• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

cos punktowego na wypryski Dodaj do ulubionych

• IP: 213.17.157.* 29.07.03, 09:39
    Czasem cos mi wysokoczy, wiec chcialabym na noc posmarowac "syfera" jakims
    zelem lub mascia. Poradzcie cos antybakteryjnego i skutecznego, aby nie bylo
    zbyt drogie i nie chodzi mi o korektor. Z gory dziekuje
    Zaawansowany formularz
    • 29.07.03, 09:45
      Ja uzywam Avon sztyft z zielona herbata. Kosztuje jakies 10 zl (w promocji) i
      starcza na dlugo.
      Za to Avon Clearskin zel na wypryski jest dosc nedzny.
      • Gość: nuka IP: 192.2.1.* 29.07.03, 09:59
        mozesz sprobowac posmarowac wypryski glinka zielona - najlepiej na noc - rano
        na pewno zauwazysz poprawe. super sa glinki firmy Argiletz.
        • Gość: alienor IP: *.crowley.pl 29.07.03, 13:40
          wlasnie glinki chcialam ci doradzic, popieram kolezanke
      • 01.08.03, 19:08
        Zgadzam sie w zupelnosci. Jestem konsultantka ale naprawde musze przyznac ze
        clearskin jest do niczego za to ten z zielona herbata suuper. Polecam. Sama
        stosuje.
    • 29.07.03, 10:40
      Ja na ogol stosuje miejscowo tormentiol lub paste cynkowa. Jedno i drugie ma
      dzialanie wysuszajace i sciagajace. Tormentiol wydaje sie bardziej tlusty, ale
      za to szybko usuwa zaczerwienienia.
      Pozdr
    • Gość: Paula IP: *.kielce.com.pl 29.07.03, 10:43
      nie ma nic bardziej skutecznego na wypryski niz Anti Blemish solution gel firmy
      clinique. Jest bardzo wydajny, kosztuje okolo 68 zł. Ale uwaga, jego dzialanie
      jest bardzo silne, trzeba go stosowac z umiarem, predzej dziure wypali niz
      pryszcza zostawi. Jest transparentny wiec mozna go stosowac rowniez na dzien.
    • Gość: justy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.07.03, 15:50
      Benzacne 5% lub 10% w zależności od wrażliwości skóry
    • Gość: ElisaDay IP: *.tele2.pl 31.07.03, 13:06
      czasem uzywam takigo sztyftu z zieloną herbatą z Avonu - tylko polecalabym
      kupic jak jest w jakiejs promocji.
    • Gość: aga IP: 217.153.152.* 31.07.03, 17:46
      Polecam Retin A. Posmaruj punktowo na noc (na krostę), a rano będzie tylko
      strupek, który następnego dnia odpadnie. Uważaj jednak, bo jest to bardzo silny
      środek.
      pozdrawiam
      • 01.08.03, 21:01
        moj patent zel na wypryski pollena aroma + po wyschnieciu poprzedniego masc
        cynkowa na noc
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.