Dodaj do ulubionych

Forum TUNEZJA - HOTELE

26.07.05, 12:06
Wszystkich z Was, którzy wrócili z wakacji w Tunezji zapraszam do
zamieszczenia opinii o hotelu w którym mieszkaliście na wydzielonym
specjalnie do tego celu forum Tunezja-Hotele
link do forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22878&sortuj=6

Forum służy do zamieszczania JEDYNIE OPINII dotyczących wakacyjnych hoteli w
Tunezji. Proszę nie zadawać na forum pytań - PYTANIA, PROŚBY jak i inne posty
nie będące opiniami bedą USUWANE.

Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami, a nie posiadasz loginu w portalu
gazeta.pl? Skorzystaj z tymczasowego:
login: tunhotel
hasło: turysta

Wykaz hoteli znajdujących się na forum na dzień dzisiejszy:
Almaz
Azur Plaza
Bliban
Byblos - Hammamet
Cap Carthage - Tunis/Kartagina
Collesee Beach** Hammamet
Corniche *** - Bizerta
Dalia
Djerba Sun - Djerba
El Faracha
El Fell
El Hana Beach
Fourati - Hammamet
Garden Park - Djerba
Golf Residence - Port El Kantaoui
Hammamet Regency - Hammamet
Hill Diar
Iberostar Phenicia 4*
Imperial Park 5* - Hammamet
Jinene - Sousse
Jockey Club
Justinia
Karawan - Sousse
Karthago El Ksar - Sousse
Kheops - Nabeul
Les Pyramides
Mahdia Palace 5* - Mahdia
Marabout - Sousse
Marhaba Club
Mechmoum **** - Hammamet
Medi Sea
Melia El Mouradi ***** Mahdia
Nejma
Neptune
Nour el Kantaoui
Nova Park - Tunis
Omar Khayam *** - Hammamet
Orient Palace
Palm Inn
Prince
Residence el Kantaoui
Riadh Palms - 4* - Sousse
Saadia *** - Monastir/Skanes
Safa-Hammamet Yasmine
Samara
Shalimar - Hammamet
Sirocco Beach 3* - Mahdia
Skanes Beach
Skanes El Hana
Sol Club Selima - Port el Kantaoui
Sousse Palace
Telemaque - Djerba
Terqui Club
Thalassa
Thapsus
Top Kapi - Mahdia
Tour Khalef
Tourning Club **+ Tunis
Vincci Djerba Resort
Vincci Lella Baya - Hammamet
Obserwuj wątek
    • sousse2 THALLASA VILLAGE SOUSSE 11.09.05, 23:25
      ja byłam z oasisem miesiac temu w tunezji, w sousse, w hotelu alyssa (dawniej
      thallasa vilage sousse)
      wszystko byloby ok,gdzyby nie:
      -pokojowki złodziejki-wymierzyły sobie samodzielnie napiwek w wysokosci 150euro
      grzebiac mi po osobistych rzeczach
      -klima chodzaca od swieta
      brak higieny na stołówce
      -pani grazynka-rezydentka nadaje sie do wszystkiego tylko nie do ułatwiania
      ludziom spokojnego i miłego wypoczynku
      -fakt,ze musielismy w ostatnia dobe hotelowa koczowac 17 godzin nad
      basenem,bo "podobno" doba hotelowa sie juz skonczyła...nie wiem,kto ich
      matematyki uczył...
      -wciskanie "kitu" przez pania grazynke,ze na pewne wycieczki nie ma
      chetnych...gó.. prawda,...te wyceiczki z gory spisane były na
      niepowodzenie...były w folderach tylko po to,zeby zamydlic nam oczy...
      -no i 3 dni z zachmurzonym niebem...ale na to-jakby na to nie patrzec- nie
      mielismy zadnego wplywu...
      POWIEM TYLE...
      UWAZAJCIE I NIE POZWOLCIE SOBIE W KASZE DMUCHAC...ROBCIE O WSZYSTKO AWANTURY,A
      MOZE SYTUACJA SIE POPRAWI...GŁOSNO MOWCIE O TYM,CO WAM NIE PASUJE...I ŁACZCIE
      SIE W GRUPKI...TAK ŁATWIEJ DZIAŁAC...
      ja złozyłam zażalenie...wprawdzie nie licze na zwrot jakiejkolwiek kasy - ani
      tej ukradzionej, ani tej za niedogodnosci- , ale moze dzieki niepochlebnym
      opiniom reputacja tegoż biura podrozy sie troche pogorszy...i mozewtedy da im
      to cos do myslenia...miejmy nadzieje...
      TRZYMAJCIE SIE I ZYCZE MIŁYCH WAKACJI !!
      • Gość: beti Re: THALLASA VILLAGE SOUSSE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.05, 21:52
        Moje wakacje z Triadą w Tunezji to pasmo nieszczęść. Pierwszym nieszczęściem
        było biuro z którego poleciałam do hotelu Kheops **** lux .Przedstawicielki
        biura przy podpisywaniu umowy pokazały nam hotel tj pokoje ,lazienki całe
        zaplecze i atrakcje które miały czekac na nas na miejscu.Resztę doczytaliśmy w
        katalogu.Wszystko to co pokazali nam na filmie i w katalogu to wierutne
        kłamstwo. Pokój który nam wczesniej pokazali był apartamentem .Ale nam
        nie udało się do niego trafić .Nasz pokój z łazienką to brudne śmierdzące z
        niedziałajaca klimatyzacją nory ,które sami musieliśmy sobie obsprzątać zanim
        zaczeliśmy z czegokolwiek korzystać .Wyżywienie hotelowe było tak dobre że
        udało się nam wszystkim schudnąć po dwa kilogramy. Ale nie polecieliśmy tyle
        kilometrów aby zrzucać zbędne kilogramy! Poza dość ciekawymi wieczornymi
        animacjami w Naebulu nie ma co robić.Szczególnie gdy całą Waszą gotówkę
        zgarnie rzekoma sprzątaczka.Wyczyści Wasze portfele z całej gotówki, a walizki
        z cociekawszych rzeczy tj buty,okulary,bizuterię itp.....Wtedy pozostaje ci
        tylko dozeranie się z drrekcją hotelu,rezydentkami p.kasią i sylwią.Jak
        zrozumiesz że niczego nie wywalczysz to wyluzuj się , smaż dupcię na słońcu
        iłódż sie że następne wakacje będą wakacjami życia ate obecne to tylko wypadek
        przy pracy ale nie twój tylko Triady.Mnie nie uda się już im nabrać kolejny
        raz. Ostrzegam wszystkich przed Biurem podróży Triada i ich hotelem Kheops
        w Tunezji.
        • tunhotel Re: LA NORIA 20.10.05, 11:39
          Byłam w Tunezji 3 lata temu w hoteliku "La Noria"**i pół*. Standard jak można
          się domyślać nie był zbyt wysoki, jedzenie skromne, ale nie spodziewałam się
          więcej za kasę, jaką zapłaciłam. Jednak w żadnym innym hotelu, w jakim byłam,
          nie było takiej świetnej atmosfery jak tam (pewnie za sprawą animatorów ). A
          byłam w wielu różnych hotelach, ostatnio 5*-wych.
          Nie spotkałam się też z kradzieżami w hotelu. Polecam, jeśli ktoś nie jest
          specjalnie wybredny, a chce spędzić miło czas za niewielkie pieniądze.
          Nie wiem tylko, czy hotel jest jeszcze w ofercie, nie mogłam go ostatnio
          znaleźć. Był w ofercie Oasisa, a leży niedaleko Tunisu.
          • Gość: Touring Club Re: LA NORIA IP: 217.153.71.* 21.10.05, 10:39
            tunhotel napisał:

> Byłam w Tunezji 3 lata temu w hoteliku "La Noria"**i pół*. Standard jak można
            > się domyślać nie był zbyt wysoki, jedzenie skromne, ale nie spodziewałam się
            > więcej za kasę, jaką zapłaciłam. Jednak w żadnym innym hotelu, w jakim byłam,
            > nie było takiej świetnej atmosfery jak tam (pewnie za sprawą animatorów ). A
            > byłam w wielu różnych hotelach, ostatnio 5*-wych.

Byłem w tym hotelu w tym roku. Trochę sprawa z nich skomplikowana, bo tak
            naprawdę to nie wiadomo jak się nazywa. Chyba są na etapie przejściowym ze
            zmianą nazwy. Część napisów mówi, że to 'La Noria', a część, że to 'Touring
            Club'.
            Standard faktycznie nie za wysoki, ale trzeba przyznać, że jest to kompleks
            złożony z bungalowów, więc za bardzo nie mają za co dostać więcej gwiazdek.
            Co do jedzenia się nie zgodzę. Dużo i pyszne. W tym momencie dla polskich
            turystów - jedyny przedstawiciel to Exim Tours, to mają ofertę TYLKO All
            Inclusive. I bardzo dobrze, bo hotel położony jest z dala od czegokolwiek -
            blisko ma tylko do morza (przy samej plaży). Ok. 8 km do La Marsa i chyba 15 do
            Sidi Bou Side. Nie ma zupełnie na co wydawać forsy. Atmosfera rzeczywiście
            świetna. Brak Niemców i Rosjan. Tylko Polacy, Czesi, Słowacy i Francuzi.

Dwa baseny (jeden nad drugim) połączone zjeżdżalnią. Hotel ponoć z roku na rok
            podwyższa swój standard, a i tak w dużej mierze byliśmy z niego zadowoleni.

> Nie spotkałam się też z kradzieżami w hotelu. Polecam, jeśli ktoś nie jest
            > specjalnie wybredny, a chce spędzić miło czas za niewielkie pieniądze.
            > Nie wiem tylko, czy hotel jest jeszcze w ofercie, nie mogłam go ostatnio
            > znaleźć. Był w ofercie Oasisa, a leży niedaleko Tunisu.

Teraz jest tylko w ofercie Exim Tours i choć znajduje się w pobliżu Tunisu (ok.
            20 km), to BP turystom oferuje przelot do Monastyru. $ h jazdy autobusem do
            hotelu.

Momo wszystko polecam.

Miłego wypoczynku.
    • Gość: majolka5 Re: Forum TUNEZJA - HOTELE IP: *.telpol.net.pl 16.02.06, 14:27
      nie wiem dlaczego Polacy narzekaja na hotele w Tunezji. Ja bylam w Hammamet w
      hotelu Cap Cartage. Wszyscy narzekali, a mi sie podobalo. Co prawda nie mialam
      widoku na morze i czasem klima nie dzialala, ale nie to bylo w tych wczasach
      najwaznikejsze. opieka byla, obsluga hotelowa tez, bylo czysto i w hotelu i na
      basenie, tamtejsi ludzie bardzo mili............badzo udany pobyt...........ale
      niestety polacy zwracaja uwage na wszystko i do wszystkiego potrafia sie
      przyczepic. i tym sposobem psuja sobie wakacje!
    • asiamarcin Nie jedzcie do Riadh Palms!!! 09.06.06, 00:02

Właśnie wróciłam z wakacji z Tunezji w hotelu Riadh Palms, byliśmy z biurem
      Sun&Fun.Trzeba zacząć od tego że wybraliśmy hotel Tour Khalef, a tu na
      lotnisku już w Tunezji okazuje sie że nam zmieniają hotel na Riadh Palms i
      nawet nie umieli nam wytłumaczyć dlaczego to robią!!Hotel Riadh Palms to
      tragedia!!!!Wielki moloch, który ma 2300miejsc i 4 windy na które czeka sie po
      kilka minut, a jak juz przyjedzie to jest pełna!Pokoje były znosne,ale to chyba
      tylko dlatego że jako rekompensatę zmiany hotelu dali nam pokoje z widokiem na
      morze i widok faktycznie extra!!Restauracja tragiczna, nie można było znależć
      talerzy ani sztućców, stoły ogólnie brudne, kolejki do żarcia jak za
      komuny,jedzenie codziennie takie samo,jednym słowem porażka!!!O leżakach i
      materacach nie ma co marzyć bez bakszyszu, codziennie musielismy dawać po 1USD
      od łożka żeby wogóle było na czym polezeć, a do ręczników jak już sie dobiliśmy
      to były tak obskurne że odechciewało nam sie nimi wycierać.basen mały i wokoło
      wypchany starymi niemcami, okropność!!!Jedyny plus tego hotelu to alkohol,po
      pierwsze to dobre piwko, wcale nie sikacz, i trunki oryginalne na licencji
      francuskiej, do dzinu lali oryginalny tonic swepsa, mieli tez oryginalną coca-
      colę, i soki, dobre drinki, i mozna było brac ile sie chce, to wszystko
      oczywiście w all inclusive.Obsługa w recepcji do bani, siedzą stare torby i
      bączą cos pod nosem, ogólnie bardzo nie miłe!!Animacje tragiczne, biegało paru
      chłopaczków i 2 dziewczynki poprzebierani i wkółko gadali HELLOO!!!!,a zabawić
      nie umieli, my bylismy z 3 letnim synkiem i aż sie ich bał,a w zeszłym roku
      bylismy w Egipcie i bawił sie super z tymi animatorami,w Riadh te zabawy z
      dziećmi robili tak od niechcenia, a dla dorosłych to raz zapodali jakis denny
      kabaret a raz orkiestrę tragiczna zresztą.Jesli chodzi o połozenie hotelu to
      jest niby ok, bo jest bezpośrednio przy plaży i niedaleko od samego centrum
      miasta.Reasumując to hotel obskurny, wszystko jakies takie przybrudzono-
      przukurzone.ODRADZAM ten hotel i ja juz do Tunezji nie pojadę, za to polecam
      Egipt, tam można zapomnieć o bożym świecie i super spędzić swoje wakacje.
      W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać a napewno odpowiem.,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka