Dodaj do ulubionych

Tunezja - Cap Carthage - Gammarth

IP: *.bialap.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.05, 10:03
Wybieram się na 2 tygodnie do hotelu Cap Carthage w Gammarth k. Tunisu.
Byłbem wdzieczny za informacje:
- jakie jest jedzenie w hotelu (wybór, czy smaczne i jest go dosyć przez cały
czas, bo słyszałem różnie)
- jaka jest plaża
- czy w pobliżu hotelu są inne hotele, sklepiki z pamiatkami i czymś do picia
- czy łatwo dojechać do Tunisu, Kartaginy i Sidi Bou Said?

Dzięki za wszelkie informacje. Janusz
Obserwuj wątek
    • Gość: Espi Re: Tunezja - Cap Carthage - Gammarth IP: *.autocom.pl 29.06.05, 14:17
      Odradzam ten hotel!!!!! jeżdzę po świecie, w tunezji byłam juz 4 razy, ale na
      taki syf jeszcze nigdzie nie trafiłam. Jedzenie okropne. Tylko parówki i
      jajecznica - codziennie! Obiadokolacje ciut lepsze. Najgorsze, że w poblizu
      tylko hotele i najtaniej można zjeść kawałek byle jakiej pizzy za 50 pln od
      osoby. Nawet Kebaba nie kupisz. Plaża jest śliczna - i to jest plus. Teren
      hotleu ujdzie. ale... pokoje nie maja klimatyzacji!!! Ludzie spali na balkonie
      na materacach zwleczonych z łóżka. Istna sauna - zwłaszcza gdy dostaniesz pokój
      ponad parterem. Zdecydowanie odradzam. Jeśli masz jeszcze mozliwość wyboru -
      polecam hotele w okolicach Hammamet.
      • monikafelcyn Re: Tunezja - Cap Carthage - Gammarth 02.08.05, 08:48
        witam wszystkich.dobrze byloby gdybyby mogla to przeczytac jak najwieksza
        liczba osób wybierajacych sie do tego hotelu.absolutnie nie jestem osoba
        wybredna jesli chodzi o warunki w hotelach. ja i moj mąz jedziemy na wakacje
        aby cieszyc sie egzotyka,sloncem i soba... niestety przykro to stwierdzic ale
        hotel cap.. jest absolutnie ponizej wszelkiej krytyki!!!!! przed wyjazdem
        czytałam kilka opinii i zawsze biore je z przymruzeniem oka. niestetety
        sprawdziły sie w 100%!!!!! to bylo nie do przyjecia. tak jak przeczytałam przed
        wyjazdem ktos prosil aby szybko zmieniac rezerwacje... wysmiałam go w duchu, a
        potem na miejscu załowałam. do konkretów!!!! brak ciepłej wody-dla mnie
        koszmar, brak klimatyzacji a przy otwartym balkonie spac sie nie da...bo gryza
        niemiłosiernie komary, jedzenie... brak brak brak. ciagle awantury na stolówce
        co uniemozliwia odpoczynek i relaks... hi hi hi OCHYDA!!!!!!!!!!!!!
        JESLI NIE CHCECIE KLOPOTÓW I CIĄGŁYCH ROZMÓW Z NIE DA SIE UKRYC PROFESJONALNA
        REZYDENTKA NP. PANIA DOROTA ZMIIEENIAJCIIE HHOOTTEELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        pani dorota byla profesjonalistka i staneła na wysokosci zadania. przeniosła
        nas. bylismy szczęsliwcami.
        • Gość: j Re: Tunezja - Cap Carthage - Gammarth IP: *.woi.waw.pl / *.crowley.pl 02.08.05, 09:42
          Wiesz co byłam w Tunezji, ale nie w tym hotelu, natomiast w hotelu Cap 2 lata
          temu była moja koleżanka. Było tragicznie, syf, okropne jedzenie. Po tygodniu
          poprosili o przeniesienie do innego hotelu. Przenieśli ich do hotelu Palm Inn
          niedaleko Souss i tam odżyli. Trzeba zaznaczyć, że moja koleżanka nie nalezy do
          osób bardzo wymagających, ale w hotelu Cap nie dało sie normalnie funkcjonować.
          Jeśli masz jeszcze możliwość to poproś lepiej o zminę hotelu.
          Pozdrawiam
          J.
          • Gość: angelnight Re: Tunezja - Cap Carthage - Gammarth IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 21:29
            Widze wiec ze nic w tym hotelu nie uleglo zmianie. Bylam tam 5-6 lat temu i
            bylo podobnie. SYF I MALARIA. jedzenbie monotonne, stolowka brudna jak diabli.
            Obrusy przerzucali tylko to na ta to na druga strone. obsluga srednio mila.
            full niemcow, zero sklepow, zero ludzi z zewnatrz. tragedia. JEDYNY PLUS to
            sliczne baseny. moej dziecie bylo zachwycone. programy animacyjne-owszem. ja
            jednak po tygodniu przenioslam sie do hotelu Amilcar w Carthage.
            • Gość: Dorcia Re: Tunezja - Cap Carthage - Gammarth IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:40
              Jezu Chryste!!! A my mieliśmy tam jechać!! Niestety byliśmy w Byblosie w
              Hammamet i też było podobnie... Czy do Tunezji wogóle warto jechać???
              Jedyny hotel jaki polecam to Riadh Palms w Sousse. Byliśmy tam przypadkiem bo
              jak przylecieliśmy to oznajmili nam że 4 dni będziemy właśnie tam. Z jakiego
              powodu to nie wiem... Jednak ta zmiana spowodowała że nie mieliśmy do końca
              zwalonego urlopu. Nie polecam biura Kopernik!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka