Dodaj do ulubionych

dobry fryzjer Warszawa-poszukiwany

11.01.09, 22:27
Witam,
Poszukuję dobrego fryzjera w Warszawie, lub okolicach.
Mam cienkie i delikane włos, dlatego przydałby się ktoś, kto
potrafiłby coś doradzić, ewentualnie myślę o balejażu.
z gór dziękuję za pomoc
pozdrawiam
AniA
Edytor zaawansowany
  • Gość: Mimoza IP: *.spray.net.pl 15.01.09, 13:05
    Tez mam cienkie i delikatne włosy i od lat chodzę do jednej
    fryzjerki, po której strzyżeniu włosy mi sie naprawdę przyzwoicie
    układają. Co do doradzenia - też jak najbardziej mogę polecić panią
    Magdę z salonu Hest w al. Jerozlimskich w Warszawie.
  • zara82 23.01.09, 12:45
    Ja mogę wam polecić nieduży salon przy ul. Kochanowskiego 46, który nazywa się
    Instar Studio. Prowadzi go młoda dziewczyna, ale potrafi zdziałać cuda na głowie.
  • Gość: Loli IP: *.180.4.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.03.12, 12:11
    A ja polecam Salon Capillus www.capillus.pl na ul. Łuckiej 18 w warszawie, ceny przystępne i jakość wykonania rewelacyjna tel. 22 3982858
  • Gość: Marika IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.13, 18:18
    cześć ,
    ja byłam na brackiej u Radka i Przemka. Polecam super chłopaki. kolor mam mega nikt mi tak nie doradził a od kilku miesięcy szukałam Pozdro
  • Gość: ela IP: *.play-internet.pl 25.11.13, 23:53
    Jakiś czas temu byłam w salonie u Filipa Galasa. Przypadkowo trafiłam na Michała, miły młody chłopak. Wyszłam bardzo zadowolona. Poleciłam moim koleżankom i tez chętnie wracają.
  • Gość: sonia IP: *.chello.pl 28.04.09, 23:38
    hej dziewczyny ja również moge polecić bardzo dobrego fryzjera. Mam
    cieżkie do obcięcia włosy, są grube i źle się układają chodze od
    ponad roku do Pana Konrada który przyjmuje w salonie na ulicy
    Wareckiej 9 w Warszawie tel.(022)826-61-85. Jeszcze nie wyszłam od
    niego nie zadowolona, w prawdzie nie jest tanio ale za dobry serwis
    warto zapłacić strzyżenie na moich włosach to koszt 85 zł, niedawno
    zabrałam swoja mame, która teraz ma piękny kolor i jest fajnie
    wystylizowana.
  • Gość: mary IP: *.chello.pl 08.05.09, 23:02
    dzięki za namiar :) dzisiaj skorzystałam z uslug pana Konrada :)
    jestem bardzo zadowolona. Wyszłam z pięknym kolorkiem strzyżenie też
    chyba ok ale to się okaże jutro rano :) co powiedzą koleżanki w
    pracy
    Przedewszsytkim nie musiałam długo czekać na wizyte, która była
    bardzo przyjmna, atmosfera salonu również jest bardzo rodzinna i
    kameralna, nie ma lansiarstwa, którego nie znosze a to miejsce jest
    bardzo przyjemne choć przyznam,że troszke się naszukałam tego salonu
  • Gość: izwaw85 IP: *.chello.pl 11.06.09, 15:33
    podzielam zdanie skorzystałam z kontaktu po przeczytaniu paru
    pozytywnych opini również na innych forach i jestem bradzo
    zadowolona. Wyszłam całkowicie odmieniona
  • alexsandra30 19.06.09, 11:57
    GDZIE JEST FRYZJER Z EMPIRE KOŁO HALI MIROWSKIEJ EMIL EXSTRA FRYZJER
    JUŻ TAM NIE PRACUJE MOŻE KTOŚ WIE GDZIE TERAZ PRZYJMUJE PROSZĘ O
    POMOC MUSZĘ GO ODNALEŚĆ .POZDRAWIAM
  • sylwiak27 31.05.10, 10:06
    Nie polecam Konrada z Wareckiej. Raz poszłam cięcie było ok, kolor po wyjsciu
    ładny, tylko po 2 tygodniach wypłukany na maksa. Drugi raz ok. Ale trzecim razem
    juz nie poszło. Grzywkę mi zrobil taką, jak przyczesał jak siedziałam na fotelu
    to jakoś wyglądała choć szału nie było, ale jak wróciłam do domu to porażka na
    maksa. Zęby takie jakbym po pijaku sobie sama ciachnęła. Koleżanki w pracy
    powiedziały, żebym sobie nawet sama ją poprawiła bo wygląda nieciekawie, i żebym
    się nie przejmowała bo odrośnie... Taki szał zrobiłam, a za włosy do ramion
    skasował mnie 95 zł!!!! Kolory ktore klada po paru myciach zmywają się totalnie.
    Nie polecam!!! PS. Mame po pierwszym razie tez probowalam zarazic, ale na drugi
    dzien rownież poszła do innego salonu poprawić grzywke!!! Generalnie nie polecam.
  • Gość: Patwawa IP: *.chello.pl 22.06.10, 10:16
    nie zgodzę się z Sylwiak27 ja jestem bardzo zadowolona i bynajmniej
    zawsze mam grzywke strzyżoną prosto i na "trzeźwo"
  • Gość: gosc IP: 178.73.49.* 28.03.11, 18:18
    Pan Konrad z Wareckiej jest mistrzem koloru :)))) Byłam u niego pare razy na koloryzacji i za każdym razem jestem zadowolona. A do łatwych klientek nie należę, bo jak nie pojawiam się u niego z "zielenią" na głowie, to po eksperymentach z samodzielnym farbowaniem i czernią na głowie i on mnie zawsze wyprowadza na prostą :) Dzisiaj byłam u niego i znowu mam piękny kolor na głowie, jedyny minus to to, że salon ten nie należy do najtańszych, no ale cóż uroda kosztuje ;) Polecam.
  • Gość: kinia IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.11, 16:11
    :) również polecam
  • Gość: L IP: *.146.232.97.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.04.11, 22:50
    Korzystał ktoś może ze stylistów włosów z ul. Biały kamień ,,Bazar''??? będę wdzięczna za opinie ??????????????????
  • Gość: Iga1liga:) IP: *.dynamic.chello.pl 21.01.12, 16:10
    Ja trafiłam do Bazaru sama nazwa świetnie określa to miejsce!!! Jakość prosto z saloniku bazarowego trafiłam do kolorysty Daniela. Ten chłop a raczej liliput nie ma pojęcia o koloryzacji ale udaje absolutnego mistrza. Mam włosy spalone zapłaciłam 280 zł i będę żałować jeszcze długo. Totalna żenada!!!!!!
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.mm.pl 05.02.13, 22:34
    Korzystałam niestety, szukam fryzjera od paru lat, ale dobrzy to są chyba tylko ci najbardziej znani a oni z kolei koszmarnie drodzy. Cukierkowe opisy na forach to bezczelne lansiarstwo.
    W Bazarze niby wszystko Ok ale chłopczyk komplenie nie słucha o co się go prosi, przytakuje a potem i tak swoje robi. Obciąl mnie zupełnie nie tak jak mówiłam, prosiłam wyjaśniałam. Zle widze bez okularów, a do strzyżenia niestety trzeba zdjąć, zalaciłam 150 zł a w domu przez cały następny miesiąc bałam się spojrzeć w lustro.
    Najgorsze, że w ogóle nie można liczyć na prawdziwe opinie forumowiczów. W warszawie jest tak dużo fryzjerów jak nie przymierzając banków a ludzie wciąż szukają i szukają.....
    Pozdrawiam.
  • Gość: Anka Pod. IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.13, 22:56
    A ja polecam "CAPILLUSA" na Łuckiej 18 koło Hiltona na Woli tel.22 398-28-58 www.capillus.pl

ceny konkurencyjne a jakość wyśmienita, nawet robili sesję do Wysokich Obcasów Extra więc chociażby taka sesja zobowiązuję. Nie cukruję ale polecam tym którzy się rozczarowali innymi salonami.
  • Gość: Ewa IP: *.internetia.net.pl 07.02.13, 14:13
    Kilka dobrych propozycji kompleksowych usług fryzjerskich poniżej:

www.eurobon.pl/deal/886/koloryzacja-strzyzenie/#.UROnq_KtGAE
    www.eurobon.pl/deal/1052/strzyzenie-stylizacja/#.UROnrfKtGAE
    www.eurobon.pl/deal/734/koloryzacja-bez-amoniaku/#.UROnuPKtGAE
    z ręką na sercu mogę polecić:)
  • Gość: O.N. IP: 82.177.252.* 17.04.13, 10:31
    mogę Pani smialo polecić dwa salony, z których jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona. młody, ale doświadczony personel oraz fachowa i profesjonalna obsluga. Pierwszy to Studio fryzur i urody przy ul. Wrocławskiej 25 (na Bemowie nowym) - Pan Piotr i Pani Ania to wręcz artyści w swoim fachu; oraz drugi: Salon fryzjersko-kosmetyczny przy ul. Nowolipki 13 (taki z zielono-białym szyldem) - Pani Agnieszka i Magda sa bezbłędne. Pozdrawiam i zycze lepszych doswiadczen z fryzjerami :)
  • Gość: EWA IP: *.acn.waw.pl 22.05.13, 10:06
    Ja byłam w salonie na Nowolipki 13 co prawda nie u pani Agnieszki ,ani Magdy,ale fryzjerka zrobiła mi koszmar na głowie.Wydaje mi się że te dobre opinie to panie piszą same o sobie.Tam też nie pracuje żaden Marcin. Nie polecam A wręcz ostrzegam. Pół roku zapuszczałam włosy po koszmarze który zrobiła mi pseudo fryzjerka i poszłam na Nowolipki i trafiłam na taką samą.Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć ,że nie ma dobrych fryzjerów są tylko ludzie posługujący się nożyczkami
  • Gość: WIOLKA MAZUR IP: *.205.110.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.05.13, 12:55
    Witajcie!

Polecam Capillusa jest rewelacja, pracują na Lorealu i na Kerastase a pozatym ceny są niskie jak na jakość która jest oszałamiojąca

www.capillus.pl
  • Gość: asia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.06.13, 19:38
    Polecam p. Grzegorza, który pracuje w salonie TO JEST TO w radości ul. Patriotów (Delikatesy K&M) 519-478-797. Świetnie dobiera fryzury i nie jest drogo.
  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.14, 17:01
    Ja też polecam Pana Grzegorza (Warszawa Radość, TO JEST TO). Podpowiada jaką fryzurę wybrać, co zmienić, a efekt jest super:) Dodatkowo jest bardzo miły:)
  • Gość: .Ala IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.14, 22:25
    Jasne i co skusiłam sie i mam masakre na głowie. Szukam dalej może ktoś coś poradzi?
  • Gość: Ada IP: *.play-internet.pl 13.01.14, 12:47
    Mogę polecić Patryka Zawadzkiego. Trafiłam na jego profil na goldenline i zdecydowałam się spróbować. Podchodzę z dystansem do fryzjerów, ale nie żałuję. Dobrze dobrany kolor, dobre kosmetyki.
  • Gość: wocanta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.13, 22:24
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: ZawadyDAYSPA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.13, 15:34
    tablica.pl/oferta/zawady-day-spa-pilnie-poszukuje-osoby-na-stanowisko-fryzjera-ID3lWyz.html
  • Gość: Monika zadowolona IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.13, 13:28
    Ja szukalam dobrego fryzjera cztery lata i.....znalazlam! Pan
    Pawel Nawalski z salonu Effect na ul. Walicow 19 w Warszawie jest swietnym fachowcem i bardzo milym czlowiekiem. Doskonale strzyze, doradza w doborze koloru i fryzury. Jestem wybredna klientka, zalezy mi przede wszystkim na doskonalym strzyzeniu ale wazna jest tez atmosfera, ktora tworzy fryzjer. U Pana Pawla czuje sie doskonale i wychodze odmieniona i "odmlodzona". Goraco polecam.
  • Gość: Marysiaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.13, 21:50
    Ja polecam salon HAIR&BEAUTY prowadzony przez panią Weronikę Raczyńską. To salon tylko dla wymagających, uwielbiających czuć się pięknie kobiet. Często tam chodzę i jestem bardzo zadowolona. To nie tylko stylizacja fryzur, ale także kosmetologia i zabiegi upiększające. Jeśli szukasz dobrego salonu, to polecam ci expression-salon.com
  • Gość: Klo IP: *.204.40.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.10.13, 14:56
    Ja od długiego czasu chodzę do Pawła Trzaski - salon Kurnik 5 na Bartoszewicza 3. Za każdym razem wychodzę od niego bardzo zadowolona :) świetnie dobrany kolor i strzyżenie, przemili pracownicy i atmosfera. Pamiętam, jak kiedyś przyszłam do niego ze strasznie słabym humorem, a wychodziłam z uśmiechem od ucha do ucha :)
  • Gość: Monika IP: *.tktelekom.pl 24.02.14, 11:45
    Ja nie polecam! Koszmar odradzam! Słabe jest to ze oczernia przy kliencie innych fryzjerów Spartaczyła totalnie moje naturalne, zaznaczam naturalne włosy!!! Oczywiście mogę to udowodnić jeśli ktoś jest zaineresowany! Miało być Ombre wyszły pasemka po poprawkach za kwotę 300 zł! Świetnie
  • Gość: barczykewa@wp.pl IP: *.146.137.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.08.15, 12:51
    A ja polecam Rafała Miodka z Klif-u .Od lat jest rewelacyjny, nic się nie zmienia, poza cenami.
  • Gość: VIOLKA MAZUR IP: 87.204.240.* 30.08.15, 14:04
    Ja polecam Pawła Dłużniewskiego, z Capillusa na Łuckiej 18, na Woli
    tel. 22 398-28-58 www.capillus.pl
  • Gość: jul_k_a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 13:48
    ja trafiłam wreszcie na dobrego fryzjera w warszawie, a pomimo tylu salonów wcale nie było to taki łatwe, mam długie grube włosy i dobre cięcie jest dla mnie bardzo ważne, zupełnie inaczej układają się włosy. Mój sprawdzony salon fryzjerski to GD Studio przy ul. Widok 22
  • Gość: zadowolona:) IP: *.205.133.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.11.13, 15:42
    Dziewczyny co ja przeżyłam z różnymi fryzjerami to koszmar! Dopóki nie natrafiłam na blog freakshowproject.blogspot.com/2013/10/hair-of-the.html#comment-form_7809684032129844789 , nic mi więcej nie pozostało jak spróbować kolejny raz i udało się! Piotr z Marszałkowskiej18 to coś więcej niż dobry fryzjer stylista, nigdy wcześniej nie miałam szczęścia do takich fryzjerów. Skusiłam się nie tylko na cięcie, ale i na zmianę koloru! I nie żałuję, pięknie podkreśla mą osobowość no i oczy:) na koniec zregenerował moje włosy botoxem i jestem mega szczęśliwa! Zapisałam się już na kolejny seans:D
  • Gość: katja IP: *.108.152.81.wlantech.pl 11.12.13, 16:24
    Do Twojej dyspozycji najlepsza stylistka włosów i makijażystka

Do 20 grudnia cena specjalna TYLKO 290 zł
    Cena Vouchera obejmuje
    koloryzację
    strzyżenie
    regenerację
    makijaż dzienny ,biznesowy lub okolicznościowy
    Zapraszam
    makeuphair24.pl usługi rekomendowane przez magazyn YOUR HAIR jako POLECANY wśród 10 najlepszych salonów w PolsceTekst linka
  • Gość: lucy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.14, 10:52
    Sprawdźcie Patrycje Sawicką w salonie Gnatyshyn. Miałam okazje być u niej już kilka razy. Jestem zachwycona!
  • Gość: Aniulllka IP: *.play-internet.pl 14.03.14, 21:58
    Patrycję polecam kosmetyczkę, świetnie rzęsy robi, a fryzjera Patryka z dawnej Fabryki Urody. Apropo Patrycji, to jej znaleść nie mogę, a Patryka Zawadzkiego znalazłam na goldenline.
  • Gość: Klara IP: *.dynamic.chello.pl 31.03.14, 16:35
    Potwierdzam , byłam ;) rewelacja świetna fryzjerka zajęła sie moimi włosami tak jak zawsze chciałam :)) Patrycja- salon Gnatyshyn
  • Gość: Autor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.14, 13:22
    Byłam na strzyżeniu - piękna pani Ania Szeligowska strzyże średnio, a już z pewnością nie do typu urody klientów. Leci raczej swoim rytmem i gustem. A to nie wszystkim musi pasować.
    U tych fryzjerów znajdziecie lansiarstwo i snobizm, niby trendy, a nie profesjonalizm. Jest też sporo zadęcia. Byłam świadkiem strzyżenia też innej osoby przez p. Marcina Szmyca - niestety rodzaj usługi był o podobnym charakterze - czyli jak można oszpecić klienta.
    I W TYM ZAKRESIE SALON FRYZJERSKI "U FRYZJERÓW" rzeczywiście się wyróżnia.
    Nadrabianie miną i wciskanie profesjonalizmu - to tu rzeczywiście znajdziecie, a do tego wygórowane ceny nieadekwatne do rodzaju wykonanej usługi.

Nie polecam
  • lewandis 28.10.13, 16:12
    Miłe koleżanki, no i panowie także :)

Jak niektóre z nas już się przekonały, nasz ulubiony fryzjer Seabstian Rudzewicz,
    otworzył długo oczekiwany nowy salon STUDIO ŻURAWIA.
    Po prostu jak poszłam to mnie zamurowało.
    Tak oryginalnego salonu nie widziałam. No i ten spokój oraz pełne zaufanie w stylizacji.
    Rzadko odziałam się na forach ale teraz nie wytrzymałam.
    Same zobaczcie:
    STUDIO ŻURAWIA
    ul. Żurawia 26, Warszawa
    telefon: 22 622 11 38
    www.studiozurawia.pl

Polecam z uwielbieniem
    Lewandis
  • Gość: Jajo IP: *.itbt.eu 04.12.13, 12:29
    W pełni się zgadzam :-)
    Widać, że wreszcie "na swoim" Sebastian mógł rozwinąć skrzydła i wprowadzić w życie swoje pomysły. Jest elegancko, profesjonalnie i sympatycznie :-) A pokój, w którym myte są włosy to mistrzostwo :-)
    Wierna klientka od prawie 9 lat... :-)
  • Gość: Kama IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.15, 22:14
    Hm... ,a ja wcale nie! znam pana Sebastiana kilka lat i uważam ze Woda Sodowa uderzyła mu do głowy. fakt osobiscie dobry fryzjer ,ale gwiazdor kiepski i kiepska załoga no i CENY Wysokie!!!
  • Gość: Niezadowolona IP: *.itsa.net.pl 14.05.15, 17:27
    Zdecydowanie odradzam. Wyszłam ze spalonymi włosami o zielonym odcieniu. Absolutny koszmar
  • Gość: Aleksandra IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.14, 05:34
    Nie zgadzam się z ta opinią, byłam u tego fryzjera osobiście i jestem rozczarowana. Nie umie dobrać fryzury ani dobrze ściąć włosów. Jedyne co potrafi to poszarpać nożyczkami włosy tak, że nie będą się układać tak jak powinny. Zachowuje się przy tym jak dziecko we mgle i na dodatek się spóźnia. Zero profesjonalizmu, nie polecam. Myślę, że pozytywne opinie na temat tego fryzjera są poprostu wpisami jego samego..
  • Gość: Ilona IP: *.adsl.inetia.pl 17.12.14, 11:29
    Nigdy nie mogę trafić na fryzjera który dobrze zajmie się moimi włosami ale znalazłam stronkę www.wyglad.pl gdzie są opinie i oceny o fryzjerach. Następną wizytę u fryzjera planuję co prawda za jakiś czas, ale czy ktoś z was korzystał z tego serwisu?
  • Gość: TVNStyle IP: *.mastiffmedia.pl 21.01.15, 18:06
    Dziewczyny,

ja z innej strony: pracuję w redakcji nowego programu o metamorfozach salonów fryzjerskich, który będzie emitowany na antenie TVN STYLE. Obecnie trwa do niego casting, w którym szukamy salonów w Warszawie i okolicach, które chciałyby przejść metamorfozę. Naszym prowadzącym jest Maciej Wróblewski. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby wziąć udział w programie, albo podpytać o szczegóły, podaję mail: a.syrtow@tvn.pl
    p.s. casting trwa, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to doradzam sprawny kontakt:)
  • wika120 29.09.13, 21:09
    oooo Ja byłam 1 i ostatni raz u faceta niezłe opinie maja i niezle bajeruja jak pieknie jest.Jakis czas temu siostre wypchnełam do p.Weroniki Raczyńskiej do salonu EXPRESSION na ul.łucka 20/22 miała niezłe opinie i cena za długie oscyluje 100-110 zł Więc spoko Siostra wróciła zadowolona i odmieniona.Po jakims czasie ja tez poszłam. 1 wrazenie zarozumiała kobieta ale gdy zaczeła mi tłumaczyc co z moimi włosami i fryzura jest nie tak i co mozna zrobic to zmieniłam zdanie wysłuchała uwaznie o co mi chodzi i powiedzoiała NIE TO KOMPLETNIE NIE ZDA EGZAMINU !!! powiedziała co bedzie lepsze Nie scinmajac mi z długosci włosów tak pocieiowała ze byłam mile zaskoczona.Bałam sie co bedzie w domu ale wyjasniła jak mam je pielegnowac i suszyc i mija juz 2 mce i jest serio super.Jednak warto było Na pewno do niej wróce.Moze i Ty spróbuj
  • Gość: Iza IP: *.146.226.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.09.13, 23:31
    Jeśli chodzi o dobrego fryzjera to z pewnością mogę polecić Przemka, ma swój salon na Elektoralnej. Chodzę do Niego od ponad 4 lat (z przerwa :((((). Po dwóch wizytach u innego fryzjera powrocilam skruszona i naprawdę jestem zadowolona. Super kolor fajna fryzurka :) w ubiegłym tygodniu była u niego moja mama. Dzień pózniej w jakiejś aptece robili darmowe badanie struktury włosa, nie chciała sie temu poddać bo dzień wcześniej włosy rozjasniane ....ale skusila Ku jej zdziwieniu a jeszcze większymu Pani która badała włosy okazało sie ze włosy w super kondycji i ze naprawdę żądko sie zdarza tak dobrze przeprowadzony zabieg farbowania bez uszkodzenia lusek włosa!!! To świadczy o najwyższym poziomie fryzjera.... Przemek dziękuje (chociaż znając Ciebie to tu nie zagladasz:(( ) a Paniom w 100% polecam
  • wika120 01.10.13, 01:00
    no czasami wracamy do swoich fryuzjerow jak syn marnotrwany....gdy sie okazuje ze inni sa benzjadziejni. Ja byłam dobre 2 lata temu zmuszona bo moja stylistka była na macierzynskim i tylko utwierdziło mnie w przekonaniu ze miałam najlepsza w dodatku za rozsadna cene.
    Nie gwiazdorzy ze robiła wlosy celebrytom i ma przystepne ceny
    polecam strone www.expression-salon.com maja tez fb SPOKO
  • Gość: ewa IP: 83.238.5.* 25.03.13, 13:55
    zniszczył mi włosy koloryzacją
  • Gość: kto IP: *.dynamic.chello.pl 26.03.13, 10:28
    kto ??
  • Gość: miu miu IP: *.aster.pl 28.03.10, 14:48
    szukam BRADZO DOBREGO fryzjera. Juz raz byłam koszmarnie ścieta że
    wstydziłam sie pokazać w szkole ;( Mam długie włosy i nie kazdy
    fryzjej rozumie ja mowie zeby TROSZECZKE podciac koncówki!!! mam
    wymarzona fryzure (mocniej wycieniowane wlosy i grzywka ladnie
    opadajaca na bok) jednak nie mam dużego budzetu :(
    Bardzo prosze na jakies namiary na farnego fryzjera... ;(
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.12, 22:39
    Polecam ci dobra fryzjerke z salonu studios na gorczewskiej w tesco P.anie s jest bardzo dobrym fryzjerem migdy mi nie schrzanila wlosow ...powiem same superlatywy:)
  • Gość: Agnieszka 1245 IP: *.chello.pl 24.10.10, 14:17
    Witam!!!
    Ja gorąco polecam Przemka.
    Pracuje w Salonie na Marszałkowskiej 66/14, tel 504533191
    Wiem, że pracował przy różnych sesjach, czesał do m.in You Can Dance.
    Moim zdaniem jest najlepszym fryzjerem, potrafi sobie poradzić z moimi włosami, zawsze doradzi dobre kosmetyki do włosów, a jego fryzury czy upięcia na jakąś imprezę czy ślub jak miałam -REWELACJA!!!! Naprawdę mogłabym jeszcze dużo opisać. Naprawdę serdecznie polecam Przemka dla mnie nr1 w Warszawie !!!!Na pewno każda będzie zadowolona z wizyty u niego!!!! A teraz na hasło : Jesień daje zniżkę:)
  • Gość: cilri IP: 213.77.28.* 01.08.11, 11:13
    a słyszeliście coś o aferze fryzjera??

szukam stylisty, ktory spojrzy na mnie i zrobi mi taka fryzure ze bedzie mi w niej świetnie. mozecie kogos takiego poradzic?
  • coach_potato 30.01.09, 18:34
    Ja chodzę do salonu Bizarre, ul. Dąbrowskiego, do Piotra Trusika.
    Polecam.
  • Gość: klakierka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 09:08
    Ja szczerze odradzam pana Piotra, nie ma taktu i wyczucia a ostrzygł mnie fatalnie! Na dodatek skasował mnie 160 zł. Szok :(
  • Gość: zabarere IP: *.kaluzynskimadeja.com 01.03.11, 13:23
    a ja polecam Bizarre ale pana Daniela. Naprawdę fajny fryzjer, ale ceny mają szokujące. Aczkolwiek efekty są szczerze fajne :)
  • Gość: smerfna IP: *.play-internet.pl 01.10.11, 22:02
    polecam studioS super miejsce ekstra fryzjerzy MIŁA ATMOSFERA NO I CHYBA NI MUSZĘ DODAWAC ŻE WYSZŁAM CAŁA W SKOWRONKACH PO STRZYZENIU POLECAM DZIEWCZYNY TESCOul.Górczewska nr.22 6661215 i czekam na wrazenia
  • Gość: naliaka IP: *.centertel.pl 09.02.13, 13:15
    Od kilku lat bylam klientka Slawka Zaslonki z salonu Bizarre Warszawa ul. Dabrowskiego. Bylam zadowolona z propozycji i wykonania, mniej z cen, ale za dobry produkt sie placi. Teraz zmienilo sie duzo, uslugi i zadowolenie marne, ceny w gore, efekty nie warte swojej ceny,powiedziala bym, ze nalezy sie doplata klientowm jako rekompensata za to co zrobioneo z ich wlosami. Slawek popadl w olbrzymia rutyne, nie slucha klientek, powiedziala bym ze lekcewarzy je, no i to ciagle sledzenie co sie dzieje na FB w trakcie pracy. Po ostatniej wizycie nigdy wiecej, zaplacilam za farbe i strzyzenie 380 PLN o 60 PLN wiecej niz umawialismy sie telefonicznie. Wlosy zostaly skrocone okolo 5-6 cm bez jakiej kolwiek konsultacji,strzyzenie niechlujne, fryzura bardzo nie ciekawa, nie rowna, efekt baaardzo marny. Jedyne co zostalo mi po tej wizycie to stres i frustracja. Nie polecam tego zakladu, fryzjera Slawka i jego osobowosci. Zastanowcie sie zanim zamowicie wizyte. Rutyna zabija !!!! Pozdrawiam Naliaka
  • Gość: ZADOWOLONA IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.13, 15:46
    Hejka,
    Też chodziłam, do tego salonu do Piotra Trusik, niestety odszedł od Nich i też parę razy skorzystałam z usług Sławka i potwierdzam w 100% Twoją opinię. Ale na szczęście Piotr otworzył własny salon i był tak uprzejmy że poinformował swoich Klientów o tym fakcie. Jest naprawdę bardzo dobrym FRYZJEREM zawsze służy pomocną radą, jeśli uważa że nie powinno się czegoś robić z włosami to tego nie robi. Ceny są przystępne. POLECAM!!!
    Telefon do Piotr 664-360-350
    Pozdrawiam ZADOWOLONA
  • Gość: izabela IP: *.dynamic.chello.pl 13.06.14, 15:58
    Daniel Kaska z Bizarre NAJLEPSZY FRYZJER POD SŁONCEM !!!!!
  • Gość: angie1412 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.13, 13:58
    Podzielam opinie Naliaki.
    Odradzam Pana Sławka. Strata czasu, pieniędzy i nerwów.
    Nie wiem czy zauważyłyście ale klientela Pana Sławka to 50+, chyba to jedyna grupa wiekowa która śmieje się z jego tandetnych dowcipów.
    Ale wracając do usług Pana Sławka kolor, który mi wykonał totalna masakra, jego kolorystki (oprócz Pani Asi) to mało delikatne nie znające się na układaniu farby dziewczyny. Jak odsączała mi wodę z włosów to tak za nie pociągała za głowę że myślałam że mi ją urwie.
    Jak mnie mąż zobaczył (chcoć ma wysoki poziom tolerancji) zabronił mi tam chodzić.
    Oczywiście decyzja należy do Was ale radzę ja przemyśleć milion razy.
  • Gość: Gosc IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.14, 21:23
    Niestety podzielam zdanie. Z pierwszych paru wizyt u Slawka bylam zadowolona bardzo, z cen mniej. Ale po czesaniu na impreze ( rzekome upiecie) za 180 zl niby z 50% znizka, gdzie loki rozplataly sie zanim zdazylam dojechac do domu, odpuscilam Slawka i szukam kogos godnego polecenia, z pomyslem.
  • Gość: aga IP: *.dynamic.chello.pl 13.06.14, 16:01
    Jego już tam dawno nie ma, został zwolniony za % - sama tego doświadczyłam!!! NIE POLECAM !!!! MASAKRA !!!!
  • lena-1979 21.02.09, 21:26
    ja osobiscie polecam p.Wiole- obecnie przyjmuje na Mokotowie w
    salonie Buduar....jest rewelacyjna , swietnie doradza co do koloru,
    fryzury- jesli chodzi o upiecia, tworzy niesamowite rzeczy z włosów.
    Naprawde warto się wybrać do wioli. www.salonbuduar.pl
  • Gość: jo_anna IP: *.chello.pl 18.07.09, 20:45
    Mam OGROMNĄ prośbę,okazało że Pani Wiola odeszła z Buduaru a ja nie
    mam do niej kontaktu.
    Przegapiłam i nie wzięłam od niej informacji.
    Ciężko spotkać taką fryzjerkę jak ona, więc chcę ją odnaleźć :)
    Jeśli ktoś wie gdzie ją mogę spotkać to BARDZO proszę o jakiekolwiek
    namiary.
  • Gość: Miki IP: *.pse.pl 30.07.09, 17:03
    Co fakt to fakt, jest naprawdę niezła :)
    i zdążyła otworzyć już własny salon niedaleko Buduaru, przy torze
    Stegny, dokładne dane będziesz miała na stronie
    www.magicznenozyczki.pl
    ja już tam byłam :)
  • Gość: maja IP: 217.153.56.* 16.09.09, 11:40
    Adres strony magiczne rozyczki nie otwiera się. Czy mozecie podać
    tam telefon ?
  • Gość: Miki IP: *.pse.pl 21.09.09, 13:12
    hmmm... mi się uruchamia ?
    ale skopiowałam informację ze strony dla Ciebie Maju ;)

"Magiczne Nożyczki"
    ul. Pory 65
    02-757 Warszawa
    tel: 691 599 901
  • Gość: malyna IP: *.centertel.pl 28.12.09, 22:27
    Byłam tam trzy razy, a że ostatnio lubię sobie robić na głowie różne
    stylizacje, tak mnie coś ostatnio nachodzi :), więc byłam z trzema
    różnymi fryzurami (zmieniałam kolor i styl)...co mogę powiedzieć...
    Raz wyszło bardzo dobrze (bo p.Wiola robiła dokladnie to o co
    prosiłam) a dwa razy przeszło wręcz moje oczekiwania, bo nabrałam
    już do niej pewności i zgodziłam się na to co mi zasugerowała.
    To oczywiście moja subiektywna ocena ... ale o takie chyba tutaj
    chodzi :)
    Ja jak najbardziej ten salonik polecam, a na pewno warto spróbować ;)
  • malazlosnica 03.02.10, 12:44
    Byłam wczoraj u Pani Wioli

Krótko powiem:
    miła i fachowa obsługa, wyszłam z rogalem na buzi :) i dostałam
    pochwały w pracy
    napewno odwiedze jeszcze "Magiczne Nożyczki"

dlatego szczerze polecam
  • Gość: kalinka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.05.10, 20:50
    A ja byłam dzisiaj w Magicznych Nożyczkach u pana Jarka i uważam, że to
    kolejny bardzo dobry fryzjer w tej okolicy :)
  • Gość: anka IP: *.chello.pl 24.09.10, 11:21
    Ja polecam Pana Sławka ulica łucka 20 rog wroniej .(przy hotelu Hilton) tel 5794189256
  • Gość: alex IP: *.aster.pl 26.04.11, 10:34
    czy ten pan slawek to nie pracowal przypadkiem u franck'a provost na nowym swiecie?

bo wlasnie pan slawek odszedl a ja nie mam namiaru.

dziekuje z gory za wszelka pomoc.
  • Gość: Ad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.11, 10:38
    Sławek z Francka pracuje teraz w salonie Milek Design, ul. Hoża 40
    Pozdrawiam
  • Gość: KingaR IP: 195.245.213.* 06.10.10, 13:59
    Z racji mojego zawodu miałam doczynienia z gorszymi i lepszymi stylistami,fryzjerami,itp. i odwiedzając "na próbę" Magiczne Nożyczki byłam raczej sceptycznie nastawiona, tym bardziej, że ostatni "renomowany" fryzjer zrobił mi na głowie coś czego nawet on sam się nie spodziewał... ale koleżanka usilnie polecała i było mi niezręcznie nie skorzystać z rady... rozumiecie pewnie taką sytuację ;)
    Byłam u Pani Wioli i muszę przyznać, że zaskoczenie było pełne na pozytyw ! :)
    Miła, fachowa i niesamowicie kompetentna.
    Udało jej się doprowadzić moją fryzurę do ładu już po pierwszej wizycie choć wcześniej niefortunny "renomowany" fryzjer obiecał, że będzie to możliwe dopiero po kolejnych trzech wizytach u niego.
    Pewnie widać, że rozgoryczenie całkowicie do niego mi nie minęło, ale nie będę robiła mu antyreklamy bo humor zdecydowanie mi się już poprawił i złość opadła :)

Nie muszę chyba dodawać, że naprawdę jak najbardziej szczerze polecam Magiczne Nożyczki !!! :)
  • Gość: Aga IP: *.marketplanet.pl 01.03.11, 14:51
    Ja już od roku chodzę do Magicznych Nożyczek i śmiało mogę je polecić.
    Jeśli nie zależy mi na czasie to zapisuję się do Pani Wioli ale jeśli zależy
    mi na czasie (bo do Pani Wioli trzeba przeważnie trochę poczekać) to zapisuję
    się do innego/innej fryzjerki i jak do tej pory byłam zadowolona.
    Domyślam się że ta informacja może jeszcze bardziej wydłużyć okres oczekiwania
    do p.Wioli :) ale ... miło jest napisać w dzisiejszych czasach o kimś coś
    dobrego w szczególności gdy ma to pokrycie w rzeczywistości a nie bazuje na
    zwykłej uprzejmości :)))
  • Gość: Beti IP: *.r.kbt.pl 16.06.11, 17:56
    Ja też z chęcią polecam Magiczne Nożyczki, bardzo profesjonalna obsługa i atmosfera.
    Byłam raz u jednej fryzjerki a raz u drugiej i muszę przyznać, że w obu przypadkach wyszłam zadowolona.
  • Gość: Basia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.11, 12:19
    Zgadzam się z tobą Beti, chodzę tam od ponad roku i jak na razie nie mogę złego słowa powiedzieć. Zresztą jak widać nie reklamują sią za bardzo a klientela Magicznym Nożyczkom raczej dopisuje, wiem bo mieszkam po drugiej stronie ulicy hahaha...
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.09.11, 11:30
    Basia, no to jesteśmy sąsiadkami i widzę, że nawet mamy tę samą fryzjerkę ;)
    Także ze spokojnym sumieniem mogę polecić Magiczne nożyczki.
  • Gość: Efciafifi IP: *.dynamic.chello.pl 14.09.11, 20:21
    Hej, tak czytam i czytam o "magicznych nożyczkach" i kiełkuje we mnie chęć wybrania się tam.
    Czy miał ktoś z Was na głowie "artystyczny nieład"? :) Ciekawa jestem czy Pani Viola by sobie poradziła z dosyć trudnymi, cienkimi i krótkimi włosami.
    Ciężko w Warszawie o dobrego speca od krótkich, wymyślnych fryzurek.
  • Gość: Inga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.11, 18:04
    'Magiczne nożyczki' mogę z czystym sumieniem polecić, korzystam z ich usług od pół roku.
  • Gość: Gocha IP: *.r.kbt.pl 02.01.12, 13:07
    Piszę na gorąco po Sylwestrze, byłam w Magicznych Nożyczkach zrobić sobie fryzurę sylwestrową której udało się przetrwać
    całą imprezę. Pierwszy raz fryzura w zyciu przetrwała mi fryzura po imprezie więc tez rekomenduję ten salon :)))
  • reni.rose 08.01.12, 13:40
    DROGIE WARSZAWIANKI!POLECAM PANA ROBERTA Z BIAŁOŁĘCKIEJ 166 Z SALONU PERFECT LOOK,MAM CIENKIE I RZADKIE WŁOSY,OGÓLNIE PROBLEMOWE.OD KUMPELI DOSTAŁAM NAMIARY I SZOK- KOLOR I UPIECIE SYLWESTROWE NA SZÓSTKE!KOSZTY TEŻ NIE DUŻE.WARTO!PODAJE TEL 22 226 2240.
  • Gość: Basiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.12, 15:36
    Już prawie rok korzystam z usług "Magicznych Nożyczek", dodatkowo zaraziłam nimi dwie swoje koleżanki z pracy i szefową.
    Choć własciwie to same się dopytywały ...he..he..he..
    Niby mały i skromny salonik a udowadnia, że tajemnica tkwi w fachowcach a nie złotych klamkach.
    Polecam szczególnie Panią Wiolę.

• Gość: odeta IP: 80.238.108.* 22.02.13, 23:34
    Polecam salon w Reducie- Revlon.
    Naprawde jeden z najlepszych salonów do których trafiła i w którym wreszcie zrobiono mi taki kolorek o jaki chodziło mi od 3 lat, a żadem fryzjer mnie nie rozumiał.
  • tysio2006 09.12.11, 22:29
    Ja też polecam MAGICZNE NOŻYCZKI i Panią Wiolę. Jest to przede wszystkim przemiła osoba a przy tym prawdziwa profesjonalistka. Dobrała mi fryzur i kolor - wyszło bardo fajnie. Nie wiem jeszcze jak włosy się będą układać (strzygła mnie nożem) ale fryzura wygląda super Gorąco polecam (a do p. Wioli poszłam zachęcona opiniami na forum - dlatego chciałam się podzielić wrażeniami).
  • Gość: Basia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.06.13, 16:15
    Też chętnie polecę "Magiczne Nożyczki" Pierwszy raz byłam strzyżona nożem i włosy układają mi się rewelacyjnie. Wydaje mi się że nie wszystkie włosy mozna min strzyc ...a może to zależy od fryzury ??? Muszę dopytać następnym razem.
    Ale jak ktoś lubi nowe doświadczenia to polecam spróbować ;-)
  • Gość: maczek IP: 192.100.112.* 14.02.11, 11:57
    Witam,

czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak nazywa się druga fryzjerka z magicznych nożyczek?

jest tam p. Wiola oraz druga osoba, mnie obcinała ta druga, chciałabym zapisać się jeszcze raz, bo fryzura świetna, ale niestety zgubiłam kartkę z imieniem i nr telefonu. Tel pół biedy, jest na stronie, ale nie wiem do kogo właściwie chcę się zapisać ;)

M
  • Gość: meliska IP: *.aster.pl 06.04.10, 09:18
    Teraz Pani Wiola ma własny salon:
    magicznenozyczki.pl/
    Ja strzygę się u Wioli już kilka lat, nie tylko dlatego,że to świetna fryzjerka,
    ale też przemiła osoba. Doradza, ale nie namawia. Jest dobrą stylistką i zna się
    na tym, co robi!
  • Gość: miś IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 21:16
    kobieto, jak już wysławiasz sie na forum to pisz bez błędów logicznych, pzdr
  • mimiko 21.04.09, 14:37
    Czy mogłabyś podać orientacyjną cenę za farbowanie włosów (długich)? Na stronie
    chyba nie ma..:)
  • mimiko 21.04.09, 14:38
    Chodzi o Buduar:)
  • Gość: ania IP: *.warszawa.dialog.net.pl 20.05.09, 10:52
    Dobry Frzyjer ulica Bracka 20 a Pałacyk Brzozowskich Polecam Slawka
    Oborskiego Papilllou
  • alexsandra30 19.06.09, 13:57
    POSZUKUJE FRYZJERA EMILA PRACUJĄCEGO KIEDYŚ W EMPIRE NA ELEKTORALNEJ
    CZY KTOŚ WIE GDZIE ON TERAZ PRZYJMUJE.POZDRAWIAM
  • Gość: anula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 21:35
    Pan Emil otworzył własny salon. Przyjmuje tylko na zapisy. Byłam już
    raz i nadal zamierzam chodzić:)
    Oto link do strony i kontaktu:

www.emil-madelski-fryzjer.ecom.net.pl/
  • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 17:27
    Emil jest naprawde swietny w tym co robi lecz czasem wymysla fryzure
    w ktorej napewno bedzie do twarzy ale niekoniecznie bedziesz sie w
    niej dobrze czuc. Lubi oryginalne fryzury i ciemne kolory wiec przy
    niektorych pomyslach stanowczo protestujcie, a i tak moze zrobic po
    swojemu. Czy nowy salon jest w prywatnym mieszkaniu, bo jeszcze nie
    bylam? Jesli jednak lubicie odmiany i ciekawe fryzury wystarczy dac
    mu wolna reke a wyczaruje cudo
  • Gość: Anna IP: *.net-80-236-38.suresnes.rev.numericable.fr 16.07.09, 21:18
    Poszłam do Fryzjernii na małe podcięcie, bo moja fryzjerka była na urlopie.
    Oddałam się w ręce młodej dziewczyny, którą poprosiłam tylko o małe podcięcie,
    bo moja fryzura śreniej długości zaczęła tracić kształt. Pani bezceremonialnie
    zabrała się do pracy, niestety nie widziałam, co robi z tyłu glowy.... Niestety,
    bo potem okazało się, że lewdo meszek mi tam zostawiła ! Fryzjerka spytała mnie
    - czy włosy na ucho czy za ucho. A ponieważ noszę włosy zawsze zaczesane za
    ucho, powiedziałam - za ucho, po czym ta panna wygoliła mnie niemal jak
    mężczyznę !!! Dookoła ucha jestem prawie łysa. Niemal z wrzaskiem ją
    powstrzymałam, a ona na to,, cytuje - "no to się nie dogadałyśmy, teraz i tak
    się nie doklei " !!! (sic !) zdecydowanie nie pocelam salonu Fryzjernia na
    Ursynowie, całkowity brak profesjonalizmu i panienki, które przyszły tam po
    tygodniowym eksternistycznym kursie fryzjerstwa.
  • lioarts 17.07.09, 16:58
    Witam,
    polecam wybrać sie do Madzi Turbacz z Galerii Fryzur East West Beauty

Warszawa, ul. Okopowa 47
    Tel.: +48 022 636 17 71
    www. eastwestbeauty.pl
    galeria@eastwestbeauty.com.pl

Galeria Fryzur to grupa pięciu profesjonalnych stylistów.
    Swój talent mogli pokazać przy licznych sesjach do magazynów mody
    m.in.: Moda na ślub, Gala, Viva, Playboy, Twój Styl, Zwierciadło,
    Cosmopolitan, Uroda, Świat kobiety i innych.

Pracowali przy programach telewizyjnych np.:
    You can dance (TVN), Przebojowa noc (TVP), Gwiezdny cyrk (Polsat),
    Mała czarna (TVP), Sekrety dobrej
    niani (TVN Style), MTV, Fun 4 TV, Metamorfozy (Polsat Cafe). Dbali o
    fryzury prezenterów TVN i TVN24.

Tworzyli fryzury do: Viva najpiękniejsi, Miss Polonia, Telekamery
    oraz przy wielu pokazach mody.
  • Gość: Kaśka IP: *.aster.pl 20.08.09, 22:58
    Ja byłam w tej galeri i z tego co widziałam najwięcej klientów ma Sylwia.Troche mnie wkurza to ,ze ma opóżnienia.Ale generalnie warto czekać te 15 minut po czasie.Wyszłam zadowolona,a z reguły jestem strasznie wybredna.Pozdrawiam
  • malwincjusz 23.08.09, 16:12
    polecam wszystkim galerie fryzur East West Beauty
    sa naprawde swietni, podejma sie kazdej fryzury nawet najtrudniejszej i
    najbardziej pomyslowej
    a do tego sa bardzo sympatyczni a atmosfera w studiu jest poprostu super
    korzystajcie naprawde warto
  • Gość: mieszkanka hożej IP: *.acn.waw.pl 02.08.09, 18:37
    Niedwno odkryłam bardzo dobrą i miłą fryzjerkę w studiu urody Cellos
    (Agniszka Szafara) przy Hożej 21/23, ma na imię Gosia lub Asia
    (niestety nie pamiętam dokładnie), krótkie blond włosy, przepięknie
    zestrzyżone. Cena ok. 70zł za strzyżenie, bez kłopotów, czekania -
    szybko, profesjonalnie i przyjemnie. Wcześniej wychodziłam wnerwiona
    z salonów, gdzie fryzura kosztowała 300zł, a tutaj proszę, taka miła
    niespodzianka. Powiedziałam, co chcę mieć na głowie i dokładnie to
    Pani Gosia vel Asia zrobiła i doradzić świtnie umie. Polecam, można
    po prostu wejść z ulicy.
  • Gość: Basiunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.09, 11:28
    Ja polecam regeneracje Spa na włosy w salonie Insomnia Touch na
    Hożej w Warszawie.Po czterech sesjach moje włosy odzyskały
    sprężystośći są takie mięciutkie.Polecam fryzjera Tomka.
  • Gość: patra IP: *.k64.webspeed.dk 22.08.09, 19:09
    witam! szukam fryzjera ktory mnie zobaczy i juz bedzie wiedzial co
    zrobic abym dobrze wygladala...z wizja i pomyslem. najlepiej aby byl
    gejem...ci sa naprawde dobrzy w swoim fachu prosze pisac ps. mam
    dlugie blond wlosy ktore odrosly po duzym postopniowaniu..nie chce
    gdzywy i mam sklonnosci do krecenia
  • jasna_jasmina 02.09.09, 11:36
    Polecam nowy adres w Wwie - Piotr Hull ul. Wilcza 18/1. Podobno
    uczył się u Leszka CZajki. Byłam u niego w tym tygodniu i jestem
    bardzo zadowolona. Miałam ochotę na totalną zmianę i z dłuższych,
    ciemnych włosów obciął mnei na krótko i rozjaśnił. Zapłaciłam 360 zł
    ale uważam że to bardzo dobra cena za dekoloryzację, 2 zabiegi
    nawilżające, kolor i cięcie - wcześniej tyle płaciłam za sam kolor i
    cięcie we Franku Provost. Widziałam że większość kobiet strzygło się
    u niego krótko, wszystkie miały bardzo fajne fryzurki. Nie wiem
    jakie ma propozycje na włosy długie. Poza tym czułam że naprawdę
    poświęca mi swoją uwagę bo u innych fryzjerów "gwiazd" jak nie masz
    nazwiska z pierwszych stron gazet to traktują cię po macoszemu.
  • zara82 02.09.09, 18:05
    A ja polecam Instar Studio - już raz pisałam o tym salonie, ale pomyliłam się z
    adresem. Lokal jest na Kochanowskiego 10.

Ja tam chodzę od kilku miesięcy i za nic nie zmienię fryzjerki. Mam cienkie
    włosy, z którymi ciężko coś zrobić sensownego, a z Instar zawsze wychodzę
    zadowolona z burzą włosów :) Naprawdę polecam.
    Pani Magda potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Jeżeli któraś z Was chciałaby się
    wybrać to podaję numer: 507-510-593.
  • misiasa 04.09.09, 12:57
    Jeśli któraś z Was zna ceny strzyżenia i koloryzacji włosów w
    salonie East West Beauty będę wdzięczna za informację. Chciałabym
    tam pójść, bo jest w miarę blisko mojej pracy, ale jeśli ceny są
    kosmiczne, to chyba dam sobie spokój.
    Normalnie chodzę do Studia Estetyki przy Korzona 111. W sumie pani
    Kasia Polkowska, która mnie tam strzyże jest miła i fachowa, ale
    chciałabym jakieś odmiany, zwłaszcza, że zawsze jak od niej
    wychodzę, to moja fryzura jest taka sama. Ale salon i ludzi tam
    pracujących jak najbardziej polecam!
  • Gość: Ziomka IP: 195.184.83.* 09.09.09, 19:12
    Ja polecam gorąco Fabiana z salonu Impress na Bartyckej. Mi dobrał świetną
    fryzurę i kolor mimo że po urodzeniu dziecka na głowie zostało mi niewiele
    włosów. Poleciły mi go koleżanki, też bardzo zadowolone z jego usług. Doradzi
    jaka fryzura sprawdzi się na włosach określonego rodzaju, jaka długość będzie
    dobra i jakich kosmetyków używać niekoniecznie tych najdroższych. Numeru nie
    znam na pamięć bo mieszkam niedaleko i zawsze wpadam zapisać się osobiście ale
    adres strony to www.impress.waw.pl. Wiem że z jego usług korzysta wiele
    pracowników z TVN na Wiertniczej.
  • Gość: ewelina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.10, 18:51
    byłam. nie polecam. amatorszczyzna. zastanawiam się, czy przypadkiem fryzjerka sama nie umieszcza pozytywnych komentarzy o sobie. jeżeli fryzjer od razu każe siadać "do mycia" to znaczy, że nie wie o co chodzi. przy pierwszej wizycie winien przynajmniej przyjrzeć się, zapytać itd itp szukam dobrego taniego ( w miarę) fryzjera, najlepiej mężczyznę, do średniej długości prostych włosów z grzywka (a to naprawdę sztuka umieć obciąć grzywkę). dawno temu byłam u Potra na ul. Górskiego (na tyłach Nowego Światu, ale ...
  • dora10a 04.02.11, 23:08
    hmm...czy Pani mówi o Impress i Fabianie, czy o jakiejś fryzjerce bo nie rozumiem postu a wygląda na odpowiedź na moje superlatywy - on nigdy nie prosił mnie najpierw do mycia - pierwsze chwile w salonie to długa rozmowa na temat włosów, upodobań itd, pracują na między innymi na Alternie więc to już o czymś świadczy...wiem że piszę dłuuugo później po tym poście ale jestem tak zadowolona z jego pracy że przykro mi czytać takie opinie...zresztą podzielane na innych forach. Jestem osobą opiniotwórczą i gdy ktoś zasługuje na pochwałę, zdecydowanie umieszczam ją w necie. Miejsce to jest rewelacyjne i będę dyskutować z każdym kto ma inne zdanie, choć to jego prawo.
  • Gość: gość IP: *.147.138.45.nat.umts.dynamic.eranet.pl 07.04.10, 22:34
    TYLKO PIOTR HULL Z SALONU WILCZA 18/1 !!!
    NAJLEPSZY W WARSZAWIE ;)))
  • Gość: sjumadess IP: *.warszawa.vectranet.pl 15.03.12, 15:07
    Ja ZDECYDOWANIE NIE POLECAM Piotr Hulla. U Leszka Czajki to on był, ale nie fryzjerem, a uczniem. I to chyba za krótko, patrząc na efekty jego poczynań. Nie umie doradzić, jest bardzo zachowawczy, zero własnej inwencji. Pytany, jakie cięcie czy kolor bedzie optymalne, mówi że takie w jakim się sama najlepiej czuję. BINGOOOO panie Hull. Tyle to ja sama wiem i nie muszę do tzw. fryzjera-stylisty chodzić. Patrzyłam na laski siedzące dookoła - nieciekawe, smutne fryzury, dodające niejednokrotnie lat. I w zasadzie wszystko na to samo kopyto. Lepiej wydać kasę na Wróblewskiego.
  • exclu-sive 10.09.09, 23:22
    Zapraszam do nowo otwartego salonu fryzjersko-kosmetycznego na mokotowie na
    ulicy sobieskiego 102A(przystanek za dolna). Fachowa obsługa,super fryzjerki:)
    Polecam i prosze pisać opinnie z wizyty:)Pozdrawiam
  • Gość: olenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.09, 17:41
    Jeśli ktoś szuka naprawdę super ale to super stylistów to polecam
    salon, a właściwie Akademię Fryzjerską na Tamce 49. Korzystałam już
    dwa razy i nabrawdę jestem zachwycona moą zmianą i tym jak włosy mi
    się układają, a zawsze miałam z nimi nie lada problem.
  • Gość: Agnieszka IP: *.subscribers.sferia.net 15.09.09, 22:01
    Pofesjonalna stylistka fryzur z Warszawy ul. andersa 15. Wcześniej
    chodziłam przez kilka lat do jednej fryzjerki bo inne nie znały się
    zabardzo na swoim zawodzie ;) 2 lata temu odkryłam przyszłą gwiazdę
    polskiego fryzjerstwa! To co ona robi z włosami i jak indywidualnie
    podchodzi do każdej klientki jest niesamowite! Sprawdź sama -
    607944343 Powołaj się na mnie czyli Agnieszkę - jestem jej dobrą
    klientką :)
  • Gość: lena IP: *.penta.sk 25.09.09, 15:55
    a czy ktoś orientuje się gdzie podział się Pan Kamil który jakiś
    czas temu pracował w atelier urody na pl. Wilsona? W atelier
    powiedzieli ze wyjechal z miasta:( był to jedyny fryzjer którego
    usługi mogłam polecić więc mam nadzieje ze w salonie kłamią na temat
    jego wyjazdu
  • so-r-y 14.10.09, 00:59
    ok był dobry Piotr Hull też o którym piszą po wyżej znam go ale polecam Monikę
    Czarną z krótkimi włosami,pracowała u Leszka Czajki to jest dopiero
    rewelacja,takie doświadczenie i zmysł artystyczny posiada nie wiele osób,podam
    wam adres ul.Hoża 43/49 tel.226254943 pozdrawiam Anna.
  • emila10003 17.10.09, 00:53
    najlepsza stylistka w wawie to Monika czarna była stylistka od Leszka Czajki
    jest prawdziwą artystką bardzo polecamy j i wiele innych,jest wspanjała pierwsza
    wizyta i strzał w dziesiątkę dam wam kom504205479pozdrawiam est.
  • Gość: wodniś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.09, 16:32
    wybieram się do "czarnej" we wtorek . ciekawa jestem czy na prawdę jest taka
    dobra, już mam dosyć szukania kogoś kto myśli że zna sie na włosach.
  • Gość: Aneta IP: *.mobile.playmobile.pl 26.12.09, 17:13
    Skorzystałam z rady i umówiłam się z panią z Andersa. Jestem mocno rozczarowana.
    Przez wiele lat korzystałam z usług tego samego fryzjera, to ja zadecydowałam
    jaka fryzura - on profesjonalnie sprawił, że po obcięciu wedle moich życzeń
    włosy się przepięknie układały. Zawsze strzygł mnie bardzo długo i precyzyjnie.
    Fryzura miała wspaniały kształt. Płaciłam 35 zł jako stała klientka. Na Andersa
    pani policzyła mi 110 zł, fryzura nie odpowiada żadnemu stylowi, muszę spinać
    włosy, ponieważ inaczej nie mogę na nie po prostu patrzeć, technicznie jest
    fatalnie - przyzwyczaiłam się do profesjonalnego strzyżenia, nierówno, włosy
    sterczą, nie układają się po linii cięcia. Fryzjerka bardzo miła, może ma
    pomysły i lubi eksperymentować, ale kompletnie nie wyszło w moim przypadku. Poza
    tym podaje herbatę... czyli bardzo fajna obsługa. Czekam kiedy odrosną włosy,
    żeby mój dawny fryzjer mógł to trochę naprostować. To, że jestem wymagająca i
    lubię perfekcję to jedno, ale moi znajomi też z politowaniem kręcą głową...
  • Gość: A IP: 94.254.252.* 10.02.10, 17:00
    Byłam mocno niezadowolona (na Andersa), ale kiedy włosy odrobinę podrosły to
    wtedy zrobiła się bardzo fajna fryzura. Więc teraz jestem usatysfakcjonowana!
  • Gość: klientka17 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 19:10
    no nie wiem. ponieważ mieszkam obok, a więc udałam się na Andersa 15. Fryzjerka ma naimię Anieszka. mam nadzieję, że nie reklamuje się sama!!!!!!!!!Słabizna. 100 zł za kiepską bardzo robotę. Nie polecam zdecydowanie.
  • Gość: m. grove IP: *.wyszkow.fuz.pl 12.04.12, 20:04
    Zgadzam się i serdecznie polecam, nareszcie udało mi się znaleźć rewelacyjnego fryzjera w Warszawie. Niezwykle miła i profesjonalna obsługa i rewelacyjny efekt końcowy! Brawo!
  • emila10003 17.10.09, 00:46
    ta kobieta jest prawdziwą artystką najlepsza stylistka tak o niej mówią,myślałam
    że to kit tak jak to nieraz bywa,ale poszłam jest po prostu super,pracowała u
    Leszka Czajki,ma większe doświadczenie od Leszka,polecam spróbujcie a macie
    super wizytę,podam wam tel salon 6254943 kom 504205479 mam nadzieję że się nie
    obrazi za te telefony,pozdrawiam Emi.
  • Gość: Mona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.10, 14:32
    Ja byłam u Niej w tym tygodniu. Owszem zrobiła mi fajna fryzurę, ale
    po umyciu włosy same się nie układają, a o salonie szkoda mówić.
  • agata-1219 18.02.10, 01:14
    Ta wypowiedz była nie na miejscu,rozumiem nie każda fryzura po myciu jest czasem
    mniej pracy włożysz a czasem są takie włosy ze same się układają ale krytykować
    jeszcze salon pachnie mi to konkurencją Monika ma ją dosyć dużą inni fryzjerzy
    często tak piszą zeby jej zaszkodzić nie wierzcie w to co ta osoba pisze
    pozdrawiam Kasia.
  • Gość: rozczarowana IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.10, 22:40
    Jak dla mnie to zwykłe przereklamowanie. Fryzjer jak każdy inny,
    może nawet gorszy. Wszystkich strzyże w jednym stylu i uważa że
    każdemu pasuje jedna fryzura. Ludzie wychodzący z zakładu
    fryzjerskiego wyglądają jak klony. Zero inwencji twórczej. Drogie i
    niespecjalne usługi..
  • agata_labedz 15.10.09, 10:13
    Naprawdę ciężko mnie zadowolić i przeszłam przez ręce wielu stylistów fryzur.
    Emil to jednak chodzący talent i z całego serca polecam wizytę u niego. Trzeba
    mu trochę zaufać, gdyż zarówno jeśli chodzi o kolor jak i o kształt fryzury
    wyczarowuje na głowie cuda.
    Otworzył niewielki, ekskluzywny salon na Żoliborzu, w którym przyjmuje
    wtajemniczonych :)
    Podaję numer: 22 487 96 62
    --
    [url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s7.suwaczek.com/200904265559.png[/img][/url]
    [url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s3.suwaczek.com/200505054670.png[/img][/url]
    Oskar
  • figaroo 22.10.09, 20:30
    A możesz podać orientacyjne ceny jakie są u pana Emila?

--
    Milena i Karolina
  • Gość: Magdalenka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.10, 09:18
    www.emil-madelski-fryzjer.ecom.net.pl/cennik.html
  • Gość: Alicja IP: 94.75.121.* 16.10.09, 09:29
    "studio S" JAK SSSSSTRASZNA FRYZURA! WARSZAWA TARGOWA 79
    NIE POLECAM.
    NIEKOMPETENTNE FRYZJERKI, A SIEĆ JEST JESZCZE GORSZA. Z NIKIM NIE MOŻNA SIĘ
    SKONTAKTOWAĆ. ZNISZCZONO MI WŁOSY, POMYLONO FARBĘ. NIE DOŚĆ, ŻE TRUDNO BĘDZIE
    TERAZ PRZYWRÓCIĆ MÓJ KOLOR WŁOSÓW, TO MUSZĘ ZROBIĆ TO NA WŁASNY KOSZT ORAZ
    ZNOSIĆ WYGLĄD RUDO-BLOND PLAMEK NA MOICH WŁOSACH.
    KOSSSSSSSSSZMAR!!!!!

• emila10003 17.10.09, 00:32
    bardzo polecam Monikę czarną ma krótkie włosy,jest byłą stylistką od Leszka
    Czajki,ta kobieta jest prawdziwą artystką,takich stylistów fryzur jest
    mało,wiele osób twierdzi że jest najlepszą stylistką,ma wieloletnie
    doświadczenie zawodowe.
    wszyscy są z niej zadowoleni posłuchajcie mnie a macie super super wizytę
    podaje tel salon 226254943 kom.504205479 pozdrawiam Emila pozdrawiam.
  • Gość: elkot IP: 92.11.169.* 19.10.09, 20:09
    A ile pani Monika liczy za strzyzenie?
  • Gość: pannacotta IP: 85.222.87.* 17.04.10, 20:51
    POTWIERDZAM!!! byłam tam dawno, z półtora roku temu, ale wizytę pamiętam jak dziś: fryzjerka w ogóle nie słuchała moich uwag, zrobiła jakąś najbardziej typową w owym czasie fryzurę wedle swego uznania i zacięła się przy tym nożyczkami w palec DWUKROTNIE, tak mocno, że musiała odejść od mojego fotela, żeby nakleić sobie plaster. do teraz wyrzucam sobie, że nie miałam na tyle jaj, żeby wyjść. na dodatek cena przy kasie była wyższa niż ta, którą usłyszałam zapisując się na termin.
  • Gość: kama IP: *.play-internet.pl 01.10.11, 22:16
    WITAM ja jak najbardziej polecam salon studioS na ul. górczewskiej poszłam tam z ciekawosci i wyszłam z rogalm na twarzy ,,,,,profesjonalne podejscie,miła atmosfera i widoczne zadowolenie wychodzacych z tamtąd klientek naprawde polecam a naprawde jestem wymagajacym klientem a i cena ni jest jakas przewyzszona jak to w supermarketach sie dzieje tu zapłaciłam za strzyzenie z uczesaniem niecałe 100zł nr. do salonu 226661215 polecam p.Karoline,Eweline albo tez p. Anie.S. to wesoła i super zgrana zmiana na której byłam:))
  • Gość: kama IP: *.play-internet.pl 01.10.11, 22:17
    ja jak najbardziej polecam salon studioS na ul. górczewskiej poszłam tam z ciekawosci i wyszłam z rogalm na twarzy ,,,,,profesjonalne podejscie,miła atmosfera i widoczne zadowolenie wychodzacych z tamtąd klientek naprawde polecam a naprawde jestem wymagajacym klientem a i cena ni jest jakas przewyzszona jak to w supermarketach sie dzieje tu zapłaciłam za strzyzenie z uczesaniem niecałe 100zł nr. do salonu 226661215 polecam p.Karoline,Eweline albo tez p. Anie.S. to wesoła i super zgrana zmiana na której byłam:))
  • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.10, 20:48
    Znam tę sieć.Byłam raz w takim w Auchan w Piacecznie.Dramat!!!Nie chce mi się
    pisać co i jak bo to baaaardzo długa opowieść,ale niestety
    oszuści,naciągacze,partacze.......Moja noga tam nie postanie żeby byli jedyni na
    świecie!!!
  • Gość: ania IP: *.play-internet.pl 23.07.11, 10:49
    a chodze do salonu studio s na górczewskiej od 4 lat do pani Ani Sawickiej i jestem zachwycona nie wiem u kogo i w który z tych salonów bylas ale tam gdzie ja chodze nie moge narzekac
  • Gość: ewa IP: *.play-internet.pl 30.09.11, 12:27
    prosze nie uogólniac ....salonów studioS w warszawie jest kilka ....ja chodze do studiaS w tesco na ul. górczewskiej od kilku lat i nie zamierzam zmienic swojego fryzjera z tego salonu ...no przyznam kiedys zradziłam swoja fryzjerke ale skonczyło sie to tragicznie i to była nauczka na całe zycie nigdy wiecej ....studioS zadnej zdrady z mojej strony:)
  • Gość: Kasia IP: *.home.aster.pl 27.10.11, 14:46

Super salon jest w centrum warszawy-ul.Emili plater8 LEOKADIA-LOREAL.polecam zawsze wychodzę zadowolona szczególnie od pani Bogusi:)
  • Gość: Tomek IP: *.play-internet.pl 28.11.11, 13:43
    Ja mogę polecić bardzo dobry salon na ursusie Pana Mariusza "efektownia". Jak tam chodzę z całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni jest bardzo milo i można powiedzieć na "luzie" :) Moja żona od dawna szukała jakiegoś dobrego fryzjera dla siebie i dzieci i w końcu znalazła, a ja patrząc na efekty jakie powstały na ich głowach sam zostałem klientem salonu.
    Oto numer do salonu 513 540 008
  • Gość: Ewa IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.04.12, 14:07
    Potwierdzam :) Pan Mariusz słucha co klient ma do powiedzenia. Potrafi doskonale doradzić. Bardzo dobre cięcie i koloryzacja przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Jest to pierwszy fryzjer od którego wyszłam naprawdę zadowolona a po powrocie do domu nie musiałam myć i stylizować włosów...mogę śmiało powiedzieć, że będę jego stałą klientką. Kolejny raz dziękuję :)
  • Gość: Kasia IP: 5.134.64.* 29.03.13, 22:06
    Bardzo polecam salon efektownia w którym strzyże Pan Mariusz.
    Zawsze miałam strach przed zmianą fryzjera, ale dzięki takim fryzjerom można nabrać wiary ze wszytsko bedzie dobrze :) Naprawde polecam wszystkim Pana Mariusza z Tomcia Palucha wszystko robi tak jak jest zaplanowane, powie wszytskie za i przeciew we fryzurze którą chce wykonać. Jestem naprawde zadowolona !!!:):)
  • Gość: Kasia IP: *.chello.pl 22.10.09, 20:19
    Polecam STUDIO ART VISAGE w Warszawie na Foksal 10! www.studioartvisage.pl
  • Gość: Ania IP: *.mobile.playmobile.pl 26.10.09, 01:11
    Polecam super stylistkę nazywa się Ania Szeligowska jej numer 600381990 byłam u
    niej i zrobiła mi kolor i obcieła jestem mega zadowolona. Wszystkim znajomym się
    podoba, już rozdałam numer wielu osobom. Ania pracuje w atelier na
    sandomierskiej piękne miejsce, z super klimatem. Bardzo polecam
  • jolka-lolka 26.10.09, 15:24
    ja mogę polecić Panią Magdę Turbacz z salonu na Merliniego 4. Profesjonalistka
    współpracująca z Maciejem Wróblewskim oraz przy realizacji wielu programów tv
  • bibik_25 03.11.09, 13:19
    szukałam długo dobrego fryzjera i znalazłam !!!
    polecam łukasza z merliniego 4 naprawde warto
    cięcia super
    dodatkow świetna atmosfera w salonie

tel. 666 134 560
  • Gość: mika IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 16.11.09, 13:48
    witam,
    ja polecam salon na merliniego 4 w warszawiance i fryzjera łukasza chodzę tam od
    niedawna ale jestem bardzo zadowolona z ciecia i koloru
  • Gość: Czarodziejkaaa25 IP: 188.33.100.* 17.11.09, 17:55
    Znani Styliści pracujący z pasją i oddaniem chętnie pomogą w wykreowaniu nowego
    wizerunku, profesjonalny dobór fryzur oraz kolorów.Oferujemy 15% zniżki na
    wszystkie usługi fryzjerskie w naszym Salonie. Promocja ważna do końca roku.
    www.eastwestbeauty.com.pl
  • Gość: kasik IP: *.dynamic.chello.pl 02.04.11, 11:46
    jestem zadowolona:) bardzo .Polecam zerknąć na nową stronkę
    www.eastwestbeauty.pl Przemku Dziękuję:)
  • sara.630 22.11.09, 16:35
    Polecam wszystkim panią Dorotę ( Studio FOR YOU ul.Działdowska róg
    Wawelberga).Nareszcie ktoś słucha o co mi chodzi-wynik- nowa rewelacyjna fryzura
    plus częściowo przedłużone włosy.
  • Gość: AISA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.11, 17:29
    A Ja polecam Salon Nowogrodzka w Śródmieściu. Odkąd jest tam nowa włascicielka to atmosfera kawka supera i strzyżenie bardzo dobre. Polecam Natalie i Basię.
  • Gość: Taaa IP: *.dynamic.chello.pl 28.09.15, 22:47
    Ta p. Dorota to chyba lubi wypić. A teraz jest nadmuchana tym botoksem że oczu nie widać. Pamietam jej początki była jak baba że stadionu a teraz dama. Klientela rodem z ,Praga, Nie polecam.
  • Gość: Maja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.09, 14:40
    Postanowiłam sprawdzić polecane Instar Studio na Kochanowskiego. Jestem umówiona
    dziś wieczorem :)

Dam znać jak efekty :)
  • Gość: Maja IP: *.acn.waw.pl 13.12.09, 22:48
    Tak jak obiecałam piszę relację z wizyty w Instar Studio.

Salonik sam w sobie nie jest duży, ale jak dla mnie to bardziej zaleta niż wada.
    Nie ma biegania i setki innych ludzi kręcących się wokół. Pani Magda to bardzo
    miła osoba, która potrafi dobrze doradzić. Dla mnie wybrała super kolor i powiem
    wam, że świetnie się z nim czuję.
    Fryzury nie chciałam zmieniać więc podcięłam tylko końcówki. I faktycznie ścięte
    zostały tylko końcówki :) Bardzo mi się podoba, że Pani Magda zrobiła mi na
    głowie dokładnie to co chciałam.

Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten salon.
  • wonderful_life 17.12.09, 19:02
    hmmm....weszłam na to forum bo chciałam poszukać dobrego fryzjera w
    przystępnej cenie.. ale widze że wszyscy co maja pojęcię o
    fryzjerstwie dośc wysoko sie cenią :(( osobiście polecam Radka
    Wysockiego, ma salon na Brackiej 20 w bramie. chodziłam tam jakieś 3
    lata ale niestety musiałam zrezygnować bo zmieniła mi się nieco
    sytuacja materialna a za obcięcie włosów do ramion Radek liczył sobie
    130 zł, z farbą zapłaciłam 350 jakis rok temu... :( no ale nigdy nie
    wyszłam niezadowolona.. do tego pamięta stałych klientów i idąc
    któryś raz czuje się człowiek jakby szedł do dobrych znajomych z
    wizytą :)) polecam a zarazem prosze o polecenie kogoś choć trochę
    tańszego :)
  • taishala 18.12.09, 13:31
    wonderful_life napisała:

> hmmm....weszłam na to forum bo chciałam poszukać dobrego fryzjera w
    > przystępnej cenie.. ale widze że wszyscy co maja pojęcię o
    > fryzjerstwie dośc wysoko sie cenią :(( osobiście polecam Radka
    > Wysockiego, ma salon na Brackiej 20 w bramie. chodziłam tam jakieś 3
    > lata ale niestety musiałam zrezygnować bo zmieniła mi się nieco
    > sytuacja materialna a za obcięcie włosów do ramion Radek liczył sobie
    > 130 zł, z farbą zapłaciłam 350 jakis rok temu... :( no ale nigdy nie
    > wyszłam niezadowolona.. do tego pamięta stałych klientów i idąc
    > któryś raz czuje się człowiek jakby szedł do dobrych znajomych z
    > wizytą :)) polecam a zarazem prosze o polecenie kogoś choć trochę
    > tańszego :)

Właśnie jestem w trakcie nieudanych poszukwiań... Narazie mam dosyć i powroce do
    RW...
  • Gość: control IP: *.acn.waw.pl 22.12.09, 07:42
    Ja jestem po wizycie u pani Magdy w Instar Studio na Kochanowskiego.
    Rzeczywiście bardzo mały salonik. Pani Magda jest przemiłą osobą, która potrafi
    rozsądnie doradzić. Ja jestem z cięcia bardzo zadowolona i na pewno do niej
    wrócę. Szczególnie że cena też mi odpowiada (zapłaciłam 50 zł). Naprawdę polecam.
  • Gość: focia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.12.09, 16:00
    bylam u RADKA ,to Super fachowiec;-) polecam , pelen profesjonalizm.
    A atmosfera fajna bo nie zadufana jak u nie wiadomo jakiej gwiazdy.
    A on gwiazda napewno jest;-) co do cen to adekfatne do jakosci
    pracy.
  • Gość: Iga-fa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.10, 20:39
    Odwiedzilam salon RW /Radek Wysocki/ ul.Bracka 20.I szok!!! bardzo
    pozytywny.Chodzi tam moja mama i jej kolezanki,myslalam ze to tylko
    fryzjer dla kobiet po 40-estce.A tu fajny facet robi mi fajna
    fryzure dla mojego wieku.Zrobili mi fajny kolor i to ciecie... wlosy
    same sie ukladaja:-) warto wydac troche wiecej i byc zadowolonym.
    Polecam
  • Gość: Ania IP: 212.76.37.* 07.01.10, 12:55
    Moge szczerze potwierdzic ze RW jest super. Ja osobiscie chodze do
    Przemka i jestem zadowolona (widze ze tu wszyscy zachwalaja Radka).
    Gdy nie ma miejsc polecam salon obok Hest i pana Krzysia
  • Gość: Wawa IP: *.aster.pl 26.02.10, 10:27

Byłam w tym tygodniu aw salonie RW na Brackiej u Pana Radka. Jestem
    bardzo zadowolona nie tylko z fryzury, ale z samego podejścia do
    klienta. Byłam tam pierszy raz, a traktowano mnie jak stałego
    bywalca. To się rzadko (niestety) zdarza. Pan Radek bardzo miły,
    widac, że fachowiec. Tanio nie było, ale warto, myślę, że zostanę
    jego stała klientką.
  • Gość: Wawa IP: 217.149.247.* 29.04.10, 09:21
    Ponownie byłam w salonie RW. Tym razem było nie tylko strzyżenie ale
    i koloryzacja. Teraz to już się przekonałam, że to jeden z lepszych
    fryzjerów w Warszawie. Bardzo polecam.
  • Gość: kicia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.02.11, 11:41
    NO NARESZCIE TRAFILAM NA SUPER FRYZJERA ,A NAWET NA DWOCH.POCZYTALAM TROCHE NA FORUM I ODWIEDZILAM STRONKE INTERNETOWA ,,SALONU RW,,NA BRACKIEJ.A NUZ RYZYK FIZYK, OKAZALO SIE CALA PRAWDA CO PISZA INNI. ATMOSFERA SUPER, RADEK PROFESJONALISTA PRZEZ DUZE,, P,,. PRZEMEK KTORY ROBIL MI KOLOR WIE NA CZYM PRACA FRYZJERA POLEGA.MAM SUEPR KOLOR +REFLEKSY. TANIO NIE BYLO ALE WARTOOOO!!!!.BEDE POLECAC KAZDEMU.
  • Gość: Monia IP: *.183.237.30.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.08.11, 14:37
    kolezanka mi polecila salon pj na sapiezynskiej. bylam u Pani Marty. mam piekny baleyage. dokladnie i w ogole nie widac odrostu. poprednio chodzilam do hestu i tam zawsze zostawal niewielki odrost. po wizycie jestem mega pozytywnie zaskoczona.
  • Gość: Anabelll IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.11.11, 23:24
    Odwiedzilam Salon RW na Brackiej, szukalam kogos innego od przerysowanych stylistow - fryzjerow.
    Normalnosci i kogos prawdziwego i znalazlam to . SUPER !normalny facet z glowa na karku,wie co to znaczy prawdziwa praca fryzjera.WLOSY TO JEGO ZYCIE!!!!!
    Zrobili mi supre refleksy i super ciecie.
    POLECAM WSZYSTKIM
  • Gość: kocia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.12.11, 19:11
    Czytalam duzo o warszawskich fryzjerach... zaryzykowalam oddac moje wlosy w salonie RW.
    To okazalo sie naprawde strzalem w 10....
    Super mam wlosy, a nie sa latwe.Zrobili mi fajny kolor a ciecie to mistrzostwo swiata, do tego fajny klimat.POLECAM :-000)))
  • Gość: gosiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 18:57
    ja polecam pana Jakuba z art hair studio , bardzo mila osoba , widać ze ma fach w reku , byłam zaskoczona jego podejściem do klienta , usiadłam na fotelu i przez 15 min prowadziliśmy rozmowę odnośnie strzyżenia , a kiedy wszystko było ustalone przeszliśmy do działania :) jestem bardzo zadowolona włosy bardzo dobrze się układają i do tego dostałam "instrukcje obsługi " jak mam najprostszymi metodami fajnie je ułożyć :) naprawdę mogę polecić zapisałam się na koloryzacje i jestem mega ciekawa co i pan Jakub mi zaproponuje :)
  • Gość: sara IP: *.play-internet.pl 01.10.11, 22:22
    polecam ci taniego fryzjera dobrego styliste, super atmosfere studioS ul.górczewska212 tesco p.Ania.S. naprade bedziesz zadowolona a strzyzenie na włosy do ramion kosztuje jakos 60-70 zł to całkiem niezła cena
  • Gość: zosia123 IP: *.home.aster.pl 23.11.11, 14:07
    wcale nie prawda , bo byłam jakiś tydzień temu i za farbe i takie cieniutkie pasemka, zapłaciłam 250 zł a włosy mam do ramion, polecam jestem bardzo zadowolona. jest profesjonalna obsługa , zostałam miło i ciepło przyjęta,\
  • Gość: Julia IP: *.play-internet.pl 09.05.13, 15:03
    Polecam Tomasza, na Chmielnej 32 w fabryce urody.
  • wonderful_life 17.12.09, 19:48
    a może ktos w przybliżeniu powiedzieć ile kosztuje strzyżenie i
    balejage w Galerii Fryzur East west beauty?? bo na stronie nie ma
    cennika :(
  • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.10, 22:03
    Bardzo polecam La Belle Instytut Kerastase na ul. Marszałkowskiej 32 (w centrum,
    obok pl. Zbawiciela) Nie ukrywam, że miejsce jest bardzo eleganckie i luksusowe,
    profesjonalna obsługa - uśmiechnięta i rozmowna. Wszystkie zabiegi wykonywane z
    największą dbałością o szczegóły. Ceny za strzyżenie plus modelowanie 100-200
    (włosy do ramion)Szczególnie polecam Rytuał Kerastase.

Prosić stylistkę p.Martę.
  • Gość: Klient IP: *.subscribers.sferia.net 04.01.10, 19:20
    Zadzwoń do Studio For You na Woli do Pani Doroty 100% zadowolenia
    tel.0226322753 lub 022 3742079
  • Gość: grażyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 19:34
    Akurat ja z usługi p. Doroty nie byłam zadowolona.Nie znaczy to, że inni nie
    mogą być zadowoleni.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.14, 17:16
    salon Urody Wolska 94 polecam osobiscie młodą panią z irokezem i dodatkowo niskie ceny jak na naszą stolicę
  • Gość: klientka IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.07.14, 00:05
    W końcu znalazłam dobrego fryzjera.Keratynowe prostowanie włosów jest bez ściemy.Bardzo miła atmosfera zrobiła na mnie duże wrażenie.Pzdr.Paulina
  • Gość: Klient IP: *.dynamic.chello.pl 28.09.15, 22:49
    NIE DZWOŃCIE.
  • Gość: dzasta IP: *.polkomtel.com.pl 07.01.10, 11:54
    PROPONUJĘ WIZYTĘ U ZBYSZKA, WARSZAWA-MOKOTÓW, TEL.500763691.
    POZDRAWIAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.