Dodaj do ulubionych

Sun Fun zadłużone?

IP: *.crt.warszawa.supermedia.pl 09.07.12, 12:01
Czy ktoś wie jak sprawdzić czy Sun Fun jest zadłużone? A mjoze ktoś coś wie na ten temat?
Obserwuj wątek
    • Gość: renia Re: Sun Fun zadłużone? IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.07.12, 17:39
      w internecie nic się nie dowiesz o zadłużpnych biurach, za dodatkową opłatą wKRD( 25zł )
      www.polskatimes.pl/artykul/146563,podajemy-liste-zadluzonych-biur-podrozy,2,id,t,sa.html#czytaj_dalej
      Też mnie to interesuje bo lece z tym biurem już w sierpniu,w tamtym roku byłam zadowolona z usług tego biura.
      • Gość: Aaa Re: Sun Fun zadłużone? IP: *.play-internet.pl 09.07.12, 21:04
        Również wybieram się w sierpniu z Sun&Fun, przyznam że informacja o upadłości Sky Clubu trochę mnie zmroziła....
        Zamówiłam raport o stanie finansowym biura w KRS, wg ich danych biuro jest w dobrej kondycji i ma "zielone światło". Ale niestety te raporty nie są żadną gwarancją (tak na ten temat wypowiadał się prawnik w tv). Niestety żadne info nie są w stanie zapewnić że za miesiąc wszystko będzie ok :(
        To jest strasznie nieuczciwe że klient nie ma kompletnie żadnej gwarancji na to że nie straci swoich pieniędzy.
        A nie wiecie czy istnieje jakakolwiek możliwość ubezpieczenia od wypadku ogłoszenia upadłości?
        • lewa_piers Re: Sun Fun zadłużone? 09.07.12, 23:53
          > A nie wiecie czy istnieje jakakolwiek możliwość ubezpieczenia od wypadku ogłosz
          > enia upadłości?

Niestety tylko płatność kartą.
          --
          Władza wypacza. Władza absolutna wypacza absolutnie.
          • Gość: anka Re: Sun Fun zadłużone? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.12, 07:45
            A możecie coś powiedzieć nt tego biura, bo z tym lece pierwszy raz:), naczytałam sie w necie samych złych opini, ale juz jestem po wpłatach i zamiast cieszyc sie z wakacji to siedze jak na bombie:) tez lece w sierpniu. Czy to prawda ze czesto zmieniaja hotele, na gorsze? Słyszałam jeszcze, ze godziny lotów zmieniaja w ostatniej chwili, ze wylatujesz w nocy a prxzylatujesz bardzo wczesnym rankiem i zamiast np 7 dni tak naprawde jestes 5 dni na wakacjach. Ze w ostatniej chwili zmieniaja przewoźnika niz ten podany na stronie i leci sie jakimis starymi samolotami, które LOT juz wyeksploatował, a w jakiejs firmie to dalej wykorzystują? tego wszystkiego naczytałam sie o wycieczkach do Tunezji z Sun Fun
            • Gość: Aaa Re: Sun Fun zadłużone? IP: *.play-internet.pl 10.07.12, 09:05
              Wiesz, z czarterami niestety tak jest że godziny mogą zmieniać sięw ostatniej chwili i z tego co wiem to raczej nie jest to zależne od biura.
              A pierwszy i ostatni dzień urlopu przeznaczony jest na podróż (jest to zawarte w umowie), więc nawet wylatując pierwszego dnia późnym wieczorem nie można mieć do nich pretensji o stratę jednego dnia urlopu :/
              Co do linii lotniczych-mam nadzieję że będzie to Nouvelair, leciałam już z nimi i było bardzo ok :)
              Ja trzymam kciuki że wszystko będzie ok :)
        • Gość: M i M Re: Sun Fun zadłużone? IP: *.146.76.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.07.12, 00:12
          Witam , trochę mnie ten post uspokoił o kondycji finansowej SUN&FUN. My także z mężem i córką wybieramy się w sierpniu do Egiptu z SUN&FUN .Dziś jak przeczytałam ,że kolejne biuro Alba Tour sprowadza turystów do Polski to się przeraziłam . Mam nadzieję ,że będą to spokojne wakacje bez takich przykrych przygód :(
          Czy ktoś wybiera się do Egiptu do hotelu Lillyland Beach Club 3 sierpnia ?A może ktoś już w nim był i może nam o nim coś powiedzieć . Różne są zdjęcia z hotelu na różnych portalach i to jest dziwne . Pozdrawiam
    • Gość: maja Re: Sun Fun zadłużone? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.12, 08:00
      Witam.Bylam z biurem sun&fun w tunezji w ubiegle wakacje-wszystko bez zarzutu.Godziny lotow podane przez biuro nie zmienily sie nikt tez nie skrocil mi wypoczynku nawet o minute.Urlop spedzilam w hotele ktory zarezerwowalam -reasumujac spedzilam z rodzinka bardzo fajne wakacje.W tym roku takze wybieram sie z tym biurem -mysle ze poki co nie ma co sie denerwowac-w necie nie ma zadnych zajawek o klopotach turystow wypoczywajacych z tym biurem.Poza tym prosze nie brac tak doslownie wpisow niektorych ludzi.Nie wiem czym sie kieruja ale wielokrotnie nawet o dobrych hotelachczy biurach wypisuja straszliwe paszkwile.Glowa do gory.Zycze sobie i wszystkim udanych wakacji z biurem sun&fun.
        • Gość: maja Re: Sun Fun zadłużone? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.12, 09:29
          A ja latalam 4 krotnie z Sky Club i takze nie mialam zadnych zastrzezen.Sledzac wpisy turystow w maju juz bylo wiadomo ze sky club ma problemy poniewaz polacy przebywajacy w hiszpanii mieli klopoty z zakwaterowaniem w hotelach.To byl pierwszy sygnal ze nalezy uwazac na sky club i bron boze nie rezerwowac zadnych imprez wakacyjnych.Byc moze nie wszyscy czytaja na bierzaco a moze nie wyciagneli wnioskow-mam na mysli tych ktorzy w ostatnie chwili wykupowali wczasy w/w biurze.
          Ja mam nadzieje ze sun & fun przetrwa bo poki co nic nie wskazuje zeby mieli jakiekolwiek klopoty finansowe......
          Pozdrawiam
    • Gość: aga Re: Sun Fun zadłużone? IP: 194.126.238.* 10.07.12, 11:31
      Ja byłam z sun&fun w ubiegłym roku w Turcji. Wyjazd był bardzo udany, godziny lotów zmieniły się nawet na korzyść, bo miałam wylecieć o 11:00 przed południem i być ok 13:00, a wylecieliśmy o 7:00 i byliśmy ok 10:00. Hotel ten, co zarezerwowany. Tylko wycieczek fakultatywnych nie kupowałam w biurze, bo były 2 razy droższe niż w lokalnych biurach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka