Dodaj do ulubionych

Baba za kierownicą

07.07.17, 14:26
Dlaczego jak kobieta zrobi coś głupiego prowadząc samochód to, jeśli było to nagrane, filmik automatycznie trafia na "portale ze śmiesznymi obrazkami" z dopiskiem "baba za kierownicą" ?

Z tego co wiem to kobiety statystycznie powodują mniej wypadków, ale oglądając "portale ze śmiesznymi obrazkami" możnaodnieść wrażenie, że kobiety to głównie nie umieją parkować, tankować czy płacić za parking. W rzeczywistości, kobiety raczej nie wyprzedzają na podwójnej ciągłej, ale filmik z wyprzedzającym typem na podwójnej ciągłej miałby dopisek nie "facet za kierownicą" tylko najwyżej "debil za kierownicą".

A czy ktoś w ogóle widział pejoratywnie skojarzony tekst "facet za kierownicą"? Ja nie widziałem, a przecież większość debili zabijających ludzi swoimi samochodami jest jednak płci męskiej.

A później takie gimbusy czytajo i sie impregnujo: baba za kierownicą to ZŁO. A czym skorupka za młodu...

No co jest grane?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.