• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Sflaczala skora brzucha po ciazy Dodaj do ulubionych

• 26.02.09, 16:46
    Czy ani cwiczenia ani kremy z nia nie dadza rady? Macie cos co
    dziala chocby w jakims tam stopniu?
    Edytor zaawansowany
    • 26.02.09, 19:53
      Mam ten sam problem. Od porodu minęło 9 tygodni, nie spodziewam sie
      jakichś błykawicznych efektów, ale mogłoby być lepiej. Zaczęłam
      mysleć o jakichś zabiegach kosmetycznych na brzuch. Może któraś może
      polecic jakiś gabinet w W-wie?
      • 26.02.09, 21:52
        Cialo i organizm kobiety wraca "do siebie" ok roku, wiec 9 tygodni
        to duzo za wczesnie.

Minnie
        • 26.02.09, 22:01
          Ja jestem po porodzie 14-mies i mój brzuszek też był koszmarny ale
          już wrócił do normy-wygląda jak przed ciążą.:-)
    • 26.02.09, 23:22
      Na to trzeba czasu.Wazna jest dieta i ćwiczenie mięśni brzucha.
      Polecam ćwiczenia ze stronki:
      www.fit.pl/filmy/cwiczenia_dla_ciebie/w_domu/plaski_brzuch_spalanie_kalorii__kim_strother_abs,548.html
      Sa dość łatwe i nie wyczerpujące, a skuteczne.
      Pozdrawiam.
      --
      Żyć tylko marzeniami, to połowa życia.
      • 27.02.09, 07:05
        Endermologia, mają specjalny program. Rewelacyjne efekty, ale nie wiem ile zabiegów.
        • 27.02.09, 11:07
          3 lub 4- kazdy za 3000 zl jesli chodzi o brzuch.
          --
          www.zdrowydzien.info/
          • 27.02.09, 18:32
            anula36 napisała:

> 3 lub 4- kazdy za 3000 zl jesli chodzi o brzuch.

Niemożliwe, nie o endermologię Ci chodzi chyba. Za pojedynczy zabieg jest
            100-150 zł. 3 tys?!
          • 28.02.09, 12:05
            > 3 lub 4- kazdy za 3000 zl jesli chodzi o brzuch.

wow

Plus usuwanie rozstępów na brzuchu i/lub ud i/lub bioder i/lub pośladków i/lub
            piersi.

Plus cellulit, to nigdy nie ma się gwarancji, że zupełnie zniknie.

Z ciąży robi się droga impreza, a i tak wiadomo, że pieniądze pójdą na dziecko.

• 28.02.09, 12:10
              > Plus cellulit, to nigdy nie ma się gwarancji, że zupełnie zniknie.

Raz widziałam typkę, która pomimo tego, że w czasie ciąży cwiczyła i po
              pierwszym dziecku wróciła do normalnej wagi bardzo szybko,to na udach miała taki
              koszmarny cellulit, że nawet na plaży nigdy nie chodziła w samym kostiumie.

Co zrobić, nie ma reguły - zmiany hormonalne.

• 28.02.09, 19:05
                > Co zrobić, nie ma reguły - zmiany hormonalne.
                >

I tak najlepsza była, której się wydawało, że po ciąży wygląda tak samo jak
                przed i wciskała się w ubrania o numer lub dwa za małe.
                Bez żenady eksponowała rozstępu w głębokich dekoltach.
                • 01.03.09, 21:13
                  > Bez żenady eksponowała rozstępu w głębokich dekoltach.

Oh, to straszne! A wrazliwym estetkom tak to przeszkadzalo...

Zyj i daj zyc innym.
                  • 21.03.09, 15:08
                    > Oh, to straszne! A wrazliwym estetkom tak to przeszkadzalo...

Widziałam rozbawione spojrzenia innych i to nie tylko kobiet, ale też mężczyzn.

Ale może to też wynikało z tego, że to był typ stara-malutka.
                    Miała 38 lat, gdy urodziła to dziecko( skóra już w tym wieku traci sprężystość
                    ), przytyła sporo i cały czas ubierała się tak jakby miała dwadzieścia parę lat
                    ( przede wszystkim to wzbudzało politowanie ).

• 27.02.09, 10:41
      Spróbuj pójść na zajęcia z tańca brzuch. Podobno bardzo pomaga.
      • 27.02.09, 17:42
        ja polecam masaz bańką chińską i ciczenia a w ostateczności smart lipo
        • 27.02.09, 17:50
          Smart lipo nie nadaje się do usuwania nadmiaru skóry z brzucha. Jeśli już usuwa się operacyjnie to w formie plastyki brzucha, a nie liposukcji. Tak czy tak, za krótki okres po porodzie minął, by brzuch doszedł do siebie. Podstawa to ćwiczenia, masaże i... czas.
          • 01.03.09, 11:21
            Po pierwszym dziecku szybko wrocil do siebie ale po drugim, a minelo
            juz 16 miesiecy, niestety ta skora juz tak sie zadomowila. dzieki za
            wszystkie rady..
            • 01.03.09, 21:42
              Nadmiar skóry można usunąć TYLKO za pomocą plastyki brzucha. To operacja
              plastyczne polegająca na wycięciu części skóry.

Czy warto? Przy niewielkim nadmiarze na pewno nie, bo po plastyce brzucha
              pozostaje spora blizna, więc będzie to zamienienie jednego problemu na innych,
              być może nawet większy.
          • 04.03.09, 12:13
            nieprawda, smartlipo to nieliposukcja - działanie lasera własnie pomaga obkurczyć skóre, mi nic nie pomagało pomimo mięsni jak stal skóra na nich i tak była wiotka, po smartlipo - po około 2 miesiacach po zabiegu brzuch jest jędrny. Pozdr
            • 04.03.09, 12:14
              oczywiscie nie mówie to o jakimś wiszącym fartuchu ze skóry - mam na myśli mniej jędrną skóre niz przed porodem a nie jej duży nadmiar, wtedy to juz faktycznie tylko plastyka zostaje :-(
              • 04.03.09, 13:06
                dzieki, porozgladam sie wiec, ja brzuch mam plaski, miesnie sa ale
                wlasnie ta skora... widac jak jak siedze. A mieszkam w cieplym kraju
                i sezon na plaze jest naprawde dlugi.
            • 04.03.09, 18:35
              Z całym szacunkiem, annszc, ale smartlipo to forma liposukcji - zabiegu służącego do usuwania nadmiaru TŁUSZCZU z problematycznych miejsc. Obkurczenie skóry (dyskusyjne zresztą, jak wskazują najnowsze badania) spowodowane jest działaniem lasera, który w trakcie zabiegu rozgrzewa otaczające tkanki. W dalszym jednak ciągu smartlipo to kaniule i wysysanie tłuszczu na identycznej zasadzie, jak w przypadku tradycyjnej liposukcji. Jeśli autorka wątku nie ma otłuszczonego brzucha, a tylko rozciągniętą skórę, po cholerę jej zabieg skierowany konkretnie na usuwanie tłuszczu?
              • 05.03.09, 06:36
                wiesz, masz racje ze to zabieg mający na celu usunięcie nadmiary tłuszczu, najczesciej nie odsysa sie go jednak jak przy liposukcji a sam wydalany jest przez organizm po zniszczeniu adipocytów przez laser. Ja nie miałam nadmairy tkanki tłusczowej a tylko mało jędrną skóre i mi pomogło na ten defekt jak nic innego. Dlatego uwazam ze zabieg jest skuteczny równiez dla ujedrniania skóry. Pozdrawiam.
                • 10.03.09, 09:41
                  hej mam podobny problem- sflaczała skóra+ rozstępy. do tego wałek
                  tłuszczu którego nijak nie mogę się pozbyć. Jak stoję wyprostowana
                  to da sie znieśc, ale jak siedzę .... masakra. brzuch miałam i mam
                  wyćwiczony, mięśnie bardzo mocne, tylko ta skóra.... tak jakby
                  oddzielona od mięśni. Pytałam o lipolizę to mi dermatolog
                  powiedziała że tego tłuszczu jest za mało, zeby robić zabieg. na
                  poprawę kondycji skóry miałam robiony laser i mezoterapię. nie
                  widziałam zadnych efektów :-( dodam tylko że od ciąży minęły już 4
                  lata i brzuch nadal wygląda źle.
                • 10.03.09, 11:03
                  Annszc, a może w okresie, gdy robiłaś sobie zabiegi po prostu Twoja skóra sama
                  się obkurczała, bo akurat trafiłaś z zabiegami w taki okres po porodzie, gdy
                  skóra się już obkurcza. I jesteś ta szczęściarą, której był pisany powrót skóry
                  do stanu sprzed lub prawie sprzed ciąży.
                  A że w tym czasie robiłaś zabiegi, to wygląda, jakby to była zasługa zabiegów.
                  Choć wcale nie musi być.
    • 21.03.09, 09:05
      polecam ćwiczenia z kołem hula-hop, w każdej wolnej chwili, między
      praniem, gotowaniem, przeiwjaniem. Fajna zabawa + szybki efekt.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.