Dodaj do ulubionych

hotel na wyjazd z 2 latkiem

IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.11, 23:41
Możecie coś polecić,ale w Hammamecie. Bylam 2x w Tunezji,a nigdy w Hamammecie i tak gdzieś czytałam,że lepszy Hammamet Yasmine na pobyt z dzieckiem.
Edytor zaawansowany
  • roann 01.06.11, 09:29
    ja na lipiec zarezerwowałam thallassa skanes vil. hotel nie zły cena jak za nas 3 rewelacyjna oceniany na holiday na 4,3 średnia mi jest fun club oasisa wiec duzo dzieci i mini disco i brodziki i jedzenie w miare z głodu nie padnie i piasek i zielen i deptaki wiec polata i plac zabaw pod kątem malucha pisze jeszcze jest fajny thallassa souse cen podobna
    opinie proszę sprwdzać na holiday są najbardziej obiektywne

a żeby ktos odpowiedziała tu na formum to trzeba sie prosic wiem bo zadawałm takie same pytania a moja córka ma 3 lata
  • Gość: jolka IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.11, 09:55
    Dzięki,wiem coś na ten temat jak pytałam kiedyś o Egipt na forum o Egipcie:) troszkę się obawiam jak będzie z temperaturami czy lepsze w czerwcu niż w Egipcie,bo tam bylismy ale w maju,a w Tunezji we wrześniu.Popatrze sobie na ten hotel,a orientujesz się ile km od lotniska jest? bo kiedyś lądowały czartery w Monastirze,a teraz w Enfidii
  • roann 01.06.11, 13:06
    a wiec tak napewno lepsze temperatura w Tunezji niezaleznie od miesiąca bo Egipt to od czerwca końca do końca wrzesnia masakra my pojedziemy 1 raz do tunezji ale zawsze za nim zamówie to trochę czytam i pytam wiec cos tam wiem
    cena na lipiec za nas z poznania 4500 zł wiec jak dla mnie ok na tydzień a jak wróce to napisze na holiday opinie na 100 % a wrócę 20 lipca, a we wrzesniu taniej i poczekałabym do wyborów bedą w tunezji 24. lipca
    a latamy z Polski tylko do Enfidia lotnisko z biura Oasis wiec tej mój 100 km ( transfer do 2 godzin) od lotniska jest i ma go tylko- hotel oasis żadne inne biuro
  • Gość: emine IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.11, 10:32
    na tydzień to nie warto 4 liter nawet ruszać nawet sąsiedzi nie zauważą że gdzieś wyjechałaś a ty już z powrotem będziesz:D
  • roann 02.06.11, 11:46
    a co mnie obchodzą sąsiedzi a po zatym wchodzi w grę kwestia urlopu w pracy nie każdy ma urlop na zawołanie i kiedy chce i ile chce

wiec proszę na temat sie wypowiadać a nie pisać głupoty
  • Gość: mamaOlgi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.11, 13:37
    HA HA HA, ale się uśmiałam. ˝Nawet sąsiedzi nie zauważą˝, a powinni?? Może poinformuj ich o tym że wyjeżdżasz, skoro tak bardzo Ci zależy na tym żeby wiedzieli....DOBRE, DOBRE....
  • Gość: mamaOlgi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.11, 13:33
    Podziwiam Rodziców, którzy jadą z takim bajtlem na wakacje tak daleko. Jak obserwuję potem na plaży czy basenie kłótnie rodziców o to kto ma się zajmować dzieckiem, to myślę sobie, że dobrze z mężem zrobiliśmy zabierając na pierwsze zagraniczne wojaże córkę w wieku 4,5 lat. Wcześniej, polskie morze, mazury i góry były optymalnym rozwiązaniem. Zatem Rodzicom życzę udanego urlopu, dużo odpoczynku i pogodnego maleństwa w czasie pobytu :)
  • roann 02.06.11, 14:42
    no ale sa wyjątki na 1 wyjeździe moja córka była bardzo grzeczna i zajmowalismy sie nią na zmianę a że mojego nie ma cały czas to az rwał sie do zajmowania nią i bawienia się wiec kwestia dogadania się ale bez niej nie jedziemy mimo że mamy opiekę dla niej bo była tak szczesliwa i zadowolana że szkoda by było aby ją zostawić

• Gość: jolka IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.11, 07:46
    nasza tez grzeczna byla,podobnie jak u roann,meza nie ma czesciej niz jest,wiec rwie sie do opieki:) a bylismy z malą jak miala 1,5 roku w Egipcie i bylo ok.Tez moglibysmy ją zostawic teraz,ale nie chcemy.
    Roann ja planuje wyjazd w czerwcu na lasta-czekam az maz wroci i idziemy nowy paszport wyrobic dla dziecka.
  • madzialena75 04.06.11, 09:26
    A ja podziwiam siebie czytając takie dziwne rzeczy:) Mój synek od drugiego roku życia jeździł do Chorwacji - 17 godzin w samochodzie - spał - rysował - bardzo mu się spodobało:) Dziecko w wieku 4 lat chyba już potrafi zająć sobą i swoją zabawą, przynajmniej nasze tak zawsze miało...
    Jak nie spróbujesz to nie będzie z niego podróżnik:) uwierz mi...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.