zawroty głowy podczas miesiączki Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy zdarzyły Wam się zawroty głowy podczas miesiączki? Może to głupie
    pytanie, ale dziś po raz pierwszy (w drugim dniu miesiączki) kręci mi sie w
    głowie i mam nudności.
    Pzdr
    • hejsmile
      no pewnie.
      ja tak mam nawet przed miesiaczkasmile
      nie martw sie poki cosmile
      pozdrawiam
      --
      www.akpoetry.prv.pl
      smile)))))))))))))))
    • Przed miesiączką i w czasie miesiączki rózne rzeczy się zdarzają, mogą być
      zawroty głowy, bóle głowy, czasem też nudności, ból brzucha, zły nastrój,
      ochota na słodycze itp. Nic się nie martw. Jakbyś miała omdlenia, utratę
      przytomności, to wtedy na pewno trzeba takie objawy skonsultować z lekarzem.
    • ostatnio tez przezywałam koszmary. Już na tydzien przed miałam nudności, które
      trącały prawie o wymioty, zawroty głowy i kłopoty żołądkowe. Zastanawiałam się
      czy to czasem ciąża nie jest, ale trwałoto aż do trzeciego dnia okresu i jak na
      razie większość tych objawów ustąpiła.
    • Mam to samo.Nudności,kłopoty z żołądkiem,ból brzucha,głowy,rozdrażżzżnienie
      dopadają mnie na długo przed okresem,w czasie okresu a nawet w trakcie
      owulacji!!!!!!!!!!!!! Prawie cały miesiąc przerąbany.Ale wiesz co,ja od prawie
      miesiąca przyjmuje ziołowy preparat Perionorm,który reguluje pracę
      hormonów.Zaczynam zauważać pierwsze efekty.To naprawdę pomaga.Coś więcej będę
      mogła powiedzieć za ok. 2 miesiące.
      Pozdrawiam!
      • hejsmile ja mam te cale przeklete PMS nawet na 2 tygodnie prze okresem....
        mam pytanko ile kosztuje te lekarstwo ziolowe??smile
        pozdrawiam
        • Cześć morfa1
          Wiem,że masz to przeklęte PMS,bo kiedyś odpisywałaś na mój post właśnie w tej
          sprawie.Perionorm to kropelki.Zapłaciłam za nie 18 zł. i ponoć mają starczyć na
          ok.2,5 miesiąca.
          Pozdrawiam!
          • Zwroty glowy, z nudnosciami i bolem brzucha czy w okolicy brzucha, moga byc
            forma migreny brzusznej gdzie bol glowy nie wystepuje.
            jest to taka sama migrena jak ta typowa, tylko bol umiejscawia sie gdzie
            indziej.
            Poniewaz migrena jest bardzo zwiazana z hormonami, niektore kobiety moga
            odczuwac to tylko podczas miesiaczki i owulacji, jest to migrena zwiazana z
            hormonami.
            Nie wiadomo oczywiscie czy na pewno macie migreny, bo same zmiany hormonalne
            przy PMS moga tez powodowac podobne objawy.
            Podaje tylko takie info.
            jezeli do tych zawrotow, nudnosci dochodza jeszcze inne objawy, np zaburzenia
            wzrokowe, wrazliwosc na zapach swiatlo, dzwiek, prawdopodobienstwo migreny
            wzrasta..
            Poza tym, oprocz wahan hormonalnych, moze tez po prostu brakuje zelaza?
            Kobiety podobno maja czesto niedobory zelaza, szczegolnie te ktore jedza duzo
            warzyw a malo miesa..
            Venus
            • hej venussmile
              dziekujemy za info ale nie można wszytskiego tłumaczyc migrena.nie kazdy bol
              glowy nawet silny jest migrena! zaraz wszsytkie tu dziewczyny nie daj boze
              zaczna widziec u siebie objawy ktore tu opisalas i zamias tego PMS wszystkie
              bedziemy mialy migrene uncertain to nie jest prawidlowe podejscie....

owszem wiem ze hormony niezykle czule wplywaja na objawy migrenopochodne jak i
              same napady migreny ale jesli chodzi o mnie to te dolegliwosci brzuszne (bo nie
              tlyko jajniki mnie bola ale mam rowniez klopoty jelitowe i zaladkowe) nie sa
              spowodowane migrena ....utwierdzil mnie w tmy lekarz
              tak wiec dziewczyny czytaj: kobiety:] zanim zaczniemy widziec u siebei migrene
              na wszelki wypadek zachowajmy zdrowe podejscie do nas samych i kazda
              indywidualnie wobec swoich potrzeb prebadajmy sie , jak ktorejs nie daje to
              spokoju....

mam w rodzienie ciocie ktora wlasnie ma migrene brzuszna wiec nie opieram sie
              tu na suchych faktachsmile

ojej ale sie rozpisalam tongue_out
          • hihi noo tak mi też już teraz mówi COŚ twoj nicksmile
            okej dzieki za informacjesmile
            jeszcze jednao pytanie: czy mozna go brac bez konsultacji z lekarzem??
    • Może te zawroty głowuy to zbieg okoliczności? Czy miesiączka jest dokładnie w
      spodziewanym terminie? Czy niwe ma Pani jakiejś 9infekcji wirusowej ? Czy nie
      ejst Pani w ciazy?
    • Gość: szamanka IP: *.bb.sky.com 13.12.13, 18:50
      Ja czasem tak mam.teraz np.tydzień przed terminem kręci mu sie w głowie i dostałam okres..myślałam że może jestem w ciąży ale nie.te dolegliwości związane z miesiaczka mnie przerażająuncertain

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.