Dodaj do ulubionych

27.06 wróciłam z Thalassa Mahdia

IP: 82.160.150.* 29.06.12, 13:21
Mogę udzielić wskazówek:)
Obserwuj wątek
      • Gość: Magda Re: 27.06 wróciłam z Thalassa Mahdia IP: 82.160.150.* 29.06.12, 14:35
        Mahdia to bardzo mała miejscowość. Do centrum łatwo dojść plażą lub dojechać taxą za 3 dinary. Plaże piękne, choć nie przy wszystkich hotelach zagrabiane. Po plaży co pięć minut idzie jakiś sprzedawca polecający pareo, palmy, papierosy, dywaniki, banany i kapelusze. Nie dochodzą jednak do leżaków. Plaże dość szerokie, dno morza czyściutkie:) Aha! Nie polecam kupować na targowisku w centrum Mahdiii, mega drogo- trzeba się targować, a gdy się poda rozsądną cenę to się wkurzają i pokazują aby się popukać po czole. Obok thalassa Mahdia jest fajny sklep w którym nie trzeba się targować i jest wszystko o wiele tańsze niż na targu. Ja w ten sposób wiele rzeczy przepłaciłam przynajmniej o raz.
            • Gość: ankra47 Re: 27.06 wróciłam z Thalassa Mahdia IP: 193.200.133.* 04.07.12, 12:31
              Hotel czysty,jeden duży basen,drugi mały o gł.90 cm,mały ogród,przy plaży. All-inclusive słabiutkie. Jedzenie w porządku, ale organizacja w restauracji to makabra /kierownika sali powinni wywalić na zbity pysk/. Animacje to totalna klapa, jak dla dzieci, tak dla dorosłych.
              Dla personelu i animatorów liczą się tylko Francuzi i Włosi i bakszysz. Jeden tydzień może być, ale drugi to kompletne nudy, nawet "robaka" nie zalejesz, tak rozcieńczją!
              Sprzątaczki ok.,warto zostawiać dinarka, ponieważ pracują bez wynagrodzenia, ale uczciwie.
              • Gość: Magda Re: 27.06 wróciłam z Thalassa Mahdia IP: 82.160.150.* 04.07.12, 14:54
                Ja uważam jednak, że jedzenie dobre. Serwowali baranine, cielęcine, kurczaka, kotlety z szynką i serem, spaghetti bolognese, tagiatelle carbonara, kiełbaski margues, ryby, kebab z bali, frytki, ryż z rodzynkami, kuskus, ziemniaki, krewetki, małże w sosie, ośmiornice, indyka pieczonego i w sosie. skrzydełka kurczaka w curry, pizza i pyszne zupy- codziennie inne. Przepyszne ciasta, torty i co najlepsze najsmaczniejsze lody orzechowe. Codziennie do śniadania świeże soki wyciskane z owoców. Proszę jednak uważać na napoje z lobby coś a'la soki owocowe lane z kija. Wiele osób, również z mojego towarzystwa miało po tym rewolucje.
                • Gość: ankra47 Re: 27.06 wróciłam z Thalassa Mahdia IP: *.clients.rysnet.com 04.07.12, 19:00
                  O bakszysz nikt nie poprosi,ale jak nie dasz / nie 1-2 dinary, bo nie zauważą /to jesteś traktowany jak konieczne zło.
                  Byliśmy od 13.06 - 27.06 i wiem co piszę.
                  Pisałem, że jedzenie jest w porządku, każdy coś dla siebie wybierze.Bardzo smaczne ryby z grilla.Bardzo dobre wina do obiadu i kolacji. Natomiast trzeba uważać na ciasta, które mrożą i podają następnego dnia. Nasi znajomi tak się zajadali, że wzywali lekarza i to on potwierdził o zamrażaniu.
                  Bez łapówki dostaliśmy pokój na pierwszym piętrze z widokiem na basen i morze.
                  Z pokoju nic nie zginie, zostawialiśmy wszystko.Drzwi balkonowe zamykały się tak,że mocniej pociągnięte -otwierały się, mimo że serwis naprawiał zaraz po zameldowaniu.
                  Jest to najmniejszy hotel sieci Thalassa.
              • Gość: aga Re: 27.06 wróciłam z Thalassa Mahdia IP: 78.10.78.* 04.07.12, 15:26
                dla mnie jedzenie było super , bardzo urozmaicone
                ryby , krewetki , rózne mięsa
                od wyboru do koloru
                ciasta , lody przepyszne
                animacje to fakt widziałam lepsze bo juz byłam wiele razy w Tunezji , ale także nie ma co narzekać
                napiwki - nikt nie prosi o kasę
                ja sama dawałam sprzątaczce codziennie 1 dinara
                jak piliśmy w barze to tez 1 dinara
                lecąc na wczasy to Tunezji trzeba się z tym liczyć
                jedynie na co powinieneś zwrócić uwage to kantor:) i liczyć kase przy wymianie pięniedzy bo oszukują:))

acha i pokój miałam w widokiem na morze na przeciw sceny , bez dawania kasy w paszport
              • Gość: Artur Re: 27.06 wróciłam z Thalassa Mahdia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.12, 00:57
                Dokładnie to samo w Thalassa Village Skanes.All słabe jeżeli chodzi o napoje.Jedzenie w porządku-nie ma sie do czego przyczepic może poza mala ilościa i róznorodnościa owoców.Aha nie ma żadnych przekąsek w ciiągu dnai i bardziej ten all przypomina HB.Kiedys były przekąski do bólu teraz raz w tygodniu można sie zapisac.Barmani bezczelnie pokazuja że chcę napiwek pocierając palcem o palec.Winka przy obiedzie dolewaja tylko tym którzy dadza dinara w łapę inni dostana lampke i ....omijaja tych klientów łukiem.Najgorsi i najbardziej bezczelni barmani z restauracji Pelican.Polecam zrobic zakupy na bezcłówce bo leją wode.
          • Gość: Magda Re: 27.06 wróciłam z Thalassa Mahdia IP: 82.160.150.* 04.07.12, 14:46
            Bardzo fajny hotel i mega miła obsługa. Będziesz na pewno zadowolony. Hotel duży przestronny, dwie windy i jedzenie przepyszne. Pokoje dość duże, czyste. Jeśli chcesz widok na morze wkładasz do paszportu 10 euro. Najfajniejsze widoki z 3 piętra, pokój 3312 lub 2805. Polecam. Dość męcząca podróż z Enfidha, bo hotel jest ostatnim przystankiem autobusu obwożącego turystów.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka