Dodaj do ulubionych

włoski na brodawkach...

IP: *.adsl.inetia.pl 29.10.10, 21:33
nie mam ich dużo. raczej cienkie, i lekko ciemne (jestem brunetką). po kilka na każdej z brodawek. naczytałam się, że może to być oznaką zaburzeń hormonalnych...od trzech cykli staramy sie o dziecko,na razie bez efektu. Wiem, że to niedużo ale ja i tak schizuje i wymyślam...Czy możliwe, że te włoski świadczą o jakims hormonalnym odejściu od normy i stąd problemy z zajściem w ciążę?
Edytor zaawansowany
  • Gość: rtw IP: *.dip.t-dialin.net 30.10.10, 00:21
    Masz za duzo meskich hormonow. Mam to samo i robilam specjalne badania w klinice. Wyniki badan zostana wyslane do twojego lekarza ogolnego i do twojego ginekologa, ktory musi sprawdzic, czy nie robia ci sue cysty. Za duza ilosc meskich hormonow moze byc tez powodem nie zachodzenia w ciaze. Zwykle tabletki anty pomoga zlikwidowac problem meskich hormonow.
  • Gość: nerwuska IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.10, 10:26
    brałam tabletki 10 lat....od roku jestem "na diecie" smile no to troche się wystraszyłam. wybiorę się chyba do lekarza....ehh
  • lulu2.0 30.10.10, 13:21
    Ja miałam -brałam 8 lat tabsy anty -i mam włoski na brodawkach i nie tylko ,a mam dwóch synów poczętych przy pierwszym podejściu,więc nie ma reguły.
  • Gość: nerwuska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 01:12
    trochę mnie uspokoiłaś ale pewnie i tak wybiorę się do lekarza.....no i wątek ponizej o PCO....matko , teraz na bank zeschizuje....
  • issey_miyake 30.10.10, 14:12
    Gość portalu: głupiutka nerwuska napisał(a):

> nie mam ich dużo. raczej cienkie, i lekko ciemne (jestem brunetką). po kilka na
    > każdej z brodawek. naczytałam się, że może to być oznaką zaburzeń hormonalnych
    > ...od trzech cykli staramy sie o dziecko,na razie bez efektu. Wiem, że to niedu
    > żo ale ja i tak schizuje i wymyślam...Czy możliwe, że te włoski świadczą o jaki
    > ms hormonalnym odejściu od normy i stąd problemy z zajściem w ciążę?

nadmierne owłosienie nie musi oznaczać od razu nadmiaru męskich hormonów, może to być PCO, lub niedoczynność tarczycy
  • Gość: dora IP: *.dip.t-dialin.net 31.10.10, 02:10
    Spokojnie, nadmiar hormonow meskich moze spowodowac, ze nie zajdziesz w ciaze od razu TERAZ, ale na przyklad juz w przyszlym miesiacu. Mi ginekolog powiedziala to samo, ze po prostu moze byc trudniej z zajsciem, co mnie ucieszylo, bo mialam juz 35 lat jak robilam te badania. Nie chcielismy z mezem wiecej dzieci. ale na zachodzie kobiety w tym wieku dopiero rodza pierwsze, wiec ja bylam ewenementem. Mieszkam juz 25 lat na zachodzie, wiec do tego przywyklam.
  • Gość: nerwuska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 08:09
    dzięki dziewczyny. naprawde ciągle o tym myśle. Do lekarza i tak muszę pójść. Czy musi to być ginekolog, czy wystarczy zwykły, rodzinny aby wypisał skierowanie na takie badania?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka