell" wprawdzie sie tam tylko czesalam ale wyszlo swietnie (kok slubny 60
                    zlotych, sciecie okolo 40) Natomiast odradzam salon HAIRCOIF totalna
                    beznadzieja!! tylko ceny wysokie obsluga w wiekszosci nieupszejma i niczym sie
                    nie wyrozniaja.
                  • Gość: gen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 12:42
                    ekstra sformułowanie;
                    innymi słowy to tak jakby powiedzieć, że Maciek jest bdb stylistą pod
                    warunkiem, że ma do czynienia z klientem, który wie , że Maciek jest bdb
                    stylistą i wie, że super to jest to co Maciek (i autorka-mirulla) uważa za
                    super. Chodzę po necie i wychwytuję takie kwiatki. Oj dużo ich jest, dużo...
                    Ale, cóż - tacy my właśnie jesteśmy...
                    • 30.05.05, 10:31
                      Ja gorąco polecam Maćka, jest naprawdę super. Ja także przyglądałam się co
                      robił na głowie innym klientkom(jedna z kręconymi włosami , inna z prostymi,
                      jeszcze inna z falowanymi) i każdej wyczarował cudo. Mi zrobił bardzo
                      naturalna fryzurkę i kolor,wyglądają jak naturalne, bardzo dobrze się układają,
                      do tego uwzględniał moje zdanie na temat tego co chcę mieć na głowie.
                      • Gość: ania232 IP: *.promontel.net.pl / *.promontel.net.pl 21.04.06, 21:45
                        ja równiez mam obawy przed ścięciem długich prostych włosów, chciałbym aby sam
                        mi doradził co mam z nimi zrobić bo ja nie wiem co mi pasuje nawet jeżeli sobie
                        coś wymysle, dobry stylistan tylko spojrzy i juz ma wizje fryzurki do danej
                        osoby jakby rentgen w oczach, jeżeli mi spierdzieli to nie wydaruje sobie tej
                        wizyty, a jakie tam sa ceny? czy ktos zna jego strone internetową???prosze
                        podać, wizyte mam 29.04.06, i nie wiem czy sie nie rozmysle
      • Gość: Margoo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.03, 11:38
        Popieram całkowicie i dodam jeszcze Martę z tego samego salonu - od farbowania
        włosów.
        • Gość: azja IP: 83.238.15.* 25.11.04, 12:47
          nie mogę znależć tego salonu pomóżcie...
      • Gość: dixi IP: *.crt.warszawa.supermedia.pl 07.03.05, 17:25
        ta dixi to tak przewrotnie

w Jacque Deassange re-we-la-cyjny jest Jarek !
        zawsze wychodzę od niego zachwycona !
        ma tam podobno najlepszą rękę do strzyżenia

a jak robi masaż głowy !!!

gorąco polecam, ale cena zwala z nóg..
      • Gość: iwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.05, 11:30
        Hej ja polecam pania Anetkę z Lovely Look w M1 w Markach, super!!!!!!!!1
    • Gość: Monia IP: *.direcpceu.com 28.07.03, 13:25
      może ktoś ma jakieś dobre wspomnienia z wizyty u fryzjera w Gdyni?
      Pozdrawiam
      • Gość: nicegirl:) IP: *.limes.com.pl 12.01.05, 17:14
        Witam Mianowicie ja mam bardzo miłe wspomnienie związane z fryzjerem w
        Gdyni.Zakład mieści się na ulicy Wrocławskiej na przeciwko szkoły nr 11 w
        Orłowie. Strzyżą tam same panie, ale za to jak. Zawsze modnie zawsze trendy że
        tak powiem :D
        • 04.02.05, 22:45
          A ja moge polecic fryzjerke z centrum Kwiatkowskiego p. Anie.
          Tak swietnej fryzury to jeszcze nigdy nie mnialam, a"rytual wygladzenia"-to
          poprostu bajka!!!
      • Gość: elwir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 08:06
        nie polecam w gdyni fryzjerki o imieniu Estera, ulica równoległa do
        świętojańskiej. To zykły cyrulik o kosmicznych cenach ( 150 zł za podcięcie i
        kolor ) i fatalnej ręce.
        • Gość: MAGDALENKA IP: *.laczpol.net.pl 08.02.05, 12:00
          Ja polecam fryzjerke DOROTE w salonie ON & ONA w Gdyni Leszczynki.
          • Gość: -etka IP: *.koszalin.sdi.tpnet.pl 15.04.05, 11:02
            Czy może ktoś polecić jakiegoś dobrego fryzjerka w naszym skromnym mieście
            Koszalinie???
            • Gość: ren IP: *.ds.amg.gda.pl 26.04.05, 18:06
              jest bardzo przereklamowany kakadu mieniacy sie najlepszym zakladem w
              Koszalinie, ale ja tam bylam i 50 zl to zdecydowanie za duzo za ich uslugi,
              ktore nie sa najlepsze. Jest bardzo fajna fryzjerka Ewelina, tez moze i droga,
              ale chociaz niezla. Ma zaklad za liceum dubois obok goldwella, ale to nie
              goldwell!! Ja bylam zawsze bardzo zadowolona z jej wysilkow, pozdrawiam:)
              • Gość: marys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.05, 19:50
                Fajne fryzjerki sa rowniez przy ul. Ks.Cz.Domina 1/8(pasaz millenium, okolice
                katedry i ekierki). Zaklad Kati. Jestem zadowolona zarowno z ciecia, jak i
                czesania. Nie maja zbyt drogo 25-30 zl. Pozdrawiam
                • Gość: Frania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.06, 18:27
                  A wiec tez mam taki problem nie wiem jak znaezc dobre i nie drogiego fryzjera .
                  Chodzilam szukalam ale za pasemka chcieli 130 zl(pod tecza kolo manhatanu ruda
                  fryzjerka
                  ) potrzebuje czegos tanszego
          • 10.01.06, 16:57
            Polecam Fryzjerke Dorote w salonie "DOROTA" W KLIFIE
            • Gość: gosc IP: *.gdynia.mm.pl 10.01.06, 17:11
              wSPANIALE FRYZURY WIECZOROWE W SALONIE "DOROTA' W KLIFIE CZESZE MONIKA K
            • Gość: magda IP: *.gdynia.mm.pl 10.01.06, 17:20
              Zgadzam sie znam p.Dorote jest wspanialym stylista ,potrafi wysluchac,
              doradzic, w trudnych sutuacjiach wspaniale negocjuje.Korzysta z jej uslug wiele
              moich znajomych w roznym wieku i sa bardzo zadowolone.Ja sam trafilam do niej
              po nieudanej wizycie u innego fryzjera i uratowala moje wlosy jak i moje
              samopoczucie.
              • Gość: magda IP: *.gdynia.mm.pl 10.01.06, 17:57
                zapomialm powiedziec ze pisze o p. Dorocie pracownicy a nie szefowej
      • 05.02.05, 19:29
        SUPER FRYZJERKA JEST ELA(TEL 501 413 215)ZNA NAJNOWSZE TRENDY,BARDZO FAJNIE
        SCINA I ROBI EXTRA PASEMKA,PO PROSTU JEST SUPER,NIE ZNAM DZIEWCZYNY,KTORA
        WYSZLABY OD NIEJ NIE ZADOWOLONA!!!!CHODZIMY DO NIEJ PACZKA JUZ OD KILKU LAT I
        JEST NAPRAWDE OK,Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM!!!!
        • Gość: cytrusowa IP: *.h.pppool.de 06.02.05, 22:22
          margawko, ok-dzieki za namiary. A w jakiej częsci Gdyni ta laska pracuje?
          Bo w sumie jestem Gdańszczanką, ale w Gdyni się trochę orientuje.

Czy-skoro zamowila Ci juz ten plyn-naalas orientacyjną cenę zabiegu?

I czy to prawda, ze nie można tego robic na rozjaśnione, farbowane włosy?
          • 09.02.05, 19:47
            niestety nie wiem jaka jest cena ale cos mi swita ,ze w granicach trwalej
            ondulacji,nie wiem tez czy mozna prostowac rozjasniane wlosy,pewnie zalezy to
            od ich stanu,bo ogolnie farbowane mozna! Ela przyjmuje na rogu ul.3 maja i
            Starowiejskiej(w poblizu hali)wchodzi sie do sklepu z bielizna i stamtad do
            gabinetu na pietrze,pozdrawiam
        • Gość: dori IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 11:09
          Morgawko??? Czy "Ela" o której wspomnialas pracowala kiedys w TRIO na ul.
          Zygmunta Augusta???
      • Gość: kasia IP: *.wsse.gda.pl 16.02.05, 13:55
        ja polecam salon fryzjerski "roberto" w gdyni na kamiennej gorze. i koniecznie
        roberta...albo jacka.... chodzi tam miedzy innymi anka przybylska i inne
        gwiazdy....
        • Gość: Salja IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 20.02.05, 18:17
          A jakie sa ceny w tym zakladzie?
          • Gość: kasia IP: *.wsse.gda.pl 23.02.05, 09:18
            strzyżenie 60 zl.....farbowanie zależy od długości włosów....ale za kmplet
            strzyzenie + baleyage około 160 zł.....ale naprawdę warto.....
        • Gość: Mariella IP: *.gdynia.pl / *.miasto.gdynia.pl 22.02.05, 08:43
          Mogłabyś podać dokładny adres tego salonu? Nie kojarzę nic na Kamiennej Górze.
          Dziękuje
          • Gość: kasia IP: *.wsse.gda.pl 23.02.05, 09:17
            Podaje adres : "Roberto" . Ul. I Armii Wojska Polskiego 26
            tel. 620 33 54 .czynne od poniedzialku do piatku od 9 do 21. w soboty od 9 do
            16. a ceny......raczej drogo niż tanio ..... ale ni ejakos strasznie.....
            strzyżenie około 60 zł- tak jak w welli..... ja mam włosy długie- do łopatek i
            strzyżenie i baleyage kosztuje 160 zl....a moaj mama w welli za tosamo na
            krótkich zapłaciła 150zl...wiec...serdecznie polecam.
            • Gość: Mirella IP: *.gdynia.pl / *.miasto.gdynia.pl 23.02.05, 15:55
              Bardzo dziękuję :)
              • Gość: kasia IP: *.wsse.gda.pl 24.02.05, 14:46
                Proszę bardzo i goraco polecam. Na pewno będziesz zadowolona. A swoje fryzjera
                będziesz oglądać w teledysku "bujaka" i reklemie Nokii....serio! To nie tylko
                fryzjer ale i tańcura. Ja ie jutro robić się na bóstwo i nie mogę sie doczekać.
                Napisz jak było, jesli się zdecydujesz....Pozdrawiam
                • Gość: Mirella IP: *.gdynia.pl / *.miasto.gdynia.pl 28.02.05, 11:31
                  Ahh, już wiem :-)))
                  Robert pracował kiedyś w salonie na osiedlu Zielone :-)
                  Właśnie próbuję się dodzwonić, już się zdecydowałam:)
                  • Gość: kasia IP: *.wsse.gda.pl 01.03.05, 11:17
                    Tak jak Scian to tańczy....no teraz to może już nie tak bardzo tańczy bo niema
                    na to czasu.Klientki walą do niego drzwiami i oknami.Ja byłam w sobotę. Mam
                    boski blond. Kobiety w pracy zazdroszcza i juz dwie sie do Roberta umówiły.....
                    Także ni ema co się zastanawiać tylko łapac za telefon .......
                    • Gość: Sylwia IP: 83.16.194.* 20.04.05, 14:11
                      Jesli chcecie ladnie wygladac, nie zagladajcie do salonu "Miro" w Tesco -
                      Karwiny. Fryzjerki chyba nie konczyly nawet szkoly fryzjerskiej;) Za tak marna
                      usluge licza sobie dosc drogo, bo strzyzenie+modelowanie to az 30pln! Skandal!
                      • Gość: aga IP: *.szpital / *.szpital-morski.pl 21.04.05, 07:39
                        w Gdyni to chyba p. Ela róg Starowiejskiej i 3 Maja wejście przez sklep z
                        bielizną
                      • Gość: Rinuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:10
                        Dokładnie, beznadziejne są, w ogóle nierówno przycinają włosy.
                  • Gość: Ola IP: *.chello.pl 01.03.05, 19:26
                    czesc czy orietujecie sie może gdzie są dobrzy fryzjerzy w gdańsku??
                    • Gość: zosia IP: *.wsse.gda.pl 02.03.05, 14:32
                      salon wella....we wrzeszczu. na przeciwko kubusia puchatka....koło dworca ska
                      we wrzeszczu........na parterze....sa tam dwa zakłady fryzjerskie...ale idź do
                      tego bliżej dworca.....taki malutki.....wszystkie fryzjerki są świetne. polecam
                      Anetę i Agatę.... Gabrysię też.......ja chodze do tych trzech i jestem
                      zadowolona
                      • Gość: Luna 58 IP: 62.29.253.* 02.03.05, 14:41
                        Chciałabym polecić fryzjera z Warszawy, tj. Kamila Malinowskiego, czeszę sie u
                        niego juz od 3 lat ( jeszcze jak pracował z Leszkiem Czajką). Obecnie ma swój
                        własny salon, w którym czuję sie świetnie, miła obsuga, mycie zawsze z masażem,
                        kawka, herbatka, muzyka. Fryzjer słucha i doradza. Zawsze byłam zadowolona ( z
                        jednym wyjątkiem, kiedy uparłam sie na blond-platynowy;-) Jedyny minus, to
                        problem z zapisami, dwa tygodnie do przodu zawsze zjęte! Polecam jeszcze raz
                        bardzo gorąco! Czy któraś z Was była u Pana Kamila?
                        • Gość: luna 58 IP: 62.29.253.* 02.03.05, 14:47
                          Chciałabym polecić fryzjera z Warszawy, tj. Kamila Malinowskiego, czeszę sie u
                          niego juz od 3 lat ( jeszcze jak pracował z Leszkiem Czajką). Obecnie ma swój
                          własny salon, w którym czuję sie świetnie, miła obsuga, mycie zawsze z masażem,
                          kawka, herbatka, muzyka. Fryzjer słucha i doradza. Zawsze byłam zadowolona ( z
                          jednym wyjątkiem, kiedy uparłam sie na blond-platynowy;-) Jedyny minus, to
                          problem z zapisami, dwa tygodnie do przodu zawsze zjęte! Polecam jeszcze raz
                          bardzo gorąco! Czy któraś z Was była u Pana Kamila?
                          • Gość: EWA IP: 80.51.237.* 15.04.05, 08:12
                            Może jeszcze do tego podacie adres swojego ulubionego fryzjera, jak mam go
                            poszukać kiedy któras z dam podaje jego nazwisko? Kamil Malinowski....gdzie to
                            on ma ten zakład ???może jest jakaś informacja? GOść portalu "luna 58" a może
                            byś luna cś jeszcz podała bliżej? Ja byłam już u tylu polecanych fryzjeró i
                            zawsze wychodziłam ...oj kiepsko!
                          • Gość: monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 11:59
                            zapisalam sie dzien przed wizyta, wybor terminow byl duzy ;)
                            fajnie dobral mi kolor, wlosy obcial normalnie (nic nadzwyczajnego.
                            ogolnie rzecz biorac, Kamil zajmowal sie mna przez moze 10 minut ;) wszystko za
                            niego wykonywaly pracujace tam dziewczyny. a siedzialam u nich okolo 4 godzin!
                            poza tym, niezbyt mi sie podoba jego stosunek do klientow - jest troche
                            opryskliwy, zadziera nosa itp.
                            ale kolory dobiera fajnie ;)
                            za strzyzenie, modelowanie i farbowanie zaplacilam 290 zl.
                        • Gość: luna 58 IP: 62.29.253.* 02.03.05, 14:51
                          Zapomniałam o namiarach: STUDIO FRYZJERSKIE, UL.ŻURAWIA 26 tel. 627-21-36
                          • Gość: daga IP: *.acn.waw.pl 03.03.05, 22:35
                            na jakich kosmetykach pracuje?i czy sam wykonuje wszystko-poczawszy od sciecia
                            po koloryzacje-czy tez moze placi sie tylko za wizyte u niego a reszte rboia
                            tak zwane pomocnice
                            • Gość: ;-) IP: 62.29.253.* 04.03.05, 13:17
                              Pan Kamil pracuje na kosmetykach L'Oreal Professionel. co do obsułgi- doradza,
                              strzyże, kolor nakłada pracownik, czesze również pracownik, chyba że jest
                              wolniejszy dzień, wtedy jestes czesana przez Kamila. Najlepsze jest mysie z
                              masażem! SUPER!
                          • 11.04.05, 15:53
                            Wiesz może czy Pan Kamil wyczaruje jakąś fajną fryzurkę slubną - a nie jakis
                            tandetny koczek i loczki?? Pytam bo szukam dobrego fryzjera a moze orientujesz
                            sie czy czesze takie fryzy :-)
                            • Gość: kika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.05, 23:07
                              wybrałam się do salonu avangarda i byłam tam u adriana!!! szczerze polecam nie
                              jest tanio ale fryzurke mam taką jaka mi się marzyła. koleś przez 20 minut mi
                              doradzał zanim ustaliliśmy fryzurke i efekt był dokładnie jak mówił! pozdrawiam
                              kika
                      • Gość: eliza IP: *.mlyniec.gda.pl 15.04.05, 09:17
                        jest super nowoczesna na JANA PAWŁA w nowo wybudowanym budunku impro na rogu
                        kolo ziemniaczka ,naprawde goraco polecam ;-))
                    • Gość: Nika IP: *.ds.univ.gda.pl 07.03.05, 17:19
                      CZeść dziewczyny, chciałabym Was ostrzec przed fryzjerem w Manhattanie we
                      Wrzeszczu- Swiniarski, zapłaciłam 130 złotych, facet bardzo nieuprzejmy i
                      nałożył mi taki kolor, że płakałam całą noc- koszmar- nie idzcie tam, proszę....
                      • Gość: allada IP: *.VERIZONE.COM.PL / *.verizone.com.pl 07.03.05, 17:27
                        czy ktos moze korzystal z uslug salonu fryzjerskiego w Art hotelu..chcialaby
                        sie ta wybrac i jestem ciekawa opinii. So tej pory najbardziej bylam zadowolona
                        z Le grand choc ceny sa wysokie...nie polecam wspomnianego salonu na
                        Drobnera..mialam po jednej stronie wlosy duzsze niz z drugiej strony ( nie byl
                        to zamierzony efekt..na mokro po rozczesaniu widac bylo roznice) no i do tego
                        nic specjalnego z wlosai mi nie zrobiono...nie układały sie tak fajnie a po
                        miesiącu stracily kompletnie linie..po le grandzie moje poldlugie wlosy przez 3
                        mce trzymaly fason:)
                      • 21.06.06, 22:07
                        ja tez odradzam świniarskiego, to co ostatnio mi zrobil przeszlo moje pojecie:/ chcialam troche skrocic grzywke, zacznijmy od tego ze przypalil mi czolo prostownica, a jak odskoczylam z bolu to powiedzial zebym sie nie ruszala, bo bedzie krzywo!! potem zamiast delikatnie mi ja skrocic, o co prosilam, wyciol mi ja w polowie czola!! wiecej tam nie pojde, a ceny tam napewno nie sa niskie
                • Gość: Dorka IP: *.gdynia.mm.pl 01.03.05, 10:26
                  To jest ten sam fryzjer ktory jest tancerzem i byl dj-em w non stopie?? i jak
                  scina to tanczy:) jak to on to szlyszalam o nim duzo.
                  • Gość: kasia IP: *.wsse.gda.pl 01.03.05, 11:57
                    No to chyba jest ten sam fryzjer.... ale Robert nie był d.j-em .D.j-em był Slam-
                    jego przyjaciel....więc może stąd ta pomyłka...ale niewątpliwie mówimy o tej
                    samej osobie........ Boski Roberto!!
                    • Gość: Mirella IP: *.gdynia.pl / *.miasto.gdynia.pl 02.03.05, 14:53
                      Idę jutro na 19.30. Niestety nie do Roberta tylko do Jacka. Robert ma zawalone
                      najbliższe terminy a mi się śpieszy :-) Zobaczymy co z tego wyniknie. Ceny
                      faktycznie znośne.
                      W KWIATKOWSKIM chciały mnie skasować 220 zł za sam balejaż na średniej długości
                      włosach (bez strzyżenia i czesania!!!) W cenniku balejaż na średnich włosach
                      180 zł!
                      Kłóciłam się ale dopiero interwencja szefowej zadziałała, która jako jedyna
                      stwierdzila, że moje włosy o długości (wtedy) do brody uznała za średnie, nie
                      jak panie fryzjerki za długie!!!
                      Wściekłam się strasznie, nie po to chodzę do fryzjera by się kłócić i stresować
                      lecz by się odprężyć.
                      Tak więc radzę przed wizytą w tym salonie, zanim ktoś usiądzie na fotelu,
                      jeszcze raz skonsultować cenę bo możecie się zdziwić.
                      Co do kolory nie miałam zastrzeżeń, zrobiony był pięknie.
                      • Gość: zosia IP: *.wsse.gda.pl 03.03.05, 14:28
                        Jacek też jest super. Ja chodzę do Roberta tylko dlatego, że znam go dośc długo
                        i jakbym poddała się rękom Jacka to Robert by się pogniewał .... nie będziesz
                        żałować..gwarantuję.Napisz jak było.
                        • Gość: Mirella IP: *.gdynia.pl / *.miasto.gdynia.pl 04.03.05, 10:29
                          Opowiedziałabym już dziś jak było, gdybym wczoraj została przyjęta, ale okazało
                          się, że na godzinę, na którą umówiłam się telefonicznie wpisana była zupełnie
                          inna babeczka. :o( Panowie nie bardzo wiedzieli co z tym fantem zrobić :o)
                          Dziś robię drugie podejście, zobaczymy... :o)
                          • Gość: kasia IP: *.wsse.gda.pl 04.03.05, 14:27
                            No to klops :( Ale może lepiej, że nie przyjeli cie tak na łapu capu...Mam
                            nadzieję, że podejście numer 2 będzie udane. To sprawdzę jutro ...jak było.
                            • Gość: Mirella po wizycie IP: *.gdynia.pl / *.miasto.gdynia.pl 07.03.05, 08:33
                              No tak, na pewno na dobre mi wyszło:-)
                              Jestem zadowolona bardzo, strzyżenie świetne kolor również udany, za włosy do
                              ramion zapłaciłam 170zł więc faktycznie nie taki majątek.
                              Jedno co mnie zaskoczyło to to (każdy fryzjer ma coś co go odróżnia od innych,
                              mój Dominik, do którego zawsze chodziłam strzyże za pomocą brzytwy), że Jacek
                              ścinał mi włosy "na sucho" po wyprostowaniu ich. Co daje świetny efekt bo
                              widać od razu, co jest prosto, a co krzywo:-)
                              Gorąco polecam :)
                              • Gość: kasia IP: *.wsse.gda.pl 07.03.05, 13:58
                                Mówiłam, że będziesz zadowolona.....super. Cieszę się ......
                                • Gość: Mirella IP: *.gdynia.pl / *.miasto.gdynia.pl 07.03.05, 14:14
                                  :-)
                                  Jestem zadowolona ja i moja koleżanka w pracy, która była u Jacka dzień po mnie
                                  czyli w sobotę :-)))
                                  • Gość: kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.05, 16:31
                                    :)
                                    Jak to miło słyszeć, że ktoś jest zadowolony. Juz się bałam, że nie będziesz....
                                    Ciężko dogodzić każdemu .... To być może do zobaczenia któregoś dnia u "Roberto"
                                    Pozdrawiam
                                  • Gość: gdynianka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.06, 10:16
                                    dziewczyny, a ile kosztuje strzyzenie U Roberta czy Jacka?? mam wlosy do
                                    łopatek.
                  • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 21:34
                    Polecam Salon,,Mira w Warszawie Al. Ujazdowskie-miłe profesjonalne
                    fryzjerki,doskonałe materjały: CZYSTO jednorazowego uzytku ręczniki. Super
                    POLECAM.
                • 15.04.05, 10:25
                  Witam, Czy moze mi ktoś podac dobrego fryzjera z Katowic lub okolicy? Wdzieczna
                  bede za odpowiedz
                • Gość: karolcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.05, 14:29
                  wreszcie znalazlam normalnego fryzjera, ktory nie tylko nie zepsuje mi wlosow
                  ale nawet jestem bardzo zadowolona z fryzury ktora mi zrobil, jak do tej pory
                  eksperymentowalam i to bardzo, skonczylo sie na tym, ze obcielam wlosy bardzo
                  bardzo krotko, dlugo czekalam az mi odrosna i w koncu balam sie isc do fryzjera
                  zeby znow mi sie spieprzyl fryzury, ale kolezanka polecila mi Ewcię, jest
                  bardzo profesjonalna i przy tym niezwykle mila, traktuje klienta indywidualnie,
                  nie wychodzisz od niej z wrazeniem jakbys byl jednym z produktow w fabryce,
                  napawde polecam moesz umowic sie tel. 8591269, pozwodzenia, karolcia, daj znac
                  jak poszlo;)
      • 08.03.05, 09:22
        Ja mam bardzo dobre doświadczenia z wizyt u pani Iwony..
        Ma swój salon na ul.Wilekopolskiej 29 w Gdyni.. (tel.6648485)
        Chodzę tam już od dłuższego czasu
        i chodzą tam prawie wszystkie moje koleżanki z pracy.
        To chyba pierwsza fryzjerka, która słucha co się do niej mówi :o)
        Wcześniej miałam kilka niemiłych przygód z fryzjerkami, od których zawsze
        wychodziłam niezadowolona... Mam bardzo cienkie włosy, którym nie pasuje zbyt
        mocne cieniowanie a one mimo moich próśb cieniowały je namiętnie..
        A kiedy chciałam tylko podciąć końcówki (max. 2 cm) wychodziłam z włosami
        krótszymi o 5-10 cm.. Porażka..
        U pani Iwony nigdy mi się to nie zdarzyło..
        Częstuje kawką i ma bardzo przystępne ceny :-)
        --
        Ya.
        • Gość: Mimi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.05, 10:33
          Pozwole sobie wtrącic swoje trzy grosze:-))

Ostatnio byłam w salonie na marszałkowskiej Jean-Claude Biguine u p.Michała.
          Jestem zadowolona z jego pracy włożonej w moje włosy;-)) Jedyny mankament to
          wysokie ceny: za obcięcie włosów - z dłuższych na krótkie - i farbowanie
          zapłaciłam ok 230zł....
          Czy któras z was tam moze była?:-)
          Pozdrawiam
    • Gość: gosia_t IP: *.oslo-ost.alfanett.no 01.08.03, 11:19
      W Lublinie polecam salon Pierre i pania Asie Wrobel. Saqlon znajduje sie przy
      Kapucynskiej 6. Obok GC.
      • Gość: josza IP: *.centrala.kbsa / 10.83.79.* 02.08.03, 17:13
        A jakie są ceny w salonie Pierre w Lublinie ?
        • Gość: gosia IP: *.oslo-ost.alfanett.no 04.08.03, 08:25
          Gość portalu: josza napisał(a):

> A jakie są ceny w salonie Pierre w Lublinie ?
        • Gość: gosia_t IP: *.oslo-ost.alfanett.no 04.08.03, 08:27
          Gość portalu: josza napisał(a):

> A jakie są ceny w salonie Pierre w Lublinie ?
          Strzyzenie z modelowaniem 55 zl. Reszta nie wiem. Chociaz farbuje tam wlosy i
          robie pasemka. Za ostatnie strzyzenie z farbowaniem odrostow, pasemkami i
          ulozeniem wlosow zaplacilam 250 zl. Ale naprawde profesjonalnie wykonanie.
          Pozdrawiam
          • Gość: ew IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.03, 15:16
            A co myślicie o AWANGARDZIE w W-wie,byłam raz i jeszcze nie wiem bo mam
            przejściową fryzurę [b.zniszczone włosy wcześniej]?Dodaję że byłam u pana
            Sławka.
            • Gość: mm IP: *.proxyplus.cz / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.05, 14:19
              kiedyś chodziłam do Awangardy do Leona. Zawsze byłam bardzo bardzo zadowolona,
              jak patrzyłam na innych to czasem nie ciarki po głowie przechodziły - ale
              dlatego ze tak "awangardowo" cięli :-) chyba jakieś modelki na pokazy.
              niestety ich ceny przekroczyły moją kieszen. jak za balejaż i podcięcie
              zapłaciłam pare lat temu 300 to mnie zamroczyło :-(
      • Gość: magda IP: *.pronet.lublin.pl 12.01.05, 19:34
        W Lubilinie najlepszy jest Andrzej Wojtowicz z Galerii Fryzur na Jana Sawy 3. I
        ceny nizsze niz w Pierze!!
        • Gość: amina30 IP: *.devs.futuro.pl 08.03.05, 19:10
          Zupełnie się zgadzam. Miło, profesjonalnie i z gustem. Zadnych ekperymentów na
          siłę - absolutne wyczucie stylu klientki. Raz "zgrzeszyłam" i zrobiłam baleyage
          w salonie poleconym przez koleżankę ( miało być super i taniej). Niby ok ale
          nijak juz niema to tego " dotyku profesjonalisty" . Wart każdych pieniędzy tym
          bardziej że nie jest kosmicznie drogo ( patrz. np. Laurent) ! POLECAM !!!!
      • 21.02.05, 19:12
        Kamil. Znam Go ze 2,5 roku? z Montowni Fryzur Emila. Potem incydent- krótka
        praca na Sikorskiego, na odcinku zaraz za rondem Krwiodawców. Mam Jego komórkę,
        może się nie wścieknie, bo w końcu jest osobą publiczną- podam jak do mnie
        zadzwonicie mój nr 606 969 988.
        Sama mieszkam w Waw a jak wracam do L. na weekendy albo w interesach ZAWSZE
        staram sie z Kamilem umówić na strzyżenie lub kolor. To taki fryzjer za którym
        się "lata" po mieście. joya
        • Gość: meglila IP: *.ppp.tiscali.fr 21.02.05, 20:11
          zapomnij montownie fryzur - jak nie chcesz wygladac jak straszak - pomysly to
          moze i oni maja, ale wykonanie nie nadaza ....
          • Gość: moniak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 15:13
            nie przerażajcie mnie - wybieram się na wesele i muszę uczesać się u teściów w
            lublinie najbliżej miałam do montowni więc tam się zapisałam. Może ktoś poradzi
            mi jakiegoś fryzjera w okolicy aleji racławickich najdalej do krakowskiego
            • 03.03.05, 10:20
              Fryzjer w Lublinie pilnie potrzebny- dobre ścinanie- HELP!!!1
              • Gość: gonia IP: *.it-net.pl 19.04.05, 12:04
                Polecam salon fryzjerski pani Uli Ryby na Narutowicza. Czesała mnie do slubu-
                REWELACJA!
              • 19.04.05, 12:10
                Polecam Salon pani Uli Ryby na Narutowicza
            • Gość: puszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 11:28
              Masz przecież na racławickich salon Gabriel - ja się tam czesałam dwa lata temu
              do ślubu - byłam całkiem zadowolona - fryzura dobrze się trzymała całą noc, no
              może trochę miałam żle ułożone włosy z przodu - bo fryzjerka nie miała pomysłu
              jak to upiąć - to mi się nie podobało, ale ogólnie fryzura była ok.
      • Gość: kaska_o IP: *.crowley.pl 21.02.05, 20:45
        goraco polecam salon fryzjerski na rogu Wieniawskiej i Jasnej (LUBLIN). U pani
        Moniki strzyge i farbuje sie juz od 6 lat i nigdy sie nie zawiodlam :)
        • 15.04.05, 16:52
          Sama się do niej wybieram, bo moje przyjaciółki się u niej strzygą, farbują
          itd. Zawsze im w tych fryzurach dobrze, nawet jakiś czas po wizycie. A Pani
          Monika, to poza tym przesympatyczna kobieta (nasze dzieci chodzą do jednego
          przedszkola). POLECAM!
          • 15.04.05, 16:56
            A właściwie to z rogu Wieniawskiej i Jasnej. WARTO!
      • Gość: drobinka IP: *.umcs.lublin.pl 06.03.05, 09:43
        Ja radze uważać na salon Pierre przy kapucyńskiej,wprawdzie nie znam fryzjerki
        o której pisze Gosia ale ostatnio nieżle mi tam popsuli fryzure,na szczeście
        już poprawiłam gdzie indziej ale przez półtora miesiąca meczyłam sie potwornie
        z jakimś idiotycznym wycieniowaniem - przy czym prosiłam zeby niecieniować
    • 05.08.03, 10:36
      a jakie salon polecacie w Krakowie???
      • Gość: kim5 IP: *.inetia.pl 05.08.03, 10:58
        Pan Adam w Dessange - rewelacja!
        • Gość: LIVIA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.08.03, 12:15
          CZY WIECIE COŚ O ZAKŁADZIE W PIASECZNIE KOŁO W-WY
          • 08.08.03, 13:28
            Gość portalu: LIVIA napisał(a):

> CZY WIECIE COŚ O ZAKŁADZIE W PIASECZNIE KOŁO W-WY

Chodze do Studia S, salonu w Auchan w Piasecznie, bo moja fryzjerka, pani
            Magda, tam sie przeniosla. Naprawde polecam, uzywaja produktow Welli.
            • Gość: LIVIA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.08.03, 13:38
              beemka1 napisała:

> Gość portalu: LIVIA napisał(a):
              >
              > > CZY WIECIE COŚ O ZAKŁADZIE W PIASECZNIE KOŁO W-WY
              >
              >
              > Chodze do Studia S, salonu w Auchan w Piasecznie, bo moja fryzjerka, pani
              > Magda, tam sie przeniosla. Naprawde polecam, uzywaja produktow Welli.
              DZIĘKI ZA PODPOWIEDZ CZY PANI MAGDA DOBRZE DOBIERA KOLORY I DOBRZE OBCINA ?
              MARZY MI CIĘ FRYZIER DO KTÓREGO WCHODZE A ON ODRAZU WIE CO MI ZROBI W CZYM BĘDĘ
              SUPER WYGLĄDAĆ
              • 08.08.03, 15:47
                Ja jestem zadowolona, bo Magda razem ze mna wybiera kolor i doradza. Jak juz
                troche pochodze z jednym kolorkiem, to po kilku miesiacach pyta, czy nie
                przydalaby sie jakas zmiana i... kombinujemy:-) Obcina tez bardzo ladnie, nie
                mam klopotow z ukladaniem. Stara sie tez wymyslac jakas nowa fryzurke, zebym
                od czasu do czasu zmieniala ksztalt uczesania. No i doradza, jak pielegnowac
                wlosy. Zauwazyla u mnie podrazniona skore, mialam lekki lupiez i juz szykowlam
                sie do kupienia szamponu przeciwlupiezowego, kiedy Magda doradzila mi szampon
                do wrazliwej skory glowy. Po miesiacy lupiez zupelnie zniknal:-)
                Ja jestem z niej bardzo zadowolona, po przeprowadzce do Warszawy kilka lat
                szukalam fryzjera, lez wylalam sporo i w efekcie ciagle jezdzilam do
                rodzinnego miasta do swojej fryzjerki. Paranoja. Oczywiscie moze sie okazac,
                ze Magda Ci nie podpasuje, zdaza sie, ale polecam ja.
                Pozdrawiam
                Beemka.
                • Gość: LIVIA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.08.03, 17:12
                  DZIĘKUJĘ ZA INFO . ZAPISAŁAM SIĘ DO MAGDY ,JAK MOJE WŁOSY SIĘ CZUJĄ NAPISZĘ
                  PO POWROCIE
                  • Gość: beemka1 IP: *.acn.waw.pl 08.08.03, 23:55
                    ufff, mam nadzieje, ze pojdzie dobrze. Nie chcialabym Cie miec na sumieniu.
                    Koniecznie daj znac, jakie wrazenia, choc i tak przeczytam Twoj post dopiero
                    za tydzien, bo wyjezdzam i nie bede miala dostepu do sieci.
                    Pozdrawiam
                    Beata.
                    • 19.08.03, 16:14
                      Livia,
                      No i jak wrazenia? Az tak zle, ze nie piszesz?
                • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 13:10
                  Ja też polecam wszystkim Magdę z Carlo Biani. Chodziłam już do wielu fryzjerów
                  i jeszcze nikt mi tak dobrze nie zrobił- balejage- pierwsza klasa!!!
            • Gość: Mch IP: *.238.79.51.adsl.inetia.pl 01.01.05, 20:44
              Też tam chodziłam, ale do czasu...Teraz chodzę do zakładu też w Piasecznie na
              ul.Geodetów.Normalna P.ELa .Ale już trzy moje najome się do niej
              przeniosły.Cena strzyżenia z30-35 zł.
              • Gość: becia IP: *.aster.pl 11.01.05, 18:30
                Mch daj namiary na p.Ele .
              • Gość: Łapanów IP: 80.244.143.* 28.02.05, 14:16
                salon Beatrix- Łapanów, niedrogo i profesjonalnie:):):):):):):)
            • Gość: gib IP: 195.94.201.* 13.01.05, 12:23
              w Piasecznie Salon Styl, Rubinowa 55a, budynek poczty. Pani Martyna strzyże
              mnie od 5 lat - pierwsza fryzjerka, z której jestem zadowolona. Polecam. Ceny
              ok.
        • Gość: Fabia IP: *.aster.pl 28.02.05, 16:47
          W Warszawie pracuje ? i ew. na jakiej ulicy?

Dzięki.
      • Gość: Monika IP: 5.3.1R* / 195.75.14.* 07.01.04, 14:04
        Ja polecam Frank Provost w Plazie, a przede wszystkim Pania Gosie, chociaz
        kazdy wlasciwe jest tam mistrzem swiata! Pani Goscia jest fantastyczna, super
        farbuje i dobiera fryzury, no i jeszcze rewelacyjnie prostuje wlosy!
      • Gość: fota IP: *.akacje.pl / *.flashnet.pl 21.02.05, 19:45
        W Krakowie w Laurencie na Dlugiej był (mam nadzieję, ze jeszcze jest) Karol -
        złote rece, nieprawdopodobny talent o boskim masazu glowy nie wspominając!!!
    • Gość: madzioreczek IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 08.08.03, 12:49
      Wpisuję tutaj p. Macieja Piaseckiego z salonu na Palacza, ostrzygłam się u
      niego na krótko po 20 latach noszenia długich włosów i jestem straaaasznie
      zadowolona, trafiłam zresztą do niego z polecenia na tym forum :-)
      • Gość: Kate IP: *.8bit.pl / 192.168.0.* 19.08.03, 15:19
        Ja od wielu lat "pozostaję wierna" Robertowi Grzempowskiemu - Bronek 3 w
        Poznaniu. Wg. mnie to mistrz dobrego strzyżenia (szczególnie krótkich włosów).
        • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 15:11
          Gość portalu: Kate napisał(a):
          gdzie jest Bronek 3?

> Ja od wielu lat "pozostaję wierna" Robertowi Grzempowskiemu - Bronek 3 w
          > Poznaniu. Wg. mnie to mistrz dobrego strzyżenia (szczególnie krótkich włosów).
          • Gość: Kate IP: *.lubon.sdi.tpnet.pl 26.08.03, 15:49
            "Bronek 3" znajduje się na parterze Hotelu Poznań (dzisiejszy Novotel).
            A Robert Grzempowski to właściciel tego salonu.
            Pozdrawiam.
            • Gość: marghot IP: 62.148.83.* 21.10.03, 16:21
              kto jeszcze z Poznania???
              a jakie sa ceny u Bronka?
            • 15.07.07, 15:59
              Pozdrawiam Dominiczka cudownego styliste, przez te jego masaże nie potrafie
              zapomnieć o nim:) te masaże są lepsze niż sex! Kotuś juz nie moge się doczekac
              kiedy ponownie wybiore się do Ciebie.Ta twoja specyficzność mnie pociąga!Nie
              będe pisac w jakim salonie pracuje ten mistrz bo bede zazdrosna o inne
              klijentki! On jest tylko mój!
          • Gość: eta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 20:05
            nie polecam, jet wiele innych BARDZO dobrych salonów ktore nie bazują na starej
            opini "słynnego BRONKA"
      • Gość: Jagoda23 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.01.05, 23:02
        Maciej Piasecki jest najlepszym fryzjerem jakiego znam. Pięć lat temu
        przeniosłam się do niego z salonu jego mamy i brata bo do Macieja miałam
        bliżej. Czesał mnie do ślubu - bajka w stylu lat 20 i zawsze zrobi mi z włosami
        dokładnie to co chcę. Wczoraj byłam u kogoś innego i jestem załamana. Muszę
        poczekać żeby mi włosy odrosły i już nigdy go nie zdradzę. A propos nie idźcie
        do salony Matrix w Warszawie ani do Szymańskiego. Beznadzieja i życie z
        poczuciem że juz do końca zycia człowiek będzie wyglądał jak idiota bo włosy za
        wolno rozną.
        • Gość: Iza IP: *.zgoda.net 11.02.05, 16:09
          Również nie polecam salonu Matrix. Jest tam drogo i wychodzi się z
          niezadowoleniem na twarzy. Byłam świadkiem jak młoda, niedoświadczona fryzjerka
          wciągnęła klientce włosy w suszarkę.

Za to polecam salon VISAGE L'oreala ; ulica Plac Defilad 1, w kdt pawilon h28,
          tel. 330-97-94, PANI ANETKA, --> świetnie tnie szczególnie krótkie włosy i
          najlepiej brzytwą, Włosy od niej rewelacyjnie się układają. Polecam!!
        • Gość: dodi IP: *.mtp.com.pl 22.02.05, 13:17
          Mo|esz podac adres i telefon do tego kolesia, czy to jest w poznaniu. Pozdro
      • Gość: Ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.05, 10:12
        Serdecznie polecam salon p. Krzysztofa Polowczyka (www.salonkaja.com.pl, ul.
        Półwiejska 17) - moim zdaniem rewelacja!!!
        • Gość: mala IP: 193.29.205.* 29.01.05, 19:42
          ja również zdecydowanie polecam krzysztofa polowyczka - kaja na półwiejskiej
          17 - jest rewelacyjnym fryzjerem, wysyłałam do niego wiele kobiet i wszystkie
          są bardzo zadowolone!! a ze moimi włosami robi nieprawdopodobne rzeczy!!

• 22.02.05, 09:34
        No niestety, ja nie mam tak dobrych wspomnień po p. Piaseckim. Była tam też
        moja koleżanka i tez się nie popisał. Poza tym trzeba uwazac, bo on tylko
        ścina, a balejaż czy farbę kładzie już ktoś inny, głównie młodzi ludzie, którzy
        niekoniecznie mają o tym pojęcie.
    • 08.08.03, 13:46
      A jakiego fryzjera z Gdańska polecacie?
      POZDR
      • 09.08.03, 12:07
        a moze ktoś naza fryzjera w białymstoku bo ?
        • Gość: karola IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.03, 15:43
          A kogo polecacie we Wroclawiu?
          Jest ktos, do kogo warto sie wybrac?
          Karola
          • 13.08.03, 17:23
            Ja polecam w Poznaniu - Karolina z zakładu przy ul. Kościelnej 39, tel. 663 19
            48. Jestem jej wierna od lat, choć zakłady zmieniała w tym czasie. Super
            strzyżenie, kolory, modelowanie, a także "ratowanie" włosów (zdarzyło mi się
            pójśc do niej po własnoręcznym zmasakrowaniu włosów, kiedy to miałam włosy w 3
            paskudnych odcieniach w poprzek długości;-)
            Acha, nie czesze koków, ale w tym samym zakładzie super koki robi szefowa.
          • Gość: tangerines IP: *.pop.e-wro.net.pl 13.08.03, 21:25
            Jak miałam krótkie włosy to chodziłam za Żeromskiego 69 do Studia Plus.
            Zapomniałam na śmierć jak miała na imię fryzjerka, taka drobna, pyskata, z
            wiśniowymi pasemkami na grzywce, ciemne włosy. Baaardzo symatyczna i pięknie
            strzygła i czesała. Rozbią tam też najlepsze tipsy we Wrocławiu - pani
            Agnieszka. Niestety byłam tam ostatni raz jakieś 1.5 roku temu mogło się
            pozmieniać. Ceny nie były szokujące.
            • Gość: aga IP: *.ghnet.pl 14.08.03, 17:29
              moze w Krakowie ktoś kto dobrze strzyze krotkie wlosy?
              • 16.08.03, 20:00
                Ewa z Camille Albane - cuda wyczyniała z mojej krótkiej i trudnej szczotki!

--
                l.
                • Gość: molly IP: *.wielkie-drogi.sdi.tpnet.pl 28.02.05, 12:55
                  Pani Gosia z Eric Stipa na Wielopolu. Moze na poczatku nie wydawac sie zbyt
                  mila (wiem ze to wazne), ale wlosy strzyze swietnie!
              • Gość: Madika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.05, 17:34
                Mały zakład fryzjerski w przejściu podziemnym na Rondzie Czyżyńskim. Ceny
                normalne (ostatnio za strzyżenie zapłaciłam 23 zł).Paweł- to mój uwielbiany od
                kilku lat fryzjer, zdolny,młody chłopak z artystycznym zacięciem.Jeśli jesteś
                odważna, masz ochotę na trochę ekstrawagancji na głowie- bardzo Go ucieszysz ;-)))
                • 09.05.05, 22:04
                  Jest super salon na ul .Sławkowskiej 4 . Jaques Alexander Tatomir. Plecam
                  Magda z Łodzi
                • 31.05.12, 12:34
                  dla mnie nie ma innych lepszych fryzjerów, jak Ci, którzy pracują w salonie przy Akademii Stylizacji M. P. Babicz na ulicy Borsuczej, świetni specjaliści, ale najbardziej cenię sobie to, że do każdego podchodzą w sposób indywidualny. Krótka rozmowa sprawia, że potrafią tak dobrać fryzurę, żeby wydobyć z nas wszystkie nasze najlepsze cechy i atuty.
              • Gość: Anka IP: *.76.classcom.pl 08.02.05, 08:50
                Drogi, aczkolwiek najlepszy w branży fryzjerskiej jest pan Jacek Tatomir -
                kilkakrotny mistrz świata fryzjerstwa, sławna persona we Francji od kilku lat
                pracuje w Polsce, były dyrektor L'Oreal Polska. Ma salon przy Sławkowskiej, a
                klientki potrafią przylecieć do niego z drugiego końca świata! Strzygę się u
                niego od 4 lat i jestem uzależniona! Telefon do Salonu Jean Alexandre Tatomir:
                12 430 22 13. Kwota z jaką się trzeba liczyć to ok. 150 PLN za strzyżenie, a ok
                300 PLN z kolorem. Mimo ceny naprawdę warto!!!
                • 23.07.06, 19:50
                  dolaczam do zachwytow - profesjonalna mila obsluga i swietne strzyzenie i kolor!
                  Polecam, cena nie najnizsza ale warto!
                  • 04.08.06, 20:17
                    Ja w Krakowie chodzę do Romana Chochoła, bardzo dobry fryzjer.
                    Polecam.
              • 01.06.05, 18:23
                W Salonach Roman napewno cię dobrze ostrzygą krótko :)
          • Gość: aga IP: *.biskupin.wroc.pl / 80.55.194.* 11.11.03, 12:28
            Polecam Darka z atelier w pasazu pod blekitnym sloncem. Wkoncu chodzenie do
            fryzjera stalo sie dla mnie przyjemnoscia a nie wielkim stresem co bede miala
            na glowie podaje tel. 343 43 85
            • Gość: roxy IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 21.11.03, 21:00
              kto jeszcze we Wrocławiu??????
              PS. chcę ściąć długie włosy na krótko i rozjaśnić, pomóżcie!!!!!
              • 25.11.03, 13:50
                Gość portalu: roxy napisał(a):

> kto jeszcze we Wrocławiu??????
                > PS. chcę ściąć długie włosy na krótko i rozjaśnić, pomóżcie!!!!!
                Przez długi czas ścinałam włosy na krótko u p.MAGDY z salonu Carlo Biani na
                ul.Biskupiej(boczna Oławskiej)Zawsze byłam b. zadowolona i wyglądałam dobrze-to
                nie tylko moja opinia. Teraz zapuszczam włosy(do ślubu),więc chodze do niej
                tylko na balejaż-również świetny- i podcinanie końcówek.
                • Gość: kartynka IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 04.02.05, 13:49
                  Polecam Artura Zukowskiego z salonu Maxim Hair studio na Swietokrzyskiej
                  (naprzeciwko ogrodu botanicznego) Tel: 322 11 27.

Strzyge sie u niego juz SIEDEM lat! Zawsze wychodze zadowolona, z inna fryzura
                  (bo po co wygladac caly czas tak samo?) No i ceny calkiem przystepne. Pozostali
                  fryzjerzy to tez sami profesjonalisci, super atmosfera, mily nastroj.

Zdecydowanie Maxim!!!!Sprobuj - nie pozalujesz!

Pozdrowionka!:-)
                  • Gość: AnEtKa IP: *.wroc.one.pl 17.02.05, 19:31
                    ja także jestem zadowolona z Maxim Hair Studio. Wprawdzie byłam u Dominika
                    Malawko:*, który podobno jest tam najbardziej oblegany:P ale ogólnie klimat
                    salonu jest na 6+!
                    • Gość: bena IP: 81.210.39.* 20.12.05, 12:20
                      na dominika trzeba uwazac bo rozkochuje dla sportu :P
                      a ma spore doswiadczenie w kontaktach z babeczkami ;P
                      Dominik, jak czytasz, to pozdrawiam
                      Mona
                      (pewnie nie wiesz juz która heh :) )
                  • Gość: AnEtKa IP: *.wroc.one.pl 17.02.05, 19:35
                    a tak poza tym to ja go chyba kocham. Nigdy nie znałam takiego faceta jak on.
                    sorry piszę nie na temat:P
                  • Gość: pitbull IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 18:06
                    ...zielone blondy wychodzą mu najlepiej,a potrafi tak zbajerować klijentkę że
                    jest wstanie uwierzyć że jest ok.
                    • Gość: bena IP: 81.210.39.* 20.12.05, 12:22
                      tak tak mi tez taki blond zrobił, ale zupełnie za darmo (bo mowi że mnie
                      lubi) ... niestety włosy miałam potem jak z waty ... ale krótkie fryzurki robi
                      rewelacyjnie :)
              • Gość: Niedowiarek IP: 195.205.44.* 13.01.04, 14:50
                Pewnie już zrobiłaś coś na głowie. I jak efekt? Ja polecam we Wrocławiu Galerie
                Fryzur na Drobnera 34(kiedyś na Legnickiej). Wychwalać nie będę bo wystarczy
                pójść tam raz żeby wracać chętnie.
                • Gość: xxx IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.04.04, 19:04
                  zdecydownie polecam (sprawdziłam) Unique. Miła obsługa, profesjonalne ścięcie i
                  farbowanie.
                  • Gość: at.at IP: *.ds.uni.wroc.pl 17.10.04, 13:31
                    Ja polecam salon Szalone Nozyczki w Karlowicach, chyba na pl. Pilsudskiego.
                    Najlepsza jest Regina, ale oddanie wlosow w rece innej dziewczyny nie grozi
                    niczym strasznym. Bardzo tanio!
                    • Gość: GUSIA9999 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.01.05, 19:58
                      Strzygę sie u nich od roku.Sprawdziłam szefową i Olę,strzygą szybko i tanio,co
                      prawda dopiero po miesiącu od momentu strzyżenia jestem naprawde
                      zadowolona.Mają krótkie terminy i chyba dlatego się ich jeszcze trzymam.
                      • Gość: moni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.06, 15:19
                        Jezeli szefowa sie nie spieszy i nie zafalszuje rozjasniacza do pasemek po
                        ktorym wlosy wychodza zolte jak u kurczatka to na pewno...w ciemno polecam!
                    • 28.06.06, 19:44
                      tak w szalonych maja "patenty" ,pasemka robia zólte jak włoski u
                      kurczaczka...Tanio!!!Byłam to wiem
                  • Gość: GUSIA9999 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.01.05, 18:23
                    przykre ale ja mam zupelnie odmienne zdanie.Salon Uniqu jest dla mnie
                    spalony,jeżeli fryzjer w trakcie strzyżenia wykonuje kilka innych czynności to
                    chyba trudno oczekiwać efektu na głowie.On napewno załatwił swoje sprawy ale ja
                    wyszłam mało powiedziane wkurzona
                    • Gość: Reniutka IP: *.75.60.8.ostrow60.ptc.pl 04.02.05, 07:54
                      Goraco polecam Jacka z Montowni Fryzur w Sienna Center tel 8202200 cięcie
                      fantastyczne, kolor dobrany idealnie chodzę tam już od póltora roku ba nawet
                      nie chodzę tylko muszę prawie 100 km dojechać ale goraco polecam; ceny cięcie
                      70 zł kolor tyle samo (mam średnio krótkie włosy).
                      • Gość: Zakręcona IP: *.chello.pl 08.02.05, 09:12
                        no tak a co z kreconymi wlosami.Zawsze balam sie isc do fryzjera,bo wydaje mi
                        sie ze oni kompletnie na takich sie nie znaja.poszukuje specjalisty do
                        strzyzenia i koloryzacji kreconych wlosow.Bardzo prosze dziewczyny powiedzcie
                        gdzie moge szukac ?prosze o podanie szczegolow.
                        • Gość: Si IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.02.05, 10:23
                          Nie wiem z jakiego miasta piszesz zakrecona!!!??? Ja bylam ze swoimi kreconymi
                          u Tadasa (W-wa, ul. Zgody 13 na tyłach sklepu ZARA).Obcial mnie super (troche
                          na lata 20)ale za chwile chce sie sciac na Halle Berry - tak mi sie spodobało.
                          Pozdrawiam
                          • Gość: amka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.02.05, 13:44
                            a ile wybulilas?przypuszczam ze duzo z uwagi na lokalizacje zakladu...
                        • Gość: Honorcia z łódzkie IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 13:00
                          zakręcona-szukaj fryzjerki właśnie z kręconymi włosami.Taka będzie najlepiej
                          zorientowana.POWODZENIA!!!!!!!
                      • Gość: hula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 19:18
                        ja w Montowni chodzę do Marzenki Pryczek - rewelacja. Świetnie dobiera fryzury.
                        po umyciu nie mam problemów z układaniem włosów. Jest pierwszą fryzjerką, która
                        nie uparła się na prostowanie moich włosów, tylko pozwoliła im się kręcić - nie
                        wiedziałam, że mam taki ładny naturalny skręt :) Za ścięcie płacę ok 61zł
                        • Gość: axys IP: *.aster.pl 08.04.05, 19:31
                          60 zeta za samo sciecieto bardzo drogo - nie warto
                          • Gość: Ruda84 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.04.05, 11:07
                            Czy mogłabym się dowiedzieć gdzie jest Strefa Cięcia?? tak zachwalacie a ja mam
                            ogromny problem z włosami:( no ewentualnie jakiś inny fryzjer w Wawie, który
                            poradzi sobie z kręconymi włosami - cięcie ewentualnie farba...
                            • Gość: Ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:24
                              Mogę ci polecic mojego fryzjera - Przemka. Pracuje w Studio Opal - tel. 0-508
                              281 814
                              Pozdrawiam
                        • 15.04.05, 11:26
                          Ja rowniez od 2,5 roku strzyge sie tylko u p. Marzenki.
                          Skonczylo sie chodzenie do fryzjera ze zdjeciami z gazet i pokazywaniem
                          fryzury, ktorej potem sie i tak nie otrzymywalo... P. Marzenka zawsze ma jakas
                          propozycje i - co najwazniejsze - zawsze trafiona.

Za strzyzenie place 58zl (z rabatem dla stalego klienta ;)) - nie uwazam, ze to
                          zawrotna suma, jesli moge chodzic do fryzjera co 1,5-2 miesiace zanim wlosy
                          przestana sie ukladac, a nie tak jak kiedys co 3 tygodnie.

Kilka razy mialam okazje obserwowac swietne efekty pracy pana Jacka, mysle ze
                          rowniez moge go polecic:)
                          • 21.04.06, 09:53
                            witam ciebie , czy mogłabys mi doradzić która osoba w montownii fryzur lepiej
                            zna sie na dlugich prostych włosach aby dobrze dokonać strzyżenia?
                            ide tam 1 raz i fryzure mam taką sama od wielu lat, chcialabym dokonać fajnego
                            modnego strzyżenia, ale zupelnie nie wiem do kogo mogłabym sie zapisać aby nie
                            żałować???
                            proszę o poradę i pilną odp.
                            Ania
                        • 01.05.05, 17:49
                          a ja juz nie wiem gdzie pojsc, ale jak patrze na zdjecia na stronie
                          www.montownia.pl to wiem ze tam bym sie bala..
                      • Gość: Monika IP: 81.210.39.* 20.12.05, 12:24
                        z Montowni REWELACYJNA jest Marzenka ... chodzę do niej od czterech lat GORĄCO
                        POLECAM
                    • Gość: rita3 IP: *.kom / *.os1.kn.pl 10.01.06, 22:34
                      ość portalu: GUSIA9999 napisał(a):

> przykre ale ja mam zupelnie odmienne zdanie.Salon Uniqu jest dla mnie
                      > spalony,jeżeli fryzjer w trakcie strzyżenia wykonuje kilka innych czynności to
                      > chyba trudno oczekiwać efektu na głowie.On napewno załatwił swoje sprawy ale ja
                      >
                      > wyszłam mało powiedziane wkurzona

a może tak coś ze szczegółów ? bo mnie też wkurzyli , są straszznie drodzy i
                      właściwie nie wiadomo czemu...
                • Gość: eddiefemme IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.01.05, 08:41
                  Tak ja tez chciałam właśnie o niej napisać ja chodze do Piotra Firganga od
                  kilku lat jeszcze kiedyś na Legnickiej teraz na Drobnera i nigdy nie wyszłam
                  niezadowolona 788 19 73
                  polecam
                  • Gość: Ali-Mak IP: *.one.pl / *.one.pl 08.02.05, 12:12
                    Ja też tam chodzę i kilka moich znajomych. Wszystkie zadowolone!!! Zarówno
                    Piotr jak i Bartek są wspaniałymi fachowcami, słuchają o co prosisz i 1 cm to 1
                    cm, a nie ciach ciach. Polecam z czystym sumieniem. Warto zaczekać na termin.
                  • Gość: angi IP: *.neta-si.pl 08.02.05, 19:02
                    a ja chodze do studio broadway!! tam to dopiero jest fajnie!!! super salon
                    super klimat mozna nawet palic jak robią włosy:) zrobią wszystko co chcesz
                    dodatkowo są stylistami wiec i równie dobrze doradzą!!! naprawde super znajdują
                    sie niedaleko rynku najbardziej polecam madzie!!! aczkolwiek piotr tez jest
                    super!!!numer do nich to 341-76-82 naprawde polecam!!!!!
                    • Gość: Dorota IP: *.visp.energis.pl 08.02.05, 19:07
                      a możesz napisać ile mniej więcej kosztuje wizyta w Broodway-u?
                      • Gość: kas IP: *.eranet.pl 22.02.05, 15:11
                        salon o którym piszesz odpada dla mnie - fuj atmosfera, fryzjerzy robia tysiące
                        rzeczy na raz i jak prosze o info co gdzie przytnie bo mam swoją koncepcję - to
                        generalnie nikogo to nie obchodzi i tna po swojemu! nie polecam!!
                      • Gość: dooriss IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.05, 19:13
                        ...nie polecam tego salonu.Fryzjerzy Robią co chcą,klijentka nie ma nic do
                        powiedzenia.Wydaje im się że są najlepsi,nie szkolą się.W dupie byli i gó..
                        widzieli.
              • Gość: Aniela IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.02.05, 22:33
                Polecam we Wrocławiu P. Dorotkę która ma gabinet na ul. Powstańców Sl. (numeru
                nie pamiętam, ale jest tel. 373 30 73). Każda fryzura jest inna, wszystkie
                piękne i niedrogo - pasemka, strzyżenie i czesanie ok. 90 zł). Polecam - jest
                wspaniała.
              • Gość: gosia IP: *.provider.pl / *.provider.pl 15.04.05, 08:14
                Jest jedna bardzo dobra rada: Pani Magda, salon Lima, ul. Dworcowa 14
                Wrocław,traiłam tam 4 lata temu i nigdy juz nie poszlam do innego fryzjera. I
                najwazniejsza rada jak ci powie ze krotkie Ci nie pasują to jej uwierz:D.
                Jedyny minus to ceny za strzyzenie co najmniej 50zl....ale każda moja koleżanka
                która ram poszła porzuciła na dobre swych dotychczasowych fryzjerów :)
            • Gość: ania IP: *.contium.pl 17.06.05, 15:11
              Byłam u P. Piotra w Carla Biani na Rynku...fajna atmosfera (bez bufonady),
              bardzo ładnie dobrał fryzurę, musz przyznać, ze bezstresowo i profesjonalnie.
              no i bardzo mi się podoba....podobam ja sama w nowym wcieleniu...:)
              szczerze i bez wątpliwości/wahania polecam...
              aaa...ścięcie i modelowanie dość długich włosów - 55 zł
          • Gość: nancy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 19:22
            CARLO BIANI WROCŁAW, P.KLAUDIA ,UL.BISKUPIA polecam
            • Gość: GUSIA9999 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.01.05, 20:02
              Jakie są ceny i terminy?
            • Gość: panna IP: *.magma / *.magma-net.pl 22.02.05, 18:40
              a jakie sa ceny w Carlo Biani ????
              np uczesanie ślubne? ;)
              • Gość: myni IP: *.devs.futuro.pl 30.08.05, 08:44
                Uczesanie probne 60 zl, w dniu slubu 100zl. Ale nie polecam bylam tam na
                probnej i wywalilam 60 zl w bloto.
            • Gość: myni IP: *.devs.futuro.pl 30.08.05, 08:42
              nie polecam Klaudii z Carlo Biani, przynajmniej jesli chodzi o czesanie.
              • Gość: marysia sedlak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 13:27
                Ja moge ci polecic Agate z Carlo Biani w Rynku. Robiłam tam fryzurę ślubną i
                wyszłam bardzo zadowolona.
                Narzeczony ( a właścwie juz mąż:) był u Sylwi i tez super.
                POLECAM
          • Gość: Paula IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 16.01.05, 13:08
            przestrzegam przed salonem u Okiła we Wrocławiu. Ceny wygórowane, fryzjer w
            czasie farbowania zajął się sobą (mył włosy, suszył, prostował)przez co u mnie
            zamiast pasemek popielatych wyszedł kolor kruczoczarny, brak kompetencji i
            profesjonalizmu
            • 24.01.05, 15:37
              Witam, polecam bardzo gorąco Włoski salon Fryzjerski Carlo Biani w Rynku we
              Wrocławiu. To co robią z włosami, to po prostu majstersztyk!!!
              Szczególnie polecam panią Iwonę z długimi włosami.
              tel do nich to 342 73 62
              • 02.03.05, 09:55
                Czy ktoś może podać jakie sa ceny we Wrocławiu w Carlo Biani , albo na Drobnera?
                Gdzie lepiej się wybrać?
                • 08.03.05, 12:41
                  Raz byłam w Carlo Biani na Rynku i byłam bardzo zadowolna,obcinalam dlugie
                  wlosy,fryzurka wyszła super,zero problemów z układaniem,zapłaciłam 45zł,ale
                  byłam rok temu.Jestem studentką,więc nie mogę tak często chodzić.Zamierzam się
                  wybrać niedługo.
                  Polecam również salon w HAli Strzegomskiej,niskie ceny,za podciecie końcówek i
                  pocieniowanie zapłaciłam 20zl
                  na Drobnera nie byłam
                  • Gość: aniutka IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 30.06.05, 16:23
                    też bylam w Carlo Biani i zaraz po strzyżeniu bylo ok, wieczorem już się trochę
                    zepsuło, a na następny dzień - masakra! każdy włos w inną stronę. raczej nie
                    polecam. za to 2 lata temu byłam w Laurencie na Świdnickiej u pana Jurka i
                    chyba do niego wrócę, o ile tam jeszcze pracuje. z tego co pamiętam zapłaciłam
                    chyba 70 - 80 zł za dłuuuuuugie i bardzo zniszczone włosy. Pan Jurek mi
                    ślicznie obciął, odżywił i wyprostował i też poinstruował co mam robić, żeby
                    wyglądać :). włoski były mięciutkie, błyszczące i praktycznie same się układały
                    jeszcze przez długi długi czas. polecam!
                • Gość: Babka IP: *.bermudy.net / *.net 15.04.05, 21:40
                  Świetny jest p. Krzysztof, ma salon na Nożowniczej(niedaleko Koloru) tel.342-43-
                  90. Goraco go polecam! świetnie strzyże, zawsze doradzi, obcina tak, ze zawsze
                  wychodze zadowolona i z nową fryzurą:)koleżanki bija sie o numer do niego....
                • Gość: ania IP: *.contium.pl 21.06.05, 10:29
                  45-65 (w zależności od długości - strzyżenie +modelowanie.
                  tak mn9iej więcej...
                • Gość: a IP: *.contium.pl 21.06.05, 10:29
                  nie wiem jak jest na drobnera, ale w rynku polecam Piotra:)jest bardzo dobrze:)
          • Gość: iza IP: *.kom / *.kom-net.pl 01.03.05, 11:32
            Cialabym sie dowiedziec w jakim salonie we wroclawiu uzyskam porade stylisty
            oraz bede mogla zafarbowac sobie wlosy na bialo >nie na jasny blad tylko na
            prawdziwy bialy kolor... jak snieg;) czy ktos mi pomoze?
          • Gość: Marita IP: 62.233.167.* 15.04.05, 09:34
            We Wrocławiu polecam zdecydowanie Upiększalnię:) salon jest na Krzykach,
            dokładnego adresu nie pamiętam niestety, bo przeprowadziłam się do Wawy, i juz
            się tam nie strzygę:( Ale strzygą sie tam z mojego polecenia wszystkie moje
            przyjaciólki:) Chodzi oczywiscie o Grzesia - swietnie strzyże!!
          • Gość: Agnieszka IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 20.06.05, 09:30
            Szukam fryzjera we Wrocławiu, mam b. dlugie wlosy i chce zeby takie pozostaly,
            chodzi mi o ladna fryzurke dla dlugich wlosow , farbowanie strzyzenie.
        • 05.02.05, 10:41
          Dima
          pani Ania Krot, ale niestety nie wiem gdzie teraz strzyze

--
          włącz światło
      • Gość: mania IP: *.crowley.pl 19.08.03, 15:05
        Pani Asia z salonu Szyk na Żywieckiej (boczna od Hallera). Bardzo sympatyczna,
        super doradzi fryzurę i dobierze kolor. Ceny też są dość przystępne: kompres
        nawilżający + balejaż + strzyżenie + czesanie ok. 100 zł, to samo bez
        farbowania ok. 45 zł (na włosach trochę za ramiona)
        • Gość: Homosapiens IP: *.sm-rozstaje.pl 26.02.05, 23:37
          Ja rowniez polecam Pania Asie. Bardzo mila, dobrze strzyze i rewelacyjnie
          farbuje. I co najwazaniejsze ma karty kazdej klientki ktora farbuje u niej
          wlosy. Wie jaki kolor byl nalozony i nie trzeba o tym pamietac. Jest tam
          jeszcze jedna Pani Edyta ja rowniez polecam.
        • Gość: Karina IP: 195.116.196.* 15.04.05, 09:28
          Zgadzam się, bardzo dobry fryzjer, choć ja chodzą do Pani Agnieszki.Ceny bardzo
          niskie, dla stałych klientów cena za baleyage, saunę, strzyrzenie to koszt
          około 100 zł.Oprócz tego można kupić szampon lub coś innego do włosów po bardzo
          przystępnej cenie, podaję telefon: 344 45 43
      • Gość: olena IP: *.uwgda.gov.pl 20.08.03, 08:29
        dziuunia napisała:

> A jakiego fryzjera z Gdańska polecacie?
        > POZDR
        Ja polecam salon Welkom we Wrzeszczu ul. Partyzantów, dobra jest p. Wioleta,
        Beata, a poza tym dobrą opinią cieszy się p. Monika Gleba z Żabianki ul.
        Gospody 2.
        • Gość: smonka IP: *.233.233.94.devs.futuro.pl 08.02.05, 14:05
          Monika Gleba jest najlepsza!
          Mam kręcone włosy nad którymi b.trudno zapanować i po dłuuuugim poszukiwaniu
          kompetentnego fryzjera trafiłam do Moniki. Od trzech lat obcina i czesze mnie
          tylko ona a o fryzjerstwie wie bardzo dużo i jeszcze więcej potrafi. Polecam
          gorąco, chociaz trzeba dość długo czekać (po takiej reklamie chyba jeszcze
          dłużej) no i jest dość drogo. Ale naprawdę warto
        • Gość: korciula IP: *.crowley.pl 23.01.06, 18:20
          Byłam u Moniki Gleby przyjmującej na Żabiance.
          Zadowolona jestem z jej podjeścia (wysłucha, ma pomysły), ale nie obcieła mnie
          dobrze. Stworzyła fryzurę, ale zapomniała o starych zniszczonych końcówkach,
          których nie podcieła. Chciałam pojśc do niej na poprawkę (podcięcie tych miejsc
          gdzie porzeba, nie ma tego dużo), lecz oznajmiła mi że ona zrobiła wszystko
          dobrze i ze szkoda jej czasu i pięniedzy...to nie było przyjemne. Wiem że nie
          których włosow wogole nie ruszyła. Myślałam że znalazłam dobra
          fryzjerkę...Trudno, fryzjerów jest sporo na tym świecie...
      • Gość: Maciek IP: *.233.233.94.devs.futuro.pl 04.02.05, 11:55
        Czesc polecam salon fryzjerski na Jasieniu "DOROTA". Jest tam fachowa obsługa,
        przystepne ceny i chyba najlepsza fryzjerka w Gdansku o imieniu Beata, która
        zrobi z Twoimi włosami co sobie zażyczysz.
      • Gość: Katarina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 17:05
        CZESC POLECAM FRYZJEROW Z CENTRUM HANDLOWEGO MANHATTAN WE WRZESZCZU.
        SALON MIESCI SIE NA 4 PIETRZE NAZYWA SIE "WELKOM".
        SA TAM BARDZO FAJNI FRYZJERZY POTRAFIA NAPRAWDE ZROBIC
        NA GLOWIE CUDA SZCZEGOLNIE POLECAM SEBASTIANA (BLONDYNA)
        JA U NIEGO BYLAM I JESTEM ZADOWOLONA Z PEWNOSCIA TAM WROCE!!
        ALE DOPIERO PO MATURZE!! :)
        POZDR PA
        • Gość: aniamaz1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 18:42
          witam ponownie mam pytanko na ulicy Żelaznej jest przepiękny salon fryzjerski o
          nazwiw mk varsowia czy ktos tam był ,kożystał i usług fryzjerskich w tym
          salonie ?będe bardzo wdzięczna za jakąś wskazówedczke pozdrawiam
          • Gość: Kasia IP: 82.160.23.* 08.02.05, 10:07
            Natomiast FILIPA we Wrzeszczu nie polecam. Robi dużo szumu a tak naprawdę jest
            do niczego. Salon dla starszych, zaniedbanych i niedowartościowanych nie tylko
            przez facetów kobiet. Z dużą kasą, którą lubią ez sensu wydawać
            • Gość: Agata IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 16.02.05, 10:59
              Zgadzam się!! Filipowi już się na maksa w głowie przewróciło! Ale nic dziwnego
              skoro jest obskakiwany przez panie po 50-tce (z całym szacunkiem), które nie
              mają co z kasą robić. Tragedia! Ty mówisz co chcesz na głowie a on i tak robi
              po swojemu. Bo to FILIP - on wie najlepiej!!!
              • Gość: natka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 23:28
                też trafiłam do filipa... cen ekstremalnych nie ma (50zł ścięcie), ale te
                fryzury :/ poprosiłam o coś oryginalnego, a on 'stworzył' to co jego
                poprzednicy. Liczyłam na więcej.
                • Gość: wrzeszczanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.06, 14:50
                  z tylu starego centrum Manhattan.podobno dobry fryzjer.
                • Gość: dzika IP: *.gdynia.mm.pl 21.04.06, 09:52
                  POLECAM FRYZJERKE W GDANSKU EWE. MLODA DZIEWCZYNA SWIETNIE DOBIERA KOLOR I
                  STRZYZENIE,PRACUJE W HOTELU NOWOTEL CENY ZA DLUGIE WLOSY ZE STRZYZENIEM
                  UKLADANIEM I FRABA OK 150 ZL ALE JEST SUPER!!
      • Gość: magda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.05, 10:10
        polecam Filipa,na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu,zawsze jestem zadowolona!!
        • 05.02.05, 10:42
          Czy orientujecie sie ile kosztuje zabieg trwałego prostowania włosów? mi
          powiedziała fryzjerka, że to koszt około 1000zł, ale nie za bardzo jej wierzę!

Mieszkanki i mieszkańcy Trójmiasta.
          Gdzie mogę rozporstować trwale moje loki?
          --
          Ja i Ty. Ty i Ja - jedna całosć. Na zawsze!

Jeszcze to
          • 05.02.05, 19:24
            GRUBA PRZESADA Z TYM 1000ZL,PROSTUJE SIE JE JAKIMS PLYNEM,NA ZASADZI
            TRWALEJ,CHCIALAM TO SOBIE ZROBIC ALE SCIELAM WLOSY. MAM SUPER FRYZJERKE I ONA
            MIALA ZAMOWIC TEN PLYN I TO ZROBIC,ZNA WSZYSTKIE TRENDY ,JEST SUPER ,SWIETNIE
            KLADZIE KOLOR I EXTRA SCINA,JEST TERAZ W CIAZY TAKZE NIE WIEM,CZY TERAZ
            PROSTUJE WLOSY,ALE DAJE JEJ NUMER:ELA 501 413 215 (GDYNIA)
          • Gość: m@niek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 10:04
            chemiczne prostowaniae włosów to koszt okolo 200 zł, moja dziewczyna własnie
            dzisiaj idze na taki zabieg, podobno nie niszczy wlosów a efekt utrzymuje sie
            kilka tygodni.pozdrawiam
          • Gość: przechodzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 11:16
            na trwale możesz wyprostować sobie loczki w salonie WELKOM w CENTRUM MANHATTAN.
            cena przy długich wlosach to ok. 200 pln.nie licz jednak na efekt jak po
            wyprostowaniu prasowalnicą. włosy będą prostsze, łatwiej będzie je układać na
            szczotkę lub prasowalnicę, ale bez tego nie będą proste jak druty. buźka
          • Gość: smonka IP: *.233.233.94.devs.futuro.pl 08.02.05, 14:12
            Zalezy jakie masz długie włosy. Ja też mam kręcone włosy raczej krótkie (do
            szyi) i prostowanie ich miało kosztować ok. 120 zł. Robi sie to na tej samej
            zasadzie co trwałą i na tyle co trwała to wystarcza. Loki możesz na pewno
            rozprostować na Żabiance u Moniki Gleby lub jej równie profesjonalnej
            koleżaniki Magdy. Ja niestety zrezygnowałam z zabiegu bo troszke zabrakło mi
            kasy ale może w niedługiej przyszłości spróbuję
            • 08.02.05, 16:45
              mam wlosy za ramiona.
              a mozesz dac mi ajkies namiart na te dziewczyny od prsotowania?
              Adres mailowy jest ten co wyżej - gazetowy
              pozdraiwaqm
              --

Jeszcze to
        • Gość: dorota IP: *.artnet.com.pl 07.02.05, 11:56
          ja też chodze do Filipa, jest bardzo dobry
          • Gość: Kasia IP: 82.160.23.* 08.02.05, 10:04
            Ja polecam salon "DOROTA" Doroty Piłat-Jakimczyk w CH ALFA na Przymorzu i panią
            o imieniu Emilia. Jest rewelacyjna, jeżeli chodzi o dobór fryzury i obcięcie.
            Dobierze fryzurę idealnie do osoby. Po jej obcięciu nie muszę nic robić z
            włosami, jeśli chodzi o układanie. Mają ciut drogo ale raz na 2-3 miesiące
            warto pójść.
            • Gość: ania IP: *.wsse.gda.pl 10.03.05, 11:40
              A ja nie polecam salonu "DOROTA" ..szczególnie w Alfa Centrum....Kiedyś tam
              była.....za miast pasemek miałam plamy na glowie...a mołao tego jak pani zdjęla
              ze mnie płachte, która ma chronic mnie..okazało się ze bluza na placach z góry
              na dół jest odbarwiona od farby..... nie wiem jak ot mozliwe ale tak było .NIE
              POLECAM!!
              • Gość: xiao IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 10.03.05, 14:42
                nie strasz mnie,bo dzięki temu forum właśnie się tam umówiłam, kiedy tam byłaś
                i do kogo się zapisałaś?
                • 10.03.05, 14:59
                  to milao sie wklepic tutaj, a nie jako osobny wątek:-)

no ja też nie polecam.
                  Na szczęście moje piękne kręcone włosy ominęła wizyta w tym salonie, ale
                  będąc na etapie poszukiwan zajrzałam i tam, by się podpytać.
                  Pierwsze wrażenie FATALNE!
                  Blond panienki z akrylem na paznokciach i solarium na twarzy oceniają klineta
                  po ubiorze/ mialam takie wrazenie - moj styl to sportowy i nie ubieram się w
                  kasę;-)
                  Po drugie laskę mi zrobiły, że wogóle odpowidały na moje pytania - to ja
                  musialam je prosic by mi laskawie odpowiedzialy.
                  Sprowadziło to sie do tego, że odnioslam wrazenie, ze mnie zniechecają do
                  wizyty u nich:-(
                  mimo mojego pozytywnego nastawienia do ludzi po chwili nie wytrzymalam i
                  wyszlam - za bardzo widac męczylam te biedne dziewczynki. Bo one byly zajeta
                  plotkowaniem czy czymś innym, a nie pracą.
                  I piszę tu o salonie w Alfa Centrum
                  Nie polecam
                  --

--

Coś takiego ciekawego
      • Gość: dori IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.05, 11:13
        Pan Zbyszek w "Atelier" we wrzeszczu, albo genialna Dorota w domu towarowym
        Jantar
        • Gość: kalinka IP: *.crowley.pl 08.02.05, 19:50
          a gdzie ten salon p.Zbyszka sie znajduje? i jakie ceny? dlugo sie u niego
          strzyzesz?
          • 16.02.05, 15:29
            To przerost formy nad trescia. oslawiony filip jest jego bylym pracownikiem,
            który poszedl na swoje, ale z tego co czytam praktyki takie same...Mania
            wilekosci
            --
            UKI-OKI
    • Gość: Martyna IP: *.spray.net.pl 14.08.03, 20:45
      Ja polecam Pana Tomka z salonu Color (Nowiniarska 1 Warszawa) Robiłam tam
      kolor, strzyge od dłuższego czasu włosy i jestem bardzo zadowolona
    • 20.08.03, 17:17
      agnieszka jaśko
      neo-fryzjerstwo
      grodzka 63
      421-23-54

świetna fryzjerka, polecam, lunatica.
      --
      barwa jest cierpieniem światła
      j.w. goethe
      • Gość: exodus774 IP: 62.121.128.* 20.11.03, 12:51
        Podpisuje się obiema rekami p. Agnieszka Jaśko świetnie strzyże i ma ciekawe
        pomysły a na dodatek jest bardzo sympatyczna po raz pierwszy chyba wyszłam
        zadowolona od fryzjera, włosy nawet miesiąc po ścięciu (krótkie) układają się
        świetnie
        • Gość: Marvellous IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.05, 20:23
          Ile bierze ta pani agnieszka za strzyżenie ??
    • Gość: Monika IP: 213.77.23.* 25.08.03, 08:03
      Polecam nieduży salon fryzjerski na ulicy Majdańskiej 23 w Warszawie. Robiłam
      tam już kilka razy balejage i za każdym razem jest super. tel. 870 75 54 lub
      0505767949 - p. Angelika - oprócz balejagu robi też świetny manicure.
    • Gość: kati IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 26.08.03, 14:43
      a moze któraś z was pokusi się o polecenie dobrego fryzjera rzeszowie? czekam
      niecierpliwie!!
      • Gość: uprzejma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 17:03
        jak dla mnie najlepszym fryzjerem jest pan Marek z salonu "Plaza" na ulicy
        Pelczara 9a
        • Gość: Ewa IP: *.chello.pl 04.02.05, 09:22
          A ja polecam gorąo Panią Ewę z "Bernadette" n a3-go Maja 8/3. Zakład mieści się
          na piętrze (ważene: w bramie jest jeszcze jeden). Pani Ewa jest rewelacyjna,
          świetnie strzyże, koloryzuje, używa markowych kosmetyków, a jej porady co do
          fryzury są po prostu trafione.
      • Gość: m@gd@lenk@ IP: *.krak.tke.pl 04.02.05, 14:23
        ja polecam panią Magdę Błaszkowską, ma salon na Kolejowej , jest naprawde
        świetna, nie słyszałam jescze żeby ktos narzekal po wizycie u niej:)
        • Gość: kkrecik IP: 195.116.241.* 07.10.05, 16:54
          Potwierdzam.Świetna fryzjerka,ciekawe pomysły,włosy nawet po miesiącu świetnie
          się układają.Z małym tylko zastrzeżeniem,nie Blaszkowska a Błażkowska.
          Pozdrawiam.
        • 20.05.06, 08:10
          owszem ja narzekałam , strzyżenie beznadziejne w moim przypadku, fryzura nijaka
    • 27.08.03, 15:04
      W Warszawie polecam pana Pawła z Andre Hair Fashion Studio (ul. Hoża 1, strona
      internetowa www.andre.pl). Kapitalnie strzyże, zwłaszcza ma lekką rękę do
      krótkich fryzurek.
      • Gość: kaja IP: *.matrixx.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.03, 23:26
        Hoża czy Hellera?
      • 07.11.08, 17:27
        Może ktoś wie, gdzie teraz pracują panowie z Andre, bo na Hożej 1
        już ich niestety nie ma ;-(
      • 07.11.08, 17:34
        dun-ka napisała:

> W Warszawie polecam pana Pawła z Andre Hair Fashion Studio (ul.
        Hoża 1, strona
        > internetowa www.andre.pl). Kapitalnie strzyże, zwłaszcza ma lekką
        rękę do
        > krótkich fryzurek.

A gdzie przenieśli się panowie z Andre, bo na Hożej już ich niestety
        nie ma ;-(
        • 13.01.09, 15:46

Są w salonie na ul Polnej na przeciwko OSIR Polna ;)

www.hairtime.pl/index2.html

martyna.milosz napisała:

> dun-ka napisała:
          >
          > > W Warszawie polecam pana Pawła z Andre Hair Fashion Studio (ul.
          > Hoża 1, strona
          > > internetowa www.andre.pl). Kapitalnie strzyże, zwłaszcza ma
          lekką
          > rękę do
          > > krótkich fryzurek.
          >
          > A gdzie przenieśli się panowie z Andre, bo na Hożej już ich
          niestety
          > nie ma ;-(
    • Gość: varda IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.03, 15:11
      moj absolutny numer 1. - salon 'gabriel' na polnej i p. Marysia Podles. strzyze
      rewelacyjnie, nadaje swietna linie - ale zdarzaja sie jej nierownosci i na ogol
      robi to, co chce. mimo to warto!
      a kolo mnie (Topiel) otworzyla sie w maju ta FARBIARNIA, co to ja GW tak
      wczoraj reklamowala - ale drogo tam nieprzystojnie
      • Gość: Mysiamr IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.02.05, 18:15
        "Gabriel" na ul. Polnej to miejsce naprawdę godne polecenia. Od roku chodzę do
        pani Teresy (która strzyże też moją mamę i siostrę) na pasemka + strzyżenie i
        modelowanie. Płacę razem ok 140zł - bez względu na ilość kolorów itp. Za każdym
        razem jest nieco inaczej, ale zawsze twarzowo.
    • Gość: szined IP: *.tkdami.net 27.08.03, 15:31
      Ja polecam salon Matrix w radomiu na ulicy Żeromskiego chyba51
    • 18.09.03, 09:10
      Piotr Jesionkiewicz (rog srebrnej i miedzinej w Warszawie)- od kilku lat jestem
      b. zadowolona. mimo sezonowych zdrad, ciagle do niego wracam :))
      www.salon-piotrjesionkiewicz.pl/
      --
      pzdr
      miinia
      • Gość: ania IP: 195.94.206.* 18.09.03, 09:17
        Czy on też dobrze dobiera kolor i robi sensowny balejaż?
    • Gość: iza IP: *.acn.pl / *.acn.pl 24.09.03, 16:48
      Stylissimo-Ewa Zygmuntowicz
    • Gość: didydo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.03, 17:11
      Serdecznie polecam pewien salon.
      Gdy klientka ma taką potrzebę, doradzą fryzurę, kolor, sposób uczesania. Robią
      to profesjonalnie, z wyczuciem, odpowiednio do kształtu twarzy i różnych cech
      wyglądu. Takie mam wrażenia po ostatnich wizytach.Jest to;

NEO FRYZJERSTWO
      UL. GRODZKA 63
      KRAKÓW, TEL. 421 23 54
      Szczególnie polecam pania Agnieszkę Jaśko (b. sympatyczna i świetnie zna się na
      tym, co robi!!!). Miło, że są takie salony i tacy fryzjerzy!!!:)
      Pozdrawiam
      • Gość: elka IP: *.33.84.219.tkb.net.pl 18.10.03, 21:18
        Salon Camille Albane w Białymstoku - pani Ania
        • Gość: bella IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.03, 21:00
          czy ktoś zna adres salonu Leszka Czajki? tego z Idola.
          • 20.10.03, 18:56
            Atelier fryzjerskie, Nowogrodzka18(wejscie w bramie), tel.6215821
            • 20.10.03, 18:57
              w Warszawie oczywiscie:-)
            • Gość: MI IP: 62.29.253.* 28.02.05, 10:40
              Atelier Fryzkerskie Leszka Czajki!
              Drugi salon Ul. Solec 22 ;-)
              • Gość: iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 19:49
                siemanko, szukam naprawde dobrego fryziera aby zrobil mi jakas odjechana
                fryzurke tylko nie wiem ktoey jest dobry??? pomozcie bo z poprzednich nie
                bardzo bylam zadowolona
                • Gość: olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 19:51
                  slyszalam ze ponoc dobry jest Leszek Czajka tyle ze nie wiem gdzie znajduje sie
                  jego salon??? kto wie??
          • Gość: czarnulka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 08:20
            Już od dwóch lat jestem wierna tylko zakładowi w Łodzi na placu kościelnym wiza
            wi przystanku to tu uratowano mi fryzurę po eksperymencie wykonanym w salonie
            gabriela ponadto od roku mają tu świetną kosmetyczkę Panią Gosię - gorąco
            polecam
            • 01.03.05, 08:57
              hej Czarnulko, niedawno musialam przeprowadzic sie do lodzi i szukam pilnie
              dobrego fryzjera i kosmeryczki. Mozesz podac dokladny adres itel. Wiesz jak to
              jest jak sie miasta i ludzi nie zna?
              • Gość: ama IP: *.services.e2bn.org 30.03.06, 12:58
                ciociafoka jesli chcesz adres dobrego fryzjera w Lodz to tylko Piotr Alexander
                Wschodnia 39a! Pozdrawiam
                • Gość: goscinnie IP: *.toya.net.pl 12.05.06, 23:06
                  salon bajka w teofilku na teofilowie mlode zdolne dziewczyny dobrze strzyga i
                  niedrogo ja za balayage zaplacilam 120 zl za dosc dlugie wlosy pozatym czuja
                  blusa i fantazje
                • 08.05.13, 15:14
                  jestem bardzo zadowolona z salonu Royal hair kosciuszki 120 pani anetka i madzia swietnie potrafia dobrac kolor do mojej urody a wlosy po ich uslugach zawsze lsnia i sa zdrowe mila obsluga i dobre kosmetyki
        • Gość: novika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.05, 09:23
          W Sosnowcu,tak jak z pewnoscia w innych miastach jest mnostwo fryzjerow,kazdy
          znajdzie cos dla siebie.Pewnego razu odwazylam sie przeprowadzic eksperyment na
          wlasnej glowie.Co miesiac chodzilam do roznych salonow by wybrac
          najlepszego.Moge z pewnoscia polecic soalon fryzjerski GABRIEL,Galerie Urody
          oraz pewnego moldego fryzjera,ktory obecnie pracuje w salonie na
          Kilinskiego.Ceny:od 30-40zl wiec nie sa zbyt wygorowane a profesjonalizm widac
          golym okiem.
          • Gość: wilma IP: *.lukas.com.pl 12.01.05, 12:20
            a masz nr tel do tych fryzjerów?

Ja ciągle szukam kogoś kto zrobi porządek z moimi włosami:))
          • Gość: tylkoja IP: 213.199.30.* 30.12.05, 21:11
            Na kilinskiego sa 4 salony fryzjerskie jak nie wiecej o ktorym mowisz? i podaj
            dokladnie jak ma na imie fryzjer, i ktory to salon? a gabriel i galeria urody
            gdzie sie znajduja?
        • Gość: Evita777 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 10:53
          Ceny straszne w Camille Albane. Przesada. Płacimy za nazwę - ja to chrzanię!!!!
        • 07.02.05, 14:08
          Hej! Co tu tam mało ludzi z Białegostoku się wypowiada, czyżby w tym mieście
          nie było dobrych fryzjerów? Właśnie szukam dobrego fryzjera w Białymstoku i po
          przeczytaniu dosłownie kilku postów nie mogę zdecydować gdzie się wybrać aby
          zmienić fryzurkę. Poradźcie coś, a raczej kogoś :)
          • Gość: popiko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.05, 16:06
            Pani Monika Kilian na ul. Warszawskiej-suuuuper!!!
          • 08.02.05, 09:37
            heja:) ja polecam Renate z Salonu Urody Nicolle na ul. M.C.Składowskiej dla
            mnie jest rewelacyjna, ale moja prywatna uwaga nie sluchajcie cudownych rad
            wlascicieli bo zle na tym wyjdziecie. Dla panow polecam Dorote z tego samego
            salonu (naprawde rewelacyjnie strzyze)
            • Gość: matylda.zone IP: 80.55.171.* 22.02.05, 18:23
              Popieram w kwestii właścicieli tego lokalu, natomiast pani Dorota, druga
              fryzjerka z salonu Nicole nie dość że świetnie i stylowo strzyże, to jeszcze
              zawsze zaproponuje kilka wariantów fryzury. Mam krótkie włosy i niestety nie
              jest łatwo za każdym razem troszkę inaczej je ostrzyc. Pani Dorocie świetnie
              się to udaje. Oprócz tego jest bardzo dokładna i ma dobre oko w dobieraniu
              fryzur. Ma po prostu talent.
          • Gość: Dorota IP: *.sggw.waw.pl 15.04.05, 13:50
            Hej!Polecam bardzo dobrego fryzjera ul.Kręta 56e tel 746 42 81, prowadzi go
            małżeństwo doskonale strzygą obydwoje, zawsze sami wymyslają fryzury i
            dobierają kolory.Po umyciu nie mam problemów z układaniem się włosów. Gorąco
            polecam
            • Gość: Ewelinka IP: *.osiedle.net.pl 18.04.05, 09:47
              i ja tez ich polecam ich salon zdaje sie nazywa sie loczek.. mam strasznie
              gęste i bardzo grube włosy , koszmar,, zawsze szopa,, on mi je tak wycieniował
              ze długosc pozostała ta sama a głowa zmniejszyła objętość o połowe,, naprawde
              są świetni, w tym tygodniu znowu sie wybieram,
      • Gość: Beata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 21:57
        Cześć,
        a jakie są ceny, np. strzyżenie krótkiej fryzurki?
        Pozdrawiam:Beata
        • Gość: scalii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 19:20
          u nas 22 zyla a z modelowaniem 26 krutkie polecam super i nardzo miła fryzjerka
          balicka 284 polecam.
          • 15.04.05, 19:42
            Serdecznie polecam salonik w Warszawie na ulicy Zawiszy 16A tel.(22)888.13.14 w
            nowo budowanym
            osiedlu swietne Fryzjerki z praktyką ,klientki są zadowolone a i ja sama
            sprawdziłam, dodatkowo pazurki mozna zrobić, solarium bedzie za 2 tyg warto
            odwiedzić !!!!!
      • Gość: Meggi IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 16.01.05, 20:45
        A jakie sa ceny w tym NEO FRYZJERSTWO? np. obciecie wlosow pol dlugich, lub
        dlugich ? :)
      • Gość: Agaa IP: *.net / *.crowley.pl 04.02.05, 08:48
        hej ja polecam salon fryzjerski
        Mariusz Kusia
        ul.Czarnowiejska 81 KRAKÓW
        638 07 07
        Facet zna się na rzeczy dobiera świetnie fryzurę, strzyże zgodnie z najnowszymi
        trendami
        • Gość: fokaa IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:18
          Do pana Mariusza Kusia chodziłam jakis rok temu, ale zaczał byc bardzo drogi,
          drażni mnie on! U fryzjera panuje miła atmosfera, można sie zaprzyjaźnić...ale
          coś mi tam zaczęło nie pasować...może to że fryzjerki wiecznie chciały mnie
          krócej ścinac???
          • Gość: Monika IP: *.h3.agh.edu.pl / *.ha3.agh.edu.pl 12.12.05, 21:20
            Byłam tam dwa razy raz ściecie - moze byc drugi raz pasemka ktorych trzeba bylo
            szukać ze świecą a cena bardzo zabolała. Jest drogo i jakos tak dziwnie jak
            ktos tam jest pierwszy raz to sie czuje nie wtajemniczony i to bardzo
            przeszkadza.
        • Gość: eola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 20:24
          Ale jest diabelnie drogi!!!
          • Gość: beza IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 08.02.05, 08:51
            ile bierzxe za ścięcie krótkich włosów, czy to jest koło banku??
            pozdrawiam
            • Gość: czesława IP: 62.111.139.* 15.03.05, 21:24
              Tak to ten salon, koło banku-czarnowiejska 82, zdrobniale nazywa sie"salon
              tłustej zióty"-tak mi ostatnio p.Mariusz dogadał,byłam zbulwersowana/jeśli
              chodzi chodzi o obsługę -w porządku.Salon tak naprawde gorąco polecam , mimo iz
              jest tam strasznie zimno:)
      • Gość: foka IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:15
        Podajcie mniej wiecej ceny i styl w jakim ona potrafic sciąć, jestem podatna na
        eksperymenty, ale zawsze wychodze wsciekla i mam ochote je poprostu zjeb...
        nie mam swojego fryzjera..moze to bedzie ten. doradzcie!
      • Gość: liv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 21:03
        Możesz powiedzieć cos o cenach w tym salonie?
        • Gość: eola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 20:33
          Jeśli masz na myśli salon p. Mariusza to niedawno za dwukolorowy baleyage z
          kosmetycznym podcięciem kilku włosków załaciłam 180 złotych. A, i tam jest
          bardzo zimno, chyba facet wcale nie ogrzewa tego przybytku.
          • Gość: blondi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 08:40
            ... a ja gorąco polecam Norbiego ! W przyszłym tygodniu rusza ze swoim nowym
            salonem na Kazimierzu. Genialny w zmianach emage-u dla Pań i Panów (zmienił
            mnie z jasnej i słodkiej blondi na oryginalną i drapieżną brunetkę) -
            REWELACJA !!! (0502 050 519 Twój Fryzjer Norbi).
          • Gość: zawiedziona IP: *.man.polbox.pl 09.02.05, 16:27
            Byłam u pana Mariusza. Powiem tylko, że moje włosy, które zazwyczaj nieżle sie
            układają, po jego wystrzyżeniu wyglądały jak siano! A w dodatku usłyszałam
            tekst: "z taka twarza chce miec pani długie włosy?". Nie pytałam go o zdanie, a
            on nie zachowywał się jak stylista - ot, taki sobie marny fryzjer. nie polecam
            nikomu!
          • Gość: kikia IP: *.toya.net.pl 15.05.05, 20:09
            Salon na ul Sławkowskiej 4 i Jacek Bakaj tam pracujący. Polecam
      • Gość: Pi IP: *.toya.net.pl 11.05.05, 08:19
      • Gość: Piotr IP: *.toya.net.pl 11.05.05, 08:20
        Salon Roman Ady Tatomir jest super.Niedaleko Starego Rynku
    • 20.10.03, 14:58
      W Warszawie salon "Montownia Fryzur" ul. Żelazna 28/30 w budynku Sienna Center.
      Fryzier Jacek serdecznie polecam jest bardzo bobry. Zawsze ma tz "wizie" na
      wygląd mojej głowy.
      tel. 820 22 00
      www.montowniafryzur.pl

• 20.10.03, 23:09
        Dzisiaj byłam u Ewy Zygmuntowicz ze Stylissimo i jestem zachwycona. Mąż cały
        wieczór prawi mi komplementy i czuję się świetnie.
        Szczerze polecam
        Asia
        • Gość: prawda IP: *.stacje.agora.pl 21.10.03, 15:09
          Pani Ewo, jestem na tej stronie przypadkiem, ale doprawdy czuję się zażenowana Pani nachalnością.Czy naprawdę nie zdaje sobie Pani sprawy, że
          widać na odleglość, kto jest autorką zachwytów pod Pani adresem???????
          • Gość: Kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.03, 16:02
            Prawda zdradź nam proszę na jakiej podstawie twierdzisz, że Joan77(chyba) jest
            ni mniej ni więcej panią Ewą ze Stylissimo? Przypuszczam że jest nas
            ciekawskich więcej i chętnie poznamy Twój punkt widzenia(bez złośliwości).
            Opinia Joan mnie zainteresowała i jestem chętna odwiedzić te panią o ile to
            prawda. Jeśli nieprawdą jest jakoby powyższy post wyszedł spod ręki zadowolonej
            klientki (jak sugerujesz) uważam że tym bardziej powinno się zdemaskować tak
            odrażające zjawisko. Pozdrawiam wszystkie zainteresowane!
            • Gość: maja IP: 62.233.167.* 28.10.03, 15:10
        • 21.10.03, 16:23
          Hej, byłam u pani Ewy. Robiłam baleyage.Miesiac temu. Nie jestem zadowolona z
          koloru.
          Uważam, że cena nie adekwatna do usługi, zbyt drogo.
          Generalnie jestem rozczarowana.
          I ciągle szukam odpowiedniego fryzjera dla siebie.
          Pozdrawiam
          ania
          • 14.11.04, 15:29
            anja15 napisała:

> Hej, byłam u pani Ewy. Robiłam baleyage.Miesiac temu. Nie jestem zadowolona z
            > koloru.
            > Uważam, że cena nie adekwatna do usługi, zbyt drogo.
            > Generalnie jestem rozczarowana.
            > I ciągle szukam odpowiedniego fryzjera dla siebie.
            > Pozdrawiam
            > ania
            mogę ci polecić fryzjerkę ze Studia Image przy stacji metra ratusz ( galeria
            handlowa nr 14 p. MARIOLA TEL. 654 42 22. ja byłam robiła mi balejaż , był
            super ccena na włosy do ramion 170 zł. moze trochę duzo , ale naprawdę sie
            opłaca. nastepnym razem juz będzie taniej ze wzgledu na większe zużycie farby.
            potem tylko odrost. poleciaął mi odżywkę i ją kupiłam . działą świetnie,.. pani
            martyna jest znanym fryzjerem , występuje na różnych pokazach. Super strzyże,
            nie ma potem problemów z układaniem włosów Polecam
          • Gość: Mi IP: 62.29.253.* 28.02.05, 10:43
            Ul. Żurawia 26 627-21-36 P. kamil malinowski
            Polecam!!!
    • 21.10.03, 15:49
      a moze ktos mi poleci DOBREGO fryzjera z ZIELONEJ GÓRY?! prosze i dziekuje
      • Gość: tysiaa IP: *.cigacice.sdi.tpnet.pl 08.02.05, 09:03
        ja polecam salon Viva (kolo ronda i kina Newa bodajże). słyszałam też od
        znajomych, że w tym salonie fryzjerskim w Auchan potrafią niexle się zająć
        czyimiś włosami. Pozdrawiam! :)
        • Gość: agusia IP: *.icpnet.pl 09.03.05, 12:08
          witam :) salonu w Auchan nie polecam,p.Ewa zrobila mi moze ciekawe pasemka
          (choc duzo wiecej niz chcialam),ale strzyc dobrze nie umie - Mama od razu
          wypatrzyla w domu nierowne koncowki. Godny polecenia jest salon
          Piweccy,wczesniej na Reja teraz na Drzewnej.Ceny moze nie najnizsze-
          strzyzenie+modelowanie+farba ok.160 zlotych ale robia to swietnie! Pozdrawiam
      • Gość: misia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 12:10
        Polecam Artura Sułkowskiego, który ma swój salon przy ul. Grottgera.
        Profesjonalizm i pomysłowość, a przede wszystkim innowacyjność sprawia, że
        wychodzi się od niego we wspaniałym humorze i z piękną fryzurą!:)
        • Gość: karolina IP: *.sulechow.net 20.02.05, 13:55
          hej znam swietny nowo otwarty salon na wojska polskiego 90 e spiewak&matyja sa
          swietni panuje tam mila domowa atmosfera polecam
          • Gość: zuza IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.04.05, 20:54
            Na 100 % polecam salon fryzjerski Carlo Biani , koło pizzeri wenecja , p. Ania z
            loczkami na głowie robi przepiękne fryzury i przepięknie nakłada balejaż i inne
            rzeczy. POLECAM .
            • Gość: maciek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 14:46
              A ja nie polecam, ceny wysokie a to samo co w Gabrielu. I jeszcze nie mili
    • Gość: Konti IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.03, 19:10
      Przypadkowo trafiłam w Poznaniu na dobrą fryzjerkę i w dodatku niedrogą - Ola,
      salonik przy ul. Śniadeckich. Bardzo dobre strzyżenie. Nowoczesne, ale
      niepretensjonalne fryzury, które naprawdę zdobią. Trzeba tylko mniej więcej
      wiedzieć czego się chce. Polecam!
      • 10.05.05, 08:43
        jakieś namiary lub dokładniejszy adres?
        --
        "Z każdych pięciu funtów, dolarów, franków czy marek, jakie wydajesz na wino,
        przynajmniej jeden to cena samego zapachu, tego eterycznego i cudownego
        przeżycia, którego doświadczasz zanim weźmiesz wino do ust."
      • 09.08.05, 07:16
        Gość portalu: Konti napisał(a):
        tylko ze Ola juz tam nie pracuje :(
        a szkoda...slad zaginal- potwierdzam- zawsze tam chodzilam i super!
        866-87-42
        czy ktos moze zna los Oli????
    • Gość: eternity IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.03, 13:48
      Salon fryzjerski "O4", okolice klubu Deja Vu (w stronę Urzędu Miasta).
      Fryzjer - Rafał.
      Gorąco polecam :)
      • 13.10.04, 14:05
        camille albane - fajny zaklad, swietni fryzjerzy
        • Gość: MADA-lena IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.04.05, 13:23
          hej w rzeszowie rowniez polecam salon Camilla Albana. chodze do fryzjerki Magdy
          jest genialna to ona namowila mnie na zmiana z szatynki na bladnynke i bardzo
          sie z tego ciesze, kolor i fryzurke potrafi dobrac genialnie. salon na ul.
          sokoła na przeciwko teatru :)
    • Gość: magd000 IP: 217.153.79.* 13.11.03, 13:56
      a w Szczecinie, kto jest dobry??
      • Gość: AGA IP: *.class147.petrotel.pl 13.11.03, 22:16
        Wbieram się do Leszka Czajki może któraś z was była u niego, proszę o opinie.
        STARAM SIĘ TAM DOSTAĆ ALE MAM WRAŻENIE ŻE TO PRZYJEMNOŚĆ TYLKO DLA VIPÓW.
        POZDRO.AGA
        • Gość: ziuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.03, 22:32
          Lesio jest super ale będziesz miała problem z zapisaniem sie , chyba że już to
          zrobiłaś bo terminy są straszne. Ja jestem jego stałą klientką od lat toniemem
          problemu ale wiem że nowe dziewczyny narzekaja. On potwornke dużo pracy, sesje,
          okładki, pokazy, Idol- to nie jego fanaberie ale naprawde jest zawalony robotą.
          Jest extra
          • Gość: AGA IP: *.class147.petrotel.pl 13.11.03, 22:41
            A jak wygląda u niego cennik.
            • Gość: ziuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.03, 11:22
              ja płace za baleyage, farbe, strzyżenie i modelowanie 250 zł. Mam długie włosy
          • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 14:47
            a może ktoś poleci mi kogoś super w łodzi!!!!!!!!!!!!???????????????
          • Gość: łódz!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 14:54
            znacie kogoś dobrego?
            • Gość: Martyna Łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 08:36
              Nie ma lepszego salonu w łodzi niż salon jACKA Olejniczka na Piotrkowsiej.
              Pracuja tam sami stylisci ,fajne wnetrze i extra muza. Polecam gorąco.
              • Gość: mala.czarna IP: *.tinet / *.tinet.pl 22.02.05, 09:02
                popieram, Olejniczak jest super:) stawki ma liniowe - gdy poszłam do niego z
                moim chłopakiem - wział za sciecie dwoch osob 100 zł.
                i tylko moj chłopak narzeka, ze mam zbyt grzeczna fryzurke, ale to jego problem,
                bo mi sie ona bardzo podoba, ładnie koryguje kształt buzi.

aha - do pana Jacka chodze juz od 3 lat (na poczatku w takiej kanciapie scinał,
                teraz otworzył wypasiony salon obok:) ), znam wiele innych dziewczyn i facetów,
                którzy sa b. zadowoleni.

polecam:)
                • Gość: goscinnie IP: *.toya.net.pl 12.05.06, 23:24
                  jacek olejniczak ma niezbyt pochlebne opinie drogo arogancko a ja chce za swoje
                  pieniadze byc obsluzona a nie odwalona bo to jacek
              • 15.04.05, 18:59
                moglabys podac dokladniej adres??
                --
            • Gość: Dorota IP: *.toya.net.pl 12.04.05, 19:55
              Salon Piotr Aleksander na Wschodniej numeru nie pamiętam- ale warto tam zajrzeć
              ja jestem zadowolona :)
              • Gość: w lodzi gosc IP: *.toya.net.pl 12.05.06, 23:12
                nie podoba mi sie to ze sa polecane dosc znane salony ja chodze do osiedlowego
                fajnie urzadzonego mlode fryzjerki ale jare tak super strzyga ze wyjazd do
                miasta w zaden sposob mnie nie neci salon bajka teofilek w lodz na teofilowie
                wlkosy mam wypielegnowane w cenie strzyrzenia sic 30 zl
            • Gość: Anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 07:32
              W Łodzi jest bardzo fajny salon Marzenie-na Stefana (zaraz przy Łagiewnickiej),
              chodzę tam już kilka lat i jestem zawsze zadowolona z fryzurki, chociaż
              wcześniej biegałam po Pietrynie i zawsze coś było nie tak.
          • Gość: Mi IP: 62.29.253.* 28.02.05, 10:47
            A do którego jego salonu chodzisz?
        • Gość: ana IP: *.acn.waw.pl 13.10.04, 21:30
          bylam w Atelier na Nowogrodzkiej, ale czesalam sie nie u leszka czajki, ale u
          kaski kurzaj - strasznie drogo i choc chcialam inaczej i tak zrobila jak
          chciala, w zwiazku z czym srednio bylam zadowolona
        • Gość: MI IP: 62.29.253.* 28.02.05, 10:46
          Leszek Czajka! Zajebisty fryzjer, Artysta...
          Ma dwa salony- Nowogrodzka 18 i Solec 22.
          Znam kogoś kto pracował z nim a teraz ma swój salon
          Ul. Żurawia 26 627-21-36 Pan kamil malinowski
          POLECAM!!!
      • Gość: Donia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 11:40
        Ja w Szczecinie chodzę od 4 lat do Rafała. Jego zakład znajduje się na
        Mazurskiej w Szczecinie, między placem odrodzenia a komendą policji. Numer do
        niego to 812 12 35. Teraz mieszkam w innym mieście, ale ciągle przyjeżdżam do
        niego. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógl robić coś przy moich włosach.
        • Gość: lusia IP: *.autocom.pl 12.01.05, 02:25
          Czesc W Szczecinie polecam Sebastiana w salonie Magnet(nr znajdziesz w ksiazce
          badz na informacji).Cena strzyzenia z malowaniem i ukladaniem to ok.200zl.Ale
          jest rewelacyjny.Tylko niestety terminy ma kiepskie.Musisz zapisac sie ze 2
          miesiace przed.Ale Sebastian to fachowiec I klasa
          • Gość: lenka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.02.05, 10:48
            dziewczyny
            szukam fryzjera, ktory zrobil mi nowoczesna, ale bez przesadnej stylizacji fryzurke slubną na krotkich włosach.bede miala welen.
            jesli znacie kogos ekstra dajcie znac, poczatkowo chciałam isc do Leszka Czajki, ale posty na tym forum nieco mnie zniechecily.
            pomozcie
            pozdrawiam
            lenka
        • 12.01.05, 09:16
          W Szczecinie polecam salon INDYGO i pracującą w nim Edytę Chojnacką - urodzony
          talent, naprawdę profesjonalistka. Od 5 lat nia zmianiam stylistki i nie
          zamianię na żadną inną. Kłopotem są odległe terminy, ale to tylko potwierdza
          nie tylko moją opinię. Strzyże mi.in prezenterki ze szczecińskiej telewizji.
          Dla chcących spróbować nowego wymiaru wrażeń podaję adres:
          INDYGO
          ul. Kopernika 6 (za Pasażem A-Z)
          70-241 Szczecin
          tel. 91-4344 845, kom. 602 398 599
          • 20.01.05, 12:15
            to ta co wszystkim "pazurki" robi?? akurat z tymi prezenterkami to niestety
            antyreklama
        • 26.02.09, 19:44
          Ja w Szczecinie chodzę do pani Broni w Nord Vell Spa na 5-Lipca 16.
          Nie tylko pracuje jako wizażystka, ale jest też mistrzem
          fryzjerskim. Znakomita w tym co robi. Ścina jakąś nowatorską metodą
          (nożyczkami, które widziałam pierwszy raz w życiu). Szybko,
          profesjonalnie i wcale nie drogo. Często przygotowuje modelki do
          sesji zdjęciowych, ale nie jest "wypaczona", bo dokładnie słucha
          czego oczekujesz, a rezultat.... znakomity. Ja nie zmienię jej już
          na nikogo innego.
    • 15.11.03, 12:33
      Dziewczyny,zapisałam się na strzyżenie do polecanego przez którąs z was w tym
      watku pana Sebastiana ze atelier Leszka Czajki.Do samego Leszka nie umawiają
      chyba zwykłych śmiertelniczek.
      Czy on na pewno jest dobry w strzyżeniu?Mam nieciekawe włosy ale boję się czy
      on aby nie robi ekstrawagancji na głowie.I czy mówi wcześniej jak zamierza ciąć
      czy po prostu bierze nożyczki i końcowy efekt widze po godzinie?
      • 15.11.03, 12:54
        Rafał z Salonu Piekności przy Bohdanowicza. Ma fajne pomysły, słucha co sie do
        niego mówi,niczego nie narzuca,rewelacyjnie dobiera kolory do balejażu. A i
        popatrzeć na niego bardzo przyjemnie...
        • 13.06.08, 18:32
          pan rafał jest swietnym fryzjerem polecam goraco chodze do niego juz
          od kilku miesiecy nigdy mnie nie zawiodl tel 824 11 00 a kolory robi
          rewelacja !!!!
      • Gość: AGA IP: *.class147.petrotel.pl 15.11.03, 13:36
        Pensjonarko czekam z niecierpliwością na Twoją opinię o tym co będziesz miała
        nowego na głowie. Napisz czy było warto.
        Pozdrawiam AGA.
        • 15.11.03, 13:43
          Aga, na pewno napiszę,choć przyznam się że zaczynam się czuć jak królik
          doświadczalny.Ale idę,bo nie mam pomysłu co zrobić z włosami.
          • Gość: AGA IP: *.class147.petrotel.pl 15.11.03, 13:51
            Trzymam kciuki. Na kiedy jesteś umówiona?
            • 15.11.03, 14:50
              na przyszłą środę
      • Gość: peilin IP: 195.94.211.* 20.11.03, 18:00
        chodze do niego od wiosny i jest super. Ja tylko na strzyzenie, ale znajoma tez
        farbuje i jest zadowolona
      • Gość: mi IP: 62.29.253.* 28.02.05, 10:48
        Pan Sebastian Rudzewicz nie pracuje juz u Lecha!!!
        Od czerwca!!!
    • 20.11.03, 07:56
      zgodnie z obietnicą opisuję wizytę u Leszka Czajki,a konkretnie u pana
      Sebastiana.Tak jak pisały wcześniej dziewczyny wrażenie o salonie średnie.Pani
      z "recepcji" w ogóle nie była zainteresowana, czy mam gdzie usiąść,nie
      zaproponowano mi nawet szklanki wody ani gazety do poczekania.Nikt nie
      poinformował mnie,że fryzjer ma pół godzinne opóźnienie.Odkąd weszłam i
      powiesiłam płaszcz-dla obsługi nie istniałam.Potem anonimowy pan umył mi
      włosy.Pan Sebastian ścina bardzo dobrze,słucha uwag i jest bardzo spokojny jak
      na innych biegających w popłochu fryzjerów,ale ... co chwila zostawiał mnie z
      tymi mokrymi włosami by dochodzić do innych klientek albo kogoś umawiać.Z
      efektu jestem bardzo zadowolona,ale złe wrażenie obsługi pozostaje.Wiem,że nie
      jestem żadną Steczkowską ani pauliną Holtz która się u nich strzyże ale to nie
      powód żeby ignorować zwykłe śmiertelniczki.Jesli celem salonu jest obsługa
      gwaizg niech nie umawiają osób z ulicy.Ale jak umawiają to fryzjer moze chyba
      mi poświęcić te 25 minut-bo tyle trwa strzyżenie (myje kto inny).

Wrażenia mam więc mieszane.Samo ścięcie-super.Dziś ułożyłam włósy zupełnie
      inaczej, po swojemu i też wyglądają super.Ale będę długo pamiętac jak się
      czułam w tym salonie i ironiczne uśmieszki pań z obsługi.
      • Gość: AGA IP: *.zep.com.pl 20.11.03, 11:20
        Dziekują ci serdecznie za relację. Mam jeszcze pytanko ile zapłaciłaś za ciącie?
        • 20.11.03, 11:40
          98 zł za włosy długie (za włosy krótkie jest 89zł)
          • 20.11.03, 12:24
            Jateż byłam u ty salonie i moje odczucia są zgoła odmienne od poprzedniczki.
            Pani w recepcji pokazała mi miejsce gdzie mam usiąść i umyć głowę, potem
            podeszła do nie fryzjerka i zaproponowała coś do picia. Obcinała mnie Pani Ewa
            i byłam naprawdę bardzo zadowlona. Jestem umówiona do Sebastiana na grudzień i
            na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta w tym salonie.
            • Gość: ja IP: 212.244.249.* 20.11.03, 19:38
              czy ten salon mieści sie przy ul nowogrodzkiej 18?
              • Gość: lo` IP: *.acn.pl 21.11.03, 10:00
                ja mam podobne wrazenia do pensjonarki. jezeli chodzi o samo obciecie to bardzo
                mi pasi, wlosy sie fajnie ukladaja. ale jezeli chodzi o obsluge to fatalna.
                jezeli ide do fryzjera i mam wydac okolo 300zlotych to oczekuje troche
                poswiecenia uwagi mojej osobie. pani w recepcji patrzyla sie na mnie jak to ja
                bym byla winna ze musi tam stac i pracowac. podeszla do mnie fryzjerka(nie
                pamietam imienia) zapytala sie co chce i pobiegla do innej zostawiajajac mnie
                na 10 min. po 10 min przyszla zrobila kilka pasemek(jak chcialam) i znow
                pobiegla do innego a do mnie przyszedl jakis chlopak nalozyc szampon.
                posiedzialam z szamponem , nast glowe znow mi umyl ktos inny. usiadlam na
                fotel, fryzjerka obciela mnie w 4-5 minut i znow pobiegla do innej a wlosy
                ukladala mi kolejna inna osoba. jak robila zelazkiem to myslalam ze mi zaraz
                wlosy popali. wiec to byla moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym salonie. wole
                isc do mniej "prestizowego" a bede traktowana odpowiednio!!!!!
                • Gość: ja IP: 212.244.249.* 21.11.03, 12:03
                  możecie mi napisać gdzie znajduje się ten salon?
                  • 21.11.03, 14:35
                    podaję adres - Nowogrodzka 18 m.1 na odcinku pomiędzy Kruczą a Marszałkowską
                    idąc od Forum po lewej strony ulicy w bramie.Jest domofon. Trzeba
                    wcisnąć "1".Jak wejdziesz już w bramę to po lewej stronie po schodach
                    • Gość: ja IP: 212.244.249.* 21.11.03, 19:55
                      dzięki
                      • 12.01.04, 16:05
                        witam:)
                        jestem zadziwiona ale w sumie każdy ma prawo do własnych ocen. Do salonu Leszka
                        Czajki chodzę od 1,5 roku chyba jestem zachwycona a skorzystałam już z usług
                        samego Leszka (fajny niezmanierowany fdacet tyle że zwyczajnie zarobiony)
                        P.Sylwii, Oli a teraz idę do Ewy - chodzę do różnych bo faktycznie głównym
                        problemem jest zapisać się na termin który ci pasuje do jednej tylko osoby. Ale
                        dzięki temu mam przekrój sytuacji i nie wyszłam nigdy niezadowolona. I powiem
                        wam że włosy mam liche - oni mi je ładnie wyprowadzili, nie wciskaja na siłe
                        farbowania, zawsze są mili, dadzą pić, zrobią masaż głowy a w dodatku na
                        sylwestra zrobiła mi P.Ola konkretnie cudo na głowie, mimo że włosy słabe i nie
                        za długie. Także ja jestem za.
                        • Gość: gabi IP: *.aster.pl 19.12.04, 22:58
                          Z nimi jest różnie. Denerwuje mnie patrzenie z góry na pewne klientki. Chodzę
                          tam od 2 lat. Tylko 2 razy byłam zadowolona z fryzury- Leszka i jedyny raz
                          Sylwi. Nie lubią gdy klientka po wykonaniu pracy nie pieje z zachwytu. Wiem że
                          miło jest widzieć uśmiechniętą klientkę, ale od jakiegoś czasu, po wyjściu z
                          salonu nie mam powodu do wielkiej radości. Może zbrzydłam? Ale nawet wtedy dobry
                          fryzjer powinien dobrać dobrze kolor i ścięcie zapewniające dobry nastrój na
                          wiele tygodni. Dla mnie wyjście do fryzjera i powrót z super fryzurką = 100
                          wizyt u psychoanalityka. Koszt krótkich włosów z kolorem: 235zł. Mając
                          porównanie z innymi salonami, raczej ich polecam, chociaż mam wrażenie że ciągle
                          jestem ścinana na " jedno kopyto"- włosy krótkie, ale półdługie też jednakowo mi
                          ścinały.
            • Gość: Mi IP: 62.29.253.* 28.02.05, 10:53
              Do Sebastiana na grudzień...? Dobre!!!
        • Gość: Jasna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 22:24
          Dla porządku - Beata Kozak w Olszynie dawne woj. jeleniogórskie.
          • Gość: igo IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 13.03.05, 11:49
            w pełni się zgadzam jest miło tanio i zna się na tym co robi
      • Gość: Mimi IP: 62.29.253.* 28.02.05, 10:51
        A kiedy byłas u Sebastiana? Od czerwca nie pracuje i Leszka Czajki...
        • Gość: Klientka IP: 62.29.253.* 28.02.05, 11:00
          Pan Sebastian ( ten od Leszka Czajki) pracuje teraz z Panem Kamilem Malinowskim
          na ul. żurawiej 26. Podaje tel. 627-21-36 i POLECAM. Jeden i drugi- Świetni!!!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.