• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

sex w trójkącie: 2M+1K Dodaj do ulubionych

• IP: 62.233.187.* 13.03.03, 13:21
    Mam za sobą debiut jako kochanka dwóch facetów na raz. Nie powiem, ostra
    jazda a wy co tym myślicie? Macie jakieś opinie??
    Zaawansowany formularz
    • Gość: doku IP: *.mofnet.gov.pl 13.03.03, 14:40
      Najkorzystniej jest zajść w ciążę po wojnie plemników. Dlatego kobiety pociąga
      taki seks.
      • 13.03.03, 20:14
        Gość portalu: doku napisał(a):

> Najkorzystniej jest zajść w ciążę po wojnie plemników. Dlatego kobiety
        pociąga
        > taki seks.
        Jestes kobieta i wiesz wszystko o wszystkich kobietach ? LOL

Mors
        PS, Nie bierz wszystko co przeczytasz w "Wojnie plemnikow" tak bezkrytycznie :)
        --
        email: mors(at)morsik(dot)net
    • 14.03.03, 20:25
    • 24.03.03, 10:16
      Chciałabyś to powtorzyć? :-)))))
    • 03.04.03, 22:37
      Między kumplami.
      - Czy jesteś zainteresowany seksem zbiorowym?
      - Czemu nie, a kto jeszcze będzie?
      - Noo, twoja żona.
      - Ooo, to ja się na to nie piszę ...
      - W takim razie, skreślam Cię z listy.
      :-)))
    • Gość: wojtek IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 13.04.03, 20:37
      probowalem kilka razy , fajna zabawa , nie mowiac juz o tym jak panienka byla
      zadowolona.
    • Gość: ewelina206 IP: *.acn.waw.pl 15.04.03, 20:33
      Uff...no to nie jestem sama!
      W tamtym roku moj wlasny maz dran jeden- wrobil mnie podstepnie w cos
      podobnego...
      Wraz z naszym "przyjacielem domu" dopieszczali mnie szalenczo ponad godzinke
      non-stop!
      Rano nie bardzo moglam chodzic ale wrazenia byly niesamowite..."Co dwie glowki
      to nie jedna"
      Zbliza sie rocznica tamtej nocki,trzeba to jakos uczcic ;)
      Feminizm niejedno ma imie jak widac -pozdrawiam!
      • Gość: twarze IP: *.acn.waw.pl 14.06.03, 17:09
        ty to niezła kurew jestes...ale ten twoj"maż" to juz wybitny leszcz...
        pomijam ze cały ten post brzmi jak prowokacja
      • Gość: cnotliwy IP: *.chello.pl 14.09.03, 02:09
        kochanie. Jak to Cie
        wrobił ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ??????????????????????????????????????????????????????????????????????
      • 04.11.03, 18:10
        Gość portalu: ewelina206 napisa3(a):

> Uff...no to nie jestem sama!
        > W tamtym roku moj wlasny maz dran jeden- wrobil mnie podstepnie w cos
        > podobnego...
        > Wraz z naszym "przyjacielem domu" dopieszczali mnie szalenczo ponad godzinke
        > non-stop!
        > Rano nie bardzo moglam chodzic ale wrazenia byly niesamowite..."Co dwie glowki
        > to nie jedna"
        > Zbliza sie rocznica tamtej nocki,trzeba to jakos uczcic ;)
        > Feminizm niejedno ma imie jak widac -pozdrawiam!

jak peugeot 206 nie do zajezdzenia
    • Gość: urszka IP: 157.25.131.* 16.04.03, 14:40
      To bardzo podniecajacy pomysl, juz od jakiegos czasu chodzi mi po
      glowie...miewam takie fantazje ale boje sie wprowadzic je w czyn.
      Kim byli faceci z ktorymi to robilyscie?
      Czy to bliskie osoby czy raczej obce?
      Jak to wplywa na pozniejsze relacje?
      Napiszcie cos bo jestem nieco pogubiona
      • Gość: a fe!! IP: GBSerwer:* / 10.1.2.* 16.05.03, 07:27
        Ludzie-czy Wy już nie macie umiaru???Sex w trójkę, może grupowy od razu???
        Groupen sex:-))Moim zdaniem to zboczenie-jakoś nikt w tym momencie nie pisze o
        swojej wierze- czy Wy katolicy czy jacy inni...Jeśli Katolicy to chyba wiecie
        co dobre a co złe
        • 10.09.03, 22:20
          Gość portalu: a fe!! napisał(a):

> Ludzie-czy Wy już nie macie umiaru???Sex w trójkę, może grupowy od razu???
          > Groupen sex:-))Moim zdaniem to zboczenie-jakoś nikt w tym momencie nie pisze
          o
          > swojej wierze- czy Wy katolicy czy jacy inni...Jeśli Katolicy to chyba
          wiecie
          > co dobre a co złe

pisze sie gruppen

Ale ten post to chyba dla jaj;)))
      • 04.09.03, 18:26
        Gość portalu: urszka napisał(a):

Jeden był mleczarzem a drugi inkasentem z gazowni, jak ten pierwszy przyniósł
        mleko to wpadł drugi żeby spisać licznik no i od słowa do słowa zaczęło się
        ostre rżniątko

> To bardzo podniecajacy pomysl, juz od jakiegos czasu chodzi mi po
        > glowie...miewam takie fantazje ale boje sie wprowadzic je w czyn.
        > Kim byli faceci z ktorymi to robilyscie?
        > Czy to bliskie osoby czy raczej obce?
        > Jak to wplywa na pozniejsze relacje?
        > Napiszcie cos bo jestem nieco pogubiona
    • 16.04.03, 17:16
      Gość portalu: Marika 29 napisał(a):

> Mam za sobą debiut jako kochanka dwóch facetów na raz. Nie powiem, ostra
      > jazda a wy co tym myślicie? Macie jakieś opinie??

Mylisz się. Nie zadebiutowałaś w roli kochanki tylko przedmiotu. I pewnie
      myślisz że jesteś taka wyzwolona, nowoczesna. A tak naprawdę to tylko zabijasz
      w sobie kobiecość.
      • Gość: adriana IP: *.ipartners.pl 17.04.03, 15:41
        salander napisał:

> Gość portalu: Marika 29 napisał(a):
        >
        > > Mam za sobą debiut jako kochanka dwóch facetów na raz. Nie powiem, ostra
        > > jazda a wy co tym myślicie? Macie jakieś opinie??
        >
        >
        > Mylisz się. Nie zadebiutowałaś w roli kochanki tylko przedmiotu. I pewnie
        > myślisz że jesteś taka wyzwolona, nowoczesna. A tak naprawdę to tylko
        zabijasz
        > w sobie kobiecość.

Nie wiem kto tu sie myli? Jakie zabijanie kobiecosci??!!!
        Bylam w podobnej sytuacji i czulam sie jak najbardziej PODMIOTOWO - role
        bardziej przedmiotowe przyjeli raczej moi kochankowie - spelniali moje
        zyczenia ;) i moja kobiecosc raczej afirmowali.
        A co tu ma do rzeczy wyzwolenie czy nowoczesnosc??? Do prawdy nie
        rozumiem ...jakies mylenie pojec w wykonaniu salandra autora(ki) tego postu.
        hej
        • 17.04.03, 17:58
          Nie traktuj wszystkiego co napisałem tak zupełnie na serio. Zachowaj pewien
          dystans. Oczywiście że luźne kontakty seksualne nie tylko potwierdzają
          kobiecość czy też męskość ale także wzbogacają i poszerzają nasze horyzonty
          wiedzy erotycznej. Więc jeżeli tylko masz ochotę na coś niezobowiązującego to
          daj znać. Nie krępuj się. Gwarantuję dyskrecję i higienę.

Pozdrawiam.
          • Gość: urszka IP: 157.25.131.* 17.04.03, 23:37
            Kolega salander mnie zdumiewa.Albo jest cynicznym prowokatorem albo to dwie
            rozne osoby!
            Skad tak diametralna zmiana pogladow w dwoch postach?!!!
            Cos mi tu nie gra.Zaprzecza samemu sobie.Salander- o co Ci NAPRAWDE chodzi?
            Chcesz moralizowac czy zalapac sie na randke za posrednictwem tego forum?
            Dla mnie jestes zupelnie niepowaznym gosciem-moze masz jakis problem na tym
            gruncie?
            A zreszta po co ja sie denerwuje?
            Pozdrawiam-ula
            • Gość: twarze25 IP: *.acn.waw.pl 15.06.03, 12:15
              Gość portalu: urszka napisał(a):

> Kolega salander mnie zdumiewa.Albo jest cynicznym prowokatorem albo to dwie
              > rozne osoby!

moim zadniem to jedna i ta sama osoba

> Skad tak diametralna zmiana pogladow w dwoch postach?!!!
              > Cos mi tu nie gra.

i słusznie...jedno to to co mysli i to co mysla inni faceci a drogie to to co
              mowi i mowia inni faceci zeby zaciagnac naiwne dupy do łuzka...rozumiem bo sam
              tak mam - i wiekszosc kolegow :) jak myslisz ile z was by dało gdubysmy
              powiedzieli ze uwazamy to za kurestwo?

Zaprzecza samemu sobie.Salander- o co Ci NAPRAWDE chodzi?
              > Chcesz moralizowac czy zalapac sie na randke za posrednictwem tego forum?

tak szczerej wypowiedzi jak ta pierwsza w realu nie uswiadczysz, bo po co sobie
              pomniejszac szanse. trzeba Wam drogie babenki wmawiac ze dawanie zadu to zecz
              zupełnie normalna i całkiem ok...naszczescie jak sie juz raz takiej to wmowi to
              juz potem ona broni takich pogladów jak niepodległosci -przeciez nie moze
              przyznac ze jest wywłoka...tyle ze zaden rozsadny facet sie z taka nie
              zwiarze...:)

> Dla mnie jestes zupelnie niepowaznym gosciem-moze masz jakis problem na tym
              > gruncie?

mowie ci chwila szczerosci - tak jak u mnie...

> A zreszta po co ja sie denerwuje?
              > Pozdrawiam-ula

własnie po co - przeicez wszyscy jestesmy dorosłymi ludzmi.nalezy sobie
              poszezac choryzonty...
              :) pozdrawiam
              • Gość: ja IP: *.sympatico.ca 15.07.03, 19:34
                Gość portalu: twarze25 napisał(a):

> własnie po co - przeicez wszyscy jestesmy dorosłymi ludzmi.nalezy sobie
                > poszezac choryzonty...

proponuje zaczac od slownika ortograficznego
                • Gość: twarze IP: *.acn.waw.pl 16.07.03, 00:04
                  tylko tyle masz do powiedzenia?gratuluje...a na tema dawania 2 facetom to juz
                  nic...????
              • 30.09.03, 17:51
                Gość portalu: twarze25 napisał(a):

> Gość portalu: urszka napisał(a):
                > tak szczerej wypowiedzi jak ta pierwsza w realu nie uswiadczysz, bo po co
                sobie
                >
                > pomniejszac szanse. trzeba Wam drogie babenki wmawiac ze dawanie zadu to zecz
                > zupełnie normalna i całkiem ok...naszczescie jak sie juz raz takiej to wmowi
                to
                >
                > juz potem ona broni takich pogladów jak niepodległosci -przeciez nie moze
                > przyznac ze jest wywłoka...tyle ze zaden rozsadny facet sie z taka nie
                > zwiarze...:)

ależ związe , związe :)bo niewiele z nas się przyzna, a ty myślisz że z kim to
                robisz, kogo bajerujesz? - z czyjąs przyszłą żoną. i jesteś bardzo naiwny w tym
                względzie. bajeruj dalej , a ktoś inny niech bajeruje twą przyszłą....
          • Gość: 34 IP: *.warka.sdi.tpnet.pl 02.01.04, 11:44
            swintuchy
        • Gość: facet25 IP: *.acn.waw.pl 15.06.03, 12:08
          taaaa i nawet wiem co mysleli : byli zadowoleni ze maja taka kurex za ktora nie
          musza płacic...tak maja faceci - :)wiem co mowie...
          • 30.09.03, 17:56
            Gość portalu: facet25 napisał(a):

> taaaa i nawet wiem co mysleli : byli zadowoleni ze maja taka kurex za ktora
            nie
            >
            > musza płacic...tak maja faceci - :)wiem co mowie...

kochanie ale w tej chwili jakiej była nasza koleżnka nie myśli sie o tym tylko
            delektuje. a zresztą co ją to obchodzi- jej chodziło o przyjemność tak jak i
            jej kochankom. :)))
      • Gość: żygol IP: *.chello.pl 14.09.03, 02:44
        się wypawiuje nad Twoją cnotliwością.
        • Gość: Aśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 00:54
          wkurwia mnie na tym forum kilka rzeczy i kilku facetow-np.TWARZE???co to/kto to
          jest?nie opusci rzadnej okazji aby wyzwac jakas kobiete od kurew,czy nie mozna
          go stad wywalic???????????i jeszcze jedno-zaczyna sie jakis spox temat na forum
          i nikt tu nie pyta w sumie o oceny moralne czynu autorki ale o fakty!nie
          obchodzi mnie czy ktos uwaza za oblesne sex we troje ale jak,gdzie i po co?a
          temu twarze z checia bym wpier...
    • Gość: ada31 IP: *.acn.waw.pl 24.04.03, 21:05
      No wlasnie -problem wraca!
      po przeczytaniu tego watku...moj facet zaczal mnie usilnie namawiac na "cos
      takiego"
      Zupelnie nie wiem co o tym myslec? Slyszalam ze to niespelnione pragnienia
      homoseksualne popychaja mezczyzn do takich pomyslow-co sadzicie?
      • 25.04.03, 16:03
        Gość portalu: ada31 napisał(a):

> No wlasnie -problem wraca!
        > po przeczytaniu tego watku...moj facet zaczal mnie usilnie namawiac na "cos
        > takiego"
        > Zupelnie nie wiem co o tym myslec? Slyszalam ze to niespelnione pragnienia
        > homoseksualne popychaja mezczyzn do takich pomyslow-co sadzicie?

Mozliwe, bo ja sobie nie wyobrazam seksu w towarzystwie innego faceta.
        • Gość: derek IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 26.04.03, 22:10
          kiedyśusłyszałem fajne porównanie z którym się całkowicie zgadzam- dla mnie
          kobieta uprawiająca seks z dwoma na raz i facet który w czymś takim bierze
          udział są jak cudze brudne używane gacie, a nawet gorzej, bo w końcu seks to
          coś bardziej inttymnego niż zakładanie gaci na dupę. Facet który korzysta z
          pochwy, z której korzysta w tej samej zabawie inny gostek równie dobrze może
          nosić brudne gacie swego "przyjaciela". Współczuję tym ludziom którzy nie
          potrafią sobie stworzyć satysfakcjonującego i w pełni zaspakającego seksu z
          jednym partnerem, których zycie seksualne z jednym partnerem jest tak ubogie i
          nudne że muszą się uciekać do takich perwersji. Jesli kobieta jest dobra w
          seksie, to żaden normalny facet taką złotką nie będzie zamierzał się dzielić z
          kimś jeszcze.
          • Gość: derek IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 26.04.03, 22:12
            chybaże sam ma ubogą seksualność, i musi ją podnosić perwersjami bo inaczej nie
            umie
          • Gość: zula IP: diak:* / 10.2.12.* 30.04.03, 18:34
            • Gość: lolyta IP: *.dialup.mindspring.com 01.05.03, 17:40
              Moim skromnym zdaniem wagina to brudne gacie nie sa, a samo porownanie nie
              tylko nie jest "fajne", jak to okreslil szanowny autor postu, tylko mocno
              niesmaczne i obrzydliwe. Pewnie autor powiedzenia sam mial ochote na seks z
              dwoma damami, nie wyszlo mu i sie msci wymyslajac takie teorie...
              Co do pytania Urszki na temat jak, z kim i w ogole: roznie bywa, zupelnie jak
              z seksem w parach. Ja mialam dwa doswiadczenia tego typu - raz z moim bylym
              facetem i moja przyjaciolka, niestety, nie skonczylo sie to dobrze bo ona sie w
              nim na smierc po tym zakochala, a ze nie udalo jej sie go odbic (za to udalo
              jej sie niezle napsuc miedzy nami) to wpadla w ciezka depresje... byla w takim
              stanie ze nawet nie mialam sily sie na nia gniewac... tak, ze nalezy byc
              pewnym, ze relacje miedzy cala trojka sa zdrowe, oparte na zaufaniu i nikt nie
              bedzie sie czul "na drugim miejscu". Innym razem to bylo z dwoma panami -
              wszyscy bylismy przyjaciolmi, i to bylo absolutnie bomba - ten zapach dwoch
              mezczyzn naraz na skorze i w ogole... przemile wspomnienie...
              • 09.05.03, 23:25
                Gość portalu: lolyta napisał(a):

> tak, ze nalezy byc
                > pewnym, ze relacje miedzy cala trojka sa zdrowe, oparte na zaufaniu i nikt
                nie
                > bedzie sie czul "na drugim miejscu". Innym razem to bylo z dwoma panami -
                > wszyscy bylismy przyjaciolmi, i to bylo absolutnie bomba - ten zapach dwoch
                > mezczyzn naraz na skorze i w ogole... przemile wspomnienie...

taaak.. nie ma to jak zdrowe relacje...
                b.

--
                vanitas vanitatum omnia vanitas
                quid habet amplius homo de universo labore suo quod laborat sub sole

:-/
      • Gość: wiele twarzy IP: *.acn.waw.pl 14.06.03, 17:12
        wiesz, chyba cos w tym jest. zupełnie nie moge sobie wyobrazic dzielenia sie
        moim skarbem z innym facetem.ZABIŁ BYM...ale gdyby to miały byc 2 kobiet i ja
        to czemu nie...
        • Gość: zulander IP: *.mediatak.pl 27.08.03, 16:31
          Gość portalu: wiele twarzy napisał(a):

> wiesz, chyba cos w tym jest. zupełnie nie moge sobie wyobrazic dzielenia sie
          > moim skarbem z innym facetem.ZABIŁ BYM...ale gdyby to miały byc 2 kobiet i
          ja
          > to czemu nie...
        • Gość: rosmam IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.03, 20:40
          Wybacz ale rzygac mi sie chce po takim poscie.wybacz ostre slowa,ale to typowe
          samcze myslenie.no jasne wielmozny panie.tobie wydaje sie nie do
          pomyslenia "dzielenie sie swoim skarbem z innym facetem"ale dwie kobiety w
          lozku to ok!uwazam ze skarb bylby przeszczesliwy patrzac jak pieprzysz inna
          kobiete.no tak,w koncu prymitywny samiec ma zakodowane "obdarzanie"swoim
          nasieniem jak najwieksza ilosc kobiet.myslcie czasem glowa a nie glowka!!!!
          • Gość: twarze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 00:57
            tak naprade to nigsdy nie poznalem smaku kobiety,
    • Gość: dorrit IP: 217.222.110.* 30.04.03, 14:15
    • Gość: ewelina 206 IP: *.acn.waw.pl 05.05.03, 19:12
      Dużo ludzi ma na tym punkcie jakieś fobie....
      Nie rozumiem tego
    • Gość: mach.o. IP: *.salwator.net 05.05.03, 19:19
      mysle ze jestes eksbicjonistka emocjonalna. niedlugo wystapisz w programie telewizyjnym i bedziesz mogla sie pokazac na prawde, nie przez ekran telewizyjny
      • Gość: krakus IP: 213.199.192.* 09.05.03, 22:24
        W jakim programie tv????
        O co ci chodzi?
      • Gość: Toct IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.03, 20:00
        Gość portalu: mach.o. napisał(a):

> mysle ze jestes eksbicjonistka emocjonalna. niedlugo wystapisz w programie
        tele
        > wizyjnym i bedziesz mogla sie pokazac na prawde, nie przez ekran telewizyjny

co za bzdura. Przeciez ktos kto nie pokazuje twarzy ani nawet nei podaje
        prawdziwego imienia i nazwiska nie moze byc ekshibicjonista, bo ekshibicjonizm
        polega glownie na tym, ze pokazujemy sie calkiem. Slyszales kiedys o Slowniku
        wyrazow obcych Kopalinskiego? Widac ze nie, wiec sobie tam zajrzyj.

Ja osobiscie nie mam doswiadczenia seksu w trojke i nie oburza mnie taki uklad,
        dlaczego mialabym sie dziwic albo uwazac to za cos perwersyjnego? Ciemnota i
        kompleksy seksualne sa ogromne, jesli na tym forum ludzie wypisuja bzdury w
        rodzaju "brudne gacie" czy :korzystac z pochwy". Czy kobieta jest do cholery
        jakims kiblemn z ktorego sie korzysta? Wiecej szacunku, panowie, albo wracajcie
        z powrotem do gnoju.
        • Gość: pola i darek IP: 149.156.26.* 16.05.03, 18:47
          Swiete slowa- kobieta to nie przedmiot do korzystania!
    • Gość: Anka IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.03, 20:13
      Gość portalu: Marika 29 napisał(a):

> Mam za sobą debiut jako kochanka dwóch facetów na raz. Nie powiem, ostra
      > jazda a wy co tym myślicie? Macie jakieś opinie??

ja mam swoją: mnie kreci jak facet mnie kocha (uczucie) i sie ze mną kocha
      (sex). Fajny facet, miły facet, mój ukochany facet, mój jedyny facet, wierny
      facet, wyłącznie mój. Stawiam na miłośc + dobry sex. Z jednym facetem.
      • Gość: Y IP: 62.233.175.* 10.06.03, 12:34
        Jak milo jest widziec, ze sa jeszcze porzadne kobitki na swiecie;-) PZDR
      • Gość: mlodydr27 IP: *.acn.waw.pl 14.06.03, 17:14
        gratuluje zdrowej normalnej postawy !!! ja oczywiscie tez tak to widze(z tym ze
        dotyczy to tej ednej jedynej kobiety:) )
    • Gość: a IP: 148.83.253.* 17.05.03, 21:01
      Go for it!
    • Gość: ? IP: 194.204.168.* 18.05.03, 11:22
      ?
    • Gość: roman IP: *.acn.waw.pl 09.06.03, 18:24
      Jestes zboczona!
      A poza tym ciężko grzeszysz przeciwko własnemu ciału.
    • Gość: Marcin IP: Proxy.PMPoland.PL:* 10.06.03, 11:39
      Z analem???
      I jakie wrażenia???

• Gość: Y IP: 62.233.175.* 10.06.03, 12:35
      Super!!! Teraz pora na 3, potem na 4,5,6,7 itd. itp. Rzeczywiscie nie lada
      wyczyn!!! Jest powod do dumy wrecz;-)
    • Gość: lilka IP: 217.96.29.* 12.06.03, 10:25
      mój facet też sie pieścił ale była jazda. czuję sie naprawde spełniona!
    • Gość: facet IP: *.acn.waw.pl 14.06.03, 17:11
      taki feminizm to najstarzsy zwod swiata, znadz kolezanke do duetu i daj mi
      namiar na siebie!
    • Gość: julekk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 20:41
      To sciema jest
      Najpewniej prowokacja jakiegos buca a wy dajecie sie nabrac!
      Zjawisko tak naprawde szkodliwe dla tego zacnego forum.
      Administratorow prosze uprzejmie o wywalenie tego watku z forum bo ewidentnie
      obniza jego zawartosc merytoryczna.To tyle pozdr
    • Gość: julekk IP: *.nandu / 10.102.0.* 17.06.03, 16:30
      Po co ten watek tu jeszcze jest i mnie wkurza?
    • Gość: p IP: *.webtech.pl 15.07.03, 14:22
      ?
    • Gość: roman IP: *.acn.waw.pl 21.07.03, 15:35
      Jesli tak wyglada feminizm to jestem pelen podziwu
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.