wypadajace wlosy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Co jest dobre na wypadajace wlosy? Zauwazylam, ze od pewnego czasu bardzo mi
    wypadaja i staja sie coraz ciensze. Jakie szampony/odzywki polecacie???
    • odżywka VAX, dostępna w aptekach, wersja dla blodnynek i brunetek (sporo już
      było i niej na tym forum - sporo pozytywów)
    • Gość: kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.03, 15:45
      jezeli widzisz ze wlosy wypadaja niemal garsciami to radze wybrac sie do
      dermatologa..ja tak zrobilam i obecnie uzywam szamponu i odzywki przeciw
      wypadaniu( ja je kupilam u mojego dermatologa),do tego cos z apteki robione do
      wcierania i luykam tabletki vitapil i widze poprawe..cale szczescie:)
    • Zmienić dietę. Zimą wyeliminować serki, jogurty, twarogi, kefiry, surowe owoce
      (szczególnie cytrusy, banany) i warzywa (surówki). Jeść dużo kasz, brązowego
      ryżu, płatków zbożowych, gotowanych lub duszonych warzyw. Niewielkie ilości
      mięsa (zimą najlepiej ryby lub indyk). Poprawa następuje już po kilku dniach.
      POZDR - Qian
    • Gość: justy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.03, 19:51
      coś z minoksidilem (loxon, piloxidil, regaine) do wcierania w skórę głowy +
      jakis zaestaw "na włosy",np. silica, vitapil itp.
    • Gość: katinka IP: *.attu.pl / *.waw.cdp.pl 12.11.03, 22:42
      mam ten sam problem i zachecona opiniami znajomych i pani z apteki kupilam
      sobie szampon dermena (w aptece wlasnie), do stosowania codziennego. zapytalam
      niedawno na forum o ten szampon, ale cisza nastala, nie zrazilam sie tym
      jednak :)
      pzdr
    • Gość: pulcheriaa IP: *.devs.futuro.pl 12.11.03, 23:44
      Czesc,

Ja mam ten sam problem.
      W aptece polecono mi serie do wlosow wypadajacych firmy DUCRAY.
      Nie znalam tej firmy. Ustalilam, ze specjalizauje sie w chorobach wlosow!
      Kupilam zestaw szampon i taka odzywke w plynie z aplikatorem.
      Po promocyjnej cenie ok 150 zl. Normalnie ok 200.
      Kuracja na 3 m-ce. Ponoc dobra.

pozdrawiam
    • Gość: aga-20 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.03, 07:14
      Witaj!
      Ja milalam podobny problem.Wlosy wypadaly mi garsciami,normalnie balam sie
      czesac.
      Moja ginekolog zapisala mi Alpicort jest to plyn do wcierania w skore glowy co
      wieczor.W szybkim czasie zobaczylam poprawe.Mozna go kupic w aptece za ok 60zl.
      Zycze poprawy i pozdrawiam.
      • a ja kiedyś na tymże forum odkryłam radę na wypadające włosy - łykać
        jednocześnie cynk i witaminę a+e. U mnie zadziałało i mojej koleżanki też. Więc
        polecam. Wcześniej wspomniany szampon dermena - poleca natomiast wspomniana
        koleżanka. Ten szampon ma zdaje się nawet swoją stronę www.dermena.pharmena.pl
        Pozdrawiam
        • saint-agnes napisała:

> a ja kiedyś na tymże forum odkryłam radę na wypadające włosy - łykać
          > jednocześnie cynk i witaminę a+e.

Jaki cynk, podaj proszę nazwe preparatu, jaki zażywasz? Dziękuję bardzo.
      • Gość: madusiak IP: *.aster.pl / 10.66.4.* 13.11.03, 12:39
        Popieram Alpicort E!!lec do dermatologa i popros o recepte kosztuje ok 55zeta
        ale starcza na dlugo Mi sie poprawilo, a poza tym jak sie go wetrze w glowe to
        wlosow nagle robi sie taak duzo i puszyscie tak...z tabletek mi najbardziej
        pomaga Merz Special, i tylko to.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.