Dodaj do ulubionych

O zatrudnianiu kobiet cz 2

28.02.15, 16:32
No i szpital w Lublinie zatrudnił kobiety i one "sprowokowały" Pana Ordynatora do molestowania. Pewnie miały za krótkie fartuchy i biedak nie mógł się powstrzymać.
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150227/LUBLIN/150229661
A dawniej sprawa była jasna, prawda Mariner? Kobiety siedziały w domu, prały, sprzątały, gotowały, nosiły wodę w wiadrze. A teraz zachciało się im być lekarkami i biedny Pan Ordynator pójdzie siedzieć przez spisek wstrętnych kobiet.
--
Umcyk bum, umcyk bam. Jadę busem jestem pan.
www.pitz.cba.pl
Edytor zaawansowany
  • klaudka_mala 28.02.15, 17:12
    A jaki to ma związek z zatrudnianiem kobiet?
  • kocia_noga 01.03.15, 09:16
    klaudka_mala napisała:

> A jaki to ma związek z zatrudnianiem kobiet?

Że pojawiają się nieznane dotychczas problemy? Macierzyństwo pracownicy, prawo do obrony godności? Wśród pracowników rodzaju męskiego ich nie było, prawda?
    W związku z tymi nowymi okolicznościami część chce się wycofać z tych nowości ( niech kobiety nie pracują albo się podporządkują)a częć cce przystosować warunki pracy do nwych potrzeb.
    Sorryza literówki, ale mam bezprzewodową lawiaturę nadającą się do rzucania za psami.
    --
    To analfabeta. Nie umie czytać ani pływać.
  • mariner4 28.02.15, 17:21
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • klaudka_mala 28.02.15, 17:40
    Chyba nie bardzo rozumiem - to do mnie miało być?
  • mariner4 28.02.15, 20:23
    Przepraszam jak to tak odebrałaś. Doceniam Twoją trzeźwość spojrzenia.
    M.
  • kat_inka 03.03.15, 22:24
    W domu byłyby przynajmniej bezpieczne. Niestety, takie przypadki się zdarzają i trzeba mieć to na uwadze. Wszystkie są teraz zastraszone, twierdzą, że ordynator "zdeptał im poczucie własnej wartości", są złamane na całe życie. I feministki te biedne kobiety rzucają w męski brutalny świat, mimo że one nie są do tego przygotowane, są na to za słabe.
  • aron2004 04.03.15, 15:44
    tak, byłyby w domu bezpieczne
    lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,13315943,Maz_policjant_skatowal_zone__Dzis_prosi_o_umorzenie.html

--
    www.pitz.cba.pl
  • kat_inka 04.03.15, 15:59
    Cóż, męża trzeba sobie umieć wybrać. Kobieta powinna być atrakcyjna, dbać o siebie i dzięki temu będzie miała wielu adoratorów i wybierze sobie najlepszego. Dla kobiety atrakcyjny wygląd to najlepsza inwestycja w przyszłość. Brzydactwa często lądują z byle kim i mają na tyle niską samoocenę, że nie potrafią z tego związku wyjść.
  • aron2004 04.03.15, 20:36
    Kobiety atrakcyjne i bogate też bywają bite, np. Figura, Rihanna czy Kayah.

--
    www.pitz.cba.pl
  • klaudka_mala 04.03.15, 21:59
    To że kobieta jest ładna jeszcze nie oznacza,że jest tego świadoma
  • kat_inka 04.03.15, 22:50
    Ale są w mniejszości. No i to ich wina, że się związały z agresywnymi. Prawdziwy mężczyzna nigdy nie uderzy kobiety, bo mu honor nie pozwoli bić słabszych.
  • aron2004 05.03.15, 06:31
    Tak samo jak pieszy wejdzie na pasy i samochód go rozjedzie to też jego wina?

--
    www.pitz.cba.pl
  • kotek.filemon 05.03.15, 09:07
    Po co dyskutujesz z trollem, w dodatku przeiwdywalnym jak pogoda w listopadzie?

--
    Sużyć Polsce, suchać Polaków...
  • klaudka_mala 05.03.15, 09:11
    Jak lazł jak święta krowa bo jest na pasach to tak.
  • tricolour 05.03.15, 13:47
    ... gdy się rozejrzy czy nic nie jedzie i zachowa adekwatnie do tego co zobaczy, to będzie bezpieczny. Gdy wleci jak szalony, to albo mu się uda przelecieć albo mokra plama.
  • tricolour 05.03.15, 13:43
    i to lekarki hurtem? A Teraz - na dodatek - lekarki potrzebuję pomocy psychologa?

Ja bym się bardziej na miejscu tych lekarek wstydził samego siebie za niedołęstwo, tchórzostwo, trupią powolność. I wziąłbym na siebie współodpowiedzialność za zbiorową zmowę i uczestniczenie w grupie przestępczej.
  • kat_inka 06.03.15, 04:43
    Dokładnie. Taka wyuczona bezradność. Zamiast się zgadać z innymi pracownicami, porozmawiać z mężem, zrobić raban, to grzecznie znowu leciały do ordynatorka.
  • aron2004 06.03.15, 06:43
    No właśnie przecież zrobiły raban w mediach.

--
    www.pitz.cba.pl
  • kat_inka 06.03.15, 18:54
    "Skandaliczny proceder miał trwać przynajmniej od 2011 roku."
    Czyli przez cztery lata wszystkie milczały i potulnie chodziły do pracy. Widać kariera ważniejsza od honoru.
  • mariner4 06.03.15, 19:03
    Przyjęto założenie, że tak było. A może nikt je nie molestował, a one oskarżyły dlatego, że na przykład podwyżki nie dostały? Nie przesadzam, ale panie feministki wyraźnie chcą, aby to mężczyzna udowadniał swoją niewinność. W cywilizowanym świecie nikt nie musi udowadniać swojej niewinności. No cóż. Będziecie same na starość, czego wam serdecznie życzę.
    M.
  • aron2004 08.03.15, 18:55
    A jak to sobie inaczej wyobrażasz? Tak jak Korwin, który twierdzi że kobieta powinna mieć 2 świadków gwałtu? To ciekawe skąd kobieta weźmie świadków molestowania, jak jest w gabinecie sama z ordynatorem.

--
    www.pitz.cba.pl
  • kocia_noga 09.03.15, 08:55
    No przecież każda molestowana to szmata, jak suka nie da, pies nie weźmie itd.
    --
    To analfabeta. Nie umie czytać ani pływać.
  • mariner4 09.03.15, 09:16

Powszechnie się zdarza, że ludzie oskarżają się na wzajem o różne rzeczy. Z różnych powodów i niekoniecznie zgodnie z prawdą.
    Czy chodzi o to, żeby karać każdego faceta, którego oskarży kobieta?
    O to wam chodzi?.
    M.
  • aron2004 09.03.15, 10:31
    Mariner ty rozumujesz jak Korwin, od którego się odcinasz.

Czy w Szwecji wszyscy mężczyźni siedzą w więzieniu? Nie. Ponad 99% Szwedów nie siedzi w więzieniu, mimo że mają prawo którego wprowadzenia chcą w POlsce feministki.

Naprawdę - to że kobieta nie potrzebuje swiadków gwałtu czy molestowania nie oznacza od razu, że wszyscy mężczyźni w tym kraju pójdą do pudła.

Na logikę rację masz Ty i Korwin, ale w praktyce rację mają Szwedzi. Dlatego ja opowiadam się za rozwiązaniami szwedzkimi, a nie korwinistycznymi.

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 09.03.15, 11:40
    Inaczej jest to kolejne bezprawie.
    Jestem za karanie za gwałt, ale udowodniony. A nie wyssany z paca. Czy to dużo?
    Czy mam iść do więzienia tylko dlatego, że jakiejś pani tak się podoba?
    M.

• aron2004 09.03.15, 15:22
    Znowu myślisz jak Korwin.
    Lepiej żeby milion kobiet było molestowanych niż wsadzić do pudła jednego niewinnego Marinera.

To absurd.

Fakty są takie, że prawo szwedzkie jakoś nie spowodowało masowego zamykania w więzieniach Szwedów za gwałt i molestowanie.

Ponad 99% Szwedów nie siedzi w więzieniach mimo istnienia takiego prawa.

Natomiast dzięki temu Szwedki mają lepiej niż np. Rosjanki czy Iranki, gdzie do skazania za gwałt trzeba mieć świadków.

Popatrz na skutki, a nie tylko na przepisy.

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 09.03.15, 17:37
    W cywilizowanym kraju wina musi być udowodniona.
    Wam nie chodzi o równe prawa, tylko o przewagę. Kieruje wami nienawiść do wszystkich mężczyzn. Swoimi niepowodzeniami, brzydotą, niedopieszczeniem chcecie obwinić wszystkich mężczyzn.
    Pomówienie też powinno być karane.
    Nie ma nic gorszego od skazania niewinnego człowieka.
    M.
  • aron2004 09.03.15, 18:42
    Czyli wg ciebie Szwecja i Finlandia nie są cywilizowanymi krajami, a Rosja i Iran to cywilizowane kraje?

Znów pachnie korwinizmem.

Patrz na skutki, nie na przepisy. W Szwecji jakoś nie zamykają masowo Szwedów za molestowanie czy gwałty. Ba, żaden Szwed nie uciekł do Rosji czy Iranu przed feministkami.

--
    www.pitz.cba.pl
  • kat_inka 09.03.15, 18:48
    "Lepiej żeby milion kobiet było molestowanych niż wsadzić do pudła jednego niewinnego Marinera."
    Lepiej, żeby nikt nie był molestowany i żeby nikt niewinny nie siedział w więzieniu. Flirt w biurze się zdarza, prawda? Co byś zrobił, gdyby zagadywana przez Ciebie kobieta najpierw chichotała i okazywała Ci zainteresowanie, a potem oskarżyła Cię o molestowanie? Poszedłbyś siedzieć w imię "miliona molestowanych"?
  • aron2004 09.03.15, 18:51
    Jeżeli mężatka by mnie zagadywała to nie flirtowałbym, nawet gdybym był kawalerem. Albo sprowadziłbym rozmowę na jakieś neutralne tory.

Summa summarum wychodzi że lepiej żyje się w Szwecji niż w Rosji i Iranie, dlatego jestem za prawem szwedzkim.

--
    www.pitz.cba.pl
  • kat_inka 09.03.15, 19:02
    Mógłbyś nie wiedzieć, że ta kobieta jest mężatką. A może właśnie dlatego, że nie podjąłbyś jej zalotów, ona poczułaby się urażona i oskarżyła Cię o molestowanie?

Prawo ogólnie jest lepsze w Szwecji, co nie oznacza, że jest co do joty lepsze.
  • aron2004 09.03.15, 19:40
    Naprawdę wolałabyś żyć jako kobieta w Iranie albo Rosji niż w Szwecji?

A może cegła ci spadnie na głowę jak wyjdziesz na ulicę? To są czysto teoretyczne rozważania co by bylo gdyby. Fakty są takie, że ponad 99% Szwedów nie siedzi w więzieniach za molestowanie, tylko Mariner robi aferę nie wiadomo z czego i chce wprowadzać rozwiązania prawne rodem z Rosji - że kobieta powinna mieć 2 świadków gwałtu.

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 09.03.15, 19:41
    Ale TYLKO winnych.
    Nie masz mózgu?
    M.
  • aron2004 09.03.15, 19:45
    Właśnie mam mózg i rozumiem, że szwedzkie feministyczne prawo działa lepiej niż prawo rosyjskie czy irańskie.

Liczą się efekty. Ty nie zajmujesz się efektami prawa, tylko rozumowaniem na poziomie Korwina "lepiej niech milion kobiet będzie molestowanych niż mielibyśmy wsadzić do więzienia jednego niewinnego faceta".

To absurd.

Naprawdę wolałbyś jako mężczyzna żyć w Rosji niż w Szwecji? Albo w Iranie?

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 10.03.15, 07:26
    jest to taka sama patologia jak w Iranie. Zresztą tych krajów nie da się porównać. Te sprawy są bowiem mocno osadzone w wielowiekowej tradycji i zmiana to to długotrwały proces.
    Karanie niewinnych to po prostu zbrodnia. Nie widzą powodu dlaczego słowo kobiety ma być w demokratycznym kraju więcej warte od słowa mężczyzny/ Karać winnych? TAK. Niewinnych? NIE. Za bezpodstawne pomówienie kary.
    Szwecja? To dlaczego na kierowniczych stanowiskach jest tam mniej kobiet niż w Polsce?
    A Szwedzi to cioty, co dawno już jaja stracili.
    M.
  • aron2004 10.03.15, 08:31
    Naprawdę uważasz, że Szwecja jest taką samą patologią jak Iran? Stawiasz między tymi krajami znak równości? Ja jako facet wolałbym żyć w Szwecji niż w Iranie, bez dwóch zdań.

Karanie niewinnych to zbrodnia?, ale lepiej ukarać 1 niewinnego niż utrzymywać prawo dzięki któremu miliony kobiet nie mają ochrony przed molestowaniem i gwałtem. Znowu jedziesz tekstami rodem z Korwina.

Szwedzi to cioty? A kto nie jest ciotami? Irańczycy którzy masowo biją i gwałcą kobiety? Rosjanie którzy atakują Ukrainę?
    Jaki naród na świecie wg ciebie nie jest ciotami?

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 10.03.15, 11:48
    To aż tylu dotyczy molestowanie i gwałty? No to wszyscy powinniśmy iść do więzienia?
    Szkoda, że głupota nie boli.
    Podstawowa zasada prawa w cywilizowanym kraju. Nikt niewinny nie powinien być karany.
    A Ty proponujesz odpowiedzialność zbiorowa i stalinowskie rozwiązania. powołujesz się na Szwecję, a czy aby na pewno piszesz prawdę?
    Jak to może być? Otóż ilość pomówień mężczyzn o pedofilię przez miłe panie podczas rozpraw rozwodowych wielokrotnie przekracza statystyczny odsetek tego typu skłonności. Podobno ma to miejsce w ponad 30% spraw. Tymczasem odsetek pedofilów jest mniejszy od 0.5% populacji. Czyli niektóre panie uczyniły z tego broń do zemsty.
    Zakładasz a priori wysoką moralność każdej kobiety.
    Na szczęście masz niewielkie szanse na wprowadzenie tych chorych zasad w życie.
    Znam wypadek, kiedy to człowiek, którego znałem, w sposób poniżający co prawda odrzucił amory jednej pani. Oskarżyła go o molestowanie. Przegrała na szczęście, ale co by było, gdyby bezkrytycznie uwzględniać każde tego typu oskarżenie?
    M.
  • aron2004 10.03.15, 13:14
    No ale jak sam widzisz ponad 99% Szwedów nie siedzi w więzieniu za molestowanie, czyli nie taki diabeł straszny.
    Znasz jednego człowieka którego pani oskarżyła. Ale to nie ma znaczenia statystycznego.
    Pierwsze słyszę żeby za Stalina było prawo zakazujące molestowania.

Napisz jeszcze Mariner co to znaczy wg Ciebie być "ciotą".

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 10.03.15, 13:59
    Poza tym nie jestem przekonany, czy piszesz prawdę. Nie sądzę, żeby w Szwwecji na podstawie pomówienia można było pójść siedzieć
    Nie chodzi o molestowanie. Za Stalina wystarczyło oskarżenie sąsiada o cokolwiek i człowiek lądował w łagrze. To jest właśnie serce z lewej strony......
    Na szczęście to nie przejdzie
    Czekam na dane o milionach poszkodowanych kobiet w Polsce.
    M.
  • aron2004 10.03.15, 18:18
    polska.newsweek.pl/molestowanie-w-pracy-mobbing-dlaczego-kobiety-milcza,artykuly,358112,1.html
    --
    www.pitz.cba.pl
  • aron2004 10.03.15, 18:20
    On szef, ona dziwka

Kobiety zdecydowanie częściej są obiektami molestowania. Z badań CBOS wynika, że co 3. kobieta w wieku 18-24 lata jest adresatką niechcianych żartów i propozycji seksualnych (i co 12. mężczyzna). W grupie 25-34 lata – co 10. (i co 30. mężczyzna).
    --
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 10.03.15, 19:34
    profilaktycznie.
    W ramach sprawiedliwości dziejowej.
    M.
  • mariner4 10.03.15, 14:03
    Napisz jeszcze Mariner co to znaczy wg Ciebie być "ciotą".

To taki facet bez honoru, własnego ja, tańczącego tak jak mu pierwsza z brzegu baba zagra. To ktoś co pozwala z siebie robić chodzący bankomat.
    Inaczej łajza.
    Na szczęście ta moda się kończy.
    M.
  • aron2004 10.03.15, 18:16
    A na czym polega to "tańczenie jak mu baba zagra?". Wyjaśnij dokładnie.

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 10.03.15, 19:37
    Oddawanie wszystkich pieniędzy. Tłumaczenie się z każdej butelki piwa, rezygnacja ze swojego hobby i wiele innych.
    Jak z tymi milionami pokrzywdzonych kobiet w Polsce?
    M.
  • aron2004 10.03.15, 21:23
    Czyli uważasz, że Szwedzi rezygnują ze swojego hobby?
    www.swedenfishing.com/

Kobiety zdecydowanie częściej są obiektami molestowania. Z badań CBOS wynika, że co 3. kobieta w wieku 18-24 lata jest adresatką niechcianych żartów i propozycji seksualnych (i co 12. mężczyzna). W grupie 25-34 lata ? co 10. (i co 30. mężczyzna).

--
    www.pitz.cba.pl
  • aron2004 11.03.15, 06:14
    Mariner jaki facet wg Ciebie jest honorowy?
    Co robi honorowy facet? Molestuje? Gwałci? Bije kobietę?

Bo ja uważam że honorowy facet to właśnie taki co nie bije, nie molestuje, nie gwałci.

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 11.03.15, 08:10
    Czyli dla debili.
    Być może trudno jest Ci zrozumieć co to jest honor. Dla niektórych to trudne.
    Przemoc, usiłowanie dominacji jest ponad podziałami.
    Ja sobą pomiatać po prostu nigdy nie dałem. Cenię sobie swoją autonomię. szanuję autonomię mojej partnerki. Jednej od początku i żyjemy. I nie interesuje nas co jakaś porąbana Środa ma do powiedzenia.
    Żyj i daj żyć innym. Czy to za wiele?
    Każdy kto chce moje życie układać to mój wróg i tyle.
    Socjalizm w każdej formie uzurpuje sobie prawo uszczęśliwiania na siłę.
    A propos Twojej ukochanej Szwecji. Kibicuję tej sprawie od początku, bo znam tych ludzi
    Polskie małżeństwo lekarskie tam mieszkające, 2 dzieci. 5 latek w przedszkolu lubił wchodzić pod stół. Pani przedszkolanka zapytała dlaczego. Malec odpowiedział, że tak w domu chowa się przed tatusie. Afera na 100 fajerek. Zabrali dzieciaki do rodzin zastępczych. Wszystko trwało ponad rok. Po jakimś czasie okazało się, że dzieciak bawił się z tatusiem w chowanego i o tym powiedział tak jak umiał. Udało się sprawę odkręcić. Ci ludzie się spakowali i wrócili do Polski. Tak jest jak o losie ludzi decyduje jakaś głupia pinda, której nikt bzykać nie chce. To jest właśnie Szwecja. Teraz się procesują. Idzie o 3 mln koron. Sprawa w toku
    I teraz wyobraźmy sobie, że o takich sprawach w Polsce decyduje ktoś taki jak ta nauczycielka co dzieciom usta taśmą zaklejała. I debilowata dyrektorka, co udaje, że o niczym nie wie. Czy takie prymitywne krowy mają decydować kto ma iść siedzieć?
    M.

• aron2004 12.03.15, 06:38
    Żyj i daj żyć innym.
    Rozumiem, że "daj żyć innym" odnosi się również do kobiet molestowanych przez starych grubych chamów na stanowiskach?
    Chciałbyś takiego życia dla swojej córki, żeby jakiś cham na stanowisku ją obmacywał? Dałbyś żyć temu grubemu chamowi?

Socjalizm uzurpuje sobie prawo uszczęśliwiania na siłę. Czyli rozumiem, że wg ciebie Szwecja jest krajem gorszym do życia niż Rosja albo Iran gdzie nie ma socjalizmu i feminizmu?
    Jakoś nie widać żeby Szwedzi uciekali masowo ze swojego kraju do Rosji albo Iranu, gdzie mogliby mieć "honor".

Ci ludzie spakowali się i wrócili do POlski. Ale jakoś 99,99% Szwedów nie ucieka ze swojej ojczyzny przed feministkami i socjalizmem, do Rosji, Polski czy Iranu. Jest na odwrót - Szwecja ma dodatni bilans migracyny. O czym to świadczy? Że ludzie wolą feminizm i socjalizm w Szwecji niż honor w Rosji i Iranie?

W Szwecji jest tak, że jak jest podejrzenie stosowania przemocy to państwo wkracza w życie rodziny. U nas jest tak, że jak dziecko leży w kałuży krwi to może ktoś się zainteresuje, no bo to w sumie sprawa rodzinna, nie?

Ponad 99% Szwedów nie siedzi w więzieniu za molestowanie. Ponad 99% dzieci w Szwecji nie zostało zabrane rodzicom. Taka jest statystyka.

Wyciągasz jednostkowe przypadki i pokazujesz je jako normę. W to może uwierzyć gimbaza czytająca Korwina, ale nie dorośli ludzie, wybacz.

Rozumiem, że polskie urzędy się nie mylą? Albo rosyjskie? Tylko szwedzkie urzędy się mylą?

W POlsce nie było takich przypadków, że dziecko było bite przez wiele lat, a urząd zainteresował się dopiero jak trafiło do szpitala? Były. To jest wg ciebie sensowniejsze podejście niż szwedzkie?

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 12.03.15, 10:48
    Ładnie piszesz to starych tłustych facetach. Szkoda że nie widzisz także "starych tłustych fok śliniących się do młodych chłopaków?" Problem jest mniejszy, ale jest. U pani Michalik występowała pani Bakuła i mówiły o tym. Kurcze, ta stara mało apetyczna tłusta baba mówiła o tym tak, jakby ją nagminne molestowano! To było i minęło bezpowrotnie. Nawet kupić sobie seksu nie może, bo bez potężnej dawki chemii żaden facet nie da rady. A babus gada o tym, jakby był dzierlatką.
    Ja wiem, że moje lata minęły i się nie wygłupiam.
    Jestem przeciwko molestowaniu, przemocy ale wszystkich, przez wszystkich. Nienawidzisz mężczyzn i tyle.
    Co do Szwecji. Wielokrotnie tam byłem. Dzieci moich przyjaciół, którzy tam wyemigrowali przed laty, już się wyniosły za ocean. Ten proces w Szwecji narasta. Dużo o tym tam piszą.
    Także emeryci wolą pobierać wysokie szwedzkie emerytury i wydawać je w znacznie tańszych krajach.
    Nic za darmo na tym świecie.
    M.

• aron2004 12.03.15, 12:00
    Oczywiście że problem jest, ale o wiele mniejszy niż w przypadku starych facetów molestujących młode kobiety. Tak co najmniej kilkanaście razy mniejszy.

Ale to że jakaś stara baba ślini się do młodego chłopaka nie usprawiedliwia starego facet molestującego młodą kobietę.

Proces w Szwecji narasta. Ciekawe. To o ile osób zmniejszyła się liczba mieszkańców Szwecji w tym roku? Nie zmniejszyła się. Wzrosła. To dlatego że Szwedzi nie uciekają ze swojego kraju, bo mają normalne prawo a nie rosyjskie czy irańskie.

Daj jakiegoś linka z którego wynika jak to Szwedzi masowo uciekają do Rosji czy Iranu przed feministkami, bo USA ma podobnie feministyczne prawo w kwestii molestowania jak Szwecja, więc byłaby to ucieczka z deszczu pod rynnę.

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 12.03.15, 12:07
    Ludzie maja prawo wyboru.
    Nie każdy akceptuje feministyczną dyktaturę.
    Ale są i pantoflarze.
    M.
  • aron2004 13.03.15, 06:24
    No ale jakoś ponad 99% Szwedów nie przeszkadza "feministyczna dyktatura" i nie uciekają jakoś do Rosji i Iranu gdzie obowiązuje prawo które tobie się podoba.

Zdefiniuj "pantoflarza". Czy facet który nie bije i nie molestuje kobiety to od razu pantoflarz? Bo wydaje mi się że tak sądzisz.

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 13.03.15, 08:27
    M.
  • aron2004 15.03.15, 09:17
    ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/images/7/78/Prison_population%2C_2002%E2%80%9312_YB14.png

Szwecja - 6 tys. więźniów na 9 mln mieszkańców

--
    www.pitz.cba.pl
  • aron2004 15.03.15, 09:19
    Czyli ponad 99% Szwedów NIE siedzi w więzieniu, więc twoje obawy przed feministycznym prawem są absurdalne.

--
    www.pitz.cba.pl
  • klaudka_mala 16.03.15, 08:35
    Mariner, Mariner, Mariner ;) Ty się w ogóle nie uczysz ;) A moja sympatia do Twojego uporu nadal rośnie :) Dla Arona bezprawie istnieje tylko wtedy gdy dotyczy kobiet. Nie rozumie tego, że nawet feminizm zakłada, że mężczyźni są na RÓWNI z kobietami, a nie są rasą niższą, którą można oskarżyć o cokolwiek, bo przecież kobietom wolno. Nie widzi tego, że w krajach takich jak Szwecja dzieciom daje się możliwość wyboru płci, bo przecież kultura nie może narzucać, że ojciec z córką nie może iść do toalety podnieść jej porządnie spodenek, bo od razu jest pedofilem. Nie rozumie tego, że sprawiedliwość i równouprawnienie polega na tym, że według prawa wszyscy powinni być równi i każdy powinien odpowiadać za swoje czyny. A nie zmyślone czyny. Oskarżenie o molestowanie i o gwałt staje się w tej chwili coraz lepszą bronią, bo często ciężko to udowodnić i jest słowo przeciwko słowu. Tacy zwolennicy feminizmu jak aron nie dążą do równouprawnienia tylko do wprowadzenia matriarchatu.
  • aron2004 16.03.15, 11:37
    @ Klaudka - to jak wytłumaczysz to że
    1. ze Szwecji ludzie nie uciekają tylko do niej przyjeżdżają
    2. mimo feministycznego prawa ponad 99% Szwedów nie siedzi w więzieniu?

--
    www.pitz.cba.pl
  • aron2004 16.03.15, 11:38
    Klaudka czyli rozumiem, że wolisz żeby miliony kobiet było molestowanych przez jakichś grubych chamów niż wsadzić 1 niewinnego faceta do więzienia?
    --
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 16.03.15, 16:08
    M.
  • klaudka_mala 16.03.15, 19:35
    Jak pisałam - ja wolę dążyć do tego, żeby nie było bezprawia bez względu czy tyczy się ono kobiet czy mężczyzn.
  • aron2004 17.03.15, 06:57
    Jasne. Czyli skazanie niewinnego faceta na więzienie za molestowanie to bezprawie, a to że tysiące grubych chamów molestują latami kobiety to nie jest bezprawie?
    --
    www.pitz.cba.pl
  • klaudka_mala 17.03.15, 11:29
    Hehe nie potrafi czytać. No nie potrafi :P Chłopie - brak bezprawia, które tyczy się i kobiet i mężczyzn oznacza dążenie do tego, żeby nikt nie szedł do pierdla za niewinność a do tego, żeby żadna kobieta nie była bezkarnie molestowana. To oznacza równe traktowanie: NIKOGO nie dotyczy bezprawie. Nie dzielimy na płeć. Człowiek to człowiek bez względu na to czy kobieta czy mężczyzna.
  • aron2004 17.03.15, 14:42
    I znowu dążysz do ideału jak Mariner albo Korwin. Nikt nie może siedzieć za niewinność. Co tam, że 30% młodych kobiet jest molestowanych, najważniejsze jest żeby żaden facet nie siedział za niewinność, miał honor i nie był ciotą.

--
    www.pitz.cba.pl
  • klaudka_mala 17.03.15, 15:01
    Życzę Ci Aronie miłego dnia :)
  • mariner4 17.03.15, 16:29
    M.
  • aron2004 18.03.15, 06:41
    Jasne wszyscy Szwedzi to psychopaci i cioty. Normalni ludzie honoru to Mariner, Korwin, Putin i Ahmadineżad he he he

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 18.03.15, 08:10
    Ale jesteś za głupia, żeby to zrozumieć.
    Widocznie Cię j.....nikt nie chciał. Wtedy bym zrozumiał nienawiść do mężczyzn. Ale to twój problem, nie mój.
    M.
  • klaudka_mala 18.03.15, 11:17
    Aron to kobieta :o?
  • mariner4 18.03.15, 11:48
    "Mieli gwałcić i nie gwałcą?"
    Jak w starym dowcipie.
    M.
  • aron2004 18.03.15, 16:53
    Nienawiść do meżczyzn? No faktycznie wprowadzanie prawa innego niż w Rosji i Iranie to nienawiść do mężczyzn?

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 18.03.15, 18:11
    nie zrobili to jak nazwać. Odpowiedzialność zbiorowa. Niemcy mordowali Żydów, bo byli Żydami. To oczywiście nie ta półka, ale sposób rozumowania identyczny.
    Nie mam nic na przeciwko karaniu sprawców przemocy, ale od niewinnych wara!
    Jeszcze by tego brakowała, żeby jakaś porąbana baba mogła decydować o czyimś losie, bo jej facet nie chciał na przykład bzyknąć, albo zwyczajnie ją przegonił ze swojego życia. Dajesz frustratkom prawo do zemsty? To nie w cywilizacji. Na Szwecję się nie powołuj, bo tam nie można przez pomówienie nikogo skazać.
    M.
  • aron2004 18.03.15, 20:38
    Jasne. Lepiej niech 30% kobiet w wieku do 24 lat będzie molestowanych przez starych grubych chamów, niż wsadzić jednego niewinnego do więzienia. Bo takie są efekty obecnego prawa.

Szwecja to nie cywilizacja mówisz? A co jest dla ciebie cywilizacją? Rosja? Iran? Rosjanie i Irańczycy mają honor i nie są ciotami?

W Szwecji jest własnie takie prawo jakie feministki chcą wprowadzić w POlsce. A ty wolisz prawo rosyjskie albo irańskie. No tak, najważniejsze to mieć honor i nie być ciotą i pantoflarzem.

--
    www.pitz.cba.pl
  • klaudka_mala 19.03.15, 07:59
    Aron skończ już. Powtarzasz w kółko jedno i to samo. Jeszcze żeby miało jakikolwiek sens to pół biedy. Zrozum, że argument nie nabierze więcej sensu jeśli powtórzysz go wystarczającą ilość razy.
  • aron2004 19.03.15, 09:48
    Naprawdę uważacie, że wasz argument że lepiej jest w Rosji i Iranie niż w Szwecji ma sens?

www.pitz.cba.pl
  • mariner4 19.03.15, 16:11
    Dobra kobieto.
    M.
  • aron2004 19.03.15, 16:56
    Mariner, to ty jesteś właśnie demagogiem, bo twierdzisz że nawoływanie do wsadzania do więzienia starych grubych chamów molestujących kobiety to nienawiść do mężczyzn.

Tak jakby każdy mężczyzna molestował.

--
    www.pitz.cba.pl
  • klaudka_mala 20.03.15, 10:54
    Nawoływanie do wsadzania do więzień tych co molestują nie ma nic wspólnego z tym o czym mówi Mariner. Mariner mówi o NIE wsadzaniu do więzień NIEWINNYCH
  • szukam_dawczyni 23.03.15, 10:23
    Witajcie, kobiety które są w wieku 18-32 zachęcam do zastanowienia się i podjęcia decyzji o pomocy niepłodnym parom. Wystarczy, że zdecydujecie się na anonimowe oddanie komórek jajowych - para która je otrzyma, ma ogromną szansę na posiadanie potomstwa - dzięki Wam! Dodatkowo firma zapewnia zryczałtowany zwrot kosztów 3000 zł i macie wykonane badania za koszt ok. 3500 zł za free oczywiście!
    www.invicta.pl/1757/zostan_dawczynia_komorek_jajowych.html
  • aron2004 19.03.15, 09:49
    Klaudka - naprawdę uważasz, że to Rosja i Iran są krajami cywilizowanymi? Wolałabyś tam jako kobieta mieszkać niż w feministycznej Szwecji?

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 19.03.15, 09:28
    Biedactwo. I dlatego chcesz zamykać wszystkich facetów w więzieniu. Zapłać jakiemuś, może Ci przejdzie.
    M.
  • aron2004 19.03.15, 09:48
    Jasne. Kobiety które ktoś chciał uwielbiają być molestowane przez starych grubych chamów zapewne.
    --
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 19.03.15, 16:15
    mizdrzy do młodego chłopaka?
    Popatrz w lustro, to znajdziesz przyczynę swoich kompleksów.
    Widzisz. Mamy jedną przewagę. Możemy sobie kupić sek, jak kto chce. Wy nie możecie. Bo co? facet ma wyciągnąć pistolet i krzyknąć "Stój bo strzelam?".
    Więc całkowitej równości nie ma.
    M.
  • aron2004 19.03.15, 16:52
    Stara foka molestuje młodego chłopaka raz na 12 przypadków. Stary gruby cham molestuje młodą dziewczynę raz na 3 przypadki. Widzisz różnicę?

Czy w związku z tym, że facet może sobie kupić seks, należy tolerować molestowanie kobiet przez starych grubych chamów?

--
    www.pitz.cba.pl
  • aron2004 19.03.15, 09:53
    Tak oczywiście. Nienawiść do starego grubego chama molestującego młode kobiety = nienawiść do mężczyzn.

Logika godna Korwina i gimbazy.

Bo przecież kobieta powinna się przymilać i uśmiechać do starego grubego chama który ją molestuje, prawda Mariner? Tak przecież jest w Rosji i Iranie. Tam stare grube molestujące chamy mają honor i nie są ciotami.

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 20.03.15, 07:36
    wobec uczniów, to kobiety. Jest to zawód sfeminizowany, więc to chyba jasne. Jaki z tego wniosek. Zamykać nauczycielki, jak uczeń wskaże?
    M.
  • aron2004 10.03.15, 08:36
    Za dużo się naczytałes Korwina. Liczą się skutki przepisów prawnych, a nie litera prawa.
    W Szwecji jest lepiej niż w Rosji albo Iranie, więc lepsze są przepisy szwedzkie niż rosyjsko-irańsko-korwinowskie.

No chyba że dla ciebie najważniejsze jest "nie być ciotą".

--
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 29.03.15, 17:47
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,138764,17675860,35_latka_zglosila_gwalt__Grozi_jej_teraz_do_pieciu.html?lokale=local#BoxNewsLink
    Zamknąć go! Czy tak? Tak robią w Szwecji?

M.
  • klaudka_mala 30.03.15, 11:25
    Ojoj - właśnie to samo wrzuciłam w innym wątku - nieładnie, nieładnie postapiłam ;)
  • mariner4 30.03.15, 15:35
    czytać wszystkiego.
    I znów jest problem. Za pomówienie powinna być kara, ale to z kolei spowoduje strach przed nawet słuszną skargą.
    M.
  • klaudka_mala 30.03.15, 15:50
    Ano właśnie - z dwojga złego to już lepiej w tę stronę.
  • aron2004 09.03.15, 19:41
    akurat ten pan wiedział, że ta kobieta jest mężatką, a mimo to nadal molestował
    --
    www.pitz.cba.pl
  • mariner4 09.03.15, 19:40
    Typowy bolszewizm.
    Napisz jeszcze, że nie ma facetów niewinnych, są tylko źle przesłuchiwani.
    M.
  • tricolour 09.03.15, 09:36
    ... na psach także nie. Szmat używam do podłogi i to takich specjalnych. Ale możesz masz i rację skoro coś tak kategorycznie twierdzisz, choć ja uważam inaczej.

Uważam, że jeśli ktoś trzyma gębę na kłódkę przez lata całe to znaczy, że ma w tym interes. Przecież środowisko lekarskie to nie jest zbieranina nieświadomych prostaków, którym można łapy pchać po spódnicę ku uciesze gawiedzi ze wspaniałego dowcipu. Środowisko lekarskie to, jakby na to nie patrzeć krytycznie, elita intelektualna, mająca możliwość oceny czyjegoś zachowania i egzekwowania swoich praw.

Zatem nie oczekujmy, że ktoś będzie respektował nasze granice skoro nie wiadomo gdzie te granice leżą skoro molestowana milczy latami. Może jej się to podoba jak pigułka po?
  • mariner4 09.03.15, 09:14
    także sobie ne wyobrażam, że oskarżenie kobiety ma wagę dowodu.
    M.
  • aron2004 09.03.15, 15:24
    To w takim razie twoim miejscem na ziemi jest Rosja albo Iran, bo tam kobieta musi mieć świadków gwałtu.
    Ja wolę Szwecję.

--
    www.pitz.cba.pl
  • klaudka_mala 16.03.15, 08:38
    A ja wolę dążyć do tego, żeby prawo traktowało wszystkich na równi.
  • aron2004 09.03.15, 10:37
    Tak, wcześniej jak kobiety były potulne to źle, teraz jak zrobiły raban w mediach to też źle. Co by nie zrobiła molestowana kobieta to jest źle.
    --
    www.pitz.cba.pl
  • tricolour 09.03.15, 12:04
    ... słowami "... teraz jak zrobiły raban w mediach to też źle" ponieważ nikt tak nie mówi.

Mówię, że źle, że zrobiły raban po kilku latach. Bo przez te lata wiele kobiet cierpiało, a sprawaca czuł się coraz bardziej bezkarny. Można powiedzieć, że te, które wiedziały, a nic z tym nie robiły, stały się współsprawcami molestowania.

Poza tym rozczula mnie, że lekarka po latach molestowania do psychologa iść musi. Najpierw latami nic ze sobą nie robiła (a mogła choćby z racji wykonywanego zawodu, gdy do psychologa ma co najwyżej trzy metry) a teraz udaje ofiarę. Ofiarę chyba swojej nieudolności.
  • aron2004 09.03.15, 15:25
    Ale dobrze że się w ogóle zdecydowały, bo gdyby się nie zdecydowały to sprawca mógłby się czuć dłużej bezkarny.
    --
    www.pitz.cba.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka