Dodaj do ulubionych

Kolejka elektryczna dla 3,5 latka

19.11.12, 07:31
Szukam dla 3,5 latka kolejki elektrycznej na baterie z torami na prezent gwiazdkowy. Zależy mi żeby nie zepsuła się zaraz po świętach żeby była wytrzymała i interesująca dla dziecka. Ma to być kolejka bez buzi:)
Edytor zaawansowany
  • kasikrj 12.12.12, 10:24
    Ja właśnie mam taką na sprzedaż, nową, nigdy nie odpakowaną, jeśli aktualne prześle zdjęcia na e-mail.
    --
    9kasiar@wp.pl
  • ojciec_pieciorga 06.02.13, 19:08
    My mamy od 2004 roku lego duplo taki stary zestaw jeździ do dziś. Tylko te klocki sprzed 11 lat są niestety dużo lepsze niż te produkowane aktualnie :( Mimo to polecam.
  • as186 27.09.13, 08:40
    Na Piko 3,5 latek jest jeszcze za mały. Jest to dobry moment na kolejkę na baterie (bo przed ukończeniem 3 lat kolejka na baterie to ogólnie marny pomysł, jeśli nie ma być po prostu popychana). Polecam coś z Tomek i Przyjaciele, seria Trackmaster opisana na stronce www.trackmaster.pl albo ze Stacyjkowa, seria Motorized, mają ją na przykład tu: www.maskotkowo.pl/index.php?k340,kolejki-stacyjkowo-stacyjkowo-motorised
    Zależy, którą bajkę bardziej lubi. Odradzam tanie kolejki, choćby z Brimarexu - chyba że nie zależy nam na zaczepach łączących tory. Sama kolejka spoko, córce kupiłem 4 lata temu i dalej jeździ, tylko w torach pękają zaczepy. Nawet mi się zdarzyło przez nieuwagę urwać, a jak córka się brała za chowanie torów do pudełka to już masakra - w końcu to zawsze ja sprzątałem.
  • bawigo 29.09.13, 20:44
    Kolejka elektryczna
  • dawidzior89 01.10.13, 13:26
    Sklep z zabawkami SUPRO – wspaniałe zabawki i prezenty dla dzieci

ZAMOWISZ NA www.supro.home.pl
    lub
    pzrez tel Kraków
    SPRAWDZ

ZABAWKI KLOCKI LEGO TANIO CENY HURTOWE

w razie pytan dzwonic !!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła