Dodaj do ulubionych

dobry ginekolog Wieluń?

09.11.10, 12:11
hej dziewczyny czy jest ktoras z Wielunia(woj.łódzkie)jesli tak podzielcie sie swoimi opiniami na temat ginekologa,chcialam zajsc w druga ciaze poki co staram sie 6 miesiecy i nic,moze mogly byscie kogos dobrego polecic?
Edytor zaawansowany
  • abc_17 10.11.10, 21:19
    naprawde nie ma na forum nikogo z okolic wielunia?
  • Gość: blurp IP: *.acn.waw.pl 10.11.10, 22:16
    poszukaj na białej liście ginów
    forum.gazeta.pl/forum/f,18090,_Biala_lista_dobry_ginekolog.htmlalbo
    forum.gazeta.pl/forum/w,18090,27358793,,Wielun.html?v=2
    lub na regionalnych tu sama poszukasz z wyszukiwarkę
  • Gość: blurp IP: *.acn.waw.pl 10.11.10, 22:18
    biała lista ginóe jeszcze raz forum.gazeta.pl/forum/f,18090,_Biala_lista_dobry_ginekolog.html
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.10, 12:32
    www.rankinglekarzy.pl/Wielun/ginekolog_poloznik/263
  • abc_17 11.11.10, 14:56
    dzieki wielki mialam tylko nadzieje ze jest ktos moze z wielnia i z doswiadczenia moze kogos polecic osobiscie bylam u 2 i nie bardzo jestem zadowolona,pierwszy to gin.Pasternok i gin.Gorska,obecnie chodze wlasnie do tej drugiej pani i sie zastanawiam czy nie zmienic,bo wydaje mi sie malo kompetentna
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.10, 17:01
    Przecież tam są właśnie opinie pacjentek (czasem liczne), co za różnica czy przeczytasz opinię tam czy tu.
  • abc_17 13.11.10, 21:44
    ok,juz ok przeczytalam nie musicie mnie zaraz tak gasic,troszke uprzejmosci a swiat bedzie lepszy
  • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.10, 08:42
    Prosiłaś o opinie wielunianek na temat ginekologów wieluńskich. Otrzymałaś link do tych opinii ale masz pretensje, że chciałabyś opinii kogoś z Wielunia, kto osobiście korzystał z usług tych lekarzy.
    A uważasz, że te panie na forum to korzystały nie osobiście z usług ginów i jeździły do nich np. z Poznania?
    Nie można Ci zarzucić nadmiaru logiki, a jeszcze opieprzasz mnie o brak uprzejmości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka