Dodaj do ulubionych

Powiększanie ust kwasem hialuronowym- kto robił?

14.08.09, 10:57
Zapisałam się na powiększanie ust w przyszłym tyg. dokładnie wypełnianie
kwasem hialuronowym. Tylko delikatnie chcę powiększyć górna wargę.
Mam pytania:
- czy to bardzo boli?
- jak długo trzyma się opuchlizna? bo mam tylko 2 dni na "dojście do siebie" a
potem wracam do pracy :(
- jak długo się utrzymuje efekt?
Edytor zaawansowany
  • 14.08.09, 13:46
    Jestem bardzo zainteresowana , gdzie to robisz i za ile?
  • 14.08.09, 14:23
    Ja jestem na etapie poszukiwania blizszych informacji na ten temat. Chciałabym
    osiągnac efekt widoczny lecz nie teatralny typu usta ponton.
    Obserwuje kobiety z show biznesu niektóre wyglądają wprost fatalnie są takie
    które świetnie -nie wiem od czego to zalezy od metody powiekszania? z tego co
    wiem kwas hialuronowy jest obecnie najpopularniejszy chyba...
    Ciekawe co sobie zrobiła Olejnik hymmm ktos wie?
    Bo u niej nie ma efektu teatralnego a usta są wyraziste i pełne.
  • 14.08.09, 14:44
    No własnie boję się tego efektu Edzia Kajah
    Twarze niektórych artystek w naszym kraju przyprawiają o prawdziwe dreszcze
    odkąd zaczeły sie poprawiać.

• 15.08.09, 13:24
    Rozwazalam powaznie powiekszanie gornej wargi i z tego, co omawialysmy z moja pania od wszelkich 'face jobs', wynika, ze dla naturalnego efektu nalezy unikac wkluwania sie w kontur - material musi zostac podany srodkiem i z wyczuciem. A dwa, ze nie da sie uniknac przejsciowego wygladu karpika, zanim to wszystko sie dobrze nie ulozy. Moze to potrwac z 2-3 tygodnie.

f.

--
    Oh God, I'm so bloody blonde sometimes!
  • 15.08.09, 20:45
    Serio tak długo??? Mi powiedziano, że opuchlizna schodzi w ciągu 1-2 dni.
    masakra. w takim razie chyba nigdy się nie zdecyduję na to, bo jak nie praca to
    wyjazd na urlop. a nie pojadę z miną karpia :(
  • 27.05.13, 16:05
    opuchlizna ok 2 dni, najlepiej robić w piątek wieczorem, zależy czym się robi jaki materiał, ale trzyma od 1 roku do 2 lat, ja miałam robione już z 5 razy, ale za każdym razem w ustach czułam takie "grudki", a tzw. zaczepy na linii wargi po ostatnim razie bolały mnie jakby miały mi się robic jakieś wrzody, smarowałam maściami p.zapalnymi, to już było z 3 lata po zabiegu, tak się nastraszyłam, że boję się robić następny raz, zresztą skóra strasznie mi się zmieniła mam naczynkową i miałam w tym roku mezoterapię i po pierwsze po znieczuleniu bardzo każde nakłucie mnie bolało, a przez 2 tygodnie nie mogłam wyjść z domu, takie miałam siniaki
  • 17.08.09, 00:12
    robilam usta rok temu, teosyalem. sam zabieg jest jednak dosc
    bolesny, mimo znieczulenia dentystycznego, dzien po zabiegu tez byl
    dyskomfort i opuchlizna, nie moglam sie swobodnie usmiechnac, no i
    dosc sztuczny efekt widoczny jest przez ok 14 dni, dopoki preparat
    nie zacznie sie ukladac. wargi sa twarde, wydete, ale ten efekt mija
    stopniowo i potem jest juz ok. mialam podany 1 mililitr, jak dla
    mnie to w sam raz, efekt bardzo naturalny, ale nie oszukujmy sie, to
    nie jest tak, ze nikt nie zauwazy ingerencji. twarz wyglada inaczej.
  • 18.08.09, 14:25
    hmmmm. Podobno Keira Knightley ma robione usta i jesli to prawda, to
    wygladaja swietnie - baaaaardzo naturalnie. Rzeczywiscie sa gwiazdy
    ktore wygladaja zle np Gorniak i to dziwi, bo maja pieniadze, nie
    ida na pewno do byle kogo a efekty sa przerazajace. Nie wiem wiec,
    od czego to zalezy :/
  • 04.06.14, 01:26
    Keira Knightley ma stałe implanty, pewnie jakieś kawałki silikonu, jakie się wszczepia w brodę czy w policzki. Zreszta zobacz, jak wygląda jej nos, widać że trafiła na jakiegoś rzeźnika. Jej przykład pokazuje, że nawet wysoka cena nie gwarantuje dobrego efektu.
  • 10.04.13, 22:58
    Mialam robiona gorna warge i bardzo delikatnie dolna. Efekt super, bardzo naturalny - ale nie ma jakiegos wielkiego powiekszenia tylko lekkie wypelnienie. Troche opuchlizny po samym zabiegu, juz na drugi dzien wyglad ok. Ja mam male usta ale o ladnym ksztalcie, chcialam je tylko odrobine skorygowac - i to sa nadal moje usta tylko pelniejsze i bardziej wyraziste. Bardzo polecam ale u kogos naprawde dobrego, poleconego. Ja robie to w Poznaniu, moge polecic moja lekarke.
  • 25.05.13, 20:52
    ja poproszę o namiary na lekarkę:)
  • 03.06.13, 22:17
    i ja poproszę :)
  • 04.06.13, 10:09
    Właśnie takie lekkie wypełnienia wyglądają najlepiej - bez sztucznego nadymania i niefajnego efektu "karpia".
    Ja przed powiększaniem ust (w planach) ślęczę jak narazie w opiniach o lekarzach z tej specjalizacji (tu: chirurdzy plastyczni) no i licze na to, że znajde takiego najlepszego, co to powiększy usta pięknie, ale nie MOCNO.
    Jakbym wyglądała potem jak jedna z filmowych gwiazd to chyba bym się pochlastała.
    hihi
    --
    a się szlajam:)
  • 12.06.13, 15:27
    Mysle, ze wazny jest tez gust (lub jego brak) wlascicielki ust. Moze Gorniak akurat podobaja sie takie usta? W kazdym razie usta robione wygladaja sztucznie. Naprawde malo kto ma kreski zamiast ust, kiedy to mozna zrozumiec, ze ktos chce miec wieksze usta. W 99,99% usta sa ladne takie jakie sa i proporcjonalne w stosunku do reszty twarzy. a robione wygladaja jak kawalek miesa doczepiony, jak np. u Marzeny Rogalskiej; i jakos dziwnie sie ruszaja, zupelnie nienaturalnie.
  • 13.06.13, 17:23
    Ja robiłam we Wrocławiu w DermaMed i jestem bardzo zadowolona. Powiedziałam, że chcę delikatnie powiększyć, żeby zmiana nie rzucała się radykalnie w oczy i się udało. Powiększałam kwasem hialuronowym. Zapłaciłam coś ok. 1000 zł, ale warto było. Trzeba śledzić ich stronę internetową, bo czasami mają naprawdę fajne oferty na wybrane zabiegi. Polecam :)
  • 15.07.13, 07:55
    Ja powiększałam sobie usta też we Wrocławiu, ale u doktor Nielepkowicz.Kwas hialuronowy, którego użyła, był w dobrej proporcji, usta nie były później napompowane tylko naturalne, pełne wargi. Pani doktor wykonuje zabiegi w salonie Perfect Glamour. jak dla mnie obsługa znakomita, dobry kontakt z pacjentem, zero bólu, fachowe wypełnienie. żadnych grudek i asymetrii. Tym, którzy zastanawiają się nad powiększeniem ust, mogę śmiało polecić ten zabieg tylko wybierajcie dobrego specjalistę, bo niektórzy paprają robotę.
  • 03.09.13, 15:07
    Ja powiększałam usta w Melitusie w Warszawie. Efekt super! Mam dużo większe usta, ale wyglądają ładnie i naturalnie. Miałam bardzo wąskie wargi więc byłam zdecydowana je powiększyć, ale też nie chciałam uzyskać efektu kaczego dzioba :) i udało się! naprawdę świetni specjaliści pracują w Melitusie. Opuchlizna po zabiegu też szybko zeszła ;)
  • 09.09.13, 13:42
    Ja robiłam, w Poznaniu u pani doktor Magdy Olejnik, którą też mogę polecić. Bardzo miła, doradzi, przed zabiegiem poświęca dużo czasu pacjentce (bynajmniej tak było w moim przypadku) Ceny ma ok jak na Poznań (jest w klinice Certus). Ostatnio mają tam promocję mezoterapię i trochę mnie kusi… prawa taka jest z ME że jak się widzi ten efekt, to się chce jeszcze :P
  • 10.09.13, 13:25
    aniolek19900 czy możesz odezwać się do mnie
    pozdrawiam
    kaka254@gazeta.pl
  • 17.04.14, 23:33
    Dziewczyny jeśli zwlekacie z zabiegiem to pędzić czym prędzj:)
    Ja się bałam niemiłosiernie. Poszłam do kliniki w Wrocławiu (lekarz robiący mi zabieg to uznany DOKTOR medycyny estetycznej, jeden z najlepszych w PL). Miałam usta dośc wąskie, ale kontur i kształt był ładny, więc chodziło o ich "wyciągnięcie' na zewnątrz. Pierwszy raz 1 ml i po 2 miesiacach kolejny 1ml tego samego preparatu.
    Trochę mnie to kosztowało (2x 1200 zł) ale efekt jest rewelacyjny i naturalny .
    Ból podcza zabiegu jest spory, mimo znieczulenia stomatologicznego. Potem obrzęk miałam 2 dni, przez jakieś 5 dni czuam dyskomfort i uczucie pełnych ust, takich nabrzmiałych. Usta układały sie też w taki dziubek samoistnie. Po ok tygodniu już zaczłeo byc fajnie i jest super, a mineło dokładnie 10 miesięcy od wstrzyknięcia drugiego mililitru .
    Jakby co to polecam Klinikę Essenza w wrocku i Doktora Kępa.
  • 18.04.14, 10:19
    odradzam, chyba bym sie troche bala. a masz kogos zaufanego?
  • 26.05.14, 11:36
    Ja raczej odradzam taki zabieg. Bardzo łatwo się w ten sposób oszpecić.
  • 21.01.15, 10:52
    czemu oszpecić? To chyba tyko jak trafisz do jakiegoś amatora albo podrzędnej klinki. akurat ta substancja jest bezpieczna bo naturalnie występuje w naszym organiźmie, wchłania sie i wygląda również naturalnie. także nawet jak ktos stwierdzi, że moze "jednak za duże" te usta, to nie musi z tym żyć po kres. ja jestem mega zadowolona, miałam juz 2 zabiegi, efekt równie dobry. Robiłam w Certusie w poznaniu, cała obsługa fajna. jedynym minusem jest, że takie przyjemności kosztują ale czego się nie robi dla urody :)
  • 19.08.16, 16:11
    Ja powiększałam i jestem bardzo zadowolona. Miałam zabieg u doktor Mudel w Ars Estetica. Osobiście miałam wczesniej średnie doświadczenie u jednego "telewizyjnych" lekarzy więc miałam lekkie opory przed kolejną wizytą, no ale trafiłam do pani doktor z polecenia. Ogólnie to chciałam nieznacznie powiększyć, nie chciałam glonojadów. Pani doktor powiększyła mi stylage m, niecałą ampułkę. Zabieg wogole nie bolał to znaczy czułam dotyk jak mi pani doktor macala usta ale bólu. Efekt mam już pól roku ale pewnie za niedługo się i tak u niej pojawię. Ja ogólnie polecam ale dobrze sobie sprawdzić lekarza bo niekonieczni ci z telewizji znają się na rzeczy.
  • 23.08.16, 16:17
    te wszystkie celebrytki z wielkimi ustami ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.