Dodaj do ulubionych

Brak miesiączki ....2 negatywne testy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.10, 10:25
Witam serdecznie .

Wspolzylam 18 wrzesnia ( z prezerwatywa)

26 dostałam okres , ale denerwowalam sie wiec 2 pazdziernika wykonalam test plytkowy ( wynik negatywny)

Nastepny " okres" dostałam 26 pazdziernika ale bylo to tylko bardzo skape plamienie ( 3 dniowe ) ....

Wiem ze w czasie ciazy mozna miec okres wiec dla pewnosci wykonalam kolejny test ciazowy 17 listopada ( wynik rowniez negatywny )

Obydwa testy wykonalam po poludniu ..

Teraz spoznia mi sie miesiaczka od kilku dni ....

Czy to mozliwe ze pomimo negatywnych wynikow byla ciaza???

Wydaje mi sie po 2 miesiacach jezeli by byla ciaza to powinno juz pokazac.

Czy moze brak miesiaczki jest wynikiem czegos innego?

Dodam ze nie bylo zadnych wyjadow ... zmian klimatu .....
Edytor zaawansowany
  • Gość: elunia IP: *.7-1.cable.virginmedia.com 27.11.10, 11:35
    kobieta w ciazy moze miec plamienia co raczej nie przypomina miesiaczki i moga wystepowac nawet 3-4miesiace.mysle ze za bardzo sie denerwujesz i stad jej brak badz opoznienie,poza tym stosunek jak piszesz byl w prezerwatywie,ktora jak rozumiem nie pekla itp..test beta dalby ci konkretny wynik.ja radzilabym ci wybrac sie do ginekologa.moze przyczyn sa zaburzenia hormonalne.
  • glossysx 27.11.10, 11:40
    Nie , prezerwatywa nie pękła.
  • lidek0 27.11.10, 17:22
    Skąd wiesz, że nie pękła skoro to nie dotyczy Ciebie? Poza tym jaki problem zrobić bete i iść do lekarza, nikt przez internet diagnozy nie postawi i usg nie zrobi.
    --
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • usunelamkonto 27.11.10, 18:24
    > Skąd wiesz, że nie pękła skoro to nie dotyczy Ciebie?

widocznie autorka zalozyla konto i sie zalogowala big_grin

a jak ty chcesz byc w ciazy skoro stosowalas zabezpieczenie?
  • glossysx11 28.11.10, 05:32
    Dokładnie - założyłam konto i juz odpisałam z nowegosmile

Stosowalismy abezpieczenie , tylko w postaci prezerwatywy....

Marwi mnie jednak ta opóźniajaca sie miesiaczka i ta skapa wczesniejsza....

A czy po takim czasie juz normalne testy płytkowe wykazałyby ciążę , gdy by taka była ?
  • fariba 28.11.10, 09:00
    > A czy po takim czasie juz normalne testy płytkowe wykazałyby ciążę , gdy by tak
    > a była ?
    Nie wierze w testy,moj przyklad 2 miesiace temu,nie dostalam okresu,zrobilam test,wynik pozytywny,potem po kilku dniach nastepny,tez pozytywny,zaczelam plamic,poszlam do lekarza,w szpitalu zrobili test,wynik pozytywny,nastepnie wykonali usg ,ktore nie potwierdzilo ciazy,po 2 tyg od usg dostalam okres.
  • usunelamkonto 28.11.10, 10:11
    ja tam wierze big_grin testy wychodzily negatywne i dostawalam okres za jakis czas tongue_out

tez sie zabezpieczam tylko gumkami i w ciazy nie jestem. oboje wychodzimy z zalozenie - jak moge/mozesz zajsc w ciaze jak stanowi to gumowa bariere dla plemnikow?

jak ty chcesz byc w ciazy
    - stosujac zabezpieczenie
    - majac miesiaczke
    - robiac testy negatywne

jak ja widze test negatywny i krew to skacze z radosci a nie zamartwiam sie dodatkowo. ludzie naprawde lubia sobie robic problemy

udaj sie do lekarza, wykluczasz problemy ginekologiczne? u mnie okres sie zatrzymal i oto prosze : torbiel na jajniku.
  • minniemouse 30.11.10, 07:49

ludzie naprawde lubia sobie robic problemy

a ja bylam juz prawie pelne 4 mies w ciazy i test wyszedl negatywny, wiec nie ma sie co wymadrzac.

tylko jak sie chce miec pewnosc to trzeba zrobic badanie z KRWI.
    nawet na opakowaniu pisze ze nie ma 100% pewnosci tylko ...

wlasnie, przeczytaj sobie.

Minnie

--
    Warto przeczytac na forum Migrena:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=85321110
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=92045900
  • Gość: Zdegustowana IP: *.wroclaw.mm.pl 15.11.11, 10:46
    ""jak ja widze test negatywny i krew to skacze z radosci a nie zamartwiam sie dodatkowo. ludzie naprawde lubia sobie robic problemy ""
    - no bardzo śmieszne co napisałaś , wynika z tego jedynie to , że chyba masz jakieś 16 czy 17 lat i jakbyś zaszła w ciążę to byłaby to dla Ciebie prawdziwa tragedia , ale wyobraź sobie , że jest mnóstwo kobiet , które z utęsknieniem czekają jednak na test pozytywny i brak tej "krwi " - jak to określiłaś . Następnym razem zastanów się w jakim kontekście coś piszesz , tak , żeby nie urażać uczuć innych osób , które zaglądają nba to forum z całkiem innego powodu niż Ty - bo chcą mieć dziecko , a nie co miesiąć trzęsą się jak osika , żeby ciąży nie było bo mama z domu wyrzuci. Pozdrawiam.
    Zdegustowana.
  • Gość: czarna19904 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.12, 13:13
    Zgadzam się z tobą inne kobiety czekają na te dwie kreski z wielką nadzieją , w sumie tak jak ja staramy się już 9 miesięcy i nadal nic, rozczarowanie jest bardzo wielkie i jest bardzo przykro że po tylu miesiącach jeszcze nie ma dzidzi. A wy jak bardzo się boicie że możecie być w ciąży to może raczej najlepszym wyjściem jest antykoncepcja i problem z głowy!!!! A nie zawracacie głowę ( Boję się że mogę być w Ciąży) !!!!!!!!! Pomyślcie najpierw trochę.
  • 0-benia12 22.06.11, 09:41
    witajcie mam problem juz 6 dni spuznia mi sie miesiączka kolejny test i negatywny jestem przerażona jak długo moze sie spuzniaz miesiączka miałam kiedys ale to góra 3 dni spużnienia pozdrawiam i prosze o pomoc
  • 0-benia12 22.06.11, 18:16
  • Gość: jkk IP: *.ip.netia.com.pl 30.11.10, 08:54
    Nie, to niemożliwe. Koleżanki podają przykłady, że testy się myliły, ale w twoim przypadku było zabezpieczenie i dwa okresy, skape, ale jednak, więc sytuacja jest całkiem inna. Przeszłam w życiu kilka schiz ciążowych i dobrze cię rozumiem, ale i mogę stwierdzić, że nigdy nie zawiodły mnie środki antykoncepcyjne. Poza tym miałabyś jakieś objawy ciążowe, ja przez pierwsze 6 tygodni byłam bardzo senna i miałam tkliwe piersi, inne dziewczyny mają nudności etc. No, nie zachodzi się w ciążę z niczego.
    pzdr.
  • minniemouse 02.12.10, 03:47
    Poza tym miałabyś jakieś objawy ciążowe,

wcale nie musi miec,
    tzn nie inne niz przed okresem. ja wlasnie nie wiedzialam ze jestem w ciazy i dopiero ginekolog jak mnie zbadal stwierdzil ciaze.
    tak to mialam te same objawy jak przed okresem,
    dopiero jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to zorientowalam sie ze wlasciwie to bylo kilka nieznacznych objawow. ale.. jak czlowiek nie ma pojecia ze jest w ciazy to ich nie tylko nie zauwazy ale nie domysli ze to ciaza.

tak ze tylko badanie z krwi, w tak wczesnym stadium jest decydujace, i koniec.
    w ciazy krwawienia czesto sa brane za skape miesiaczki - to tez powszechne zjawisko zwlaszcza w pierwszym trymestrze.
    a zabezpieczenia?
    no coz to faktycznie juz schiza ale tez sie moze zdarzyc ze akurat prezerwatywa byla po dacie waznosci i gdzies byla mikroskipijna dziurka, lub po prostu z wada.

prawdopodobienstwo jest bliskie zeru, oczywscie, takiego zajscia

ale ja i tak nie moge zrozumiec co za problem pojsc oddac troche krwi zeby wiedziec na pewno, i spac spokojnie. CO za PROBLEM????

Minnie

--

• Gość: Janeczka IP: *.dyn.optonline.net 17.12.10, 17:09
    Brak okresu moze byc spowodowany przez wiele powodów. Oczywisty ta ciaza- ale faktycznie 2 testy i zabezpieczenie mechaniczne powoduja ze jest on mało prawdopodobny. Ja bym zalecala udac sie do specjalisty - zestw test ciazowy, prolaktyna, progesteron i estrogen powinny dac odpowiedz. Jeszcze jest sprawa zmiany klimaty, stresu czy leków. Jesli jakie zaczelas brac, lub wlasnie przestalas to tez moze byc rozwiazanie. Brak okresu to czasami skomplikowana sprawa.
    Idz to lekarza.
  • wandzia.1 03.01.11, 02:17
    Witam
    Chciałabym się poradzić ...
    Ostatnią miesiączkę dostałam 12 listopada trwał on 6 dni .. od tamtej pory nie dostałam kolejnej miesiączki ..sad
    Robiłam test płytkowy 20 grudnia wykazało że nie jestem w ciąży, trwałam w tej myśli lecz tydzień temu zaczęły boleć mnie okropnie jajniki(towarzyszy tym bólą ,ból pleców na wysokości nerek), zaczęłam częściej korzystać z ubikacji , mam gazy i odbija mi się po wszystkim co spożyję ...radziłam się przyjaciółki która jest właśnie w 4 miesiącu ciąży i powiedziała że na niektóre z tych objawów miała wcześniej a nie które ma dalej np ból jajników ...
    Radziłam się także swojej mamy ona mi powiedziała że może to być ciąża a mogę mieć zapalenie jajnika .... ;/
    W następnym tygodniu mam wizytę u ginekologa.. ale już nie mogę wytrzymać (płacze i chodzę ciągle zdenerwowana) boję się że może być to jakaś poważna choroba a nie ciąża , chociaż wolałabym mieć dzidziusia...smile
    Z moim partnerem współżyjemy cały czas, czasem robimy to bez zabezpieczenia więc nie wykluczam tego że mogę być w ciąży ... Od jakiś dwóch tygodni tak jak i bóle jajników gdy się kochamy boli mnie także wszystko w środku i naprawdę bardzo się boję tego że mogę być poważnie chora ....
    Może ktoś z was mi pomoże sad Może któraś z Pań przechodziła to kiedyś...
    Proszę o odpowiedź ....
    Pozdrawiam Wandzia
  • minniemouse 03.01.11, 07:12
    Z moim partnerem współżyjemy cały czas, czasem robimy to bez zabezpieczenia więc nie wykluczam tego że mogę być w ciąży ... Od jakiś dwóch tygodni tak jak i bóle jajników gdy się kochamy boli mnie także wszystko w środku i naprawdę bardzo się boję tego że mogę być poważnie chora ....

tylko jak sie chce miec pewnosc to trzeba zrobic badanie z KRWI.
    nawet na opakowaniu pisze ze nie ma 100% pewnosci tylko 99% ...

co masz za problem juz teraz pojsc zrobic zrobic z krwi??
    a jeszcze lepsze pytanie- czemu nie zrobilas tego do tej pory???????????????????

i miec 100% pewnosci, bo moze jestes po prostu w ciazy,
    i moglabys juz sie cieszyc zamiast pisac takie dramatyczne teksty.

Minnie

--

• my-mysia2 15.01.11, 12:46
    Potrzebuje rady. Od ponad roku współżyję ze swoim partnerem, prezerwatyw używaliśmy tylko na samym początku teraz od jakiegoś roku ich nie używamy. Nie zażywam żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Dość często współżyjemy. Miałam problemy z miesiączką, chodziłam od jednego lekarza do drugiego, ponieważ miałam bardzo silne bóle brzucha i traciłam przytomność oraz miesiączkę miałam nieregularną, bo zazwyczaj trwała ona z 3-4 dni a teraz trwa ona 7 dni i później przez jakieś pare dni mam brązowawą wydzieline z pochwy. Ostatnio 1 stycznia tego roku się kochaliśmy dość długo i mam wrazenie, ze mogło do czegoś dojść. Już trzy dni mi się spóźnia miesiączka i mam objawy na miesiączke ale jej nie widac. Strasznie mnie mdli, mam wilczy apetyt choc zdarza sie ze nie mam ochoty nic przelknac, caly czas chce mi sie spac, mam dziwne humorki,boli mnie dol brzucha i mam spuchniete i wrazliwe piersi. Czy to moze byc ciąża ? Proszę POMÓŻCIE !
  • fabiankaa 16.01.11, 17:41
    Ale co ci radzic??? Moze to, zebys zmądrzała?

Skoro był seks bez zabezpieczenia - to moze byc ciaza.
    Twoje objawy moga swiadczyc zarowno o ciazy jak o i milionie innych rzeczy..

ZRÓB TEST CIAZOWY !!!! Apteczny lub z krwi. I bedziesz miala odpowiedz.
    --
    http://img231.imageshack.us/img231/1266/repasn6.gif
  • my-mysia2 15.01.11, 12:50
    niektóre testy mimo dobrej jakości i niby 100% pewności jaką dają nie potrafią wykryć czy kobieta jest w ciąży. Najlepszym sposobem jest badanie krwi lub badania ginekologiczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka