Dodaj do ulubionych

Wynik usg - powiększony węzeł chłonny pachowy

10.11.10, 16:51
Dostałam skierowanie na podstawowe badania, ale panika mnie ogarnia sad. Czy któraś z Was to przerabiała???
USG piersi wyszło ok.
Edytor zaawansowany
  • domiska75 10.11.10, 18:48
    Nie panikuj. Sprawdzić trzeba, ale powiększony węzeł pachowy może być np. po goleniu pach. Jeżeli nie zmniejszy się po 2-3 tygodniach, warto zrobić usg, ale piszesz, że już miałaś (czy już wtedy był powiększony?). Ja mam taki jeden stale powiększony, zwłókniał i już pozostanie większy niż normalnie.
  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.10, 20:02
    moga też być powiększone po przebytym przeziębieniu
  • lidek0 11.11.10, 16:30
    Może być efektem stanu zapalnego w wyniku używania antyperspirantu, ja tak miałam.
    --
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • Gość: beata214 IP: 94.254.229.* 11.11.10, 19:33
    Tak robiłam usg, ale dlatego, że mam mastopatię i co jakiś czas kontrola jest wskazana. Poza tym odczuwam że coś mi jakby uwiera . Nie czuję nic w stylu grudki czy zgrubienia w dotyku. Tylko to usg wykazało.
  • Gość: Maja IP: *.tktelekom.pl 12.11.10, 07:58
    a ja przerabiam to wkoło z tymi węzłami, powiekszone-zwłókniałe ale co ja przez nie nerw zjadłam uncertain dobrze ze robisz badania,chociaz tak naprawde tylko wizyta u lekarza łącznie z usg powie co sie dzieje,morfologia moze byc ok i mozna byc choremu, wazne czy budowa wezła nie budzi niepokoju.
    Zdrówka zycze smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka