trwałe przedłużanie rzęs - KRAKÓW Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam!
    Czy któraś z Was może polecić salon w Krakowie, gdzie dobrze robią
    trwałe przedłużanie rzęs?
    dzięki
    Oraz prosiłabym o wypowiedzi dziewczyny, które to robiły: jakie są
    Wasze wrażenia, czy warto sobie zafundować tą nietanią niestety
    przyjemnośc?
    • czesc :-)

Z Krakowa nie jestem więc nie doradzę gdzie, ale noszę rzęski już 4
      tydzień. Fajny efekt, mam przedłużone długimi ( ale nie
      najdłuższymi ) i powiem, że oko wygląda super, ale NIESTETY widać,
      że to nie moje :-( A efekt miał byc naturalny, dlatego będę zmieniać
      na krótkie włoski. Co do utrzymywania się rzęs ... ja też ich nie
      maluję i przemywam wodą. Klej jest koloru czarnego więc nie widać
      jak np. przy kępkach ( dramat :-) się "bryli".

• Anusia,

a powiedz już kiedyś je "ściągałaś" ???

anus1a napisała:

> Polecam Nail Spa Studio ul Powiśle 3 tel 12 430 01 05 Kraków -Pani
      Ania.
      > Wykonuje to pięknie i dokładnie. Ja uzupełniam co 3- 4 tygodnie i
      jestem bardzo
      > zadowolona.Nie maluje rzęs maskarą (czasem tylko dolne).Zmywanie
      przez
      > pocieranie zawsze osłabia rzęsy i trzymają się krócej. Efekt jest
      fantastyczny.
      > Jak ktoś mnie nie zna mówi że mam niesamowite rzęsy :0.. ach
      dobrze że można
      > pomagać naturze. POLECAM
    • Ja właśnie szukam salonu - dobrego, sprawdzonego i w miarę
      niedrogiego. Możecie napisać, ile płąciłyście? Wiem, że ceny wahają
      się od 500 do 1200 zł za to samo...
      --
      Zwitek
      • Od 400 -600 zł (takie fantazyjne)
        Pozdrawiam
        • Jutro bede dzwonic tam, gdzie polecasz powyzej - też jestem z
          Krakowa. Mozesz mi napisac jak dlugo masz juz te rzesy i jak się
          sprawują? Ile trwał zabieg i jak to w ogóle wyglada? No i mam
          prośbę - mogłabyś wstawić gdzieś fotkę swojego oka z nowymi rzęsami
          i dac mi link?:))) Jakoś nie ufam fotkom na stronach salonów,
          wiadomo - chcą przyciągnąc chętnych.
          --
          Zwitek
    • a ja sobie robie przedłużanie rzęs na ul. Urzędniczej(taki oszklony salon) naprawde jestem taka zadowolona... wogole cala twarz odrazu inaczej wygląda, nie trzeba tuszów używac, a rzęsy sa bardzo naturalne i o dziwo nie czuje zeby mialy być osłabione jak mnie wszyscy straszyli. to numer do tej Pani 662 444 400. powodzenia, naprawde nie ma sie czego bac, bo warto :)
    • 03.04.08, 12:47
      Byłam do tego zabiegu sceptycznie nastawiona ale po przeczytaniu
      tego wątku chyba sróbuję...
      • Możecie opisać na czym polega ten "zabieg" i co jaki czas trzeba wypełniac czy
        poprawiac i ile taka poprawka kosztuje. Dzieki z góry.
        • ten zabieg polega na doklejeniu do kazdej naturalnej rzęsy jedwabną, ktora sie
          wiaze z ta naturalną i tworzy calosc :D przede wszystkim nie niszczy naszych
          naturalnyh rzęs. Ja sobie uzupełniam co 4-5 tyg za 150zł u tej dziewczyny, o
          ktorej wcześniej pisalam :)
          • dziewczyny uwierzcie że warto trafić do poleconej osoby, już jak w każdej branży
            pojawiają się osoby , które robią to po amatorsku. Moja znajoma założyła rzęsy u
            takiej osoby i szybko się ich pozbyła. Nie dajcie się skusić zbyt niską ceną. Ja
            tak kiedyś założyłam tipsy i miałam za swoje. Lepiej trafić do profesjonalistki.
            Nie wiem jak w Krakowie zakłada się w innych salonach, ale polecam ten o którym
            pisałam.
            Jeśli któraś chce zobaczyć zdjęcie mogę przesłać na maila
            • Wiem, że to już troszkę stary post, ale ja bardzo proszę na
              mugatu@gazeta.pl Dzięki!
              • I jestem bardzo zadowolona.Rzęski trzymają sie elegancko mam jej 5
                tydzien a nic jeszcze nie uzupełniałam.Zaplacilam 300 zł.Moge podać
                namiary na MaPoBa@poczta.onet.pl
                pozdrawiam
            • Drogie dziewczęta!
              Tak jak większość z Was miałam obawy przed zrobieniem sobie tego
              zabiegu;ze względu na to iż "maluje" się już ok 20 lat;moje rzęsy
              były w bardzo kiepskim stanie.Przedłużanie zrobiłam sobie 3 miesiące
              temu i będę robić jeszcze wiele razy!Efekt jest niesamowity!Chodzę
              na basen co wcale nie powoduje odklejania rzęs,robiła je dyplomowana
              i polecana stylistka.Wierzę że duże znaczenie ma marka,produkty
              którymi zabieg jest wykonywany.Rzęs nie muszę malować wcale
              poprosiłam o troszkę grubsze(20)i wyglądają jakby były przeciagniete
              maskarą.Dziewczyna przyjechała do mnie do domu,pozatym również robi
              je w salonie.Kosztowało mnie to 250 zł i mogę z czystym sumieniem
              polecić!odpowien na prv.
              Pozdrawiam
              • kurde, zachecilyscie mnie tymi opiniami! A co powiecie na mnie - mam
                geste i ciemne rzesy, tylko nie za dlugie - czy w moim przypadku to
                przedluzanie ma sens????
                --
                Absence makes the heart grow fonder...
              • czesc bardzo prosze o kontakt do tej Pani- najlepiej na adres
                nasteczkaa@poczta.onet.pl dzieki wielkie. Ps czy nadal jestes
                zadowolona i czy faktycznie rzesy nie sa slabsze i rzadsze?? Prosze
                odpisz jak najszybciej bo juz mam na nie ochote ;-)Czy ona robi na
                profesjonalnych kosmetycha tak jak w salonach bo koszt jest 2
                krotnie nizszy ??? nail studio ok 600 zl!! ty piszesz ze 250 zl?
              • prosze przeslimi mi namiary na maila: kotulka@o2.pl
                Z góry dziekuje
              • moglaby mi pani podac telefon kontaktowy do tej panienki i skad ona
                jest
              • na email kmikula21@poczta.fm gdyby mi napisala pani
              • Witam serdecznie, czy mogłabyś wysłac mi na maila zuzia1483@tlen.pl fotke
                Twojego oka właśnie z rzesai o których pisałaś na forum.Szukam własnie kogoś w
                krakowie kto wykonuje ten zabieg, sama jestem kosmetyczka i widziałam już wiele
                źle założonych rzęs.
                Prosze tez jesli możesz o namiary na tą Panią.
                Z góry dziękuję Aga
              • Witam czymogłaby mi pani podać namiart do tej stylistki. moj email gon_a1@o2.pl
                Z góry dzięki
              • Witam,
                chcialaby prosić o kontakt do sprawndonej Pani na maile: a_sikora@mp.pl
                Pozdrawiam
              • Hej;

Możesz mi podać adres gdzie robisz te rzęsy i nr kontaktowy do tej Pani:)/ mój adres to:

bellaradiopanteon.pl

pozdrawiam
    • Nie robiłam tam rzes, ale odradzam usługi tego salonu...
      Przynajmniej w najważniejszych dniach w życiu!!Byłam w tym salonie
      na makijażu próbnym-u Pani Ani. W dniu makijażu głównego
      dowiedziałam sie, że Pani "niestety coś wypadło" i makijaż sie nie
      odbedzie... Salon zadeklarował zwrot kosztów. Pieniądze nadal nie
      zostały zwrócone pomimo podania terminu przez Salon...
    • Ja przedłużanie robiłam w gabinecie Cosmein przy ulicy bronowickiej, miły klimat, czyściutko pachniusio i mega wygodne łóżko - trzeba tylko uważać żeby nie usnąć :). No a rzęsy jak na reklamie z penelope cruz:D
      Na miejscu kupiłam sobie odpowiedni tusz i płyn do demakijażu alessandro co by się ładnie wszystko 3mało.
      • Mieszkam dosc blisko takze postanowilam sie wybrac i nareszczie koniec z
        meczarnia w dostaniu sie do centrum:P. Zrobilam sobie cudne rzeski i zabieg na
        buziaka. A do tego wszystkiego okazalo sie ze maja kosmetyeki ktore odkrylam w
        UK ale jak wiadomo u nas wszystko z lekkim poslizgiem i mam moja dermalogice :)
        w domciu. Takze suma wszystkiego ..polecam jeśli nie na te wszystkie bajery to
        choćby na masaż chwila relaksu kazdej (zwlaszca mlodej mamie) sie przydaje:D
        • Ja przedluzanie rzes zdecydowanie odradzam - no chyba ze ktos ma i
          tak dwie rzesy na krzyz. Rzesy po zabiegu wygladaja naprawde
          spektakularnie, pracuje w uslugach - i jednego dnia kilkanascie
          obcych osob pytalo jakiego tuszu uzywam (nie mialam zadnego). Rzesy
          wygladaly bosko i byly niesamowicie podkrecone (moje choc geste i
          dlugie sa proste jak druty).Minusem, ktory dyskwalifikuje ten zabieg
          jest oplakany stan rzes po miesiacu - wlasne mialam tak
          przerzedzone, ze powieki byly prawie lyse. Przedluzanie robilam w
          super profesjonalnym salonie, metoda Noveau Lashes, jeden do
          jednego - wiec jakosc uslugi i materialu byla bez zarzutu. Nie
          wyobrazam sobie uzupelniania co 2-3 tyg przez pare lat, ja chyba nie
          mialabym do czego juz doklejac. Pozostane przy dobrym tuszu i
          smarowaniu rzes olejkiem rycynowym.
          • To złudzenie, że masz mniej rzęs.Poprostu przedłużone nadają tak
            spektakularny efekt,że kiedy odpadną wydaje nam się jakby naszych
            nie było wcale.Natomiast jest to nieprawda bo uzupełnienie robimy
            przecież na naszych rzęskach i efekt znów jest niesamowity.
            Ja jestem 100% zadowolona!
            Pozdrawiam
            • hej a możesz podac adres salonu w ktorym robiłas sobie przedluzanie rzes ?
              bylabym wdzieczna :)
              • Ja robię prywatnie u dziewczyny,która współpracuje z salonami w
                Krakowie i Myślenicach.Prywatnie ponieważ nie stać mnie na to aby
                zapłacić w salonie 2 razy więcej za ten sam efekt.Pozdrawiam
                • To nie jest zludzenie, chociaz rozumiem, ze panie ktore robia ten
                  zabieg bardzo by chcialy zeby tak to wygladalo. Powieki byly prawie
                  lyse. Troche potrwalo odrastanie, ale po 3-4 tyg od zabiegu balam
                  sie pokazac ludziom w pracy i juz myslalam, ze dam sie skusic na
                  uzupelnianie. Przetrzymalam i teraz znow mam normalne rzesy. Ja
                  odradzam.
                  • Gdyby to nie było złudzeniem nie miałyby jak zrobić uzupełnienia.Do
                    czego by dokleiły?
                    • Do tych malutkich rzesek ktore ledwo co odrosly, a wczesniej nie
                      zostaly naruszone doklejaniem. Idac za pani logika po odpadnieciu
                      doklejonych rzes - zostaja tylko nasze wlasne i to przez zludzenie
                      wydaje nam sie, ze jest ich malutko? Alez to nie zludzenie bo
                      doklejane same nie odpadaja! Odpadaja TYLKO z naszymi rzesami -
                      przeciazona cabulka nie jest w stanie utrzymac o wiele dluzszej i
                      dwa razy grubszej rzesy - dlatego nasze wypadaja! Tydzien po
                      zakladaniu sprzatalam podloge w lazience. Normalnie nie mialam
                      pojecia, ze czlowiek moze miec tyle rzes! Chyba z ponad polowa
                      lezala na podlodze. Na moich ciagle nie bylo widac ubytku. Wedlug
                      mnie to zabieg ktory bardzo oslabia cebulke i niszczy rzesy jednak
                      dla spektakularnego efektu byc moze warto zainwestowac w przeddzien
                      wlasnego slubu badz superwaznej uroczystosci. Albo jak ktos i tak
                      prawie nie ma rzes. Ja jednak podziekuje. Szkoda mi wlasnych.
              • Proszę o adres salonu.
    • Witam,
      ja noszę rzęsy już ponad rok. Jestem uzależniona od codziennego
      komfortu, nie wspomne już o wypdach wakacyjnych, plaży czy
      basenie... To genialna rzecz!!! Zakładałam rzęsy w centrum Krakowa w
      styczniu zeszłego roku, wtedy zapłaciłam 1000 zł, a za uzupelnienie
      350 zl...Zaczelam szukac tanszych uslug. Trafilam na Urzednicza, ale
      osobiscie nie bylam zadowolona. Mialam wrazenie, ze nie jestem
      klientem tzlko przeszkadzam kosmetyczce. Kilka miesiecy temu
      dostalam numer do dziewczyny, ktora cudnie robi rzesy... Okazalo
      sie, ze to ta, ktora ponad rok temu zakladala mi pierwsze rzesy!!!
      Zaczela samodzielnie pracowac i dlatego ma przyjemne ceny, jest
      perfekcyjna. Zakladanie kosztuje 300 albo 350 zl, a uzupelnienie 100
      zl. Z czystym sumieniem moge ja polecic. Numer do niej 501 04 91 19,
      niestety nie jestem pewna imienia, Aga albo Agata... Jesli chodzi o
      uzupelnienie to ja uzupelniam co 3 albo 4 tygodnie. Polecam !!!
    • witajcie
      ten temat sie ciągnie od paru miesięcy ale się chętnie wypowiem na ten temat
      rzęsy mam przedłużone już od prawie roku, to uzależnia!!!
      najpierw jeździłam do Katowic bo tam miałam super salon, ale stwierdziłam że je ściągam bo nie będę taki kawał jeździć
      Rzęsy mi nie osłabiły od tych sztucznych , ale powiem szczerze
      żadna maskara nie daje takiego efektu jak te rzęsy((((
      I w moje ręce wpadł telefon do super dziewczyny z Krakowa robi to perfekcyjnie widziałam dziewczyny z pod jej ręki i dlatego się zdecydowałam znowu to zrobić.
      Daje do niej namiar
      Ania 605726141
      Na razie robi to w domu po nowym roku będzie mieć salonik.
      P.S To nowy nałóg, bardzo wciąga
    • Oj przepraszam widze ze superprocent tez juz poleca to miejsc
      • A ja właśnie przedłużyłam sobie rzęsy oczywiście u mojej ulubionej
        stylistki ,ale dodałam sobie po 3 kryształy swarovskiego na kącik
        oka.Chciałam sprawdzić przed sylwestrem jak będzie wyglądał ten
        efekt i jest rewelacyjnie.Oko mieni się i błyszczy podczas
        mrugania.Naprawde polecam!
    • ja przedłużałam w beauty-for-you. - prześliczne.
      trzy długości rzes - efekt niesamowity - polecam
      tel. 508-091-281
    • Ja przedłużałam na ul.Karmelickiej w Medicorze parę lat temu,ale było
      b.drogo.Teraz sama zajmuję się przedłużaniem,oczywiście noszę te śliczne rzęski
      cały czas i nie wyobrażam sobie,że ich nie mam.Efekt cudny i naprawdę polecam
      wszystkim niezdecydowanym....
    • Witam, ja polecam pania Karoline z nowego salonu New Image na ul.dobrego pasterza. Z tego co wiem czasami jezdzi tez do klientek wtedy cena jest nizsza, ale niestety nie wiem jaka. Bylam u niej juz dwa razy w salonie i jestem zachwycona! Rzesy sa boskie, wszyscy mi zazdroszcza, a pani karolina to bardzo mila dziewczyna. Chyba juz zawsze bede sobie przedłuzac rzesy:)
    • Ostatnio robiłam w studiu przy ul. Wielopole 9, u Pani Leny i wyszło świetnie.
      Niestety nie pamiętam nazwy ale numer mam: 796-796-096. Ja uzupełniam co 4
      tygodnie i jestem bardzo zadowolona. Rzęsy mam od 4 miesięcy i chyba nigdy ich
      nie zdejmę, bo wyglądałabym jak gdybym nie miała oczu... :( Niestety swoich rzęs
      nie miałam najładniejszych, a teraz wszyscy je zachwalają... Sam zabieg polecam
      z całego serca,a jeżeli chodzi o wykonanie to w tym salonie jest precyzyjne i
      tanie - założenie 240 zł a uzupełnienie 120zł.
    • Mam małą uwagę - te rzęsy potrafią wyglądać nienaturalnie. Znajoma ma właśnie
      prawdopodobnie przedłużone rzęsy i mój chłopak zapytał, co ona z nimi ma, bo
      wyglądają, jak u lalki. I że to średni widok.
      Dla mnie to tak, jak z tipsami, no, ale to Wasza kasa.
      --
      Pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam...
    • przedłużam rzęsy pół roku i jestem bardzo zadowolona. wszyscy
      zauważają różnicę. Dobra stylistka potrafi wizualnie powiększyć oko
      lub całkowicie zmienić jego kształt tak aby wyglądało korzystniej.
      Chociaż to prawda że do rzęs się trzeba przyzwyczaić. W sumie się
      ich nie czuje ale trzeba się odzwyczaić od tarcia oczu itp:))) Ja
      robie u dziewczyny która też na życzenie dojeżdza do domu klientki.
      Cena w miarę przystępna i jakość pierwsza klasa przynajmniej moim
      zdaniem bo swoje rzęsy miałam masakryczne:) a poza tym wygodnie bo
      nie trzeba wyłazić z domu:))))
      Podaje numer chociaż trzeba się umawiać z lekkim wyprzedzeniem bo ma
      czasami sporo chętnych. Małgosia 501529986
      • Dziewczyny, nie wiem czy warto korzystać z usług osób które same reklamują się na stronie, jeżeli robiłyby to świetnie nie potrzebowałyby tego typu reklam. Chciałabym Was przestrzec przed osobami które piszą o sobie w ten sposób, ja już się nabrałam. Dziewczyna która wykonała mi zabieg przedstawiła się jako szkoleniowiec instruktor permanentnego przedłużania rzęs itp więc skorzystałam efekt tragedia- wyglądałam jak trans :)) teraz się śmieje, ale wtedy nie było mi do śmiechu. Rzęsami mogłam czesać włosy wyglądały bardzo nienaturalnie poza tym po spotkaniu z Panią która pracuje w renomowanym salonie dowiedziałam się, że klej który używała Pani "instruktor, szkoleniowiec" zniszczył mi rzęsy które już nie odrosną, teraz mam łyse miejsce na środku. Szczerze Wam radzę, abyście przed zabiegiem dowiedziały się przede wszystkim o kleju a także rzęsach z czego są wykonane bo wiadomo o infekcję oka nie trudno. Osobiście proponuję salony sprawdzone i dziewczyny z certyfikatem.
        • tatan-ka oczywiście masz bardzo dużo racji w tym co piszesz.Wystarczy że ktoś zamieści prośbę o polecenie jakiejś usługi a już lawina (Pań które sprytnie się chcą zareklamowac) się pojawi.Z jednej strony jest to ryzykowne bo nie wiadomo na jaką specjalistke natrafisz a z drugiej strony pod podanym adresem może kryć sie osoba faktycznie polecana bo sprawdzona.Ze mną było tak,że zaufałam jedej dziewczynie która na łamach tego forum polecała stylistke i jestem jej nieprawdopodobnie wdzieczna.Miałam szczęscie bo faktycznie trafiłam na uczciwą informację.Umówiłam sie i poszłam w stresie i tak mi już zostało:) ( nie stres oczywiście tylko przygoda z przedłużaniem):).Przedłużam juz kupe czasu i nic nie jest przesadnego w stwierdzeniu że to po prostu "uzależnia".Stylistka musi pracować na oryginalnych produktach ( w tedy usługa na pewno nie będzie wynosić 100 zł) ale przynajmniej możesz spać spokojnie i nie bac że klej ci zniszczy rzęsy.Wyglądałaś jak trans?ehhe trzeba upierać sie przy efekcie naturalnym:)Więc tak to jest.Nigdy nic nie wiadomo.Ja mogę podać namiary do Pani która jest na 100% fachowcem.Podam Wam maila i piszcie,bo faktycznie trochę tych telefonów sie pojawiło na tym forum i może odstraszać.Pozdrawiam
          Piszcie tu- mala_29_1978@o2.pl
        • czy byłabyś tak miła i podała więcej informacji o tej nierzetelnej pani - błagam .Właśnie na przyszły czwartek umówiłam się na doklejanie rzęs (pierwszy raz w życiu) też u pani instruktor i teraz zaczynam się bać tym bardziej że mam ogromną alergię na prawie wszystkie kosmetyki, jeśli więc klej nie będzie oryginalny to obawiam się o efekt ...
      • marlenisko napisała:

> przedłużam rzęsy pół roku i jestem bardzo zadowolona. wszyscy
        > zauważają różnicę. Dobra stylistka potrafi wizualnie powiększyć oko
        > lub całkowicie zmienić jego kształt tak aby wyglądało korzystniej.
        > Chociaż to prawda że do rzęs się trzeba przyzwyczaić. W sumie się
        > ich nie czuje ale trzeba się odzwyczaić od tarcia oczu itp:))) Ja
        > robie u dziewczyny która też na życzenie dojeżdza do domu klientki.
        > Cena w miarę przystępna i jakość pierwsza klasa przynajmniej moim
        > zdaniem bo swoje rzęsy miałam masakryczne:) a poza tym wygodnie bo
        > nie trzeba wyłazić z domu:))))
        > Podaje numer chociaż trzeba się umawiać z lekkim wyprzedzeniem bo ma
        > czasami sporo chętnych. Małgosia 501529986
        Skorzystałam i muszę napisać że jestem zadowolona:))) Oprócz tego że P. Małgosia to bardzo miła i skromna kobitka to efekt naprawdę fajowy. Nie znam sie dobrze na wykonywaniu tego zabiegu że tak powiem "od kuchni" ale jestem dociekliwa i sprawdziłam że faktycznie tak jak zapewniała pracuje tylko na bardzo dobrych materiałach. Fajne też było to że podczas zabiegu tłumaczyła każdą czynność którą wykonuje. No i uzależniłam się całkowicie, moje oczka są piękne i nawet mąz który nie zauważa "skrócenia" włosów o 20cm, zauważył zmianę na korzysć:))) no i ta wygoda, naprawdę polecam ten zabieg:)))
    • A ja mam swoje baaardzo długie i wystarczy,ze pomaluje je tylko tuszem, nawet nie jakimś super drogim i wszyscy pytaja mnie czy aby na pewno to są moje czy sztuczne
      --
      moda
      AAA
      CEE
      • cześć dziewczyny! gdyby któras chciala przedluzanie rzęs,artystyczne zdobienia na pazurkach czy przedluzanie wloskow to moge wam polecic laske w krakowie w borku fałeckim na petli co to robi ,jej wykonanie jest super z tego co wiem to juz dobrych kilka lat .Ja pierwszy raz robilam rzesy ,byla masakra liczyla sobie jak za niewiem co a po 2 dniach odpadly ,zrobilam reklamacje zalozyla jeszcze raz tym razem wytrzymaly 3 dni i odpadly razem z moimi .
    • ja przedłużałam rzęsy w salonie urody na Karmelickiej u pani Małgosi Węglarz :) bardzo profesjonalnie i niedrogo :)
    • Kiedyś zakładałam rzęsy w salonie przy Karmelickiej. Rzęsy nie były najgorsze, ale nie zawsze otrzymywałam efekt jaki chciałam. Koleżanka poleciła mi panią u której ona zakłada sobie rzęsy od dłuższego czasu. Skusiłam się i teraz widzę o wiele lepszą różnicę. Regularnie zakładam rzęsy u pani Moniki. Rzęsy wyglądają i trzymają się jak powinny ,a do tego cena nie jest wygórowana jak u większości... no i pani dojeżdża do mnie do domu:) wygodne.. kontakt 721196144
      Teraz szukam dobrego fachowca od makijażu permanentnego. Może ktoś zna kogoś godnego polecenia? interesują mnie górne,dolne powieki plus usta.. Jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego makijażu, to bardzo proszę o numer do fachowca:)
      • zakładalam rzęsy przez dwa lata non stop ,wydawało mi się to bardzo wygodne ale do czasu...
        po 2 latach dostałam uczulenia od kleju i musiałam zrezygnować...
        moje rzęsy mimo że nie przedłuzam ich juz od ponad roku są brzydkie
        myślę ze przez obciązenie jakiemu były poddane przez te 2 lata już nie wrocą do poprzedniego stanu
        zazywam suplementy,smaruje cudami i nic,klej i obciązenie zrobiły swoje
        nie wierzcie w cuda dziwczyny!!! załozone rzęsy się wykręcają i wypadają
        • Witam Was wszystkie!
          Skusiłam się na przedłużenie rzęs, widząc efekt u koleżanki z pracy. Umówiła mnie na wizytę do swojej stylistki. Nie wiedziałam do końca jakiego efektu mam się spodziewać z moimi rzęsami (rzadkie, ale długie). Pani dobrała najbardziej podkręcone (C), ale nie najgrubsze z kolorowymi wstawkami. Po 2h niepewności efekt mi się spodobał. Jak z reklamy, ale bez przesadzonej sztuczności.
          Po pierwszym założeniu wypadły mi dość szybko, trzeba się też do nich przyzwyczaić.
          Mijają blisko 3tyg. i byłam już na uzupełnieniu. Ze względu, iż poprzednie troszkę mi wadziły, Pani dołożyła krótszych niż wcześniejsze.
          Jest to moja pierwsza przygoda z przedłużaniem rzęs i mam świadomość, że jeżeli ktoś nie widział profesjonalnie wykonanego zabiegu, nie połapie się, że te wykonywane na nim takie właśnie nie są.
          Ja właśnie nie widziałam "prac" w zakresie rzęs żadnej innej stylistki (na żywo).
          Dlatego mam do Was kilka pytań:

1.Piszecie,że rzęski trzymają Wam się nawet do 7tyg. To bardzo długo. Tylko czy efekt jest do tego czasu utrzymany, czy włoski są mocno przerzedzone (ale jednak są)?
          Bo jeśli ja mam chodzić na uzupełnianie co 3tyg. to chyba jest coś nie tak...

2.Stosuję syntetyczne rzęski. W jakim stopniu (jeżeli w ogóle) lepsze są jedwabne?? Czy coś zmienia się w efekcie końcowym?

• ja skusilam sie na przedluzanie rzes jakies chyba juz 2 lata temu...byla nieco sceptycznie nastawiona, bo balam sie czegos sztucznego na sobie:),....no i poszlam zrobilma w krakowie na ruczaju ( taki zaklad fryzjersko kosmetyczny jest) i wytrzymalam chyba 2 godziny naklejania.. efekt byl suuuper:),tylko ze po 3 dniach zle sie z tymi rzesami czulam , nie wiem dlaczego jakos tak fakt ze mam cos doklejonowego dobilal mnie. umowilam sie po 2 tygodniach na zdjecie ich ( poniewaz pani powiedziala ze nei ma najmniejszego problemu). posamrowala jakims olejkiem ktory mial rozpuscic ten klej,...i nic nie zeszly, wiec zaczela je wyczesywc:( masakra wyhladalam strasznie, wszytskie rzesy byly polamane:(...dwa tygodnie regeneracji i odrosly ale juz nigdy wiecej:)
    • Ja natomiast przedluzalam rzesy u kolezanki w jej domu niedaleko przystanku Bratyslawska i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona. Rzetelne wykonanie i piękny efekt. Koleżankom się podoba a sąsiad jest zachwycony:)))) Jezeli jestescie zainteresowane namiarem odsylam was do facebooka na strone Megan Zukker. Pozdrawiam
    • Słuchajcie, a ile średnio kosztuje uzupełnienie (nie założenie od nowa tylko kolejne uzupełnienie), bo w jednym miejscu powiedzieli mi prawie 200 zł, moim zdaniem to chyba za dużo, ile Wy płacicie za uzupełnianie ( w normalnym salonie, nie u prywatnej osoby)?
      • Płace 150 zł i to wcale nie jest duzo.Biorąc pod uwagę ze za dobry materiał zawsze trzeba wiecej zaplacic niz za lichotę.Nie patrz na najtansze uslugi bo co tanie to drogie i nie oplacalne.
      • racja nie ma co na tym oszczedzać, a ceny i tak tych zabiegów z górnej połki znacznie spadły,
        ja już długi czas przedłużam rzęsy u Natalii, ale przy ul. Urzędniczej 30 i efekt zawsze jest super i do tego sie utrzymuje do miesiaca - zazwyczaj raz na miesiąc uzupełniam i płace wtedy 135zł, bo każy 10 raz jest gratis, najwiekszym wydatkiem jest pierwsze zlozenie , a pozniej nawet tego nie odczuwam, a dobry tusz do rzes, mleczka do demakijazu, przysłowiowe waciki tez kosztują, wie c tak sobie to tlumaczę, że to nie moja próżność a czysta kalkulacja :) ten salon napewno ma tez swoja stroną, ale nie wiem jaki link, moge podac jedynie nr kontaktowy: 662 444 400
    • Witam, ostatnio byłam w salonie Maniewski na rynku tj Pasaż 13 i jestem bardzo zadowolona, rzęsy trzymają mi się juz od 2 tygodni a wyglądają tak samo jak od razu po zrobieniu. Rzęsy to na prawde super pomysl, mozna dluzej pospac i nawet rano wygląda sie pięknie :) Na pewno bede wpadała tam regularnie. Na rzęsach byłam u Natalii. Koszt to 300 zl a uzupełnianie 150.
      Pozdrawiam :)
      • NIE PRZEPŁACAJCIE!!!! ja przez rok nie przedłużałam rzęs(finansowa klapa) i w końcu zdecydowałam sobie znowu zrobić super look:-) pocztą pantoflową od moich przyjaciółek dowiedziałam się o p. Agnieszce z Nowej Huty. Babka robi rzęsy jedwabne od jakiś chyba 2 lat z tego co mówiła (zreszta moje kolezanki chodza do niej juz ponad rok) za 120zł a jak z polecenia stałej klientki to i za 100zł!!! henne gratis do tego! - mnie na rzęsach zrobiła bo brwi nie lubie mieć ciemnych. i bardzo dokładnie i efekt super i kurcze dopiero po jakiś 10 dniach odpadła mi pierwsza rzęsa! (może jakbym nie dłubała z rana po oczach to i by nie dopadła) Ja wcześniej płaciłam w salonie po 200zł i po 100 za uzupełnienie a fakt po 3 tyg trzeba było uzupełniać. JA POLECAM SZCZERZE TĄ BABKĘ Z HUTY! przyjmuje u siebie w domu koło dh Wanda na Kazimierzowskim i dojeżdża do klientki gratis ale ja byłam u niej bo u mnie to nie mam warunków (dziecko mąż pies itd ) a i do tego przesympatyczna kobietka;-) tak pomyślałam że w ramach mojego nieogarniętego szczęścia z powodu moich pięknych rzęs dam wszystkim namiar na p.Agę i w sumie w razie czego możecie się przecież powołać że z mojego polecenia to będziecie miały za 100zł ;-) w sumie to przecież nie ściema;-) namiar na p.Agnieszkę to 502 106 662 (możecie powiedzieć że z polecenia Marzeny z Brodowicza to będzie taniej) Pozdrawiam wszystkie Rzęsowiczki:-)
    • ja polecam panią Agę 502 106 662. bierze 120zł za 1:1 jedwabiem, a jak z polecenia klientki to 100zł super robi i dokładnie a mnie dopiero po 10 dniach pierwsza rzęsa odpadła! a i robi gratis henne na rzesach i brwiach jak ktos chce przy przedłużaniu jeszcze oprawić oko.
      ja wczesniej przez rok robilam sobie w salonie i 200zł mnie toi kosztowalo i 100za uzupelnienie a szybciej wypadaly rzesy. ja mam juz 5 tydzien i wlasnie ide w pt na uzupelnienie do pani agi. Przyjmuje u siebie w domu albo dojezdza gratis ale ja chodze do niej do domu bo u mnie nie ma warunków. Mozecie powiedziec z polecenia Marzeny z Brodowicza to bedzie taniej a przeciez w sumie to prawda;) polecam babeczke i pozdrawiam wszystkie rzęsowiczki!!!!
      • dziękuję Marzenie za polecenie p.Agnieszki z Nowej Huty! byłam u niej przed świętami na rzęsach. Efekt super!!! 100% doklejonych jedwabnych do moich, gęste i długie. mam porównanie z dwoma innymi paniami stylistkami i dopiero teraz jestem zachwycona!:) mija drugi tydzień a rzęski trzymają się wszystkie:) Pani Aga poprawiła te resztki ktore zostały mi po poprzednim doklejaniu u pani z "renomowanego" salonu, dobrała mi i długość i grubość i efekt jest zachwycający poprostu! Nawet mój mąż wpadł w zachwyt ha ha! co by tu powiedzieć jeszcze - dobre produkty, staranność, dokładność i miła pogaducha podczas leżenia;) a no i cena super - 85zł!!!!!!!! halloooo!!! 85zł!!!! tylko ze trzeba tam dojechać ale ja akurat z Prądnika to mam blisko, no i w godzinach dopołudniowych zaczyna "zabieg" bo nie ma opieki do dziecka na popołudnia (a szkoda) , z dojazdem bierze 120zeta i w sobote/niedziele pracuje. henne też robi ja na brewkach sobie kazałam strzelić i boskoooo jest:) moja mamuśka idzie do niej jutro zobaczymy jakie wrażenia bedzie mieć bo pierwszy raz idzie ale tak podobały jej sie moje rzeski ze sie umówiła ha ha .numer do sprawczyni moich rzęs to 502 106 662 p.Aga z Nowej Huty ;) POLECAM POLECAM;)
        • Oj tam oj tam:) proszeo bardzo:) moja mama była też u p.Agi ale już po świętach bo nie miała terminu wcześniej i myslała że w jej wieku to nie wypada a tu zonk ! w drzwiach mineła sie z babeczka dobrze po 60tce ! tez była na rzęsach! i podobno regularnie przychodzi uzupełniać. No masz ci tu;) moja mama poleciala oczywiście do sasiadek się pochwalić nowym look i chyba bedzie kącik przedemerytalny chodzil na rzesy :)))))) a co do ceny u p.Agnieszki to fakt ma taniej jakos teraz bo ja za uzupelnienie po 4 tygodniach zaplaciłam 75zł ale bylo jeszcze sporo rzesek z poprzedniego zabiegu wiec jestem szczesliwa ze tylko tyle a nie zdarła ze mnie:)stwierdziła że ceny musiała dać takie bo ma małe dziecko i nie ma z kim zostawiać a więc i pracować to na zachęte taniej jest - mnie tam zachęciła:) a raz w miesiącu zamieniam się dyżurem w przychodni i mogę przyjśc rano i oszczedzic cos.
          Biorę się do pracy bo mnie w końcu zwolnią :) Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki! MM
    • ja chodzę do Fit-Studia na Zawiłej. Pani Kasia jest rewelacyjna. Wcześniej byłam w innym salonie i zapłaciłam za przedłużanie 1:1 tylko 150 zł. Efekt był okropny. Pani Kasia z Fit-Studia mnie uratowała. Polecam. Wcześniej płaciłam u nich ponad 300 zł , teraz mają promocję i wczoraj zapłaciłam 250 zł. Pracują na dobrych rzęsach Secret Lashes.
    • przez ostatnie pol roku chodze na przedluzanie rzes do salonu MANIEWSKI ktory znajduje sie na Rynku Głównym 13 i jestem baaardzo zadowolona, sa 3 dziewczyny ktore sie tym zajmują i wszystkie goraco polecam :))) Malwina
    • O ja tez u niej robię! Nawet jest tam moje zdjęcie w galerii :) Polecam jak najbardziej, ma bardzo delikatną rękę i długo się rzęsy trzymają.
    • Ja przedłużałam sobie rzęsy metodą 2:1, albo nawet 3:1, czyli do jednej naszej rzęsy doklejone trzy sztuczne:) Korzystałam z rzęs z sierści norek. Bardzo lekkie, nic nie czułam, a efekt spektakularny. Ważne jest żeby wybrać się do specjalisty, który się na tym zna, a nie do dziewczyny, która zrobiła sobie tylko kurs. A co z negatywów. Po pierwsze rzęsy po dwóch tygodniach już nie wyglądają tak dobrze. Ja musiałam je doklejać co trzy, a koszt rzęs z norek jest spory. Po drugie jak po trzech miesiącach z nich zrezygnowałam to rzęsy miałam krótkie, bardzo krótkie. Zaczęłam wtedy używać odżywki, którą kupiłam u kosmetyczki - revitalash. Droga to fakt, ale teraz mam długie i piękne rzęsy:) I nikt mi już nie powie, że sztuczne rzęsy nie niszczą naszych. W związku z tym bardziej polecam tą odżywkę, bo po niej efekty też są spektakularne:)
    • Witajcie, ja mam różne doświadczenie z rzęsami. Najpierw trafiłam do Vesuny i tam po 2 tygodniach wypadły mi wszystkie rzęsy. Potem poszłam z polecenia mojej koleżanki, bo ona chodzi na uzupełnienie co 5-6 tygodni i trafiłam do Sielanki. I jestem zadowolona. Byłam tam 3 razy i wracam co 4-5 tygodni. Generalnie nie wyobrażam sobie teraz życia bez rzęs. Boska wygoda no i super wyglądają :-) polecam
    • Z Krakowa niestety nie jestem... Przedłużam rzęsy w Gdańsku w salonie plus dla urody już od 2 lat i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Najlepsze jest to, że jak wstajesz to już wyglądasz świetnie, nie martwisz się o tusz itp. Ja polecam i zachęcam :)
    • Ja przeprowadziłam się do Krakowa dwa miesiące temu i przez przypadek trafiłam do salonu Woman's Time Hair Studio przy ul. Dobrego Pasterza 43. Robiłam sobie tam rzęsy na ślub mojej siostry i jestem naprawdę zadowolona. Efekt był oszałamiający! Rzęsy wyglądają naprawdę naturalnie. W przyszłym tygodniu idę tam na kolejne uzupełnienia. Już się cieszę:-)
      • Ja przedłużałam rzęsy w gabinecie COSMEIN na Bronowickiej. Naprawdę rewelacyjny zabieg podczas, którego można zasnąć;p i mnie się to udało;p efekt był zabójczy! :D i na pewno będę dalej korzystać z tego zabiegu:)
        • Ja mam zaprzyjaźnioną Panią Kasię z salonu Women's Time, która rzęsy robi perfekcyjnie!! Chodzę do niej z koleżanką regularnie od pół roku i nigdy jeszcze nie narzekałam. Kleje pierwsza klasa, nie uczulają i trzymają się bardzo dobrze. No i Pani Kasia ma bardzo indywidualne podejście do każdej klientki i jest w stanie każdemu doradzić. Polecam gorąco!
        • Polecam Panią Alicje w Vacu -med Centrum Przy stadinie Cracovi chodze do niej już od 5 lat rzęsy dobrze sie trzymaja wyglądają zabójczo i bardzo naturalnie nie widac że jest coś kombinowane a swoje naturalne rzęsy mam liche a po uzupełnianiu nie to samo oko nie wyobrażam sobie życia bez rzęs no i bez Pani Alicji hehehhe:)
      • Ja też robiłam rzęski w tym salonie i powiem że rewelacja, dziewczyna ma fach w ręku, rzęski super naturalnie wyglądają i dobrane grubością idealnie do moich, nic się nie dzieje, podobno nie można zbyt grubych rzęs jeśli swoje ma się liche bo potem są takie historie z wypadaniem itd, u mnie bomba, ja nie uzupełniam tylko walę zawsze od nowa wszystko- tak wolę, robię już trzeci raz i chyba nie przestanę, dodam że z moimi rzęsami wszystko w porządku , są takie jak były przed przedłużaniem. A i cena jak na salon całkiem przystępna, ja zapłaciłam 150 zł.
    • Czy któraś z Was słyszała o rzęsach firmy VIP FUR LASHES. To są podobno rzęsy z naturalnego włosia. Czytałam w internecie, że są super lekkie i wyglądają naturalnie. Faktycznie na zdjęciach wyglądają idealnie. Chciałam się upewnić czy warto się na nie zdecydować, bo ceny ich są w każdym salonie wyższe niż jedwabnych. Czy może znacie jakiś salon godny polecenia.
    • używam tych rzęs - secret lashes i potwierdzam to co jest o nich napisane ;) są lekkie, wyglądają naturalnie i ładnie się trzymają :))
      --
      'Co śmierć wykosi, miłość posieje, i to jest życie.'
    • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
przejdź do: 1-100 101-102
(101-102)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.