Dodaj do ulubionych

hotel Dalia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 22:35
bardzo proszę o pare zdań o tym hoteu
na form hotele są dwie,pozytywna i negatywna,
która jest bliższa prawdy? pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • nubijska 21.01.07, 00:16
    spędziłam w Dalii tydzień pod koniec czerwca 2 lata temu. byłam z pobytu bardzo
    zadowolona. miałam ogromny pokój na parterze, z balkonem, dużą łazienkę i
    oddzielną toaletę. pokój i łazienka były codziennie sprzątane. cały hotel jest
    czysty i ma bardzo ciekawie urządzony hol główny. w restauracji jest czysto,
    kelnerzy są bardzo sympatyczni, jedzenie jest smaczne i nigdy go nie brakowało.
    teren przy basenie jest zadbany (ładna zieleń) i czysty. basen jest nawet spory
    jak na hotel 3-gwiazdkowy. jedynym mankamentem jest duża odległość do plaży,
    ale za to plaża jest szeroka i stuprocentowo piaszczysta, morze jest cieplutkie
    i nie ma tak dużej fali jak w innych częściach Hammametu. w czasie mojego
    pobytu parasole i łóżka na plaży były bezpłatne. hotel położony jest blisko
    przystanku komunikacji lokalnej, co bardzo ułatwia wypady do centru Hammametu,
    Nabeul, czy Tunisu, Kartaginy i Sidi bou Said. naprzeciwko hotelu jest kilka
    sklepów spożywczych, a kilka kroków dalej sklepy z pamiątkami i fajne knajpki,
    w których można zjeść lunch, np. Marco Polo - sprawdziałam polecam - dużo i
    bardzo smacznie. złe opinie o tym hotelu, wierz mi, biorą sie z polskiego
    chronicznego malkontenctwa i przeświadczenia, że mimo niskiej ceny i 3-gwiazdek
    w hotelu zastaniemy standard 5-gwiazdek... jest to z całym przekonaniem hotel w
    pełni spełniający kryteria 3-gwiazdkowego i jeśli tego oczekujesz, na pewno się
    nie zawiedziesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.