Dodaj do ulubionych

brak miesiączki po porodzie:((

22.09.10, 13:32
urodziłam 20 msc temu, karmiłam rok, czyli do lutego tego roku i od tego czasu okres był raz i to w dodatku słaby. Byłam już u lekarza, mam podwyższony poziom prolaktyny a w usg jakiś problem z macicą(w skutek mechanicznego usuwania niepełnego łożyska). zażywamałam wdg wskazań 5 dni luteine i bromergon ale okresu nie widać! Zamartwiam się bo bardzo chciałam mieć w przyszłości drugie dziecko, a to wszystko mi źle wygląda. Proszę, pomóżcie jak coś wiecie sad((
Edytor zaawansowany
  • alpepe 22.09.10, 14:23
    co z tarczycą?
    --
    Drogi Moje nie są drogami waszymi, ani ścieżki wasze nie są Moimi ścieżkami.
  • judytka01 22.09.10, 18:52
    Teraz badania nie mialam, mialam przed porodem i bylo w porzadku
  • alpepe 22.09.10, 19:58
    przed porodem to nieważne. Teraz zrób. Prolaktyna też jest wysoka, jak coś z tarczycą nie gra.
    --
  • Gość: judytka01 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 20:25
    ale to sie jakoś da wyleczyć??
  • alpepe 22.09.10, 20:38
    w ciągu roku od porodu tarczyca powinna zacząć pracować normalnie, czyli powinna ci się ustabilizować gospodarka hormonalna. Jeśli się to nie stało, trzeba organizmowi pomóc. Ja po pierwszym porodzie zachorowałam na Hashimoto. Dzień w dzień do końca życia będę łykać hormon.
    --
  • Gość: judytka01 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 21:28
    co to jest za choroba i z czego się bierze? Można liczyć na drugie dziecko przy takiej chorobie?
  • alpepe 22.09.10, 21:50
    nie no, nie obrażaj swojego intelektu, jesteś w stanie sama wyguglać. Mam dwie córki.
    --
  • Gość: judytka01 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 22:38
    już to zrobiłam, chodziło mi bardziej o takie informacje których nie koniecznie można znaleźć w necie, coś z własnego doświadczenia, ale i tak dzięki za odpowiedzi,
  • kasiak37 22.09.10, 20:11
    w ciazy nie jestes?
    --
    http://lb4m.lilypie.com/S4sdp1.png
  • Gość: judytka01 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 20:24
    Niestety nie zawsze brak miesiączki to ciąża, na pewno nie jestem
  • kasiak37 22.09.10, 20:49
    a robilas test albo bylas u ginekologa?
    --
    http://lb4m.lilypie.com/S4sdp1.png
  • Gość: judytka01 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 21:29
    tak, potwierdzone przez lekarza