Dodaj do ulubionych

Kremy przeciwzmarszczkowe 40+ Co polecacie?

28.05.08, 19:38
Mam raczej suchą cerę. Zmywam tylko mleczkami i tonikami. Kupiłam drogi krem Vichy Myokine i musiałam go szybko odstawić. Skórę miałam jeszcze bardziej suchą i zaczęłam mi się ściągać pod makijażem.
Edytor zaawansowany
  • sno-powiazalka 30.05.08, 10:29
    Oj chyba mało tu 40+ :))))
    Ja osobiście bardzo byłam zadowolona z serii Bielendy >>Botox efekt<<.
  • ila251 30.05.08, 11:03
    Uzyj w nazwie kremu slowa na topie i juz bedzie robil furore, sprtyne
  • sno-powiazalka 30.05.08, 11:15
    >>Botoskin efekt<< po sprawdzeniu.
  • absit 31.05.08, 05:13
    sno-powiazalka napisała:

> Oj chyba mało tu 40+ :))))
    > Ja osobiście bardzo byłam zadowolona z serii Bielendy >>Botox efekt<
    > ;<.

forum z ograniczeniem wiekowym? czyżby??? :/
    PS. w razie ataków - mam mniej niż 40 ale wkurza mnie takie podejscie - bede dbała o urode zarowno teraz jak i w wieku 40+, 50+ i 60+!!!!
    --
    Bywa, że sobą zdumiewam siebie.
  • sno-powiazalka 31.05.08, 09:57
    A poczucie humoru masz ????? Takie chociaż minimalne :-((((

Dość długie czekanie na odpowiedź skwitowałam właśnie tak i na pewno nie było w tym żadnej złośliwości, a fakt, ze na forum może ( może podobnie jak w poprzednim poście było chyba ) być mniej 40+ nie oznacza, że w tym wieku nie dba się o siebie, ale może jest mniejszy pęd do komputera, który też może być częściej zajęty przez dzieci.
  • absit 31.05.08, 15:25
    sno-powiazalka napisała:

> A poczucie humoru masz ????? Takie chociaż minimalne :-((((

mam nawet wielkie poczucie humoru ale i na tyle zdrowego rozsądku żeby nie podkreślać różnicy wieku i nie wypominać tegoż. Wkurzają mnie takie teksty jakie spotykam na wielu forach - według wielu młodych ludzi wiek 40, 50 a nawet o zgrozo 30 lat u kobiety to czas umierania a nie bywania na forach. Że się nikt nie odezwał? Cóż.. szczerze mówiąc gdybym to ja założyła podobny wątek mając lat 40+ i dostała taką odpowiedź.. zamilkłabym w obawie, że zaraz mnie zadziobią małolaty.. taka prawda bolesna. Na litość my też kiedyś będziemy ( mam nadzieję, że dożyjemy ) w podobnym wieku i potrzeba trochę empatii zanim się coś napisze.. pozdrawiam

--
  • sno-powiazalka 31.05.08, 20:01
    Totalnie nie wiem o co Ci chodzi :-((
    Ja mam akurat 42 i jedyne co mnie powala na tym forum to rozważania o botoksie w wieku dwudziestu paru lat. Nie mam kompleksu na punkcie wieku i zaręczam Ci że totalnie źle odebrałaś to co napisałam, ale na to nie mam wpływu.
    Pozdrawiam również :-D
  • absit 31.05.08, 20:56
    sno-powiazalka napisała:

> Totalnie nie wiem o co Ci chodzi :-((
    > Ja mam akurat 42 i jedyne co mnie powala na tym forum to rozważania o botoksie
    > w wieku dwudziestu paru lat. Nie mam kompleksu na punkcie wieku i zaręczam Ci ż
    > e totalnie źle odebrałaś to co napisałam, ale na to nie mam wpływu.
    > Pozdrawiam również :-D

wiec przepraszam - odebralam Cie jako malolate ktora uwaza ze nie ma tu wiecej kobiet w Twoim wieku - graba:)
    --
  • mikka8 30.05.08, 11:28
    sama13 napisała:

> Mam raczej suchą cerę. Zmywam tylko mleczkami i tonikami. Kupiłam drogi krem Vi
    > chy Myokine i musiałam go szybko odstawić. Skórę miałam jeszcze bardziej suchą
    > i zaczęłam mi się ściągać pod makijażem.

Polecam taki zestaw Nuxe: Nirvanasque na noc(lekko zluszcza),a na dzien Creme Fraiche Concentree de Beaute do b.suchej skory.Ostatnio uzywam i jestem bardzo zadowolona,skonczyly sie suche placki na policzkach,mnie nie zapychaja,a mam takie sklonnosci,oj mam po innych kosmetykach.Nuxe jest dostepne w aptekach,w internetowych troche tansze.

--
    "Trzeba marzyć tak,jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak,jakby się miało umrzeć jutro".
    James Dean
  • jarka63 30.05.08, 13:02
    Ja mam cerę mieszaną,więc nie bardzo powinnam Ci doradzać, ale
    spróbuj może Olay Regenerist, Nivea DNAge albo Garnier UltraLift.Z
    aptecznych kremów Redermic La Roche Posay. Jeśli Vichy, to raczej
    Lift Active.Generalnie rada podstawowa: bierz próbki gdzie się da,
    nie kupuj w ciemno.
    --
    What are days for?
  • myszmusia 31.05.08, 06:06
    od x-lat kupuje prawie wyłacznie Vichy i z czystym sumieniem moge polecić. Ale fakt po miyokine miałam podobnie jak ty.Ale tylko po nim. Jak masz bardzo suchą cere to dobry jest thermal fix 2
    poczytaj tutaj:
    www.vichy.pl/
    i faktycznie sprawdzaj na próbkach - z próbkami vichy raczej nie ma problemu.

PS. mam 40+
  • basiek13 31.05.08, 16:58
    ja mam trochę mniej niż 40+ :) i podobnie jak ty sucha skórę - polecam z
    czystym sumieniem serię AA Nutri Ujędrnianie ( ja mam 35+ ale jest i 40 +)
  • goskianki 02.06.08, 13:33
    Olay regenerist jest ok. spróbuj.
    Serum, krem lub emulsja na dzień, krem na noc.
    Ja jestem b. zadowolona.
    pozdrawiam
  • big.rabarbar8 02.06.08, 14:25
    A ja zaszaleje-co tam. Jesli Cie stac to kup (a jak nie to sobie zazycz w formie prezentu) strivectin (sephora). To bardzo silny, ale dobrze tolerowany krem na rozne niedoskonalosci zwiazane z wiekiem oraz ekspozycja na slonce. Uzywalam, polecam. Troche ma nieladny jak dla mnie zapach i nieco zbyt gesta konsystencje (wole lzejsze) ale wynagradza efektami.

A zeby jeszcze troche podniesc poprzeczke powiem tak: kazda z nas cos Ci poleci. Zapewne cos, co jej samej "zrobilo dobrze", ale niekoniecznie "zrobi" tez Tobie. Jesli Twoja "suchosc" jest naprawde duza wybierz sie do dermatologa estetycznego na badanie skory. Taki lekarz doradzi preparaty medyczne, ktore dzialaja znacznie lepiej niz najlepsze dostepne bez recepty specyfiki, a poza tym moze doradzi tez zabiegi silnie nawilzajace-mezoterapie lub mezoterapie beziglowa? 40 lat to piekny wiek, wart, zebys blyszczala i cieszyla sie uroda, bo pewnie jestes juz madra i wiesz czego chcesz:)
    rabarbar
  • malgosiabdg 15.01.19, 14:13
    No właśnie a znacie coś przeciwzmarszczkowego ale z NATURALNYM składem??? Bo z moich obserwacji jest tak:
    1) albo krem jest naturalny i tylko nawilża, nic nie ujędrnia, czasami zapycha jak ma dużo olei
    2) albo krem ma beznadziejny skład. jak się go używa to twarz wygląda lepiej ale to jest tylko chwilowe, tak naprawdę w ogóle nie wpływa na stan skóry.
    Miałam już masę kremów z każdej półki i cenowej i ta teoria się sprawdza :P pod wpływem internetu kupiłam ostatnio resibo, bo wydawał się sensowny i miał działać przeciwzmarszczkowo a w sumie nawet z nawilżaniem nie do końca radził sobie, pachnie dziwnie ale na to przymknęłabym okiem. I 80 zł znowu poszło w błoto, mądry Polak po szkodzie jak to mówią
  • kasha77 15.01.19, 14:47
    Niestety (lub stety;)) przeciwzmarszczkowo działają - retinol, kwasy i wysokie filtry (mówię o domowych sposobach). Cała reszta to tylko podtrzymanie efektu z wyżej wymienionych. Z naturalnych produktów u mnie narazie (w tym roku 42 lata) sprawdziła się Madera i May Lindstrom. Podobne też dobre są produkty Mahalo - pełna natura, ale cena tu lekko powala.

--
    overthelinesblog.wordpress.com
  • malgosiabdg 17.01.19, 12:32
    Kasha77, dziękuję pięknie za polecenie :)
    Powiem szczerze, że nie słyszałam nigdy o tych markach :P Wygooglowałam sobie na szybko may lindstrom i zakochałam się w tych opakowaniach, super wyglądają! tylko chyba ciężko je dorwać u nas. No i te ceny, jak doliczyć wysyłkę z zagranicy to wyjdzie dużo. Dużo za dużo niż jestem w stanie wydać jednorazowo hahah. Może na urodzinki.
    Masz rację, same kremy za wiele nie pomogą. raz na jakiś czas robię sobie okresowe kuracje mocno złuszczającym retinoidem. Ale myślę, że w międzyczasie jakieś jakieś peptydy w kremie mogłyby pomóc na ujędrnienie, utrzymanie wody itp.
    Nie wiem, czy coś ze mną jest nie tak, czy uzywam marnych kremów bo prawie nic już mnie porządnie nie nawilża. z orientaną ze śluzem ślimaka było tak samo jak z resibo...
  • kasha77 17.01.19, 14:40
    u mnie śluz ślimaka też poległ - nie zrobił kompletnie nic. Sprawdź sobie te marki na cultbeauty bo tam wysyłka jest darmowa, chyba powyżej 50 funtów (niedawno wprowadzili Drunken Elephant - marka cudo, chyba nie ma produktu, który by był przeciętny ). Z polskich marek sprawdź sobie Creamy (taka polska tańsza wersja May L.;)) i Herbs - naturalne kosmetyki od farmaceutów. Ceny już normalne a jakość moich zdaniem pierwszorzędna:)

--
    overthelinesblog.wordpress.com
  • daisy324 18.01.19, 15:28
    Nie dziwię się, że Resibo się u Ciebie nie sprawdził. W moim odczuciu to mógłby być niezły krem na lato dla młodych dziewczyn nie mających problemów z utratą wody. Tu by się przydało coś bardziej treściwego. Ostatnio zgarnęłam kilka próbek Be Organic z kwasem hialuronowym i przez weekend będę testować. Myślałam też o Richevonie, bo skład fajny tylko drogi, a na próbki nie ma opcji, więc trochę słabo.
  • malgosiabdg 01.02.19, 16:08
    A to jest jakiś wymóg żeby krem zostawiał warstwę? Ja bym to zaliczyła nawet na minus z tym, że zazwyczaj te które jej nie zostawiają to słabo nawilzają. Może stąd się wzięło to przekonanie. No przynajmniej u mnie tak zazwyczaj bywa ;] Jeszcze sobie poczytam o tym kremie, bo mnie zaciekawiłaś. Używasz czegoś mocniejszego na noc czy tylko to?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.