Dodaj do ulubionych

Tunezja z Itaką lub Oasis

19.03.12, 22:33
Miałem już przedpłacone wakacje w Tunezji z Eximem ale biuro wycofało się z lotów ze Szczecina. Ponieważ zależy mi na wylocie ze Szczecina do Tunezji zacząłem się przyglądać ofertom dwóch biur podróży oferujących takowe imprezy. Sęk w tym, że na wszystkich forach oceniających produkty i usługi obydwie firmy są po prostu zmasakrowane przez oceniających za jakość usług. Czy rzeczywiście jest tak źle? Chciałbym spędzić w miarę bezstresowe 2 tygodnie z małżonką i 2 dzieci ale jak mam np. czekać na czarter 5 godzin a potem, na miejscu dowiedzieć się, że zakwaterują nas w innym hotelu niż był umówiony to jakoś słabo to widzę...
Czy żeczywiście jest tak niehalo?
Edytor zaawansowany
  • Gość: pati IP: *.warszawa.vectranet.pl 20.03.12, 08:31
    Powiem przewrotnie, każde biuro podróży jest super jak nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego. Gdy jednak coś się zaczyna dziać typu: opóźnienie lotu, brak miejsca w hotelu etc większość rezydentów rozkłada ręce. Ja np dwa lata temu byłam na wczasach z TUI . Dość drogie biuro, na rynku od lat więc wydawało się że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Już nie będę pisać jak zachowywał się rezydent z hotelu , ale to co się działo przy odlocie masakra. Mimo iż doskonale wiedzieli już przed zabraniem nas z hotelu na lotnisko, że będzie duże opóźnienie , a w sumie do 12ej w południe mogliśmy być w hotelu, niestety tak się nie stało. Siłą niemalże zmusili nas do odprawy, a wiadomo po przejściu na drugą stronę martw się sam człowieku. Spędziliśmy tak 6 h czekając z małymi dziećmi na samolot. Tymczasem OASIS w tej sytuacji zabrał swoich klientów z powrotem do hotelu. Zresztą podczas pobytu widziałam różnicę między rezydentem z OASISA a TUI , na plus wypadł lepiej zdecydowanie OASIS. W ubiegłym roku byłam z ITAKĄ. Pozytywne wrażenie wywarli na mnie już na lotnisku. Po przylocie do celu również obsługa na najwyższym poziomie. W hotelu rezydentka niemalże na każde zawołanie. Gdy rozchorowało nam się dziecko, natychmiast szybka reakcja i pomoc. Nawet później Pani dzwoniła codzienne pytając się jak dziecko się czuje. Oczywiście nie można generalizować , bo pewnie dużo też zależy od samego rezydenta ale ja opisałam dwa skrajnie różne przypadki. W tym roku jadę z OASISem więc zobaczymy.
  • Gość: leantczak IP: *.116.234.168.lapy234.tnp.pl 20.03.12, 18:33
    Bylismy w Tunezji w lipcu 2011 r,lot z Łodzi.Zmiana hotelu była, ale na lepszy.Ogólnie biuro Oasis spisało się dobrze.Polecam.Udanych wakacji.
  • tanieodpoczywanie 05.04.12, 18:46
    Ile wyjazdó tyle opini tych złych i dobrych. Można zginąć w gąszczu :) niestety, faktem jest, ze są zmiany przelotów, a na miejscu zdarzają się zmiany hoteli. Ale powiem panu , ze w zeszłym sezonie w Tunezji anie jednen z moich klientów nie miał zmian. Ja ogólnie polecam w Tunezji Oasisa , szkoda, że SunFun nie lata ze Szczecina.

Proszę zerknąć na : Caribbean World Monastir, Thalassa Sousse, Thalassa Vil. Skanes z Oasisem .
    Z SunFun poleciłabym Houda, no ale Gdańsk albo Poznań.

Gdyby miał Pan więcej pytań , zapraszam na privates :

biuro@tanieodpoczywanie.pl

Pozostaje do dyspozycji
    B.P.Tanieodpoczywanie.pl
    www.tanieodpoczywanie.pl

www.facebook.com/pages/TanieOdpoczywaniepl/216037217903

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.