Dodaj do ulubionych

Nutriheat Hair Nutrition Hairdryer-suszarka-cudo?

13.12.08, 15:08
Cześć,

szukam suszarki do włosów i wpadłam na coś takiego:
www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=46496&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051
Ktoś wie cóż to za ustrojstwo?

A tak ogólnie - jakie możecie dać rady dla osoby poszukującej dobrej suszarki? Na co zwrócić uwagę? Co suszarka powinna mieć?

Acha - cena nie jest jakimś wyjątkowo istotnym kryterium :)
Edytor zaawansowany
  • 13.12.08, 20:14
    Dla mnie najważniejsze kryteria to: lekka, mała i cicha.
  • 13.12.08, 22:50
    lekka mala i cicha to na wakacje, do codziennego urzytkowania lepiej
    kupic pozadna suszarke z koncowkami i reg temp i nawiewu bo takie
    male szybko sie przegrzewaja i pala, jak odkurzacze...
  • 13.12.08, 22:59
    Moja się nie przegrzewa, a jest ultra-malutka wakacyjna :)

Mam dużo włosów na głowie i gdbym miała taka dużą z bajerami to by
    mi ręce odapdły.
  • 14.12.08, 17:42
    też prawda
  • 13.12.08, 20:41
    Ja bym w takie cuda nie wierzyła;)...

Dobra suszara ma przede wszystkim regulację temperatury (aby móc konczyć suszenie chłodnym nawiewem).
    Poza tym przydaje się jonizacja, aby się włosy nie elektryzowały. Nie wiem jakie masz włosy i co z nimi chcesz robić, ale zwróć jeszcze uwagę na nakładki: wąska do wygładzania i dyfuzor do loków oraz do nadania puszystości.
  • 17.01.09, 04:02
    nie trzeba wierzyć w cuda, jak tu ktoś powiedział;), ta suszarka jest dobra, ale
    nie wiem czy cudowna:)No i nie wiem gdzie mieszkasz? Pytam, bo w Polsce takiej
    suszarki nie widziałam? a żeby działała "cudownie" potrzebne są do niej wymienne
    kapsułki, bo to one odżywiają włosy. Kosztują 5 funtów, 6 sztuk.
  • 17.01.09, 11:48
    W efekcie kupiłam Remingtona Shine Therapy - też z wkładami nabłyszczającymi -
    dwa wkłady za 5 czy 6 funtów. Każdy powinien wystarczyć na około 40 użyć. I
    potwierdzam - jest dobra :)

I mimo sporych gabarytów nie jest ciężka. Włosy się nie elektryzują, schną
    błyskawicznie. Jedynie czego nie ma to typowo zimnego nawiewu, tzw. cool shot.
    Ale za to pierwszy poziom 'ciepła' nie jest gorący.

Mieszkam w Anglii i tu ją kupiłam.
  • 17.01.09, 14:53
    No właśnie...nie wiem, ale dopiero w anglii zauważyłam jak wiele jest tu
    suszarek bez tego zimnego powietrza.I co najdziwniejsze, są przeznaczone do
    ratowania włosów;)Ja mam teraz z serii BabylissPro taką do nabłyszczania, do
    włosów koloryzowanych i też jest dobra, chociaż nie ma zimnego powietrza tylko
    takie wolne ciepełko;)
  • 18.01.09, 01:58
    in_mint_condition napisała:
    > Ktoś wie cóż to za ustrojstwo?

Co wy macie z tym "ustrojstwem"?! Zapanowała jakaś moda na to słowo czy co?! W Poradniku Domowym czy Wystarczająco Dobrej Pani Domu też zawsze, pytając np. o odkurzacz czy automat do wypieku chleba, użyją słowa "ustrojstwo". A przecież język polski nie zna takiego wyrazu. Czy tak trudno napisać po prostu "urządzenie"???!!!
  • 18.01.09, 05:29
    Co wy macie z tym "ustrojstwem"?! Zapanowała jakaś moda na to słowo czy co?! W
    Poradniku Domowym czy Wystarczająco Dobrej Pani Domu też zawsze, pytając np. o
    odkurzacz czy automat do wypieku chleba, użyją słowa "ustrojstwo". A przecież
    język polski nie zna takiego wyrazu. Czy tak trudno napisać po prostu
    "urządzenie"???!!!"

Nie do końca masz rację, wprawdzie słowo pochodzi z rosyjskiego jęz, ale oznacza
    urządzenie, o którym wie się niewiele....nie o urządzenie w ogóle. Więc tutaj
    słowo zostało użyte prawidłowo;)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.