• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dekoloryzacja ? Dodaj do ulubionych

• 21.11.08, 08:19
    Zrobiłam u fryzjerki kolor który wyszedł paskudnie brrrr :(
    Zaraz wpadnę w depreche Patrzeć na nie nie mogę nie wiem co
    za gó... z tym kolorem .Myslicie ,ze dekoloryzacja pomoże ? Jeśli
    tak to co wrócę do naturalnego koloru ? Ile takie cos kosztuje.
    jestem wściekła wydałam kase na farbowanie 140 zł przed andrzejkami
    muszę zrobic porzadek z tym bo inaczej się nigdzie nie idę .
    Zaawansowany formularz
    • 21.11.08, 08:24
      Kiedyś ufarbowałam włosy na zbyt ciemny kolor, wyglądałam fatalnie, u fryzjera zriobiłam dekoloryzację (niszczy włosy), zdjął kolor i nałozył zbliżony do mojego naturalnego.
      Dużo płacisz za farbowanie, u mnie (miasto 60 tys.) płacę 60 zł i zawsze jestem zadowolona., ale fakt, chodze do tzw. zwykłej fryzjerki, nie tzw. stylsity fryzur (za to samo bierze znaaaacznie więcej).
    • 21.11.08, 08:52
      Dekoloryzacja zdejmie farbę i twój kolor naturalny. Nie ma mowy, żeby po tym zabiegu wyglądać, jakby się nie farbowało włosów w ogóle. Będzie konieczne położenie farby po raz kolejny. Napisz może jakiego efektu oczekiwałaś i jaki kolor masz teraz na głowie. Może będzie się dało coś poprawić bez wytrawiania włosów dekoloryzatorem.
      • 21.11.08, 09:05
        wiem ,ze masakrycznie dużo !!!! i to nie stylista tylko normalny
        fryzjer do którego zawsze chodziłam ... bo wiecej juz tam nie
        pójdę!!!Wiem nie miał wpływu na to co wyjdzie ale gdyby mnie uwaznie
        posłuchał wyszło by znacznie lepiej
        nałozone zostały 2 kolory ciemny i jasny a wyszła masakra brrr
        Wygladam jak starsza pani z sąsiedztwa . Kurcze teraz to powinnam
        tam pójśc i niech poprawi skoro tyle skasował ale wole nie
        ryzykowac bo znowu moze cos nie wyjśc .
        • 13.12.08, 15:28
          Witam,
          Mam ogromny problem. Otoz kilka dni temu zapragnelam zostac blondynka i to
          okazalo sie moim ogromnym bledem;/ Kupilam jasny blond z palette. Kolor wyszedl
          nienajgorszy, ale wygladam w nim okropnie!! Poszlam wiec na nastepny dzien do
          fryzjera, a wlasciwie do 3 salonow fryzjerskich zeby dowiedziec sie, czy moge
          zrobic sobie na te wlosy balejaz z blondu i brazu (przed farbowaniem zawsze go
          mialam) i powiedziano mi ze nie ma problemu. W jednym z salonow zdecydowalam sie
          na zrobienie. Wlosy wiele sie nie zmienily, a ciemny braz ktory mial wyjsc, byl
          prawie niewidoczny;/ Siostra zaproponowala mi ze sprobuje pofarbowac mi wlosy na
          wczesniejszy kolor i ze nalozy mi na ten blond ciemne pasemka
          , ale wczensiej uzyje dekoloryzatora. Czy mozna go wlasciwie uzywac na blond
          wlosy? Bo czytalam, ze przewaznie uzywa sie go na ciemne wlosy, zeby je
          "pojasnic". No i oczywiscie boje sie ze ta brazowa farba na pasemkach znowu nie
          chwyci;/
          Pomozcie!!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.