Dodaj do ulubionych

pochwica - prośba o opinię

IP: 178.73.63.* 29.11.10, 16:18
Witam,

Jakiś czas temu seksuolog zdiagnozował u mnie pochwicę i skierował do pani psycholog - seksuolog Ewy Małachowskiej z Warszawy. Wizyta u tej pani strasznie mnie przeraziła - ani jednej opinii w internecie, koszt 200 zł za godzinę lub 100 za pół godziny plus spotkania obowiązkowo dwa razy w tygodniu i z koniecznością płacenia także za wizyty odwołane, co w moim przypadku może mnie zrujnować ponieważ często zdarzają mi się wyjazdy służbowe i nie umiem zdeklarować się z miesięcznym wyprzedzeniem. Ponadto kobieta jest bardzo stanowcza, żeby nie powiedzieć opryskliwa. Metoda leczenia proponowana przez Panią Małachowską to w skrócie ćwiczenia polegające na masturbacji a w późniejszych miesiącach także ćwiczenia z partnerem. To wszystko co usłyszałam na pierwszej wizycie oraz cały sposób bycia pani M. tak mnie przeraziły że nie wiem co o tym sądzić. Czy ktoś z Was wie czy to sprawdzona specjalistka? A może możecie polecić kogoś innego z Warszawy? Bo już naprawdę nie wiem czy dam radę pracować w taki sposób (całe pierwsze spotkanie polegało na rozmowie o tym ile to kosztuje i że ja mam się zdeklarować i potem nie odwoływać bo trzeba będzie płacić i że terapia ma sens jedynie na warunkach terapeuty - czytaj mam sie podporządkowac bez gadania i zdeklarowac sie na wszystkie srody i czwartki na najblizsze pół roku). Z jednej strony rozumiem że może to być spowodowane oblężeniem przez pacjentki itp. ale z drugiej jakoś nie mogę się przemóc...
Edytor zaawansowany
  • Gość: ala IP: 178.73.63.* 29.11.10, 16:20
    Dodam że polecił mi tę specjalistkę znany i podobno dobry lekarz
  • Gość: wyleczona IP: *.home.aster.pl 25.12.10, 11:49
    To nieprawda, sama chodziłam do tej terapeutki, spotkałam się ze zrozumieniem, do niczego nie byłam zmuszana. Jaka masturbacja, oczym ty piszesz? Leczenie trwało krótko i skutecznie. Jestem już w chwili bardzo szczęśliwą matką.
  • Gość: tiaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.10, 14:09
    podpisano, Ewa. M. (?)

wink

Bez przesady, takie pieniadze? Przeciez sa wspaniali psychologowie takze na nfz...
  • Gość: olanowak604@gmail. IP: *.ip.netia.com.pl 27.01.11, 10:05
    Proszę o namiary do specjalisty, dzięki któremu wyleczyła się Pani.
  • black.joanna 27.12.10, 19:30
    Przeczytaj ten wątek
    forum.gazeta.pl/forum/w,216,22661468,24808521,Re_pochwica.html
  • lyka 29.12.10, 22:10
    Kup sobie maść emla (znieczula miejscowo), posmaruj krocze i do dzieła, być może się "odblokujesz". Ta metoda polecona przez ginekologa
  • berta-live 30.12.10, 02:31
    Może zacznij się leczyć u lekarza a nie u psychologa i skorzystaj z farmakoterapii. Ewentualnie poszukaj jakiś organicznych przyczyn tej przypadłości.
  • Gość: m IP: *.dynamic.chello.pl 20.01.11, 13:22
    to jak to jest z tą terapeutką p.Małachowską dostalam namiary też na nią i nie wiem co o tym mysleć. Czy w końcu chodziłaś do niej
  • Gość: Maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.11, 13:57
    Ja bym za takie pieniądzy nigdy nie poszła, to wychodzi 1600 zł miesięcznie, bo piszesz o 8 wizytach w miesiącu, kogo na to stać? Chyba jakiegoś aktora czy inna znaną postać.
    Proponuję pójść z NFZ.
    Ja też na początku miałam problemy ze współżyciem, partner więc mnie długo rozpalał, kupiliśmy dobry żel nawilżający, nie ten z play bo się szybko wysusza, tylko taki w sex-shop i kochaliśmy sie tylko na jeżdzca, gdzie mogłam kontrolować ból.
    Z czasem zaczeliśmy inne pozycje, ja dodatkowo żeby się nakręcić kupiłam sexi bielizne, jakies gorsety, pończoszki, buty do łóżka. Z czasem doszły zabawki, dostałam wibrator, najpierw sama się z nim oswajałam, póżniej bawił się nim ze mną mój partner, doszły też kulki, masażer.
    Myślę że powinnaś sama spróbować z tym walczyć, nie mysleć tyle przed samym stosunkiem, wyłączyć się.
  • Gość: ewcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.11, 14:08
    Matko!!! Tyle kasysurprised !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka