Tani probiotyk dopochwowy? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jakie sa wasze numery jeden w przystępnej cenie? Czy probiotyk dopochwowy za 28 zł to najtansza cena z możliwych?
    • Kup za 3zł. Ale czy efekt będzie oczekiwany to nie wiem.

--
      http://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kzpn6hhmv.png
      Moja GAJA
      • Może mnie wyśmiejecie ale najtańszy probiotyk to jogurt naturalny-polecany przez mojego gina.
        Osobiście nie stosowałam bo nie miałam takiej potrzeby ale znam osoby które stosowały i polecają.
        • Ale dopochwowo tej jogurt?? Jeśli tak to gratuluję wyboru ginekologa... Można się nabawić niezłego zakażenia w ten sposób.
          • Raczej Twoja wiedza jest nikła. Niejeden ginekolog w sytuacji kiedy nie ma się czym poratować a jest stan zapalny poleca namoczenie tamponu w jogurcie naturalnym i włożenie go. Dzięki kwasowi mlekowem /taki sam znajduje się w globulkach dopochwowych/ dolegliwości są mniejsze, ale wizyta u lekarza tak czy inaczej konieczna.
            --
            Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
            Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
            zapraszam na forum Dla starających się
            • bo się przewrócę. Naprawdę nie wiem gdzie tych ginekologów szukacie... Bakterie w jogurcie to inne bakterie niż Lactobacillus z preparatów probiotycznych. Są to bakterie spożywcze, i w żadnym wypadku nie spełniają roli którą uparcie chcecie im narzucić. To raz. A dwa: w jogurcie nie tylko "pożądane" przez Ciebie bakterie siedzą, ale też wiele innych, które mogą bardzo zaszkodzić jeśli znajdą się w pochwie. Naprawdę nie wiedziałam, że ta teoria z jogurtem jeszcze pokutuje. Do tego czosnek dopochwowo i tragedia gotowa. Trochę pomyślunku dziewczyny!!
              No i na marginesie: kiedy nie ma czym się ratować?? Apteki całodobowe istnieją, a w nich pełen wybór probiotyków i środków, które można kupić bez recepty i przyniosą ulgę (np. tantum rosa).
              No i jeszcze jeden absurd: aplikowanie tamponu podczas infekcji, no żyć nie umierać...
      • Gość: ewelina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 16:36
        em.haa masz uboga wiedze na temat leków, wszystko zalezy od producenta, lek ktory jest oryginalny i kosztuje 40 zł, jako odpowiednik możne kosztować 10 zł, a to dokładnie to samo, patrzy się na skład, a nie na cenę.
        • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 20:06
          Jest tego troche na rynku, w sumie taniego nie znajdziesz, bo po mimo że to w produkcji prawie nic nie kosztuje, to dobrze się na tym zarabia, więc po co obniżac ceny.
          Najtańsze to ceny powyżej 22 zł, za mniejsze opakowanie, im więcej kupisz tym Cię to taniej wyjdzie, a to się przydaje co jakiś czas, więc jak szukasz taniej to kup większe opakowanie, będzie ekonomicznie i " na zaś".
    • Gość: antonia IP: 77.252.235.* 29.09.10, 15:30
      A możecie polecić te tańsze, bo jestem po kuracji antybiotykowej, a również nie uważam, że skyteczne jest tylko to, co drogie.
      PS. Co do uwag nt. stosowania jogurtu - pewna pani profesor w wywiadzie sprzed paru lat bodajże w Wysokich Obcasach polecala właśnie tę metodę na infekcje plus podmywanie wodą z octem. Poszło więc w eter, a czy słusznie - tego nie wiem. Mój lekarz nigdy o czymś takim nie wspominał.
      • ja się chyba jeszcze nie spotkałam z tanim probiotykiem. Wszystkie, które stosowałam (lactovainal, lacibios femina, provag) jak jeden mąż są w podobnej cenie od 20 do 30 zł. No i nigdy nie polecono mi żadnych innych w aptece, czy u lekarza (za wyjątkiem gynofloru, który jest na receptę).
        Jeśli chodzi o jogurty, octy, czosnki to ja swoje wiem- są dobre gdy lądują na talerzu, a nie w pochwie. Żyjemy w czasach kiedy lekarza prawie każda z nas ma pod ręką, a apteki pękają w szwach od specyfików, które mogą nam pomóc ( probiotyki, globulki zakwaszające).
        • Gość: riza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 10:27
          podpisuje się rękami i nogami pod tym wpisem smile
          dodam tylko, że mi po latach stosowania probiotyków dopochwowych lekarz zalecił odstawienie ich całkowite i jednak doustne ginekologiczne - podobno wszelkie dopochwowe globulki mogą pozostawiać po sobie też substancje dodatkowe, które mogą stanowić pożywkę dla drobnoustrojów.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.