Dodaj do ulubionych

mdłosci przed okresem

17.01.04, 15:18
Mam 29 lat. Na 7-5 dni przed okresem występują u mnie objawy zespołu
napięcia przedmiesiączkowego m.in. bóle głowy,pleców,zdenerwowanie,a
ostatnio nawet mdłości.Zaczęłam je odczuwać po urodzeniu drugiego dziecka,a
objawy ZNP nasiliły się.Chodziłam nawet do gastrologa,ale żadne leki mi nie
pomogły.Mdłości mam przed okresem i w czasie owulacji.Czy mogą być
spowodowane ZNP,a moze mam zaburzenia hormonalne.Czy któraś z was dziewczyny
ma podobny problem?
Edytor zaawansowany
  • 17.01.04, 15:47
    Moja Droga, ja mam to samo od jakis 2-3 miesiecy. Mam prawie 25 lat, a od roku
    staramy sie z mezem o dziecko. Nie biore wiec zadnych tabletek
    antykoncepcyjnych i zadnych innych lekow. Tez tak jak u Ciebie, krotko po
    owulacji, albo w trakcie i przed miesiaczka mam nudnosci bez wzgledu na pore
    dnia, choc najczesciej wieczorem. Towarzysza temu czesto tez bole brzucha i
    jajnikow albo takie klucia w okolicy pepka. Czasem tez puchna mi rece i bola
    nerki (czuje sie jak stara babciasmile)Co to moze oznaczac? Pojecia nie mam.
    Zwykle te nudnosci biore za ciaze i robie po 2 testy miesiecznie, zeby potem
    sie rozczarowac. A szkoda...Jak odkryjesz przyczyne swojego nienajlepszego
    samopoczucia, daj znac. A narazie duzo zdrowia zycze, pa
  • 17.01.04, 20:17
    tak ja tez to mialam zanim zaczelam brac tabletki hormonalne.bralam je 2 cykle
    a;e teraz musialm odstawic bo zaczelay sie bole w nogach.i wlasnie skonczyl mi
    sie okres po odstawieniu tabletek.za miesiac bede miec ten prawdziwy.boje sie
    ze dlugi PMS znow powroci.ja takie objawy jak ty i jeszcze wiele innych od
    wakacji mialam nawet na 14 dni przed planowana miesiaczka uncertain
    tez szukam jakis rad jak zlagodzic szczegolnie te mdlosci uncertain
    pozdrawiam i tak jak ty czekam na rade...
  • 17.01.04, 21:33
    Czy w momencie kiedy brałaś tabletki hormonalne czułaś się dobrze i nie miałaś
    mdłości?
  • 18.01.04, 10:08
    ehh to jest tak ze mdlosci mialam przez pierwsz cykl dlatego ze organizm
    przestrajal sie na te sztuczne hormony.mialam jesze inne skutki uboczne
    tabletek ale u kazdego to inaczej wyglada.
    trzeba 2-3 cykli zeby sie przyzwyczaic do hormonow.ale ja po 2 je odstawilam
    bo nie chce aby zylaki ktore powstaly w ciagu tych 2 miesiecy brania sie
    rozwinely w oszalamiajacym tepie.
    mam byc szczera to takich mdlosci jak bez tabletek nie mialam, ale spotkalo
    mnie duzo wiecej innych skutkow dzialania talbetek i juz nigdy w zyciu nie dam
    sie namowic zadnej lekarce na hormonyuncertain

    wole sobie zaparzyc melise w trudnych dniach... wink
  • 18.01.04, 11:55
    Miga być to objay znp- wysokiego stezenia progesteronu i jego metabolitów-
    mozna na próbę sprawdzic czy dolegliwosci utrzymywałayby sie gdyby zaczeła Pani
    przyjmiować pigułki antykoncepcyjne, kt.óre, hamują nie tylko owulacje, ąle tez
    produkcje hormonów endogennych w jajniku i przysdadce

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.