Dodaj do ulubionych

Sklep z Zabawkami

25.04.16, 19:05
A my zapraszamy do nas na zakupy zabawek. Nasz sklep www.ozabawki.pl gwarantuje niskie ceny oraz sprawność obsługi zamówień. Zawsze staramy się doradzić oraz zapewnić jak najwyższa jakość obsługi. Dopiero startujemy i jesteśmy pełni zapału.

Pozdrawiamy
Edytor zaawansowany
  • wojcieszynkaa 11.07.16, 14:12
    Polecam zainteresować się zabawkami edukacyjnymi i zabawkami Montessori duży wybór na www.malinowyslon.pl/
  • grazia_75 12.04.17, 12:57
    Fajny sklep z zabawkami, a konkretnie z klockami LEGO jest w Przemyślu, i stacjonarny, i internetowy mojeklocki24.pl . Można nawet przez telefon zamówić, wysyłają tego samego dnia. Super sprawa
  • fhu-markowa 03.05.17, 13:56
    Jeśli szukacie fajnych zabawek trampolin pojazdów na akumulator to polecam
    sferazabawek.pl/
  • lucyy3 21.06.17, 09:00
    A znacie taki sklep jak www.urwis.pl/dla-najmlodszych ? Trafiłam na niego kiedy szukałam odpowiedniej zabawki dla rocznego dziecka i tam dzięki dobrze sprecyzowanym kategoriom, udało mi się wybrać coś odpowiedniego. Od tamtej pory zawsze tam zerkam, kiedy potrzebny jest jakiś prezent czy ot tak, sprawić dziecku przyjemność.
  • natalkanykiel 05.07.17, 12:29
    nie wiem nie znam tego sklepu, ale fajna reklama
  • aleksandrabik 12.07.19, 13:45
    Polecam sklepy megazabawki.pl/, www.nefere.pl/, brykacze.pl/. Duży wybór, niedrogie i bardzo szybka realizacja zamówienia.
  • nataliaaa123 03.10.19, 12:21
    Ja uwielbiam sklep z zabawkami z Gdańska Główka Pracuje www.zabawkiglowkapracuje.pl/ - mają świetny wybór edukacyjnych zabawek drewnianych i świetne książki dla dzieci. Zawsze znajdę u nich coś fantastycznego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka